Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

POLA hihihih:) no to jak z katarkiem mozna to ja jutro od iskr łozko zchajcuję hihihihihihi:) IZA - dzięki 👄 mi tez sie Lena podobało ale u mnie to chyba by była Paula lub Maja albo Luiza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co kupiłam sobie wiesiołek i magnefar B6, nie zaszkodzi a może pomoże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas byłaby Pola;);) hihihi, ciekawe co by luby powiedział, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la ja też łykałam wiesiołek przed zajściem w ciążę, podobno rewelacyjnie wpływa na śluz. Tylko z tego co pamiętam to zaraz po dniach płodnych trzeba go odstawić. No kochana to jak teraz weźmiesz się do roboty z takimi wspomagaczami to będzie się działo :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika czekam jeszcze na wizytę u gin...może się okazać że byłam 5 tygodni mamą chłopczyka a teraz dziewczynka :) Mówiłam Ci jak u nas w rodzinie było z tym usg...narazie czekam...Pola, Paula mi się podoba moja córcia ma na imię Paulinka i bardzo jest zadowolona z imienia :) Tatuś jej wybrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika a Ty jakie imię palnujesz? Zdjęcia bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - u mnie będzie jedno z tych imion: Bartuś Kacper Jakub Tymuś Tylko które??????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dobrze że do domku...coś dzisiaj nie za dobrze się czuję...chyba się przepracowałam :( Jeszcze jutro i weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ja obstawiam Kacpra;) bo wszystkie Kacpry to fajne chłopaki :D wiem cos o tym bo mój jest Kacper ale tak serio to wszystkie imionka mi się podobają :) imię POLA też mi się podoba ale to jest chyba skrucik od APOLONIA? A dla chłopca podoba mi się OSKAR,FILIP,a męzowi PATRYK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze dla dziewczyny to ewentualnie jeszcze Matylda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane więc endokrynolog stwierdził że mateusz wkracza w okres dojrzewania i ze rośnie systematycznie lecz wolniej niz jego rówiesnicy poniewaz jego wiek kostny jest 1,5 roku do tyłu.ma łykac tran z chrząstki rekina i witaminki i za 3 miesiace do kontroli.jego trzeba porównywac z 12 -to latkami a nie 14-to.więc jestem spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola o tym wiesiołku to jeszcze nie słyszałam.jak mi się nie uda tym razem to muszę spróbowac.ajak to sie bierze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) BIGMAM- to super że wszystko jest ok :) myslę ż esynek tez jest spokojniejszy po takiej wizycie u lekarza :) Co do wiesiołka to ja go nigdy nie brałam ale łyka sie go ponoć od pierwszego dnia a po owulce przestaje brać o ile sie nie myle :o zdaje sie że EVIKA kiedys pisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Bigmam:) wiesiołek poprawia jakosc śluzu. To jedno z jego działan,poza tym działa korzystnie na układ krążenia.Posiada wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega 6 i GLA -Gamma linolenowy(przepisałam z ulotki;) Generalnie są to kwasy bardzo potrzebne w diecie, jest ich najwięcej w rybach,a ja przynjmniej zbyt rzadko jem ryby:( Bierze się go 3x2 kapsułki. Ja biorę sobie 2x2. Evika napisała by nie brac juz po owulacji, niestety nie wiem dlaczego, może Evika napisze nam jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm:) hej:)Bylismy młodym na Czułała :):)fajny filmik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę kobietki jutro o 6 30 wstac do pracy,więc cały dzionek mnie nie bedzie:( a wieczorkiem jedziemy do Poznania do rodzinki,wracamy w sobotę prosto na urodziny mojego braciszka. Ależ mamy napięty weekend!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za instrukcje.kazda metoda coś w sobie ma i trzeba spróbowac.tym bardziej ze jedziemy na tym samym wózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×