Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

krop.ka ja poczekam aż słoneczko mocniej przygrzeje i wtedy zacznę myc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - super, że fryzjer poprawił ci humor, aż tutaj czuję ten optymizm :-)) Eviczko - dziękuję ci bardzo, moja temp. dzisiaj to 36,5. więc sie utrzymuje generalnie wyższa niż przed owulką. to najwazniejsze. ale od przyszłego cyklu mierzę w pochwie - pewniejsza. mam stres coraz wiekszy teraz, bo w sobote rano mam zrobić test.... ech, człowiek się zupełnie niepotrzebnie nakręca, normalnie wkurza mnie to bo sie nie ucze na błędach. do tej pory spoko a od wczoraj juz o tym myślę... a przecież mam wszelkie objawy takie jak przed poprzednią @!!! I wiele wiele czynników mówi za tym że się nie udało w tym cyklu. A i tak nadzieja jest. Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika teraz do mnie dotarło że już niedługo będziesz miała dzidziusia.ale ten czas leci. niedługo wszystkie ciężaróweczki urodzą a ja nawet jeszcze nie zafasolkowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na cud chyba bo inaczej tego nazwać nie mozna :-). żeby jeszcze cokolwiek było inaczej niż miesiąc temu, mogłabym zrozumieć że się nastawiam ale tak? jak historia się powtarza "toćka" w "toćkę". Ech.. Jam tez BIGmam myłam okna przy pełnym słońcu, jak tylko wróciłam z pracy - co nie było dobre bo mi wszystko szybko wysychało i znów myłam itd itd... :-DEviczko - masz całkowitą rację kochana, z dala od okien!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - super że tempka wysoko. Trzymam kciuki aby się udało :) BIGmam - Tobie też uda się zobaczysz. Dla mnie udało się na początku jak tylko weszłam na ten topik ale to nie znaczy że było raz i już :) Przecież starałam się prawie rok, przezywałam to gorzej niż niejedna z Was, trafiałam na ginekologów którzy mnie tylko dołowali, nawet ten ostatni powiedział mi że ciąży nie ma :( - a jednak była :) więc główka do góry, zobaczysz że uda się i Tobie. Bardzo bym tego chciała :) ALe byłoby super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika dziękuję za ciepłe słowa .u mnie teraz jest już taki etap kiedy myślę że co ma byc to będzie i nie rozmyślam za bardzo ponieważ wpędza mnie to w obłęd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBITKI :D tak głosno krzyczycie że spać nie moge :p nie ale serio to troche pracowałm :D a więc pytacie co umnie :) A no słoneczko świeci hihihih:D nie ale tak serio to czekam nadal na @ tempka dzisiaj to 36.7 mierzona o 7.oo zaraz po obudzeniu tradycyjnie w pochwie , wkładka dalej czysta więc czekam na @ mam jeszcze 2 dni więc spokojnie czekam :)brzuszek tez troszeczke cmi więc wszystko wszkazuje na @ KROPKA- kochana ja zawsze mam o 3 stopnie niszą tempke mierzona w buzi niz w pochwie więc chyba smiało może sz dodac sobie 2-3 stopnie :) Ja mam takie same termometry elektroniczne i czesto sobie sprawdzam drugim po zmierzeniu w pochwie :)I nawet w instrukcji od termometru mam napisane że w ustach dodaje się 2 stopnie :) Ale może POLA lub EVIKA jeszcze się wypowiedzą na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ja piję własnie z tobą:D ('''''''')o :D Gratuluje nowej fryzurki :D BIGMAM- ale masz super nastawienie :) normalnie ci zazdroszcze ja zawsze trzymam sie dzielnie ale tuz przed@ włacza się myslenie chcociaż jakos w tym miesiacu mniej :) i dzięki Bogu bo mam juz dosyć świrowania :D Myślę że własnie w takim nie mysleniu jest metoda na zaskoczenie :) CZEGO CI Z CAŁEGO SERDUSZKA ŻYCZĘ❤️ EVIKA- witam nasz kochany eksperciku :) Masz racje ż ena porodówce wyglada sie jak 7 nieszczęsć albo jak to ja okreslam niczym nawiedzona z filmu egzorcysta:) POLA- halo???halo???:D KISA- kliknij do nas kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- dzieki ale ja naprawde wiem że @ będzie :) ale w tym miesiącu sie tym nie martwię bo zrobie sobie wszystkie badanka jeszcze raz no i ten cholerny monitoring :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem dziewczyny, że moja siostra nigdy nie wygladał tak pieknie jak po porodzie pierwszego syna...poszliśmy do szpitala i była taka szczęśliwa...promieniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokazywali wtedy jeszcze dzieci tylko przez szybę...była z nami jeszcze jedna rodzina do innego dziecka a mój brat na cały regulator jak siostra pokazała synka...że jej dziecko ładniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się podoba dziecko w Barwach szczęścia ta malutka Ewunia - śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje ż ewogle kobiety w ciązy pieknieja , promienieją tylko tego nie zauważają bo myśla tylko ,\" jaka to ja juz gruba jestem \", \" ale się tocze , nie mam juz siły \" I czesto myśla że jak ktos powie komplemęt że pieknie wygladają to myśla że ktos poprostu chciała by ja pocieszyc i mówi to tylko z grzeczności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - nie wiem nie widziałam bo nie ogladam tego serialu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I stronka moja :D:D:D:D:D:D:D:D:D A gdzie reszta dziewczynek ?:O tylko Ja i IZA się ostałysmy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam musisz zobaczyć zeby się zapatrzyć Ty chcesz mieć córeczkę :) Tylko brzyduli nie ogladaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- cholera i teraz mi to mówisz :D Ja własnie brzydule czasem ogladam bo mam w kuchni TV i jak cos pichce to czesto leci :D Na całe szczęscie potem ona sie bardzo ładna robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- KROPKA- POLA-BIGMAM-JULY-KISA-NIKA-NUSKA- PISAĆ bo wam z IZĄ wszystkie stronki z przezd nosa gwizdniemy :p:p:p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam no tak, teraz już będzie coraz ładniejsza...moja córcia nie może się doczekać kiedy bedzie ładna Ula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fakt faktem iż jak bylam w ciązy to znajoma lekarka w pracy przyniosla mi kartkę z taką ładną blondyneczką i mówiła, żebym sie zapatrzyla ...no i prosze mam blondyneczkę w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- ja o tym zpatrzeniu chyba kiedys słyszałam u dzrzyzgi w rozmowach w toku:) tak to nie ogladam ale było cos o planowaniu płci i mnie zaciekawiło i jedna babka własnie mówiła o tym że trzeba zapatrzeć się na zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×