Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Pola niestety Twoja stronka się nie otwiera. Jak wejdziesz na tej stronce na swój profil i tam masz napisane, że ten cykl jest dostępnym pod adresem http ..................... i to trzeba skopiować. Tak dziwnie to jest zrobione, sama wcześniej na tym się złapałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- nie otwiera się bo tylko główna stronka wyskakuje :O MAGDALENKA- a kiedy ty powinnas testować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- kuźwa nie to ci napisałam :) chodziło mi że 36.4 to jest juz nisza tempka u mnie:o? jakos mi się placzadzisiaj te cyfry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po- la jak wejdziesz już w swój aktuakny wykres na tej stronce to tam pisze tak: "Twój wykres jest dostępny na liście udostępnionych wykresów oraz pod adresem internetowym: http://28dni.pl/Edxfsdfszdfsd/wykresy/2008-08-19 " i to skopiuj dla nas kochana" mAAm - 36,4 to już nizutko, powiedziałabym że to już spadek tempki, ale przecież nasze organizmy to nie zegarki więc nie dołuj się za wczasu kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola albo masz zablokowany swój wykres dla innych i dlatego nikt go nie widzi. Może być też taka opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola kochana znalazłam - jeśli chcesz to skopiuję tutaj Twój link na naszą kafeterię. Ale nieźle musiałam się naszukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POla pokaż inne dla porównania, zobaczymy dlaczego mówisz, że ten wykres jest inny niż pozostałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika-nie jest inny,jest podobny bo zawsze mam ładny skok,tylko oje cycki są inne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - kochana - według mnie to wykres trzeci jest strasznie krótki, zwłaszcza ta druga faza jakaś nie w porządku za bardzo. Drugi i pierwszy wykres - jak najbardziej prawidłowe według mnie. W tym cyklu narazie wszystko jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma, chyba wszystkie laski poleciały oglądać moje cykle:):):D hihihih ........i co???????????? ładne???????:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedostatni to tak mniej więcej, troche naciągany bo temk. nieco zlana była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola naprawdę masz fajny skok i widać że owulka u Ciebie występuje. A cycki? Hm, powinny być napompowane. Z reguły tak jest w drugiej fazie. Wiesz, ale gdybyś miała za mało tego progesteronu w sobie to myślę, że tempka aż tak wysoko po owulacji by się nie podniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem, 23-24 jakos miał,na razie zobaczymy jak teraz bedzie. Ja owlke mam wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, cycki nie drgnęły teraz no może ciut a tempka wysoko,nie kumam..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Pola ja jeszcze przed terminem @ gdy zaskoczyłam, a o tym jeszcze nie wiedziałam, to miałam bardzo wrażliwe sutki. Były tak wrażliwe jak nigdy, nie mogłam ich nawet dotknąć. To było dla mnie takie inne niż co miesiąc, takie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×