Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

W wawce taki upał nie ma czym oddychac okna wszystkie mam otwarte i wogle cugu nawet nie ma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje że to jest granica wyszych temperatur :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam tez w opisie ale nie jste podane nigdzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tez knajpeczkę za knajpeczką ale mi się dupska ruszac nie chce a i taraz mam duzy i tam tez mam ławę i ławeczki i grila wiec czesto sobie siedzimy ze znajomymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jakos mnie kuje z prawej strony i cycki mam takie napompowane że szok:o oby mnie tylko ta cholera nie nawiedziła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo jest tak posiedziec jak juz pogoda jest fajna ja sobie włączylam ta kreske ale jak zamykam karte i ją wciskam ponownie to juz mi znikla ta kreska tez tak masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jaetem jaką jutro będziemy miały tempke :) czy znów 4 dzień z rzędu taka sama :o czy może wreście nam w górę skoczy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam a moze jedna cos bedzie z tego jak mi sie udalo zajść w styczniu to tez tak mialam bolaly mnie cucki ale tez jajniki i bylam pewna ze to na @ takze misiu wszystko jest mozliwe :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to jest tak że jak właczam ja u góry to jet jak wychodzę całkowicie( zamykam program) i uruchamiam go ponownie to jej nie ma i u góry musze znów kliknąć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie to napewno juz po bo jutro mam 27dc:) A co do ciazy to raczejmi sie nie wydaje ja tez tak mam przed@ i w sumie to nawet za specjalnie nie bolą tylko strasznie przeszkadzają bo sa jak bym sobie piłki od siatkówki włozyła :) A ja i bez tego cycata jestem bo mam 70 f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad tą linia to się zastanawiam czy ona jest jakoś odgórnir pokazana czy sama jakos sie wylicza na podstawie tempek :O bo nie wiadomo jak ją traktowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie tez dziwne bo ja mam dopiero 16dc okaze sie jak u ciebie , juz niedlugo mam nadzieje ze bedziemy pić szampana:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ale ty mówisz o lini owulacyjnej pionowej :) a ja o poziomej :) od tempek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje że te linie trzeba traktowac z przymknieciem oka;) bo ja mam 34 dc cykle owulka jest zawsze 14 dni liczone od końca cyklu nie początku +/- 2 dni tak mi ginka mówiła i u mnie powinna być 20dc a z tepek wynika że 17dc albo 20dc ( w tedy był spadek) a mi ta pionowa linia pokazuje 14dc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi chodzi o linie pokrywające :) to jest 13 kwadracik na pasku u góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie a powinna to pokazywać na podstawie tego co wypełniamy o tempce, śluzie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×