Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witam dziewczyny :) Ale miły dzisiaj dzień- byłam z córcią w fikolandzie :) A teraz wybieramy się na ognisko - życzę Wam też miłego wieczoru :) Kropka miłej imprezki- uważaj na siebie :) July myślimy o Tobie i daj znać co i jak - już niedługo, trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼HEJ KOCHANIEŃKIE MOJE JEDYNE NA ŚWIECIE🌼 Ja na dzisiaj zaplanowałam sobie leniuchowanie i opalanko:)Tylko z tym opalankiem gorzej bo słonko zaszło i chyba burza będzie :( A tak poza to bedzie pelink, maseczka , malowanko paznokietków i takie tam chwilka dla siebie :) Męzus gra synek z dziadkami więc same przyjemnosci tylko dla mnie :) JULY- Czekamy na wieści :) szkoda ż enie podałaś namirów do siebie na NK:( IZA- tez miłego leniuchowania :)Ci życzę :) I wszystkim kobitką też oczywiście 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co tak cichutko dzisiaj ! wstawac spiochy wczoraj miałam 13 dc i test wyszedł ujemny zobaczymy co dalej pojechal w sobote po mojego synusia a on nie chcial jechac no i zostal ja w srode pojade do niego na kilka dni a i jeszcze jedno znowu zrobil mi sie jakis stan zapalny poprostu koszmar zaczelam sie podmywac w kali pomagali no i mnusialam wziąść leki ale dzisiaj jest juz dobrze nie swedzi i nic nie boli jak biore leki to czesto tak mi sie robi nawet jak biore gripex albo fervex to stan zapalny murowany , a teraz brałam te na owulke i pewnie dlatego jeszcze biore acard i kwas ale czego sie nie robi:):):) dzisiaj mam w planach generalne porządki 👄 buziolki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane! Gdzie wszystkie się podziewacie??? Z moim zdrowiem jest troszkę lepiej, więc jest szansa że wyjdę z tego :) Nie mam już temperatury, mniej kaszlę, tylko w nocy jeszcze wymiotuję i duszę się od tego kaszlu ale już widzę poprawę :) Wczoraj okropnie się wystraszyłam, otóż mój Bartuś od rana zaczął często i dosyć mocno kaszleć. Pojechaliśmy z nim na pogotowie, bo bałam się że zaraził się ode mnie, choć więcej nie miał żadnych niepokojących objawów. Pediatra zbadał maluszka i powiedział że jest zdrowy a kaszel jest prawdopodobnie od ulewania pokarmu. Dziwne, przy córce nie miałam takiego problemu. Najważniejsze że Bartuś jest zdrowy. No a po wizycie w szpitalu udaliśmy się w pierwsze odwiedziny do dziadków. Bartuś był bardzo grzeczny i spisał się na medal. Dziewczynki przesyłam wam gorące pozdrowienia od mAAm 🌼 🌼 🌼 . Ja również wszystkie Was całuję 👄 i pozdrawiam bardzo bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki👄 Ja ekspresowo bo dopadł mnie rota i w prznosni i w teraźniejszosci mam delikatnie mówiąc przesrane :o choć chwilowo mam zastuj w kibelku i mam nadzieje że tak zostanie :) Nie była bym sobą jak bym nie zajrzała do was kochane :) teskno mi do was :) Ale co tu dzisiaj takie pusteczki :( Żadna nie ma ochoty na 500 stronke ?!:) nie czajcie się tak tylko piszcie bo i tak pewnie Kisa wam ja zgarnie z przed nosa jak prawie wszystkie okragłe stronki :)Kotki ja uciekam do wyrka i jak dam rade to klikne wieczorkiem :)👄 PS. co do Bigmam to nie odpisała na sms wiec chyba nas olała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) ale pusto tu:(! Ja dzis po nocce w pracy ale była dobra.Nawet se nie kładłam rano bo mam duzo spraw a az taka padnięta nie jestem..Evika-super ze zdrówko coraz lepsze,tak trzymaj i dbaj o siebie.mAAm- do wieczorka przejdzie,niemartw sie,miłego leniuchowania.magdalena- testy nie do konca sa wiarygodne więc działajcie a na testy nie patrzzcie:) u mnie 26dc brzuch tak sobie ćmi ,poza tym cisza..czekam co bedzie póżniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja dzisiaj jeszcze w pracy - a młyn mam okropny :( Evika super, że lepiej sie czujesz :) Dziadkowie napewno wniębowzięty wizytą Bartusia :) A co u Twojej siostry Evika- kontakty się poprawiły ? Maam widzisz jak Ciebie nie ma jakie pustki ;) A okragłe stronki 300,400 to były moje :) Na 500 też poluję ;) Pola czekamy z Tobą ....kochane działajcie działajcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze sie obudziłyscie :) moze ja zaopluje na 500 stronke pola dzialamy ale dopad mnie stan zapalny i wszystko mnie swedzi nie wiem co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niewiem co sie dzieje z dobry tydzien bolał mnie brzuch jak na @ ale dzi mam 17dc i zaczełam plamic obliczałam sobie w kalkulatorze w necie ze gdyby miało sie udac w tym miesiacu to dzis było by zagniezdzenie a ja plamie w srode ide do gina troche sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena a jak brałas clo to cykle miałas normalne bo ja @ miałam 13nastego a dzis 29 a ja narazie plamie a puzniej moze zacznie leciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ja na całe szczęście lepiej ptwu, ptwu ptwu by nie zapeszyć :) Ale chyba ten paskudny orsalit zadziałała :) choć smakuje ochydnie jak woda z solą :OBleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Jutro mój mężuś jedzie na 3 dni do torunia :( pojechała bym znim ale boje się że się źle będę czuła więc nie ryzykuję :OAle najwyżej będę wam smęcić 24.na dobę hihihihihi:) bo od roboty mam juz wolne :) a i plemniorki moż esię wzmocnia to może kuźwa ten pecherzyk łaskawie posatnowi się zwiększyć i cos ustrzelimy hihihihihi:D:D:D:D Nie ma to jak paro dniowa samotnia :D Nie wiem jak u was ale u mnie jest taki upał ż eledwo zipię :o mam nadzieję że przez najbliższe dwa tygodnie tak będzie :) bo w piateczek smigam na urlopik :) i zaqmiwrzam z lezaka nie złazić :) IZA- fakt ty tak na zmine z Kisa te stronki zgarniasz hihihi:) byscie się podzieliły z koleżankami :) EVIKA- zdróweczka kochana❤️ KISA- halo , halo????? ANETKA- moż ewłasnie się jajco zagnieżdza :) trzymam kciukasy :) POLA- pewnie odsypiasz więc kolorowych ci zyczę Ciekawe jak tam KROPKA- po weselichu :) No i czy JULY juz urodziła :)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i ciekawe kto 500 stronkę zgarnie :) jak widzę same chętne są hihihiih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze.U mnie albo pada albo zanosi się na deszcz..:((( Co za lato...Ogród w opłakanym stanie, piwnica cuchnie w ogóle wilgoć na około.Czekam na 1 lipca może druga połowa roku będzie szczęśliwa bo jak na razie to do d... prze wielkie D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle pozdrowionka dla Was wszystkich kochane.Na topiku jakieś spowolnienie chyba wakacyjne...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewojki 🌼 U nas oprócz burzy i ulewy co chwilke jest dobrze. Na spacerki smigamy rano, bo wtedy jeszcze jest pogodnie. Martka zaczyna sobie z nami juz rozmawiac . Oczywiscie w postaci: ee, yyy , aa - to takie slodkie. Wszedzie sie rozglada, nawet jak ja karmie to mi tak tego cycka wynciąga, bo sobie patrzy np. do tyłu. Cudna jest, ze sie ta z Wami podzielę. Własnie od pol godziny lezy z Kinga i sobie \"rozmawiaja\", Kinga dodatkowo czyta jej bajke. Extra widok. W sobote dziewczynki chrzcimy Marte. Mam imprezke i zero pomysłu co na stól. Jakies miesko bym chciała zrobic , ale kurka nie wiem jeszcze jakie. Maam moze pratujesz jak zwykle pomysłami? Całuje ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka nie pomoge ci bo jak bralam clo w styczniu to w lutym juz nie dostałam @ a teraz dopiero wziełam pierwsze opakowanie i @ mam dostac 15 lipca . napisze ci napewno tylko teraz zrobil mi sie trochwe stan zapalny wydaje mi sie ze od leków anetka idz do lekarza i powiedz mu co i jak mysle ze napewno ci pomoze trzymaj sie misiu wszystko bedzie dobrze nic sie nie martw:) moze jest tak jak pise maam ze jajeczko sie zagniezdza trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołchy:D Ja dzis na chwilkę bo na całą dobę lecę do pracy i bede jutro wieczorem:) konczy sie 26dc a u mnie cisza,bol podbrzusza sobie poszedł, nic sie nie dzieje poza tym ze spiąca jestem cały dzien ale jestem przeciez po nocy w pracy.Trzymajcie za mnie kciuki koleżanki:) Całuję wszystkie papapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciała bym aby to było zagniezdzenie ale boje sie ze to jest cos innego nigdy nieplamiłam miedzy miesiaczkami zastanawia mnie ból brzucha ostatnio tak mnie bolały jajniki ze niemogłam wstac z łózka i nawet ostatnio boli mnie podczas przytulanek wiec boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Na stronkę 500 to i ja poluję :) Kto wie...... :) :) :) Mój Bartuś jest już taki duży :) Rośnie mi normalnie w oczach :) Uwielbiam patrzeć na niego jak śpi, jest wtedy taki słodki :) Uwielbia być noszony na rękach, rozgląda się dookoła, poznaje świat i jest coraz bardziej \"kumaty\":) Iza - przeszłam z siostrą poważną rozmowę o mnie o niej o jej relacjach z moimi dzieciaczkami i jej problemach. Sama przyznała się że jak byłam w ciąży było jej trudniej a teraz gdy Bartuś jest na świecie - ona bardzo go kocha i cudownie nim się opiekuje. Moja siostra ma bardzo dużo kobiecych chorób i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie miała własne dziecko. Jest załamana tą sytuacją, dostaje silne leki, zastrzyki w brzuch, ma liczne torbiele, PCO, koszmar. tak bardzo jej wspólczuję i modlę się za nią by Bóg dał jej dzieciątko, ponieważ ona i jej mąż są wspaniałymi ludźmi i naprawdę zasługują na takie maleństwo. A u nas dzisiaj lało i grzmiało cały dzień i ulice mamy nieźle pozalewane, szok :( I dalej jest duszno i gorąco. Kisa - to super że w sobotę planujesz chrzciny :) Zycze udanej imprezki :) To musi być ekstra widok jak dziewczynki sobie razem gadają :) My też planujemy chrzciny w sobotę ale najbliżej za jakieś 3 tygodnie, ponieważ przez te nasze wszystkie choroby nie mielismy jeszcze czasu tym się zająć. Po-la daj znać jak u ciebie z @@@@ bo coś kochana podejrzana mi jesteś jak nic :) Zyczę dwóch ślicznych kreseczek za dwa dni :) Ciekawe czy july już urodziła :) Coś od kilku dni nie pisze do nas. Może to już???? A ja dzisiaj normalnie się rozbeczałam. Nie wchodzę jeszcze w swoje ubrania sprzed ciąży i normalnie nie mam co na siebie nałożyć :( a brzuch mam taki jak w 5 miesiącu ciąży. Z córcią to już po miesiącu wskakiwałam w swoje ubrania a tutaj nic, brzuch duży i naprawdę nie mam co na siebie założyć. Rozbeczałam się jak głupia i pojechałam z mężem do miasta, oczywiście nic nie kupiliśmy, bo w moim mieście kupić coś fajnego to normalnie graniczy z cudem. Tutaj nic nie ma!!!!!!!!!!!!!!!! Ale jestem zła, z Bartusiem brzuch w ciąży miałam o wiele większy i teraz się martwię kiedy mi on zniknie, niedługo będę już 4 tygodnie po porodzie a wczoraj jak kupowałam na rynku truskawki to sprzedawca pytał mnie w którym jestem miesiącu i czy będzie chłopak czy dziewczynka. Koszmar normalnie!!! Wszędzie jestem dosyć szczupła tylko ten brzuch!!!! Kiedy on mi zginie???? Bo w żadne swoje bluzki się nie mieszczę. Co prawda bluzki miałam S i XS ale chciałabym móc już je nosić a nie czuć się dalej jak w ciąży. Pozdrawiam was wszystkie bardzo bardzo mocno 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem dzis mam 14dc i test owulacyjny wyszedł mi ujemny a tempka mi spadła do 36.1 troche tego nierozumiem zobaczymy co bedzie dalej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena ja juz tez nic nierozumie zyje ponad 30lat ale takich przejsc jeszcze niemiałam z moim organizmem tez dzieje sie cos dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej DZIEWCZYNKI:) Ale naklikałyście hihihih:) Ja tez mam w planach opalanko ale jest taki gorąc że po 5 minutach zwiałam z tarasu :) wczoraj były burze i 2 dzielnice dalej mieli wodę po kolana a u mnie ani kropelki nie spadło i latałam godzinę z konewką aby podlac wszystko :o Dzisiaj mężus wyjechał do krakowa na 2 dni a ja sama zostałam :( ale bałam się jechac z nim bo mnie jeszcze brzucho bolało :O A teraz jest juz chyba ok :) EVIKA- super ze Bartunio już taki fajniutki jest byś jakieś nowe foto wkleiła w nk :) A jak ty się czujesz kochana ?? KISA- dwie córcie razem WIDOK BEZCENNY!!! co do twojego pytanka o mięsko ja bym zrobiła np. schab nadziewany suszonymi morelami rodzynkami i figami dużo majranku, czosnku i podlane czerwonym winkiem :) pokrojone w plastry fajnie wygląda no i dzień wczesniej może sz zrobic i tylko podgrzać :) do tego zupkę szparagową ( krem) z grzankami albo groszkiem ptysiowym z kleksem śmietany i świeżym koperkiem :) lekka i smaczna zupka :) wszystko zalezy na ile osób masz to szykować ale to co ci podałam możesz zrobic dzień wcześniej :) POLA- czekam z niecierpliwością na wieści !!! I TRZYMAM KCIUKASY ZA II KRECHY :D starasznie bym chciała by ci się udało :) MAGDALENKA- miłego opalanka !!!!!!!! ANETKA- jak tam twoje plamionko ??? Plamienie implantacyjne trwa zazwyczaj 1 dzień czasem zachacza o drugi . A jak jest dzisiaj mam nadzieję że ustało i się zagnieździło bobo:) KROPKA- halo, halo co tam u ciebie ?????????? MULAN- pewnie się smażysz na Tureckiej plazy :) PISZCIE dziewczyny co tam u was dzisiaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki mAAm dzis narazie niewidziałam jutro mam wizyte u gina o 13nastej brzuch nadal mnie boli tak jakby ciagneło mi wszystko w dół troche sie boje bo 2 cykle brałam clo na jajeczkowanie a po tych lekach jest duzo skutków ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie byłam w łazience i niestety plamienie jest wczoraj to było tak jak na @ czyli czerwone a dzis jest takie brudne brazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA- spokojnie grunt że jutro masz wizyte i wszystko się wyjaś ni :) bedzie dobrze :) Napisz nam koniecznie jak po wizycie :) A ja właśnie pranko walnełam na tarasik i pewnie za 30 minut bedzie suche :)A wieczorkiem prasowanko i powoli juz pakowanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa czy jak jutro bede jeszcze plamic to czy mnie zbada nigdy osobiscie z taka sytuacja sie niespotkałam wiec niewiem u mnie pogoda piekna tez własnie poprałam i czesc juz wyscgła i zabieram sie za prasowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×