Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

i jeszcze jedno: czuję już ruchy maleństwa i to będzie najprawdopodobniej chłopczyk ;-)) te ruchy to już od pewnego czasu ale nie byłam pewna czy to nie jelita przypadkiem, bo dość wcześnie je zaczęłam czuć. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki j muszę lecieć na nockę więc nawet was nie zdążyłam doczytac,mAAm ja znam tylko urosept z tych preparatów odkazających drogi moczowe,ale urosept 2x2 więc moze jak to to samo to podobnie,na ulotce powinno byc napisane. a ja dalej nie mam okresu,28dc a miałam juz po 20dc jakies plamienia zawsze.W tym cyklu cisza... kurcze boję się nawet myslec ze to ciąża tak bym jej chciała,dziwne nie..Rano jak nie bedzie @ zrobie test, zaklinajcie ;) lece do pracy,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... MULAN ...................14.02.2010r.........34...........Warszawa ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE... WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ...ZACH_POM ANETKA..................07.07.2009..........31.......... .KUJAWSKO-POM magdalena28...........16.06.2009..........29...........ł ódzkie.... mAAm....................19.07.2009..........29.......... ..W-wa.......... NASZE MAMUSIE ************************ NIK.......UR........IMIĘ..........WAGA......CM.....WIEk. .. ...MIAST...... KISA--21.05.09---MARTA-KASIA-- 3730 kg---56cm--- 32---------Sląskie EVIKA-03.06.2009---BARTOSZ---4300 kg---59cm--- 31--------Podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiłam tabele bo była nieaktualna poprawiajcie po_la trzymam kciuki aby wyszły 2 krechy i mocno wierze ze tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) UWAGA UWAGA!!!!!!!!!! ****************************************** Dostałam SMS od EVIKI kazała was mocno pozdrowić :) Eviczka jest w szpitalu :( razem z BARTUSIEM bo mały ma zapalenie płuc:( więc szybko jej nie bedzie mocno was całuje👄 *************************************************************************************** KROPKA- fajnie ż etak ci się weselicho udało :) ale przygody mieliscie faktycznie :) I kochana w twkim razie przeczucie cię nie zawiodło bo pisałas kiedys na początku ciązy ż echyba drugi chłopak bedzie :) Fajnie że juz kopie :) to takie piękne uczucie :) POLA- bidulko nocna :o mam nadzieje ż edyżur będzie spokojny i 😴 no i zaklinam @@@@@@@@@@@@@@@!!!!!!!!!z całych sił :) IZA- ja mam 18 :) zycze ci miłeo leniuchowania :) Fajnie ż ena baseniku byłas z córą :) Pewnie ciezko było ja z wody wyciągnąc :) Ja tak zawsze mam z młodym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA- :0 obciełas tabelke gdzie reszta nasze imionka dla dzieci :( wklej cała jak wierz na której stronie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... MULAN ...................14.02.2010r.........34...........Warszawa ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE... WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ...ZACH_POM ANETKA..................07.07.2009..........31.......... .KUJAWSKO-POM magdalena28...........16.06.2009..........29...........ł ódzkie.... mAAm....................19.07.2009..........29.......... ..W-wa.......... NASZE MAMUSIE ************************ NIK.......UR........IMIĘ..........WAGA......CM.....WIEk. .. ...MIAST...... KISA--21.05.09---MARTA-KASIA-- 3730 kg---56cm--- 32---------Sląskie EVIKA-03.06.2009---BARTOSZ---4300 kg---59cm--- 31--------Podlaskie PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** MULAN...................RÓŻA....................MIKOŁAJ. .................. ******************************************************** ****************************** ANETKA..........................................DORIAN/W IKTOR/GRACJAN/ no faktycznie połowe mi zjadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja własnie wrociłam, Evika- ale wiesci,niech to szlag jasny trafi!!:( trzymaj sie kochana, synus wyzdrowieje szybko,zobaczysz.Jestesmy z tobą. kropka- super poczuc ruchy dzidz:)gratuluję syncia. jestem zrypana na max,spałam moze 3 godziny.Po pierwsze bolał mnie brzuch ze hej i teraz tez,mam wszystko na dole zdrętwiałe..:( czuję ze @ jest tuz tuz , nie warto laski robic testu i nie robię:(:(:O Jestem zdołowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviczko kochana trzymaj się, ale złe wieści! Biedny Bartuś, maleństwo :-(((( pola - ja nadal trzymam kciuki a ty się prześpij bo doły łapiesz. @ nie ma i nie przyjdzie w tym miesiącu!! mAAm - tak jak piszesz dokładnie miałam takie przeczucie. Z jednej strony szkoda a z drugiej mój synek nie może się doczekać braciszka - nie siostrzyczki, on czeka na braciszka. I wszystkim od początku opowiadał że mamusia ma w brzuszku braciszka (nic mu nie mówiłam więc nie wiem skąd mu się to wzięło). Chciał i tak będzie miał ;-). A jak Twój pęcherz? magdalena - jak Twój stan zapalny? przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI :) Kotki moje dzisiaj zmykam na urlopik około18 :) jutro pewnie nic nie klikne bo bede sie opalac :p i przygotowywac na sobotę urodzinki syna 10 lat mi kończy chłopisko :D KROPKA- no i synek prosił i wyprosił :) braciszka ;) mi sie marzy córa ale powiem ci ż eczęsto się łapię na tym że może jednak drugi synek ;) co do pecherz to DUŻO lepiej juz tak nie boli :) POLA- ja tam kciuki trzymam dalej ama wierz że czeto boli jak na @ więc testuj kochana i na meilika czekam :) Całuje was MOCNO👄👄👄 jeszcze wpadne dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki jesem w kolumie u ma łego i zabardzo nie mam jak dochodzic bo ten internet to strasznie ciezko chodzi a wiec tak przyjecha łam do malego we wtorek to mialam 15 dc ale moj mezus został i pojachal rano dopiero do łodzi seksik był chociaz ze test był ujemny ale coz nic nie poradze i wczoraj był 16 test w koncu dodatni zobaczymy jak to wszystko bedzie stan zapalny niby juz minął bo nie swedzi mnie myłam sie caly czas w kali mam nadzieje ze to pomogło maam cykle ostatnie 2 miwesiace miałam co 30 dni anetka super wiesci a mowiłam ze bedzie dobrze :) działaj dalej pola zaklinam tą wstrętną @ u cibi ma jej nie byc aha i jeszcze jedno chciała m ci mam wysłam smsa ale nie wziełam ładowarki i telefon mi zgasł a mezulek dopiero przyjedzie w sobote takze w tym cyklu sie nie uda ale coz moze w nastepnym :):) buziolki dla was kochaniutkie 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana23
witam jestem tu nowa i staramy się z mężem o dzidzie bez skutku niestety :( czy znacie jakieś sposoby by nam się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana 23 witamy u nas :) MAGDALENKA- oj będzie dobrze zobaczysz :) fajnie ż ejuz urlopujesz :) ja jade o 18.oo trzymam KCIUKASY ZA II KRCHY!!!!👄 Ja dziewczyny dalej w prasowanku mam kupe tego bo odrazu jak wracamy to młody jedzie na drugi dzień wie c2 razy musze go pakowac :O buziolki jeszcze wpadne dzisiaj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-miłego wypoczynku:)po powrocie twoje 2 kreski chcemy oglądac więc się staraj:):);) magdalena-ja tez trzymam kciuki by tym razem była fasolka:)poodzonka:) ciekawe co tam u Eviki i jak się czuje mały Bartus.. a ja wziełam Apap a moj bol brzucha przeniosł sie z całego brzucha do lewej pachwiny;( troche lepiej. Czekam co przyniosą następne godziny...Zrobiłam obiad i idę spac,na razka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany ale wieści...Evika mam nadzieję że Bartuś lepiej się czuję ... Ja odpoczywam na całego :) Ale drugą nockę nie śpię...mały strasznie wojuję :) Dzisiaj byliśmy w takim miasteczku-uzdrowisku ...fajnie całkiem inne powietrze takie rześkie i przyjemnie pospacerować, opić się wód mineralnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana23
witam czytam i czytam mam nadzieję że wszystkie które czekają na dwie kreski szybko je zobaczą ja też czekam :( może niedługo się uda chciałabym o tym nie myśleć ale się nie da niestety. trzeba się starać :) czy wy też w oczekiwaniu na fasolkę widzicie wszędzie brzuszki i małe dzieci może ja już jakąś obsesje mam :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana23
mam pytanko moja gin kazała mi brać BROMERGON I LUTEINE niby ma pomóc ale jak na razie nic czy któraś z was brała te leki i czy pomogły ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1978
witam po-la trzymam kciuki aby nieprzyszła hana23 ja ci niepomogie bo ja biore clostybergyt wiec niewiem a mnie ciagle bola jajniki zobaczymy co z tego bedzie do @ jeszcze troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana23
u mnie do @ też dużo czasu w zeszłym miesiącu się nie udało parę dni nadziei i kolejne rozczarowanie :( niedawno spotkałam koleżankę męża była w ciąży tyle że ona wpadła i to od razu i bardzo nie chce mieć dziecka wiem że później pewnie jej przejdzie to podejście ale mi gdy z nią rozmawiałam płakać się chciało ja chcę mieć dzidzie i nic a inne wpadają gdy nawet tego nie chcą:(((((( Gdzie tu sprawiedliwość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana - ja w cyklu w którym zaczęłam brać luteinę zaszłam. ale tewgo drugiego leku nie znam. dziewczynki gdzie się podziewacie? iza - super udanego urlopiku nadal ale też wyśpij się kochana (jak tylko mały ci da - najwazniejsze że się obrócił). super że wypoczywacie! ja jak tylko będę mogła też wieję na wieś ;-) pola - i jak samopoczucie i inne sprawy? mam nadzieję że @ nie przyszła i nie przyjdzie! mAAm - odezwij się do nas kochana czasem i miłego urlopiku! Evika - i jak się miewacie z Bartusiem? Mam nadzieję że jest lepiej!! Co za pech! Reszta dziewczynek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Już po wizycie i dosłownie na 95 % córa!!!Pierwsze chciałam strasznie chłopca ale normalnie tez się ciesze jak głupia.Będzie parka.Dzidzi nie za duże 2000 g ale ma jeszcze czas urosnąć.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Przyjechałam na chwilę do domu żeby wziąść prysznic bo tam w szpitalu są takie warunki że po ścianach chodzą pająki, po ziemi karaluchy a w wannie pełno jakiegoś robactwa. Mówię Ci normalnie strach jest iść do ubikacji. dzisiaj rano myli Bartusia w takim brudnym zerdzewiałym zlewie, bo nie ma warunków. Normalnie płakałam razem z nim. Bartuś strasznie kaszle, tak bardzo kaszle że się dusi i nie może złapać powietrza. Płaczę razem z nim. Już nie daję sobie rady. Mąż pomaga mi jak może ale to dla mnie takie trudne. Bez przerwy noszę go na rękach bo on płacze, bo jemu wszystko boli. Ma całe czerwone podkrążone oczka i jak na niego patrzę to dosłownie wyję jak głupia i nie mogę się powstrzymać. Lekarze mówią że jeśli w ciągu najbliższych dni nie będzie poprawy to będą musieli zmienić mu inny antybiotyk, narazie jest bez zmian. Dzisiaj badał go laryngolog,podobno uszy ma czyste a gardło mocno podraznione - także od kaszlu. Wczoraj Bartuś nic nie jadł, żadnego cycka nie chciał, tak bardzo go wszystko bolało że nawet nie miał siły ssać. Bartuś nie śpi po nocach, jest strasznie zmęczony, bo ten kaszel go męczy, on tylko płacze a ja już nie daję rady. Tak bardzo boję się o jego zdrowie. Wczoraj po południu była Msza Święta za zdrowie mego synka, wyrwałam się ze szpitala, synek został z mężem, a ja byłam u spowiedzi i stałam i całą mszę ryczałam jak głupia, nie mogłam się powstrzymać, miałam wrażenie że wszyscy na mnie się patrzą ale nie dałem rady inaczej. Trzymajcie się, ja już uciekam z powrotem do szpitala. Nie wiem co dalej będzie, martwię się przeokrutnie. Najgorzej że Bartuś jeszcze nie jest ochrzczony, to mnie też strasznie martwi. Tak bardzo mi go szkoda, tak bardzo się martwię, nie mam już siły. Trzymajcie się kochane, nie wiem kiedy teraz do was zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ....teraz będzie już tylko lepiej...Bartuś jest pod opieką lekarzy...Sama wiem jak to jest jak jesteś bezradna w szpitalu a dziecko chorę ..ale uwierz Evika wszystko będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika a modlitwa napewno pomoże...musisz być dzielna...Jesteśmy z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak szybciutko witam nową kolezane hana ja brałam bromergon to jrst na obnizenie prolaktyny ja tez miałam z nią problem a luteine brałam cały czas evika mam nadzieje ze szybciutko bedziesz z bartusiem w domciu tego ci zycze bo wiem co to znaczy byc z małym w szpitalu ja z moim konradem byłam az 11 razy !!!! witam reszte dziewczynek i dla wszystkich 👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki! Eviczko - zaciskam mocno mocno kciuki!!! Bądź dzielna na pewno wszystko będzie w porządku a chrzcinki zrobicie jak tylko /bartuś wyzdrowieje bo na pewno tak będzie a nie inaczej!!!!! I nie wolno mysleć inaczej! Nuska - najszczersze gratulacje! Też chciałam bardzo mieć córcię ale widać nie dane nam bo raczej przy moich dolegliwościach już się nie zdecyduję na następną ciążę, za dużym kosztem to się dla mnie odbywa (chociaż mój mąż twierdzi że pogadamy za 3 lata ;-) . Z drugiego synka tez się ogromnie cieszę, a jeszcze bardziej mój pierworodny ;-) pola - no i ????!!!! ale nas trzymasz w napięciu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...ciągle myślę o Bartusiu...Evika mam nadzieję że antybiotyk już zadziałał. Pola co u Ciebie ? Widzicie miałam rację ...Nuśka ma dziewczynkę...Kropka chłopca to Mulan - dziewczynkę :) Dziewczyny kostki mam tak opuchnietę że aż bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Evika- jestem z tobą myślami, bądz dzielna,musisz sie trzymac,nie załamuj się,bedzie dobrze.Zmieniajcie sie z mężem przy Bartusiu byscie mogli trochę pospac i odpocząć,bo padnięci nie bedziecie mieli nawet sił by myslec pozytywnie.Bartus wyzdrowieje,jeszcze tylko troszkę..bardzo mocno Cię Eviko ściskam i całuję. Ja wczoraj pojechałam po pracy na wies wiec nawet nie miałam kiedy skrobnąć.Ale gdybym miała 2 kreski na pewno byscie juz o tym wiedziały... nie pisałam więc nie mam.Moze nastepnym razem. Trzymajcie się,buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam siły dziewczyny, przyjechałam na chwilę do domu. Bartuś cały pokłuty, cale ręce, całe nogi, nawet cała głowa bo pielęgniarki nie mogły znaleźć mu żyły, ma welflon w głowie, widok rozdzierający serce, koszmar którego nie życzę najgorszemu wrogowi, naprawdę. I do tego słowa lekarki, które powinny niby mnie pocieszyć: \"no gorzej nie jest\". Szkoda słów, nie mam siły, synek strasznie spłakany, przerażony, bez życia, bez żadnej radości, nie macha rączkami, nóżkami tak jak wcześniej, śpi strasznie skulony jakby bał się całego świata, jest taki wystraszony i nawet gdy śpi co chwila płacze z przerażenia. Szkoda słów, nie mam siły, naprawdę nie mam już siły. Nic nie jest w stanie mnie pocieszyć, nie mam już siły. Muszę wracać, pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×