Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Halo urlopowiczki :) Co tak cichutko :( Ja mam upał grzmi i kropi a niebo piekny lazur :D dobre co :D Byłam w banku porobic opłaty i ledwie dycham juz z tego gorąca jeszcze sąsiad z pietra niżej napitala w terakote na tarasie bo ja skuwa :OAż mi łep juz pęka :(Kobitki spadam coś zjesc :) 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Włąsnie wróciłam z IKEA. Wybralismy sie po pare drobiazgów :O i znowu kasa poszła hehhee. Martusia była grzeczniutka. To jej pierwsza wyprawa tak dalej w nieznane. No ale pokarm wiozłam ze sobą hehhee. Jednak karmienie piersią bezcenne. Zawsze i wszędzie chocby w samochodzie :D na postoju oczywiscie. U nas burzy i grzeje na zmiane wrrr. Kupiłam dziisja Martuni ubanko na Chrzest, bedzie cudnie wygladac. Jest bardzo proste , bo chciałam takie zeby jej jeszcze poźniej zalożyc. Maam dzięki za przepis na mięsko. Spróbuje własnie ze schabem , bo chyba najłatwiej mi bedzie. A osób nie bedzie duzo , bardzo kameralnie. Chrzestni 4 osoby , bo ze swoimi połówkami zyciowymi + rodzice i my, wiec bez dzieci 10 osób. Ide sobie cos do jedzenia zrobic. Ostatnio non stop głodna jestem. Ale waga u mnie leci , jeszcze mi 4 kg zostało ufffff Pozdrawiam wszystkie wakacyjnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej panny gdzie jestwscie ja dzis mam wizyte u gina i jestwm zestresowana bo nadal plamie i niewiem czy mnie zbada ale pogode to dzis mam piekna grzeje od samego rana mozna sie opalac wstawac spiochy i sie meldowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyneczki :D:D:D KLIKAĆ KLIKAĆ co tu taka cisza :( Ja właśnie opalam się na tarasiku i co chwilke chowam się pod markizę bo można usmażyc się jak jako sadzone :O Dzisiaj jeszcze jestem bez chłopa :( będzie jutro dopiero :( ANETKA- napisz koniecznie jak będziesz po wizycie u gina!!! będę czekac na wiesci od ciebie !!!! Powiedz gince że delikatnie plamisz i napewno cię zbada :) głowa do góry trzymam kciuki!!!👄 MAGDALENKA - co ile ty masz cykle????👄 EVIKA,IZA,KISA,JULY,POLA,NUSKA,KROPKA 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny chyba dorobiłam sobie trochę pęcherz :( powiedzcie czy muszę lecieć do gina ( bo moja na urlopie) czy jest cos co mogę sama wziąść ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo pisac baby ANETKA- jak tam u gina????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) u mnie 28dc,dzis juz powinnam miec fest @ a na razie cisza ale czuje sie jak na @ jak co miesiąc wiec czekam i mam juz powoli dosc czekania,ale testu nie chce robic bo nie chce zobaczyc podłej jednej kreski.Poczekam na @.. mAAm- wez urosept a jak objawy bedą bardzo nasilone to wtedy cipronex przez 5 dni. Ach Evika-ja wiem co to znaczy patrzeć na małego Bartusia hihihi:)ciesz sie ciesz:):)fajnie ze z siostrą dobrze sie juz układa ,super wiadomosc:) Pozdrowka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- dzięki kochana 👄 a to mogę kupić bez recepty czy musze do rodzinnego lecieć ?? I czy przy takim przeziębieniu mogę się starac czy nie :O bo mi się te dni zblizają :O Co do CIEBIE kochana to ja tam piękną FASOLKĘ CZUJĘ :) będzie Polusia jak nic :) Ale super :D To kiedy testujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja mam w lipcu 30 i jak nic w prezęcie chce swiętowac twoje IIkrechy to nie wywołuj @!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę kochana tylko czy to na receptę ??? i co z starankami wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urosept to bez recepty a Cipronex jest tylko na receptę ale moze jak poprosisz i powiesz ze juz to brałas to ci sprzeda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cipronex 500mg 2x1. jesli masz niewielkie objawy to sobe urosept sprobuj. Ale tam z dala od cywilizacji w razie czego by ci sie przydał antbiotyk... A starac sie mozesz,czemu nie:)Ktory masz dzien? Ja mAAm naprawde sie nie nastawiam,dzis rano miałam doła ze sie poryczałam bo brzuch mnie naieprzał głowa jak bania..tylko patrzec jak przyjdzie.Z opoznieniem i wielkim hukiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-gdyby nie przyszła to do piątku test zrobie bo wieczorem 40stka szwagra i bedę z butelką opijac 1 kreskę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- A ja ci powiem że Evika miała dokładnie takie same objawy jak ty:p:D I teraz Bartusia w ramionkach trzyma:) Ja mam dzisiaj 20dc jutro zrobię test owu tak dla sprawdzenia mam nadzieję ż efaktycznie cos tam sie powiększyło i peknie :) i się uda bo testowanko mi wypada równo 1 dzień po 30 urodzinkach:) A słuchaj rodzinny by mi wypisał tą receptę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- nie będzie @!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A ty opijac nie bedziesz tylko męzuś z szwagrem twoje IIkrechy :) Kliknij mi koniecznie sms jak wynik testu ale czuje że IIkrechy będą :) Ja się pewnie do neta nie dopcham :) Ale opic II krechy zawsze mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzinny ci wypisze,jesli masz pieczenie i bol w miejscu pecherza to infekcja drog moczowych.3 dni i po sprawie. mAAm-ja jestem sceptycznie nastawiona..jakos nie wierze,ale fajnie by było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA ja zaciska PIOCHY I PALUCHY U GICOŁWK :)za 2 KRECHY I śliczną fasolkę :) Co do moich obiawów to mam dokładnie tak jak ci pisałam nawet mnie mocno nie boli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-to pewnie urosept ci starczy. Dzięki za trzymanie kciuasów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem to ze mam bóle i plamienia to jest ok lekarz mówił ze własnie o to chodziło zeby pobudzic jajniki w lewym jajniku mam pecherzyk i gin mówił ze jeszcze w tym cyklu mam sie starac bo wygdada obiecujaco wrazie czego dał mi jeszcze clo ale powiedział ze jak sie postaram to niepowinno byc potrzebne a wiec działam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko niewiem kiedy on powinien peknac jestem zielona moze któras z was kobietki wie wiecej niz ja a @ powinnam dostac teraz 7mego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- byłam u gina w przychodni mojej nie było ( tej państwowej) tylko był jakiś stary pierdziel był tak pojebany ż ewkurwił mnie i powiedziałm w recepcji przy właścicielce przychodni co o nim myslę ona tez była w szoku ż emi nie wystawił awaryjnie tej recepty bo sama mi kazała przyjsc jak dzwoniłam :O a internisty oczywiscie nie było :o Poleciałm do apteki i kupiłam urosept:) tamtego nie mogłam bo to tylko na receptę , ale w aptece babeczka sprzedała mi UROSAL powiedział ż eto niby podobne ?! co myslisz o tym ???A i jeszcze Poluś kochana ile mam brać ten urosept???? ANETKA-:D strasznie się cieszę że wszystko OK :) Co do pęknięcia to ja ci nie pomoge bo tez zielona jestem ale pecherzyk chyba rosnie tak około co 2 dni cos mi sie tak zdaje że gdzies czytałam :) Plemniki żyja okołop 72 godzin(3 dni) więc działaj kochana a napewno się uda TRZYMAM MOCNO KCIUKASY ZA CIEBIE :) A gdzie reszta kobitek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Dzisiaj pierwszy dzień wolności :) Pogoda w końcu piękna:) Byliśmy na krytym basenie i było super....Paulinka się wyszalała...fajny ten basen, rura dla dzieciaków do zjeżdzania :) Ja pomoczyłam nóżki w jaccuzi hmmm super :) Zaraz mam mieć gości całuję wszystkie :) Anetka działaj :) Maam, którego lipca masz 30 ? Pola trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczynki! Eviczko - tak się cieszę że stosunki z siostrą się poprawiły! Że Bartuś zdrowy i Ty prawie też. Czyli wszystko na dobrej drodze! mAAm - bido współczuję ci tego pęcherza. Potrafi czasem dać nieźle w kość. Ja słyszałam jeszcze o dobroczynnym działaniu żurawiny - ponoć jest nieoceniona w stanach zapalnych pęcherza. daj kochana przepis na tą zupkę ze szparagów. pola - ja też trzymam wszystko co się da żeby ta wredna @ nie przyszła!!!! A kysz a kysz!!!!! aneta - świetne wieści, działaj działaj! Jak chodziłam na monitoring to mój pęcherzyk rósł trochę dłużej, tak z tydzień albo i więcej zanim pękł. Więc przypadkiem za wcześnie nie rezygnuj ze staranek poza tym testuj! kisa - cieszę się że dziewczynki tak się kochają i kochać się będą na pewno coraz bardziej ;-) przemiłej imprezki ci życzę żeby wszystko poszło po Twojej myśli! Iza - miłego wypoczynku kochana, należy Ci się jak nic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już też Wam piszę co u mnie: wesele - super! chociaż wcale się nie zapowiadało... wyruszyliśmy w piątek i po drodze siadły nam hamulce więc się wracaliśmy, mąż postawił wszystkich znajomych na baczność i od jednego ze sklepu nabrał części, drugi udostępnił mu warsztat ale bez mechanika bo go nie było a trzeci kumpel - mechanik który pracuje gdzie indziej - dał się namówić i pomóc. Więc pół soboty spędzili w warsztacie i naprawili auto. Spisało się na medal na szczęście... Na ślub ledwo zdążyliśmy.... Wszystko na wariackich papierach. Ale już potem było cudnie: głowa przestała mnie boleć (a bolała jeszcze podczas jazdy), brzuch ok i wogóle, poprawiny też super, potem wszyscy nas do siebie spraszali strasznie (bo mam tam większość rodziny po wsiach) ledwo zdążyliśmy ich poobjeżdżać ale było przesympatycznie i czułam się rewelacyjnie - chyba zmiana klimatu. Wczoraj wróciliśmy bo przedłużyliśmy pobyt jak tylko się dało ;-) jak już wracaliśmy to już miałam jakieś osłabienie a dzisiaj rano wstałam i pac! Zemdlałam jeszcze na oczach teściowej i tak wszystkich wystraszyłam że wszyscy zostali w domu dzisiaj a ja odchorowałam swoje. Oczywiście wymiotowałam :-(( Ale teraz już coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×