Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witajcie. Ja na razie uzupełnie tylko tabelkę bo właśnie się karmimy i ciężko mi pisać.... ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK..............MIASTO IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... MULAN....................03.02.2010.........35.......... ...........W-WA ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE... WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ...ZACH_POM ANETKA..................14.06.2009..........31.......... .KUJAWSKO-POM magdalena28..........18.08.2009..........29............ł ódzkie...... mAAm...................21.08.2009..........30........... ....W-wa...... NASZE MAMUSIE ************************ NIK.......UR........IMIĘ..........WAGA......CM.....WIEk. .. ...MIAST...... KISA --21.05.09---MARTA-KASIA- 3730 kg---56cm--- 32---------Sląskie EVIKA--03.06.09---BARTOSZ------4300 kg----59CM---31---------Podlaskie JULY --04.07.09---ZOSIA MARIA--3300 kg----53 cm--30---------warszawa PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** MULAN.............BLANKA......................... TYMOTEUSZ/BRUNO ******************************************************** ****************************** ANETKA..........................................DORIAN/W IKTOR/GRACJAN/ ******************************************************** *******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nastała cisza... Evika wciąż trzymam kciuki za Bartusia - będzie dobrze, zobaczysz! U nas pomalutku - Zosia ogólnie grzeczna - je i śpi no i zaczyna się rozglądać. Jest dużo bardziej komunikatywna niż jej starszy brat na tym etapie...Może jeść na okrągło - przytyła już ponad kg :-) Poza tym w najbliższym czasie wybieramy się na działkę - ja z mamą i dzieciakami - małż pracuje. Jeszcze czeka nas tylko wizyta w czwartek u pediatry i można się pakować..no dobra zmykam do dzieciaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ja ciągle czekam ...i chciałabym jeszcze chwilę wytrzymać - ale zobaczymy co maleństwo na to...w czwartek mam wizytę i ciekawa jestem co gin mi powie :) Kończę dzisiaj pakować torbę do szpitala ...dni tak szybko uciekają - troszkę odpoczęłam przez ten miesiąc w domku... Ale zdążyliśmy pomalować i posprzątać generalnie w domu- tak więc okna umytę - mogę iść rodzić :) Evika dobrze, że trafiliście na dobrego lekarza napewno ustawi leki i będzie wszystko dobrze- teraz to będzie już tylko lepiej kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Właśnie byłam na takim topiku z mojego terminu porodu i wiecie trafiłam na stronę gdzie dziewczyny się trochę pokłóciły i była tam taka rada od jakiejś dziewczyny - że na topikach nie wolno pisać tylko i wyłącznie o sobie ale trzeba też słuchać innych i odpowiadać na zadane pytania. Więc trochę sie zawstydziłam, bo ja czasem tak tylko o sobie piszę. Ale dziś poprawiam się :-)) Evika77 - trzymam kciuki za Bartusia to już na pewno końcówka tej paskudnej choroby a i na pewno wszystkie wiemy że ciężko ci teraz zaglądać na nasz topik i pisać cokolwiek. Ale będzie dobrze :-) July - zazdroszczę ci trochę tego wyjazdu na działkę, też chciałabym gdzieś pojechać a chociaż pójść na zwolnienie i posiedzieć w domciu. A jeśli chodzi o rozwój Zosi - to wiesz my kobiety, co tu dużo mówić jesteśmy mądrzejsze !!!!! nie ma co z tym dyskutować :-)) Iza33 - jak sprawdziłam w tabeli to już już :-)) Fajnie masz ze już niedługo zobaczysz swoje dzieciątko :-)) A torba spakowana już powinna stać przy drzwiach :-) POLA - ja już chyba bym nie chciała wracać do egzaminów (hihihi) już swoje zrobiłam potem jeszcze na jakieś roczne studia poszłam i naprawdę to chyba koniec. Maam - co sie z tobą dzieje ????? taka cisza ???? czyżbyś i ty wyjechała gdzieś ? No a teraz co u mnie ? U mnie wszystko w porządku, rosnę sobie spokojnie - to już początek 4 miesiąca - uwierzycie ?????? brzuszek coraz większy - już nawet sie robi taki trochę ciążowy ale jeszcze mam w połowie małe zagłębienie (co oznacza niestety mój tłuszczyk) Już nie mogę sie doczekać kiedy wyprysnę do sklepów coś kupić dla maleństwa !!!!! - no ale chyba muszę jeszcze poczekać (ale chociaż skarpeteczki) nie wiem czy pisałam wam - ale już zaklepałam sobie położną i w październiku idę do szkoły rodzenia. A rodzic będę w św. Zofii. no to tyle co u mnie - całuje was mocno :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jestem :) teraz jeszce ekspresowo :) bo roboty mam troche :) byłam rano w banku i z mezusiem na lanczyku :) a teraz sprzątam pokoik młodego bo 02.08 wraca wiec jak go nie ma to moge sie pozbyc paaru gratów hihihi:) wczoraj mnie nie było bo od rana miałam wene i malowałam obraz dla kolezanki do salonu bo juz mnie z 3 miesiace dusiła :) wieczorem wpadła po niego z chłopem no i troche sie zasiedzielismy :) Ściskam wszystkie jak się obrobie to wpadne :) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Mulan torba spakowana, ale jeszcze chciałabym troszkę wytrzymać ... Maam hmm ładnie następny talent- kobieto nabawiłam się kompleksów przy Tobie kochana :) Jak ja bym chciała mieć jakieś zdolności a tu nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta 310
witam wszystkie dzieweczki u mnie nic nowego mam doła byłam z wynikami mezusia u gina ale mówił ze badania robione u nas sa niewiarygodne mówił ze najlepiej zrobic je w Toruniu ale raczej niezrobie bo niestety niemogie przekonac mojego chłopa w tym miesiacu sobie odpusciłam potrzebuje troche sie wyciszyc i niemyslec narazie mezusiowi serwuje witaminki i zobaczymy czy cos z tego bedzie tabelki nieuzupełniam bo sama niewiem kiedy bedzie @ powinna byc miedzy 6 a 12 sierpnia sama juz niewiem co sie dzieje z moim cyklem nigdy tak niemiałam to było by na tyle ale sie wygadałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1978
wyskoczyłam pomaranczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja ledwo żyję - niewyspana jestem na maksa. Mały się obudził w nocy i nie mógł zasnąć, wiec wciągnęłam go do nas do łóżka. Było ciasno i nie mogłam sie ruszyć a jeszcze maż zaczął tak chrapać - ze chyba ma siniaki na ramieniu od moich boksów ;-)) Mam dziś piach w oczach. A po południu czeka mnie WIELKIE prasowanie - muszę dziś spakować małego bo następny wyjazd już w sobotę. Ciągnie mnie coś jajnik i nie wiem co sie dzieje - mam nadzieję że to macica sie może rozciąga i dlatego mam takie bóle. Ale nie chcę ciągle pakować w siebie tej nospy - a i skurcze !!!!! Jak mnie dziś złapał w sklepie to myślałam że nie spakuję zakupów do torby :-(( no ale już zapodałam magnez wiec mam nadzieję że będzie dobrze. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziołchy moje u mnie nic ciekawego ale ogolnie jest dobrze :) robie testy owulacyjne narazie są ujemne a co bedzie dalej to nie wiem anetko misiu najlepiej badania robic prywatnie a ty jak robiłaś ? mąż sie troszke wyciszy i napewno mu minie i pojdzie poprostu porozmawiaj z nim . bedzie dobrze kochana musi sie nam w koncu wszystkim udać kazdy z nas ma chyba czasami takie dni zeby dac juz sobie spokój bo ja tez tak mam niestety! buziolki dla was kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja was wszystkie mocno sciskam i wpadne potem bo na basenik z kolezanka uciekam :) więc ogromniate 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki wczoraj miałam szycie i dlatego nie mialam jak dojsc zeby napisac maam link super juz odlądałam tego babaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-bomba!!!:D:D mały jest genialny:) I jesli to nie jakis fotomontaz to on kiedys podbije świat tańca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie no u nas pustki straszne Maam - dziecko fantastyczne - też jak pola chciałam napisać ze to jest przyszły tancerz :-)) Już piątek więc jestem szczęśliwa :-)) Wczoraj poszłam spać o 20:30 i o 5:25 ledwo co wstałam. Więc już nie mogę się doczekać końca pracy :-)) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.A więc po wizycie wieści złe.Mam skierowanie do szpitala.miałam iść dzisiaj ale uprosiłam ją że w sobotę i niedziele to raczej badań nie wykonują.Przez ostatni tydzień ja przytyłam kilo i co dziwne waga dziecka zmalała i pytam jej jak to możliwe a ona że to tylko pomiar???A i w ogóle tak się zdenerwowałam że jeszcze mi coś zaczęła mówić o jakiejś wodzie w brzuchu i nie wiem z tego wszystkiego o co chodzi.Pytała czy robiłam badania prenatalne czyli chyba z dzidzią coś nie tak.Znowu położna mi mówiła przed wizytą że waga dziecka 2500 to jest normalna waga i nie jest zaliczana jako patologia a mi zostało jeszcze 3 tygodnie.Czyli jest szansa że dobije do większej wagi.Dosłownie horror przechodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej boje się tego leżenia w szpitalu (mam ogromny awers do szpitali) jeszcze po cichu liczę że mnie tam zbadają i powiedzą że wszystko jest ok i puszczą do domu.Najlepiej chyba było by iść na jakąś prywatną konsultacje ale kasy brak.Pozostaje mi czekać do poniedziałku. a z dobrych wieści to mąż podpisał dzisiaj umowę na rok.Chociaż jedna pewność życiowa że ma prace. Pozdrawiam Was wszystkie i miłego dzionka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska napewno wszystko jest dobrze lekarze tylko chca sprawdzic niedenerwój sie bo dzieciatko wyczówa twoje zdenerwowanie dzieci z taka waga rodza sie o czasie i jest wszystko dobrze a ty jeszcze masz czas MaaM dzidzia jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIU, FIU FIU ale pustki :( Ja tylko Was sciskam bo przyjechało dzisiaj moje kochane wytesknione dziecie :D więc slę wam tylko buziolki👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄[serce👄❤️👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie za mnie w kciuki popołudniu jadę do tego nieszczęsnego szpitala.Za chwilę idę torbę pakować.Oczywiście będę wszystko robiła żeby tam nie zostać.Dosłownie psychika siada w nocy to takie koszmary miałam co godz. się budziłam do tego mój mężuś chyba na słońcu przeholował w sobotę jak kosił ogród i chyba dostał udaru.Bo okropny ma ból głowy i gorączka 38 (mam nadzieję że nie jakaś świńska grypa) jak wróci z pracy to prosto do lekarza a potem ja.Pozdrawiam Was gorąco!!! Iza a Ty kulasz się jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) NUSKA- tzrymak kciukasy za ciebie by cię szybciorkiem z tego szpitala wypuscili :)👄 co do topiku to faktycznie pustki ostatnio ale to chyba dla tego że sporo nas urlopuje :o Ja dzisiaj cały dzień z młodym nic tylko mi opowiada jak było co robił itd.:D Planujemy wyjechac na tydzień w przyszłym tygodniu ale jeszcze nie wiem jak to będzie wkurzyłam sie tylko troche bo oczywiscie mąz się wygadał przyjacielowi i juz oni też chcą jechać a ja mam ich dosyć !!! Nie chodzi o to że ich nie lubię ale chciała bym sama z starym tym bardziej że juz ich tydzień na głowie miałm na mazurach :( a szkoda gadać nerw mi skoczył a co u was panieneczki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE DZIEWCZYNY !!! W czwartek 30.07 urodziłam mojego synka- ważył 3 kg, 54 cm i dostał 10 pkt - jestem przeszczęśliwa :) Uzupełnię tabelkę :) ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK..............MIASTO IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... MULAN....................03.02.2010.........35.......... ...........W-WA ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE... WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ...ZACH_POM ANETKA..................14.06.2009..........31.......... .KUJAWSKO-POM magdalena28..........18.08.2009..........29............ł ódzkie...... mAAm...................21.08.2009..........30........... ....W-wa...... NASZE MAMUSIE ************************ NIK.......UR........IMIĘ..........WAGA......CM.....WIEk. .. ...MIAST...... KISA --21.05.09---MARTA-KASIA- 3730 kg---56cm--- 32---------Sląskie EVIKA--03.06.09---BARTOSZ------4300 kg----59CM---31---------Podlaskie JULY --04.07.09---ZOSIA MARIA--3300 kg----53 cm--30---------warszawa Iza --30.07.09-Norbert Konrad --2990 kg---54 cm--34------podkarpackie PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** MULAN.............BLANKA......................... TYMOTEUSZ/BRUNO ******************************************************** ****************************** ANETKA..........................................DORIAN/W IKTOR/GRACJAN/ ******************************************************** *******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misu śpi - wiec troszkę Wam opiszę jak było... Obudziły mnie skurczę rano o 5 ...poczekałam do 6...skurczę miałam co 10 min - wykąpałam się, wyprasowałam - na szczęście wieczorem spakowałam do końca torbę ;) O 8 przyjęli mnie w szpitalu do 9 byłam z mężem i Paulinką na korytarzu a o 10:05 urodziłam mojego synka :) Hmm szybko ale bolało....na szczęście o wszystkim się zapomina jak tuli się maleństwo w ramionach...a widok dzieciątka na brzuszku po porodzie...wynagradza wszystko.... Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki Nuśka za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA-:DG:DR:DA:DT:DU:DL:DU:DJ:DĘ:D!!!Ale super nowinka :D fajnie że juz tulisz synka:D a jak wkońcu ma na imię ???? Co do porodu to faktycznie szybciorkiem ci poszło tylko pozazdroscic ;) oczywiscie pozytywnie:D Buziolecje dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA hiihi:) wpisała się że urodziła ale z ciężarnych to juz sie nie wykresliła hihihihii:D już poprawiam:D ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK..............MIASTO NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... MULAN....................03.02.2010.........35.......... ...........W-WA ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE... WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ...ZACH_POM ANETKA..................14.06.2009..........31.......... .KUJAWSKO-POM magdalena28..........18.08.2009..........29............ł ódzkie...... mAAm...................21.08.2009..........30........... ....W-wa...... NASZE MAMUSIE ************************ NIK.......UR........IMIĘ..........WAGA......CM.....WIEk. .. ...MIAST...... KISA --21.05.09---MARTA-KASIA- 3730 kg---56cm--- 32---------Sląskie EVIKA--03.06.09---BARTOSZ------4300 kg----59CM---31---------Podlaskie JULY --04.07.09---ZOSIA MARIA--3300 kg----53 cm--30---------warszawa Iza --30.07.09-Norbert Konrad --2990 kg---54 cm--34-----podkarpackie PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** MULAN.............BLANKA......................... TYMOTEUSZ/BRUNO ******************************************************** ****************************** ANETKA..........................................DORIAN/W IKTOR/GRACJAN/ ******************************************************** *******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zagladam sobie dzis... a tu taka nowina!!! IZA moje GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Alez sie ciesze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×