Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witajcie moje kochane pszczółeczki :) Bartuś śpi więc ja korzystając z okazji klikam do Was :) Jutro jedziemy do Pana Doktora i zobaczymy w jaki sposób pomoże Bartusiowi, mam tylko nadzieję że w płucach jest czyściutko. Ech... ile to wszystko jeszcze potrwa :( Bo ja już naprawdę nie mam siły :( Aneta310 - super że @ nie ma, kto wie kto wie....... :) Ja tam mocno trzymam kciuki :) mAAm - to i ja jeśli pozwolisz poczęstuję się kawką. Choć muszę ci się przyznać że wysypiam się aż za bardzo bo mój synek - nie licząc pobytu w szpitalach - przesypia mi całe noce :) Wstaje tylko jeść, ssie cyca z zamkniętymi oczkami i po około 10 minutach jedzonka - zasyna jak aniołek :) Wieczorem zasyna około 21.00 i śpi zazwyczaj do 8.00 rano. Normalnie super :0 Aby go tylko nie przechwalić, bo moja córcia to dała nam popalić i w nocy spać nie chciała :) mAAm- ja z tym Twoim betonem kochana to kompletnie się nie znam, sama nie wiem co Ci poradzić. Może rzeczywiście zadzwoń do Transportu Dróg Miejskich. A może popytaj jeszcze śród znajomych. A zdjęcia synka na NK ekstra, normalnie mAAm panny będą przychodziły do Twego synka oknami i drzwiami :) Zobaczysz, jeszcze nie będziesz mogła się od nich odpędzić :) Kisa - kochana udanego urlopu Ci życzę :) Zasłużyłaś kochana na urlopik :) Tylko nie zapomnij o nas :) Mulan - odpoczywaj kochana ile tylko się da, jak najwięcej :) Nuska - jak maleństwo? Iza - jak Twój synek? jak Ty kochana się czujesz? Przesyłam buziaczki dla wszystkich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochana ja po śniadanku. Byłam rano po wyniki badan prenatalnych - i WSZYSTKO OK !!!!! Fachowo wam przytoczę: Z punktu widzenia wnioskowania statystycznego nie istnieją wskazania do inwazyjnej diagnostyki prenatalnej, gdyż ryzyko aneuplodii u płodu jest niższe niż ryzyko amniopunkcji. Ryzyko urodzenia dziecka z Zespołem Downa: poniżej ryzyka populacyjnego. Ryzyko urodzenia dziecka z Zespołem Edwardsa: poniżej ryzyka populacyjnego. Nie stwierdzono podwyższonego ryzyka wystąpienia zespołu Patau. No to wszystko co napisali. Więc jest cudownie - ale nie denerwowałam się wcale.- byłam spokojna. Evika - mam nadzieję ze z Barusiem wszystko w porządku. Ale masz dobrze z tymi nockami. Mój synuś to nie przesypiał bardzo długo nocy. No ale może teraz sie to zmieni :-)) Maam - jeśli chodzi o beton - no to nie do Transportu Dróg Miejskich tylko do Zarządu Dróg Miejskich ale wątpię zęby ci pomogli. To państwowa firma i raczej nie ma możliwości zęby coś takiego zrobili. Moim zdaniem zostaje tylko prywatnie zamówić - przykro mi - ja wiem coś o tym bo sama kupowałam żwir na drogę przed dom, żeby się bajoro nie robiło. No to na tyle kochana - buziaki dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane :)Dziękuje WAM za WSZYSTKIE KOMENTARZE na Nk :DNormalnie LEJECIE MIODZIK NA MOJE MADCZYNE SERDUCHO :D👄❤️👄 Młody wpierw mnie opierdzielił jak foty zobaczył bo wczoraj jak szliśmy na zakupy to obok jest plac zabaw i poleciał na chwilke ,a że ja zawsze mam przy sobie aparat to mu z ławki foty zrobiłam no i sie zaczeło że mu kiche robie bo on juz 10 lat skończył ( miesiac i 2 dni temu hihihi ) ale dzisiaj jak zobaczył Wasze komentarze to normalnie już mu nic nie przeszkadza tylko chodzi dumny jak PAW hihihi skubaniec mały :D EVIKA- super ż eBartunio taki grzeczniutki :) Mój tez był grzeczny za to drugie pewnie da mi popalić( o ile jeszcze będę mogła je miec :o)Bo mówią ż ejak jedno jest grzeczne to drugie daje popalić, albo na odwrotnie :) Sadzac po tym co pisałas o córci to wszystko się sparawdza :)Trzymam mocno kciukasy za wasza wizyte u doktora:)Napisz koniecznie jak juz będziesz w domku co doktor powiedział 👄 ANETKA- a ja tam trzymam kciukasy za II krechy :) Może własnie przez to że odpusciliscie i myslenie znikło zaowocowało kruszynką :) O jak bym chciała by ci sie udało :D trzymam mocno kciukasy 👄 A co tam u pozostałych pań ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- hihihh:D ale się w czasie zgrałyśmy :D zobacz:D 11.06:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- super że wszystko ok :) Ale ja i tak to wiedziałam bez twoich badań :D:p:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pusciutko:( MAGDALENKA -Witam kochana 👄 A ja dziewczyny zaczynam nie wyrabiac :( strasznie mnie bola jajniki od jakis 30 minut zupełnie jak bym miała @ dostać :( dzisiaj mam 19dc i normalnie już nospe wziełam :o PISZCIE kochane bo smutno jak nie ma co czytac a robota mi kompletnie nie idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:):D W zasadzie to powinnam ryć od rana a nie na topik włazic:P..ale nie mogę się powstrzymać:D Iza-gratuluję synusia:):D Ach jak ten czas szybko leci,dopiero co obwiszczałas o 2 krechach na tescie:) Odpoczywaj i ciesz się z synka:) Evika- super ze z małym coraz lepiej,jeszcze troszkę i zupełnie zapomnicie o chorobie:) mAAm- my komarów nie mamy ,jakos tu do nas na 2 pietro na osiedlu nie dolatują moze dlatego ze sucho mamy,a do lasu kawałek.Ale na wsi jak bedziemy mieszkac to zamierzam w sypialniach zamontowac od początku moskitiery.Co do betonowej posadzki to ci nie pomogę...:( a zdjecia zaraz sobie pooglądam;) całuję wszystkie:):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- witam kochana :) A co ja mam tam działac :O Jak u mnie chyba nie ma owulki bo ciałko nie pęka :( e tam do dupska wszystko :O ale na szczescie brzucho mniej boli :) a co do komarów to ja mam do lasu z 300 m i na 4 pietro dolatuje ich że ho, ho , ale to tak tylko w tym roku bo tak to nigdy ich nie było :o 👄 oki uciekam obadek pichcic 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z ranka wchodzę a tu takie puchy, nawet mAAm nie zaglądnęła :-) U mnie po staremu, jeszcze jestem, wyjadę na wieś chyba po weekendzie bo jeszcze nie mam gotowego autka. aneta310 - i jak z @? Trzymam kciuki! mAAm - coś mi się zdaje że Ty sobie te choróbska wymyślasz przeróżne!!!! A synek - miodzio. Fantastyczny chłopak! Eviczko - tak sie cieszę że odżywasz, co mam nadzieję oznacza że lepiej z Bartusiem. Zastanawiałam się właśnie czy przez tą chorobę i szpitale karmisz jeszcze piersią ale widzę że tak - super! I cieszę się - żeby nie zapeszyć że Bartuś taki spokojny. Mulan - znam tą radość z wyników badan ;-)))) Cieszę się że wszystko ok! Iza, Kisa - jak maleństwa? Pola - strasznie biedna obkuwasz! Ale super że udaje Ci się chociaż od czasu do czasu do nas zajrzeć! Ja zaczynam robić pomalutku zakupki dla mojego maleństwa. Wiem że wcześnie ale ja nie lubię zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. Też mniejsze obciążenie dla budżetu jak się te zakupy rozkłada. Mam większość rzeczy po synku ale i tak dużo się zużyło, tu coś połamało itd i tak i tak trzeba dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ja tak szybciutko bo dzisiaj jadę z synkiem do lekarza do Białegostoku. Bardzo się boję tej wizyty ale też czekam na nią bardzo, bo chcę by mojemu synkowi było lżej :) Kropeczko- tak karmię Bartusia piersią, ale muszę przyznać że będąc w tych szpitalach o mało nie straciłam pokarmu, stres, nerwy i ciągłe łzy sprawiły że pokarm zaczął mi zanikać. Do tego nic nie jadłam, tylko piłam wodę z nerwów i bólu. Moja mama i teściowa wciskały we mnie przynoszone obiady a ja próbowałam choć trochę. No i mleczka w cycach było coraz mniej i mniej. Ale gdy z synkiem zaczęło robić się coraz lepiej wrócił mi apetyt i mleczka zrobiło się potem więcej :) I teraz jest już super. Póki co mój maluszek nie ma żadnej alergii, jem wszystko i dlatego karmienie maluszka to dla mnie przyjemność. mAAm- a co to za wisielczy nastrój? Skąd wiesz że nie ma u Ciebie owulki??? Coś Ty tutaj nam wymyslasz kochana. Owulka u Ciebie jest i wkrótce będzie druga dzidzia :) Pola - witaj kochana :) Tak się cieszę że jesteś :) I zaglądaj do ns jak najczęściej, książki poczekają :) Nie uciekną :) Mulan - super że z dzidzią wszystko ok. Teraz napewno będziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem tylko pospałam sobie troche :D wkońcu wakacje:D Ale dzisiaj juz lepiej brzuch tylko leciuteńkoć :) prawie wogle:) Dzisiaj 20dc KROPKA❤️EVIKA❤️- dziewczynki ja nic nie wymyślam pisałam juz że sprawdzam hormonki no i jak robiłam w 3dc to wyszła mi wysoka prolaktyna bo ja miałm 536,00 a norma jest do 530,00 no i LH miałam zaniskie i FSH też zaniskie więc przez ta prolaktyne hormonki odpowiadające za komórke są zaniskie więc może pechezysko nie pekać u mnie, albo ciałko żółte nie dojrzewa czy jakos tak jak czytałam w necie moje wyniki :O może nie dochodzic wiec do owulki we wtorek mam progesteron i zobaczymy jak mi wyszły badania które były we wtorek terazLHi FS :o ale nie nastawiam się na rewelacje :o nim uda mi sie wogle zaskoczyć to będę sie musiała podleczyć :O Lekarka mówiła że wysoka prolaktyna może być spowodowana tym ż erok temu miałam dużo tych kroplówek ( jak miałam problemy z kręgosłupem) bo czesto utrzymuje sie długo podniesiaona:o w necie wyczytałam że wysoka prolaktyna utrzymuje się tez przy jakiś guzkach w muzgu ale nie dopuszczam takiej mysli do siebie :O nie chce nic gdybac nim dostane wszystkie badania :o I to chyba tyle same widzicie jak jest:)👄👄 DLA POZOSTAŁYCH KOBITEK TEŻ OGROMNIASTE👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki u mnie bez zmian @ niema ale napewno bedzie bo w zeszłym miesiacu tez spuzniła mi sie ładnych pare dni chciała bym zeby przyszła jak ma przyjsc bo w poniedziałek jestem umówiona na rwanie zeba jak nieprzyjdzie do niedzieli to w poniedziałek rano zrobie test niewiem ale jestem bardzo spokojna niemysle i niebiegam co chwile do łazienki zeby sprawdzic az sama sobie sie dziwie Evika jak przyjedziecie to sie odezwij co powiedział lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan super ze wszystko jest dobrze teraz tylko czekac w spokoju az maluch da znac ze chce juz przyjsc krop.ka ja to pewnie biegała bym po sklepach jak tylko bym sie dowiedziała ciuszki dla maluchów sa tak sliczne ze niemogła bym sie oprzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBITKI🌼 Sciskam wszystkie MOCNO👄 i uciekam z młodym na basen i grilka do powisina ze znajomymi :D Miałam jechac na działkę ale niestety mój slubny ma dyżur w pracy do 14 .00 więc dojedzie do nas na rowerku :) Buziolecje👄 ANETKA- trzymam mocno kciuki za II KRECHY :D moż ewłasnie w tym że nie myslałaś jest metoda:) I sie udało :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja tylko serdecznie pozdrawiam i juz tęsknię za Wami. Jesteśmy spakowani, mozemy ruszac w Pieniny i Tatry:D. Ach nie moge sie doczekac. Bede o Was myslec 🖐️ Paa Kobitki! PS własnie sobie uswiadomiłam ze ominie mnie imprezka z okazjii rocznicy topiku buuu :O Nie upijcie sie za mocno :P A ja 13.08 jakies dwa łyczki piwka za topik machne:P No to śmigam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, Kisa - miłego urlopiku!! Eviczko - i jak wizyta? Napisz coś! Czy coś już się wyjaśniło? Reszta dziewczyn 🌼 Ja wróciłam właśnie z małej imprezki i ide spać. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane moje :) My z Bartusiem po wizycie u lekarza. Narazie żadnych rewelacji, zwiększone dawki leków i obserwacja. Jeśli w ciągu najbliższego tygodnia lub dwóch nie będzie lepiej to wtedy będą dodatkowe badania. A synek dalej kaszle, ech już tyle czasu to wszystko trwa.... aż mi smutno normalnie :( Lekarz powiedział, że w płucach jest czysto, tylko dlaczego mój synek kaszle???/ Tego tak naprawdę do tej pory nikt nie wie. Mam nadzieję że ten lekarz nam pomoże, uważany jest za najlepszego w całym województwie i nie ukrywam, że liczę na to że nam pomoże. Przesyłam buziaczki każdej z Was i życzę miłej niedzieli 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Evika to bardzo dobrze, że Bartusia płuca w porządku...tylko kiedy skończy się to wstrętne choróbsko ...kochana trzymamy kciuki i mam nadzieję że teraz Bartuś szybko dojdzie do siebie. A może faktycznie maleństwo ma jakąś alergię...lekarz nic nie mówił...? Kochane my już po pierwszym spacerze :) Norbert teraz smacznie śpi :) Uwielbiam na niego patrzeć :) Miny robi jak mój mąż :) Kisa przyjemnego urlopu - my sobie w przyszłym roku odbijemy :) Maam dobrze, że pilnujesz naszego topiku :) Mulan dobrze, że badania w porządku - ja obawiałam sie czy wszystko będzie dobrze...ale na szczęście poród mam już za sobą ale co się nasłuchałam w szpitalu to włos się jeży na głowię ... Nuśka kochana a jak Ty się czujesz? Kup sobie tantum rose w aptece do przemywania po porodzię polecam - ja w szpitalu nie miałam bo nie zdązyłam kupić ale w domu robiłam sobie okłady i wszystko lepiej się goi - wprawdzie dalej mi źle siedzieć ale i tak lepiej się czuję niż po pierwszym porodzie :) Całuję i życzę miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja jeszcze zapakowana he he.Najgorsze to czekanie czasem wieczorem biorą mnie małe skurcze to już myślę czy się nie zaczyna...Już bym chciała maleństwo trzymać w ramionach. Evika mój Dawid jak był mały to tak jak już kiedyś pisałam też bez przerwy kaszlał tylko był trochu starszy od Twojego synka.Dawałam mu mleko w proszku na receptę ISOMIL takie sojowe.Nie wiem czy dobrze podam Ci nazwę bo zamiast antybiotyków dostawał taki lek budesonit czy coś takiego (w areozolu).A w ogóle trzeba być dobrej myśli... A odnośnie samego porodu to wyłączyłam świadomość i nawet nie myślę co mnie czeka.Iza dzięki że mi przypomniałaś o tym leku to się w wodzie rozpuszcza.Pozdrawiam A jutro idę na wizytę do innego ginekologa ( bo ta moja ma urlop) to wam napisze co i jak. Całuski pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczynki:) Ja tak ekspresowo bo jestem padnieta bo miałam odrana gosci siostra cioteczna z mężem i dzieciakami :) Wpierw zrobilismy sobie grilka w pobliskim powisinie a potem tak po drinowalismy troszke do kolacji :) EVIKA- dobrze że wkońcu trafiliscie na super lekarza :) Ja bardzo mocno wierzę że on pomoze Bartusiowi :) tak mi go żala niunia małego :O Ale cieszę się ż ew płucach czysciutko :) Bo to bardzo ważne :) Ale tak jak już pisałam ci wczesniej ja obstawiam że to może być alergiczne :o Sama nie wiem bo lekarzem nie jestem :o Ale trzymam za Was kciukasy :) KROPKA- imprezowiczko kochana :)❤️ IZA- gratuluje spacerku :) Ja tez godzinami mogłam apic sie na mojego synka :) jak stroił minki tez w tedy widziałam w synku męża :)te same gesty usmiechy :) Mysle ż eto poczęsci jest kwintesensja rodzicielstwa :) odnajdywanie częsci siebie w maleńkim upragnionym dzieciatku :) NUSKA- ja czekam na wiesci co ci ginka powie :) więc pisz kochcna jak tylko będziesz juz po wizycie ja będę czekać :) A co do porodu to spokojnie jeden juz masz za soba to wierz czego sie miej więcej spodziewac :) Bedzie dobrze bo przeciesz my wszystkie bedziemy krzyczeć z TOBĄ :) ANETKA- kochana pisz jak tam u ciebie ??? Testowałaś ??? Mam nadzieję że TAK i że są II KRECHY !!! Trzymam kciukasy :) MULAN- mamusiu kochana pogłaszcz sie po brzuchu i powiedz maleństwu ż ecicia mAAm goraca JĄ pozdrawia:) POLA- co tam kochana ??? Jak staranka??? Jak tylko bedziesz miała przerwe w nauce to kikaj :) KISA- miłego , świetnego , słonecznego urlopiku :)Ci życzę :) JULY- jak Zosia?????????????????napisz nam choć kapkę :) MAGDALENKA- kotek jak tam u ciebie co słaychać ??? BUZIOLKI DLA WSZYSTKICH👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ja dzisiaj tak szybciutko bo mój Prezes nie daje mi o sobie zapomnieć i niestety znowu mam dużo pracy. Wczoraj całą niedzielę pracowałam w domu przy komputerze. Ech, szkoda gadać :( Synek śpi więc ja klikam szybciutko. Dzisiaj w nocy mój synuś pierwszy raz kaszlał mniej niż zwykle, kaszlał około 5 razy (a wcześniej od 10 do 15 razy). Mam nadzieję że to nie był przypadek i będzie coraz lepiej. Dzisiaj od rana "trzepię" reklamy i lecę do pracy aby uzyskać akceptację Prezesa.No i może będzie kilka dni spokoju. A co u was kobietki? Jak zaczął się tydzień? Jak samopoczucie? mAAm - fajnie że imprezka się udała. ja już biedna zapomniałam co w ogóle oznacza to słowo :) nuska - życze powodzenia kochana i trzymaj się i klikaj do nas żebyśmy wiedziały co i jak Iza - super że pierwszy spacerek się udał :) Fajnie że jest cieplutko to sobie kochana skorzystasz z pogody. A gdzie reszta kobietek? Przesyłam buziaczki wszystkim laseczkom 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- super że Bartus juz lepiej i mniej kaszle :) To swietna wiadomosc tak z rana :D Ja mocno wierze w to że już będzie tylko lepiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D A co do twojego szefa to ja myslałam że posłałaś go w djabły:o Ja niewiem jak on może mieć szczelność jeszcze cię robota zasypywać :o czy on aby nie wie co to urlop macierzyński :o Ja bym się tak nie dał zwłaszcza że jescze Bartus chory :O normalnię cię podziwiam kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie bez zmian @ niema robiłam rano test ale wynik odczytałam dopiero po dwóch godzinach wyszła blada kreska napewno wynik jest nieprawdziwy bo na tescie pisze ze po 5 minutach odczytac a po 10 minutach jest nieprawdziwy i znowu dupa wczoraj mielismy gosci bo mój slubny dzis ma urodziny i mielismy mala imprezkie i dzis znowu to samo jestem obolała bo rano byłam u dentysty usunac 2 zeby a teraz siedze i robie okłady jak niedostane @ to test zrobie jeszcze w srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×