Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Gość cherry...
tini bardzo ladnie napisalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only,Kocie-witajcie:) 🌻 nie bylam na tym topiku,a co tam jest?cos ciekawego?polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nasi rodzice są szczęśliwi,tak samo jak my...Zresztą to nie topik o rodzicach,więc daj spokój z tą monotematycznością...Ciągle te same argumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestali mi dawac siano na zakupy juz dawno bursztyn, Twoje informacje są nieaktualne i łaskawie zejdz ze mnie, bo ja po Tobie nie jade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana;-): witaj🌻... Zróbmy tu trochę porządku, bo chciałbym jeszcze wracać tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka24 -> niby ja lubie, bo wy o tym pisałyście 2 strony? :D KuWa co za hipokryzja i czysty debilizm :D Czeko* -> A ja nie lubie siatek. cocinelka -> A ja jestem teraz na takiej dziwnej fazie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie ....do Slońca o sercu płomiennym, które nie gasi żrodla milosci ......wroci :) Oni wiedza jak ich kochamy. Wierze, że to zrodlo milosci nie wyschnie, to zrodlo , ktore jest w sercu Twojej Czarodzieji i Mojego Słońca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztyn Akurat nas nikt nie utrzymuje,bo pracujemy i same kasę zarabiamy,więc wiesz...Po raz kolejny-jak nie wiesz to nie gadaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry...
moi rodzice sa szczesliwi :) a czasem daja mi kase czasem nie, noi co z tego wynika????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalana czesc! sorki,za przeoczenie,przez te "dyskusje":/ trudno zauwazyc wszystkie wypowiedzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś mi umknął fakt pisania dwóch stron o siatkach z tesco,ale ok...Niech Ci będzie. Przynajmniej masz się z czego cieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy lepiej wyjasnijcie kto maci a nie jedzcie po sobie bo to bez sensu :O bursztyn pochwalilam Cie, ale nie wiem po co wywlekasz jakies brudy o rodzicach to nie ten moment :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo ,Zakochana w Weglu, Gapaa dziewczyny skonczcie te dyskusje i nie odpisujcie juz . Odpowiadajac na ich posty nakrecacie jeszcze je bardziej. Pokazcie klase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci ale po co mamy niby dochodzic do tego kto mąci? poki co nikt nie mąci bo ten topik na kafe na ktorym pisalysmy juz nie zyje :P wiec nikt nie mąci poki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci ja wywlekam ..ja patrzę z żalem jakie matolstwo rośnie nam... aż strach patrzeć kto będzie w tym kraju kiedyś żył i rządził..już chyba prędzej do Afryki wyjadę..żeby na to nie patrzeć i tego nie widzieć .... przerażające jakie to teraz rozwydrzone pustaki dorastają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana jezu czemu ich wyzywasz od matolow :O kurde Wy nie umiecie rozmawiac kulturalnie ?? Czeko jak wiesz,ze nikt nie maci to ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztyn Ty dorosła,doświadczona przez Zycie staruszko! Nie ośmieszaj się! Każda z nas już etap dzieciństwa ma za sobą...Jesteś żenująca,ale to norma,więc luz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana w Weglu to nie jest zabawne tylko zenujace. Zalosne sa obie strony konfliktu. Pranie brudow przed osobami, ktore w ogole nie wiedza o co chodzi jest naprawde zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka-> Zapytaj koleżanek. Czeko*-> Ojejku :( Nie ma gdzie robić gierek to tu przyszłyście? Super normalnie bomba :D gappa-> Czytałam, ale nie chce na siłe stawiać, bo mi bzdury wychodzą jak nie czuje się na siłach. Dziś sprawdzałam bez sensu wychodziło. Ja chce jednak ostrożnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×