Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Twój mąż się martwi jak wytrzyma z samymi kobietkami a ja mam ten dylemat w drugą stronę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znalam tego przesadu! U mnie wszyscy jak narazie beda miec MK :-) Nie lubie jak ktos nazywa sie np. Jakub Jakubowski, Tomasz Tomaszewski...dla mnie maslo maslane. Joola, to Ty bedziesz rodzynkiem, tez fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie fajnie zważywszy ,że mieszkam z bratem i ojcem dodatkowo:) ale z drugiej strony marzyłam o córeczce bo takiej więzi jak miałam z mamą na pewno z synem mieć nie będe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka, nie martw się, na pewno będzie wszystko dobrze. Cholestaza najczęsciej rozpoczyna się tak jak piszesz, w późniejszej ciaży, ale czasem też już w połowie. Nie chciałam wczęśniej pisać, żeby nie straszyć, wiec napisałam żebyś szła do lekarza szybko, ale objawy typowe dla cholestazy jak już wspomniano na forum. W każdym razie jak szybko pójdziesz i nawet jak to bedzie to ( a miejmy nadzieję, ze nie) to odrazu zaczniesz leczyć. Z tego cow iem to jest to dość częsta przypadłość i leczona nie prowadzi do powikłań. Ja za to martwię się, bo brzuch mnie pobolewa, mam nadzieję, że to te więzadła, a nie nic złego...no i siusiam non stop. Nie wiem, czy to problemy z pęcherzem, czy dzidzia uciska. Podobno tylko na początku i pod koniec ciąży pęcherz jest uciskany,a le jak dzidzia kopie mnie w pęcherz czasem to chyba musi byc dość nisko. Dziewczyny, czy Wy też tak macie, ze siusiacie non stop? Ja wstaje po kilka razy w nocy;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztorm
Marteczka...lekarz powiedzial ,ze na ta chorobe dla nas stanowczo za wczesnie...........mi bylo duzo lepiej jak sie dowiedzialam ale i tak 1 raz w tygodniu mam badania pod tym kontem, kontrola przede wszystkim. Wiem co czujesz , straszne okropienstwo ja z tego powodu mam juz 1,5 l-4 Bedzie dobrze !!!!!!!Zobaczysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też często sikam, najczęściej w ciągu dnia i wieczorem jak oglądam jakiś ciekawy film to non stop. W nocy właściwie 2 razy. Na poczatku sikałam strasznie dużo, teraz troche mniej. Musimy się jednak do tego przyzwyczaić - będziemy sikać coraz częściej. Przydałaby sie przenośna toaleta :P Co do tej choleostazy to nie mam wiedzy, ale Marteczka trzymam kciuki, nie martw się na zapas, będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteeeczka zdjęcie na stronce, którą podałaś wzruszyło mnie do łez. Wyobrażacie sobie, że nasze maleństwa też już mogą nas tak ściskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko uaktualniam. NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga...............Warszaw a Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06...................... ............... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s???.... Kubuś....................śląsk Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.............................. ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala sztorm..............33...15.06.......................... ........podbeskidzie mantraelle..........34...15.06.......................... ..................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06......................... . .........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C.............. ............Tarnów kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk polka1983...........25...20.06................... .......................Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................29...21.06.................. .................UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06..................... .........................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dziekuje z mile slowka :) 🌻 Co do witamin to Ja nie biore zadnych. Na początku drugiego trymestru wzielam jedna tabletke falvit M i zakonczylo sie to grypa jelitowa:( Wiec ja mysle, ze mozliwe, ze przez witaminy sa luzne stolce. Mi lekarka powiedziala, ze w tych witaminacj jest duzo witaminy B (nie pamietam B ile :) ) i tak moze sie dziac. A z powodu bardzo dobrych wynikow powiedziala, ze moge nic nie brac i poczekac do nastepnych badan. Jak wtedy wyniki beda gorsze to pomyslimy;) No oczywiscie uzupelniam sie warzywkami owockami itp :) Ja w sobote mam usg polowkowe i juz nie moge sie doczekac;) No a jutro rowno polowa ciazy bedzie za mna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki! U was jeszcze ciemna noc, a u mnie dopiero ciemna noc :-) Ale mam chwile oddechu przed kolacja, to sprawdzam, co dzis naskrobalyscie 🌼 Niestety, corce dzis oglosily \"Weather day\" w przedszkolu, wiec siedzialysmy w domku. Ten Pogodowy dzien w Texasie to na okolicznosc marznacej mzawki :-p yhm, oni tutaj panikuja na widok lodu na drodze, sniegu itp. Fakt, ze nie maja zimowych opon, sami sie przyznaja, ze nie potrafia jezdzic w takich warunkach, a ze w Texasie wszedzie trzeba autem - to wola dmuchac na zimne. Takze w koncu mam chwile oddechu, po malowaniu, wspolnym robieniu (?!) obiadu, czytaniu poltorej godziny bajek, ktore juz znam na pamiec itp itd. A w tym wszystkim mialam swoja szkole, bo mi dzis nie zamkneli (inny dystrykt) - wiec chwila oddechu, a mala zostala z tata, ktory mogl (dzieki pogodzie) pracowac z chaty :-D Moja \"szychta\" zaraz sie konczy, bo dzis tatusiowy wieczor na kapiel i kladzenie spac, a ja mam jakos ostatnio wszystkiego dosyc i humor do d**py. Uh, hormony? :-) Sikanie non stop - witam w klubie. Dzis w nocy latalam 3 razy, choc myslalm, ze ta \"rozkosz\" mam juz za soba, bo pare nocek z rzedu mialam juz spokoj. Ale fakt, ostatnie dni maly jakos tak sie przekrecil, ze czuje jego boksy bardzo nisko i wiem kiedy mi tancuje w okolicach pecherza. Nie boli mnie to, raczej smera, ale mam uczucie, ze zaraz popuszcze :-) A ze sikamy za dwoch, kochanienikie, do tego przerabiamy calkiem spore ilosci wod plodowcyh, to sie sika ot tak, z natury, chyba. Skoro nic nie boli, nie piecze, kolor w normie - to chyba okej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholestaza, kurde, też właśnie o tym poczytałam trochę, moje swędzenie już nie jest takie uporczywe, ale przez dwa dni nie mogłam wytrzymać. Nawet nie miałam pojęcia że coś takiego istnieje:( Powiem mojemu lekarzowi na kolejnej wizycie!! Marteczka gratuluje córci, kobitki górą, narazie 6 do 5 :) zobaczymy jak to dalej się rozwinie:) Mój mąż się zaczął też martwić jak wytrzyma z nami kobitkami, chociaż to nasze pierwsze dziecko:) Ale wiem że sam bardzo chciał córcię:) Co do imion na M, to jeszcze Magda, Marlena, Monika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam sie przywitac po nieprzespoanej nocy:-o Mojej coreczce zabki ida..eh. Czarnulka, zdrowka! Ewcisko, no ja sie troche nastrachalam i dzis badania zrobilam badania rano, jutro wyniki. Oby wykluczyly cholestaze! U mnie jakby tez mniej swedzawke, ale sa. Dunia, z powodu mrzawki wolny dzien hehe. To u nas ciagle teraz bylby dzien wolny;-) SPac chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Marteczka - gratulacje corki ! a na M - to Mirella, Mariola, Manuela :D Tez czesto sikam, i tez dzieciaczek przemiescil sie - wczesniej odczuwalam go z lewej strony, teraz tak posrodku i dosc nisko, czasami cos mnie kluje tam - wtedy chyba kopie po moich wnetrznosciach ;) I pogorszylo mi sie ze spaniem, nigdy nie mialam klopotow z usnieciem a wczoraj do 1;30 meczylam sie, potem obudzil mnie jeszcze skurcz lydki (wrrr) . Musze wiecej tego magnezu jesc . Shila ogladalam zdjecia - bardzo ladnie wygladalas !!! Kolorowy motylku - no faktycznie jestes wielobarwna ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarunia zdróweczka ci życzę, Marteczka, bidoczku, moze uda ci się nadrobić choć trochę tę nieprzespaną noc.:) Lusia mnie też się pogorszyło całkiem ze spaniem. Mój mąż śpi nieraz już o 20. 00 !!! a ja się męczę. Pomijam fakt, że nie pamiętam kiedy przespałam noc bez przebudzeń, obracania się z boku na bok :( Odpukać, na szczęście na razie nie mam skurczów, tylko jak mnie nieraz coś ściśnie to ruszyć ię nieraz nie mogę. A wielobarwna jestem tylko dzięki peruce :P Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn. U mnie własnie zaczął padać śnieg, jak ja tego nie lubię wwrrrr. Tak się cieszyłam bo mogłam wskoczyć w półbuty a nie mordować się w tych ciężkich kozakach (męskich), bo chyba wam nie pisałam o tym, że mam rozmiar nogi nr 43 !!!! I to jest po prostu masakra. Oj, zanosi się na to, że bede się musiała jeszcze pomęczyć z tymi buciorami :( Nie znoszę zimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zime uwielbiam:-)Ale taka puszysta, biala i mrozna i najlepiej w gorach na nartach.Zreszta kazda pore roku lubie, kazda ma swoj urok. Ja Wam powiem jedno( i inne podwojne mamy mnie popra)-wyspijcie sie poki mozna:-)I prosze te slowa wziac sobie gleboko do serca:-)Ja, odkad mam Matylde notorycznie jestem niewyspana, a szczegolnie jest ciezko w pierwszym miesiacu jak dopiero ustawia sie dzidziusia,ze noc to noc, a dzien to dzien. A z czestym sikaniem ti tak jest i bedzie jeszcze czesciej.Ja jak wychodze gdzies to od razu robie plan wglowie, gdzie ewentualnie jest toaleta po drodze. W nocy to normalka, ze wstaje z 2-4 razy. I jeszcze Wam cos napisze...intymnego troche;-P Nie zapomne mojego pierwszego siku po porodzie( nie liczac do cewnika)- sikalam i sikalam i sikalam....To szok jak sie wczesniej sikalo po pare kropel, ale za to co pol godziny( bo Dzidzius uciska tak pecherz). Kolorowy,musisz miec problem z obuwiem, wspolczuje:-(To Cie nie pocieszy(ale nie wiem czy to nie bujda, bo np. u mnie sie nie sprawdzilo), ze w ciazy stopy lubia sie zwiekszac( nie chodzi o puchniecie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko podpisuję się pod Twoim postem rękami i nogami.. też męczy mnie siusianie ale ja mam toaletę na parterze a sypialnie na drugim piętrze,jak wrócę w nocy ,nie mogę już zasnąć:( wogóle spać chce mi się wcześnie a o pierwszej zaczynam się przewracać z boku na bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Marteczka mam naprawde problem i zawsze z tego powodu cierpiałam, że nie mogłam mieć butów takich jakie chciałam ale cóż zrobić, trzeba się przyzwyczaić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde kolorowy motylku:)zdjecie piękne moja sąsiadka też tak ma a do tego jest bardzo wysoka.kiedyś chodziłyśmy do deichmana,tam były takie duze rozmiary na koturnach itd i ona zawsze je przymierzała była wyższa niż półki nie musiałam za długo jej szukać:D a poważnie to mowi,że jest maniaczką butów i jak tylko dostaje coś w swoim rozmiarze to kupuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia chyba wstawiłam nowe zdjęcie na bloga,nie jestem pewna czy mi się udało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wgrałam na blooga piekną prezentację \"operacja w łonie\", bardzo wzruszajaca historia, jak bedziecie miały czas to spoglądnijcie sobie na nią, myslę, że warto :) tuncia już chyba widziała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila____ to zdjecie Filipka to takie \"dowodowe\", ze chlopak? mam podobne :-D Jak moja mam je zobaczyla, to na caly dom krzyknela \"Ale siusiak\"! Wstawie jak sie przesiade na drugi komputer, gdzie mam te fotki. Ja tez ze spaniem mam juz w kratke, ale sie przyzwyczailam, bo i normalnie roznie z tym bywa. A fakt, najlepiej jakby dalo sie wyspac na zapas, bo potem bedzi ekrucho! Najlepiej to juz teraz przemawiac czule do dzidziusia, ze potem szybko musi sie przestawic na normalne i jak najdluzsze spanie :-) Ja pamietam, ze po pierwszym porodzie zlapalm oddech dopiero kolo 7-8 miesiaca, kiedy przenieslismy core do jej pokoju i w koncu moglam znowu poczytac wieczorem. Wtedy zaczelm miec znowu ochote na zajecie sie soba, mimo ze moja corcia nie byla uciezliwym niemowlakiem. ominely nas kolki, placze uporczywe, tylko czasami dlugo trwalo lulanie do nocnego spania. No i w sumie dosyc szybko przestawila sie na dluzsze spanie w nocy, ale trzeba bylo wstawac, bo smoczek wypadal i bylo zle :-o Mam nadzieje, ze braciszek tez nam sie trafi taki ugodowy... A zmeczenie tak czy siak dopada kazda, bo to jednak zupelnie inny tryb zycia trzeba sobie ustawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowy motylku ja też nie widzę tej prezentacji, może jakieś wskazówki jak ją znaleźć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola wkleiła tylko jedno zdjęcie a ja dodałam plik na naszego bloga. Jak na niego wejdziecie i się zalogujecie to odnajdziecie go w zakładce pliki. Szósty plik od góry tytuł oiperacja w łonie. To jest w power poincie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×