Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Fasolkowa mamo, podaj mi prosze raz jesczez adres tej strony na której są wasze mordki. Czy ona jest nadal prowadzona, czy babeczki wrzuciły na luz i już tylko tutaj się spotykamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeeeeeeeeeeeeee i tyle się napatrzyłam na czerwcowki.bloog... Hasła ni ma - ni ma oglądania. Buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsika posłąłam Ci na poczte dokładne namiary na bloga z hasłem. Nie podajemy tego tu, żeby nieproszeni goście do nas nie zagladali:) Co do mojego synka to dziekuje, faktycznie podobno podobny do tatusia. No a łobuz z niego jest i to jaki! Bała czekoladko Ty sie martwiłas ze nie czułas dzidzi a ja czasem nawet 2 dni nic nie czuje. A jak czuje to bardzo słabo. le to za wczesnie zeby czuc regularne ruchy. A poza tym jestem w ciagłym ruchu wiec malenstwo w brzuszku sie buja i mu dobrze to i sie nie odzywa:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Mój dzidziuś postanowił zreflektować się za cały wczorajszy dzień i przez całą noc kopał. Poza tym dorwał mnie taki ból kręgosłupa, że od 3 nie spałam tylko chodziłam po mieszkaniu, ani masaż ani zmiany pozycji nie pomogły;-( Chyba bąbel stwierdził, ze jak mi za mało objawów ciąży to mi pokaże;-);-) Jeżeli chodzi o wydzielinę to powiedział, że jest jak najbardziej prawidłowa i powiedział...pewnie rano taka była ( i rzeczywiście tylko do południa, potem była juz normalna). W każdym razie powiedział , ze w ciąży przez estrogen chyba\\..,mamy wiecej wydzieliny i jest rzadsza, co jest objawem normalnym. Powiedział, ze stanu zapalnego też nie ma, nic nie przepisał... Dziewczyny naprawdę bardzo miło, ze o mnie myślałyście, dziękuję Wam;-) Dunia, czy to Ty miałąś faze na paczki?? Ja ich raczej nie lubię, a od dwóch tygodni codziennie jem pączka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:), naprawdę miło Was poczytać, nadrobiłam jeden dzień i cieszę się że wszystko dobrze się wyjaśniło z tobą Biała czekoladko. Co do ruchów to ja też tak czasmi mam że prawie cały dzień nic nie czuje, wtedy wieczorkiem przekąsze coś kładę się i wsłuchuje, przeważnie moja mała zaczyna wtedy kopać. Wczoraj to tak się uśmiałam bo okładała mi niemal cały brzuchol :) raz z jednej raz z drugiej strony, a w tym miejscu gdzie położyłam rękę to odrazu kopniaka czułam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala czekoladka____ tak, to ja tak szalalm z paczkami. Nadal w zasdzie powinnam je omijac szerokim lukiem, bo jak mi wpadna pod reke, to nie ma przebacz, moje :-D A tak jak ty, normalnie nie jadam, moze jednego tradycyjnie na tlusty czwartek a i to raczej takie domowej, babciowej roboty. Ale w pierwszej ciazy tez tak mialam. Czy doprowadzilam meza i znajomych do niemalze rozpaczy. Akurat przylecial do nas w odwiedziny szwagier i znajomi jeszcze i wybralismy sie troche na Zachod USA. No i w Las Vegas, nie dosc, ze chcialo mi sie spac juz w okolicach 21, to zamiast ogladac kasyna, chlonac to wszystko, to szukal gdzie by tu tylko paczka wrabac. A jak w koncu dopadlam, to kupilam wielka torbe i w koncu bylam szczesliwa :-) Oni tez :-p Co do ruchow dzidzi, nemezis, mozesz nawet nie zdawac sobie sprawy, ze to to. Moj maluch czasmi tak sie ulozy, ze czuje go jak delikatnie smera nisko, niziutko i to bardziej od kregoslupa niz z przodu (coz, sory za doslownosc, ale to uczucie bardzo podobne do gazow, ktore sie czasmi gwaltownie w jelitach przemieszczaja). Tyle, ze ja mam swiadomosc, ze wiekszosc moich organow wewnetrzych to teraz podjrzezdza mi pod zebra, a nie lokuje sie w okolicach ledzwiowych :-) Nos w gore, i ciebie czeka bombardowanie :-) W sumie to teraz jest taki najfajnieszy okres, bo potem z kolei dziecku robi sie ciasno i raczej sie rozciaga niz kopie. To rozciagnie, prostowanie sie bywa nawet bolesne. PAmietam jak raz mi sie cora wyciagnela na cala jej szanowna dlugosc (a byla drobna, urodzila sie to miala tylko 49cm), a ja niewiedzialam gdzie mi skora najpierw pusci i za co sie lapac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsik, nie działa? Jestem matołem informatycznym... więc obawiam się, ze tego nie naprostuje... W kazdym razie jestem w 21 tc. :-) Mój Antek ma bardzo nieregularne pory dawania znaków. Czasem rano, czasem popołudniu, a czasem późno w nocy. Wczoraj np obudził sie w wannie. ;-) Uspokoiłyście mnie, ze to te więzadła. A jak dlugo to jeszcze potrwa? I dlaczego tylko z jednej strony? Będe miała brzuch tylko po prawej? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach___ te wiezadla moga ciagnac z przerwami az do konca ciazy :-o Moze niekoniecznie zawsze tak mocno, gwaltownie, ale raczej jeszcze je poczujesz. Macic ciagle si ebedzie rozrastac, miesnie - pracowac i to coraz mocniej. Na pewno nie bedziesz cierpiala z tego powod non stop :-) Teraz w sumie mozemy te bole miewac czesciej, bo maluchy na tym etapie zaczynaja nabierac cialka i rosna dosyc szybko, wiec nie dosc, ze robia sie ceizsze to potrzebuja jeszcze wiecej miejsca ❤️ A to, ze boli tylko z jednej strony - tak widocznie masz. Ja tez mocniej czuje wszystko w okolicach prawego jajnika i w gore od niego. Jakos ta prawa strona slabsz, mocniej pracuje, czy jak? :-) No i czasami na mur beton zdarzy sie tak, ze bedziesz miala wrazenie, ze brzuch masz tylko z prawej storny. Jak dzidzia urosnie i tak sie ulozy, ze akurat wystawi pupe lub glowe mamie na prawym boku :-) Widok przekomiczny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei powoli zaczynam odczuwac brak komfortu z oddychaniem gdy siedze. Mimo, ze brzuch nadal nieduzy (ciekawe co powie lekarka za dwa tygodnie :-o), to maluch juz tak posunal wszystko w gore, ze jak siedze, to musze czasami nawet troche buzia pooddychac, bo jak nosem, to mam wrazenie, ze mam za malo powietrza. Co do mojego brzucha, powtarzas ei sytuacja z poprzedniej ciazy, dlatego tak sie zastanawim co powie lekarka... Ostatnim razem w 7 mies wyladowalam na usg, bo mialam brzuch za maly jak na tutejsze standardy :-o Nie chcialabym zeby te nerwy znowu sie powtorzyly. Choc tlumacze sobie, ze skoro jestem dosyc "biodrzasta" to macica ma gdzie sie rozepchnac na boki, nie musi tak "wywalac" sie do przodu, nie? A poza tym optycznie brzuch zmniejsza mi duzy biust :-) Hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bylam u lek, ale tylko u gina, bo do internisty za duzo ludzi i mam jutro dzwonic , o ile dodzwonie sie oczywiscie ;) Wyniki z krzywej mam dobre :) , usg prawidlowe, wymiary dobre - ale plci nie poznalam !!! wrrr - powiedzial chyba dziewczynka i tyle. Sprzet w tej przychodni maja nienajlepszy i za wiele nie widac :( Tak wkurzylam sie, ze juz bez zbednych dylematow i watpliwosci zapisalam sie na usg 4d :D Wiadomo juz odplatne, ale mam nadzieje, ze lepiej poogladam dzieciaka no i poznam moze choc w 80% plec, a nie uslysze znowu raczej..., albo jak dzis chyba... Jedyne co dojrzalam to jak dzieciak mlynki nozkami ciagle wywijal :) Waga 60,3 kg :( To troszke dolujace ... no ale najwazniejsze ,ze dzieciak zdrowo rozwija sie i to pomimo moich ciaglych dolegliwosci i chorob ;) MIlego wieczoru Mamuski :) a Duniu ja wolalbym mniec mniejszy brzuchol niz standart i wcale nie pogniewalabym sie gdyby tak szybko nie rosnal ;) Apskika - potwierdzam masakra i tez wolalbym miec to juz za soba, brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki a ja dzis 2 razy pieknie poczułam pod reka jak dzidzia sie obruciła, a w brzuchu tego nie czułam. Tez tak macie? No i nawet wyczuwam palcami nozki chyba, ale dzidzi chyba dobrze jak ja tak masuje, bo nawet nie cofnie tych nóg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez przechodziłam, piekło z ruchami az zakupiłam FETAL DOPPLER do słuchania tetna super sprawa mozna słuchac przez słuchawki albo podłaczyć pod komputer lub laptopa nawet sobie nagrałam bicie serduszka swojej córci kupiłam najtanszy za 140 zł i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia 79____ wiesz, z tym \"za malym\" brzuchem to ja jednak wole juz nie miec takiej stresowy jak wtedy. Choc teraz to moze podeszlabym spokojniej, skoro wtedy byl alarm, a mala urodzila sie zdrowa, a to ze nieco drobniejsza (3060g i 49cm) to tylko ulatwilo mi wypchniecie jej na swiat :-) Ale nerwy byly, nawet dzwonilismy do jedynego ginekologa jakiego mamy w rodzinie i probowal nas uspokoic. Coz, maly brzuch, z tych niedobrych rzeczy, to moze byc albo ze dzidzia sie zle rozwija (lub przestala), albo ze za malo wod plodowych, co tez nie jest dobre. Wiec stracha sie najadlam. Dobrze, za wyniki masz dobre, mnie to czeka dopiero w marcu. Teraz mam wizyte w trakcie 25 tyg (za poltora tyg), a moja ginka glukozowe swinatwo bada troche pozniej, ok. 28 tyg. Dobrze tez, ze malutek fikal, choc tyle zobaczylas :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! A ja znow po nieprzespanej nocy eh:-o Ale dzis rano pierwszy raz poczulam jak moja coreczka ma czczkawke:-)Sobie lekko poskakiwala hihi. Czarunie, fajny ten sprzet, ale...ponoc mozna sie tez nerwicy nabawic. Bo czasem dzidzia sie tak ulozy, ze tetno trudno wychwycic i mama od razu sie denerwuje. Ja za to probowalam nadsluchiwac stetoskopem, ale narazie tylko bulgotki wychowycilam. Przyjdzie na to jeszcze czas. Dziewczyny, jak macie wpoblizu Cocodriloo to sa przeceny o 70%, wczoraj troche zaszalalam i ponakupowalam.Naprawde sie oplaca. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, u mnie tak jak u Lusi prawdopodobnie córeczka :) Łezki same napływały mi do oczu, gdy widziałam jak wesoło fika nóżkami i macha rączkami :) Fotki są na blogu. NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga...............Warszaw a Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06...................... ............... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s???.... Kubuś....................śląsk Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.............................. ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala sztorm..............33...15.06.......................... ........podbeskidzie mantraelle..........34...15.06.......................... ..................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. .........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C.............. ............Tarnów kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk polka1983...........25...20.06.................Leon..... ............Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................29...21.06......c?..........Martusia?........UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06..................... .........................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolska Jeszcze coś dziś napiszę ale muszę kończyć bo do pracy nie zdążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaP, jesli bedzie coreczka to nazwiesz ja....Martusia?:-) Ale ladnie;-);-) To na forum chyba dziewczyny gora!!! Lusia,a Ty czujesz, ze to corcia?Choc teraz masz juz zasugerowane... To kto jeszcze nie wie?Czekoladka, Tuncia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje kolejnych córeczek :) rzeczywiście kobitki górą:) Dunia ja mam podobnie jak ty, zaczyna ostatnio brakować mi tchu i coraz częściej oddycham przez buzię, bo przez nos ciężko. A w ogóle zaczynam się męczyć szybko, wczoraj byłam u znajomej, to sapałam strasznie jak jej coś opowiadałam. Muszę chyba zacząć trochę więcej się ruszać, bo nie wiem czy to od małej ilości sportu, czy od czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tez mialam pisac, ze czasem jakos ciezko mi sie oddycha, taki plytki, niepleny oddech. Ja podejrzewam Ewcisko, ze to nie od braku sportu( choc moze i to tez jakis tam wplyw ma), ale, ze serce musi wiecej krwi pompowac i czasem nie nadaza-tak sobie tlumacze;-)Mam tez tak, ze czuje, ze mi serce tak szybko pika, jakby nie moglo wyhamowac na zakrecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka, ja nasłuchuję stetoskopem od kilku tyg...i nic nie słysze;-) gdzieś w necie przeczytałam, że od 20tyg. słychać. Powiedział o tym swojemu ginekologowie i się uśmiał ze mnie;-) powiedział, że nic nie usłyszę;-) chyba, że w bardzo zaawansowanej ciąży może być takie prawdopodobieństwo, w każdym razie on na wizycie nasłuchuje takim właśnie aparatem do mierzenia tętna... i przestałam już nasłuchiwać;-) kazałam męzowi chodzić cicho po mieszkaniu bo mi przeszkadzał i nie słyszałąm a potem osłuchiwałam jego brzuch, żeby porównać, czy to co u siebie słysze to dzidzia czy jakieś żołądkowe bulgotki- kobiety w ciązy to maja pomysły;-) Ja płci nie znam (jutro idę na połówkowe) ale mój lekarz juz zna, pytał czy cce wiedzieć, ale powiedziałam, że jak będę z mężem;-) ale moim zdaniem jest siurek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja też tak mam z oddychaniem. Najgorzej, jak z pracy wychodziłam z kolażankami i razem szłysmy na przystanek. Jak gadałam, to potem przez dłuższy czas musiałam łapać oddech. Teraz muszę uważać, jak się kładę, bo czasem tracę oddech, jakbym miała kamień na płucach. I schody. Masakra. Zaraz mam mega zadyszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Córcia tak się rusza, że wczoraj obserwowaliśmy unoszący się brzuch. Normalnie jak w "Obcym"! :) Cały brzuch mi falował. Ciekawe, co bedzie w bardziej zaawansowanej ciąży? Moja koleżanka w 9 mc mówiła, że ona nigdy nie wiedziała na brzuchu odbitej stópki albo rączki. Jak u Was, już obecnych Mamus, było? Widziałyście odbite na brzuszku części ciała dzieciaczka? To jest mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Wczoraj moja dzidzia tak intensywnie kopała, ze juz nie mam watpliwosci czy sie rusza:) Aż mi lepiej. Miłego dzinka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaP ale Ty szczuplutka jestes. Zazdroszcze. Ja to taki brzuszek co Ty masz teraz miałam i bez ciazy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie :) brakowalo mi Was! U nas tez 95% baba bedzie :) :) :) NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga...............Warszaw a Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06...................... ............... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s???.... Kubuś....................śląsk Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.........c.........???...... ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala sztorm..............33...15.06.......................... ........podbeskidzie mantraelle..........34...15.06.......................... ..................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. .........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C.............. ............Tarnów kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk polka1983...........25...20.06.................Leon..... ............Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................29...21.06......c?..........Martus ia?........UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06..................... .........................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsika też jaka szczuplutka, wiem że to przed ciążą, ale i tak. Tuncia twój synuś rzeczywiście prześliczny, widać że taka uroda aniołeczka, a pewnie mały łobuziak :) Mama E gratuluje córci, to kolejna kobitka w naszym gronie:) no ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia, dolaczam sie do poprzednich komentarzy, Nikus przesliczny! Niech zdrowo rosnie Sloneczko! AniuP, no rzeczywiscie, drobniutka jestes i ja jakos tego brzusia nie widze ;) no ale Ty na pewno i widzisz i czujesz. Jak po wizycie w Pl? Ja odwazylam sie dzis rano wejsc na wage, 5 kg do przodu... ach te pyszne ciasta polskie!!!! Dziewczyny ja nie wiem jak Wy wytrzymujecie, przeciez to grzech nie jesc tych smakolykow i nie odczuwac tego \"nieba w gebie\"!!!! A ze w drodze powrotnej mielismy perypecje sniegowe to mialam dosc duzo czasu zeby zasmakowac sie w pitnej czekoladzie Wedla, mmmmmmnnnnniaaaaammmmmmm!!!! ;) Musze Wam powiedziec ze jestem troszke rozczarowana bo usg 3D nie wyszlo. Dzidzia jest zwinieta w klebek i na dodatek ulozona pleckami \"do nas\" wiec nawet z normalnym usg byly problemy. Identycznie bylo w poprzedniej ciazy.... I identyczny leniuszek mi rosnie bo zeby przesunela raczke od buzki to zeszlo troche czasu a i mama sie natancowala tanca brzucha :D:D:D Wazne jest, ze wszystko w pozadku, nie ma wad, rozmiary i waga 392 gr poprawne jak na ten \"wiek\". Cieszymy sie bardzo! Czkawke malenstwa tez czesto odczuwam, jakies piec minut temu tez. Ciekawe czemu takie malusinskie czkawki maja? Fasolkowa, ja tez nigdy nie widzialam na moim brzuchu raczki czy nozki, ale wiem ze to mozliwe. Wlasnie moja kolezanka w biurze bardzo niedelikatnie mi powiedziala, ze jestem "duza" jak na 4-5 miesiac ciazy :o ale co tam, najwazniejsze ze wszyscy zdrowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko :) wyglada na to ze BABY GORA ;) Kolorowy Swiat bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko :) wyglada na to ze BABY GORA ;) Kolorowy Swiat bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka, ze stetoskopem chyba faktycznie trzeba poczekac az dzidzia bedzie wieksza. Nie pamietam, w ktorym tyg. zaczelam nadluschiowac w poprzedniej ciazy, ale czasem slyszalam bicie❤️ :-)Cos niesamowitego! Fasolkowa, ja tak dokladnych odbic ( jak na piasku niemal) nie mialam, ale wiedzialam, kiedy wyciaga sie nozka, a kiedy raczka!Moze sie czasem i mylilam, ale w kazdym razie widoki nie z tej ziemi:-) Raz mialam laptopa jakos na brzuchu i....az mi spadl jak Myszka podskoczyla:-) Mamo E, to super, ze coreczka sie zapowiada:-) Ale bedzie babiniec, ze hoho!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×