Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Powodzenia na badaniach:) Duniu ,koniecznie zdjęcie w nowej fryzurce na blog:D AniuP śliczny Twój brzusio,nic sie nie martw ,moj gin bylby szczesliwy gdybym taki miała:D zreszta nie bedziesz miala pewnie problemu z powrotem do formy,nic się nie przejmuj widocznie taka Twoja uroda,zawsze marzył mi się taki brzuszek zgrabniutki ale dane mi nieść brzuch potem dłuuuuuuugo długo nic a na końcu toczę się ja:p niektóre \"zyczliwe \"osoby mówią mi ...ooooo to już na dniach,prawda?:D Ewcisko ,wiesz mój mąż też jakoś się odsunął z ilością zbliżeń..aż dziw bo bardzo temperamentny jest:) wydaje mi się ,że jest już taki czas ,ze boją się zeby krzywdy pomimo wszystko nie zrobic no i nie wiem jak Ty ale ja ostatnio z racji masy ciała stękająca jestem przy przewracaniu z boku na bok...krzyz boli okrutnie wydaje mi się ,że mąż widząc jak się męczę nie chce mnie dodatkowo\"wykorzystywać\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi słodzicie. Dzieki:) Wcale nie jestem taka wspaniała Joluu . Podobnie jak Ty jestem nerwus, a nawet choleryk choc kazdy mowi ze mam rewelacyjne podejscie do dzieci. Ale jak juz wybuchne to lepiej sie chowac;p Ewcisko a nie mowiłam ze Cie potrzebuja? :) Apsika a kiedy Ty w koncu wstawisz fotki z brzucholem na bloga? Nie umiem patrzec na ta szczupła fotke bo Ci zazdroszcze, wez wklejaj cos z brzuchem:p Aniu moim zdaniem masz brzuszek proporcjonalny do figury. Jestes szczuplejsza np odemnie wiec brzuszek tez musisz miec mniejszy, bo takiego mojego bys nie udzwigneła;P jA DZIS ZAKUPIŁA KOMODE:) No i ciuszki dla Nikodemka i bajery na panienski mojej siostry:) Jednym słowem jestem zmeczona ale mega zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klusia- ja zamierzam w IMiD rodzić. Mam nadzieję, że będzie miejsce i mnie przyjmą. Szkoła rodzenia też tutaj, dlatego oddział będziemy grupowo z położną oglądać. :) MamoE- ja tak naprawdę na chwilę obecną ( co muszę podkreślić, bo to się zmienia), nie boję się, że będzie bolało. Musi boleć, poboli i przestanie, takie życie. ;) Z resztą zakładam, że biorę znieczulenie. Mnie najbardziej przerażają różne powikłania. To chyba przez te historie położnej w szkole rodzenia i niestety niemiłe rzeczy przydarzyły się moim znajomym. Takie opowieści zawsze gdzieś krążą i napawają lękiem niestety.... Ja chyba za dużo się ich nasłuchałam i jeszcze poczytałam sobie na kilku forach, jak to niefajnie może być. Z natury zawsze nastawiam się na gorsze, żeby ewentualnie nie czuć rozczarowania, tylko radość, że nie było tak źle. Stąd zazwyczaj denerwuję się, jak to mój Mąż mówi- na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Mialam dzis wizyte u gin....No i w pon. ide do szpitala, bo jednak moje wyniki sa niepokojace, wtym wlasnie cukier...Lekarz mi takie wizje naopowiadal, ze szok... Moje dziwne plamy skorne tez niedobrze swiadcza, koniecznie mam isc do dermatologa. Zasugerowal...gronkowca nawet:-o Fajnie, co? Nie wyobrazam sobie tyle dni bez Matyldy...3-4 dni:-( Mam dola na maksa... Ale najwazniejsze, ze z Malutka wszystko dobrze, zdrowo sie rozwija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
zabijcie mnie weszlam na bloga chcialam do swojego starego zdjecia dodac nowsze a nie dosc ze skasowalam to co wpisalam w grudniu to dodalam wiiieeeelkie zdjecie opis mi nie wchodzi i nie moge tego cofnac. Teraz mam zlosnika z tego powodu i ide najesc sie lodow. :-( jestem jakas glupia w tej ciazy iloraz mi maleje jak Pana Boga...niewazne wywsciekam sie to wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo kasia 22 dodała nowa fotke na bloga;) Kasiu czy to znaczy ze tutaj zagladasz jeszcze? Nic nie piszesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam; NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga..............Warszawa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice carmen37...........24....2.06......s..........??????.... ..........malopolskie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a..............Łódź annnnnnna......... 27....9.06.......s....... Michał.........Nottingham (UK) Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ........Myslowice Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. ........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów JAGODA369.........27.....17,06...........C.....Julia/Mar tyna.NowySacz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask takietam............32....17.06......................... ................lublin Gonia.......................17.06 Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk Sztorm..............33...20.06..........S........Jaś.... ....... Bielsko-Biala polka1983...........25...20.06.................Leon..... ............Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................29...21.06......c?..........Martus ia?... ..UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.......Makow loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wywołuje Anakonde, myszke79, lusie79, moj pierwszy raz, obelixowa,takietam... Co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
Tuncia jak nie pisze jak od kilku dni powrocilam?:-P pisze malo ale ale no pisze:-P kurcze musze sie wreszcie zaczernic jak nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia____ kasza22 ostatnio troche pisze :-) Ja juz od fryzjera. Fryzurke mam krotka, tzw boba (wiec koka z tego zadna sila sie nie ukreci kolorowy motylku), ale nie mam jak sobie foty strzelic. A w Texaie strzyza w bardzo specyficzny sposob, najchetniej i najlepiej im wychodzi na Jennifer Anniston (ta z Przyjaciol), to bardzo tutaj popularna fryzura, bez wzgledu na wiek. Natomiast wszelkie krotsze fryzurki... Jak juz upolujesz fryzjera, z ktorego jestes zadowolona to raczej troech wybulisz, a dwa - bedziesz sie go trzymac zebami i pazurami :-P Podjechalam tez do szpitala, am liste co mi potrzeba. Nic w zasadzie sie nie zmienilo, wszelkie te higieniczno-opatrunkowe rzeczy okoloporodowe zapewnia szpital. A do listy do wziecia dopisuje wlasna poduche (chocby jasia) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis___ jak to?! Juz sie ropzakowujesz, krazeknie pomogl? Moze jednak... Jakby co to trzymam kciuki ogromne ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
Nemezis co Ty piszesz? ej Dunia czy ona tak na powaznie czy ja czytac nie umiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza, na fotce ty z malzonkiem? Sliczna dziewczyna jestes, bardzo mi kogos przypominasz :-D marteczka_____ no to niewesolo masz z tym szpitalem i badaniami. Skoro masz problem z cukrem, te plamy (a nie swedzi cie to?) czy lekarz wykluczyl zatrucie ciazowe? I skoro juz edziesz w szpitalu to nie moga podeslac wtedy do ciebei dermatologa na konsultacje, tylko musisz jeszcze teraz latac po lekarzach? Sciskam cie mocno i mam nadzieje, ze jednak wszystko bedzie dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza - podczytaj mojego posta z poprzedniej strony apropos przeprowadzki. Jakbys miala jakies pytania to wal smialo i podaj mi swojego maial, zeby tu dziewczynom nie "zasmiecac" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaga wody sie sacza ide do szpitala lekarz mowi ze to juz niedlugo mala jest spora ok 1500 w miare mozliwosci bede pisac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis co Ty mówisz?????co się stało? Marteczko...oj przykre wiadomości,mam nadzieję ,ze pobyt będzie krótki i wszystko szybko się wyjaśni:( Duniu...ładnemu we wszystkim ładnie więc pewnie ślicznie Ci w tej fryzurce Tunciu Kasia to nasza Kasza 22 kochana:) Kasiu ...śliczna śliczna a brzuszek gdzie???:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis życzę żeby malutka jeszcze troszkę poczekała a jeśli nie to żeby wszystko było w porządku 👄 jesteśmy z Tobą,trzymamy kciuki... pomodlę się dzisiaj żeby wszystko dobrze u Was się skończyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to juz wiem ze kasia i kasza to te same osoby:P Nemezis mi tez saczyły sie wody w pierwszej ciazy ale urodziłam nawet po terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny tylko ze mam juz malo wod dzis mi tak wyplynelo sporo mam nadzieje ze te 2 tygodnie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
Nemezis damy rade, Mlode juz pokaznych rozmiarow bedzie dobrze zobaczysz. Glowa do gory, myslimy o was, porozmawiam sobie dzis z Panem Bogiem i zobaczysz ze wszystko sie dobrze skonczy:-**** Taaak Kasia i Kasza to ja. Gdzie ja sie Kasia podpisalam?tzn wiem ze na blogu napisalam ze mam na imie Kasia ale eeeeee jeju ale zamotalam:-) w kazdym badz razie nie mam rozdwojenia jazni...jeszcze:-D Duniu w zyciu bym nie zgadla ze chodz o walk in closet co prawda na wielu zdjeciach widac pokazne closety ale no no kto by pomyslam ze hamburgery cos takiego wymysla... Na chwile obecna bede zapytywac Cie miedzy wierszami ale za jakis miesiac czy mniej spodziewaj sie dlugiego maila ode mnie w sprawie ubezpieczenia, pozwolenia o prace itd. Wtedy Cie poemecze co mam zabrac itp.:-) W skrocie teraz napisze ze Sam jedzie 20 sierpnia, ja chce z nim w sumie nie wiem jak zalatwimy z paszportem dla malucha. Mieszkanie szukamy przez uniwerek, maja strone dla studentow, celujemy w apartamenty. I mam rozumiec ze basen to nie fanaberia tylko mus?bo oni wszyscy z tym basenem... Oj Nemezis laze po domu w te i we wte teraz moj sie pyta co jest, ja mu powiedzialam a on :'O to dzidzia musi byc duza jak juz chce wychodzic wten sposob'. Ale powiedzial ze dacie rade juz teraz spokojnie a on jako osoba majaca cos wspolnego more or less z medycyna to wie. Ufff normalnie przezywam. Ide sobie. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak myślę o nemezis to poród wydaje mi się tuż tuż...zaczynam być przerażona i panikuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis, powodzenia, trzymam kciuki za ciebie i twoja dzidzię, oby zechciała jeszcze pomieszkać w twoim brzuszku.Kurcze z tego co widze to ty masz termin tylko 5 dni przede mną. Ściskam mocno, trzymajcie sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza____ tak, basen to mus :-) no i wielka wygoda w lato. A gdzie zladujecie, tzn jaki uniwerek i jakie miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemwzis, kurka no co ty? tzn kiedy idzisz do szpitala? jestes juz umowiona, lekarz nakazal, powiedz cos wiecej bo tak telegraficznie to trudno cokolwiek zrozumiec. Tzn rozumiem ze stwierdzono ze to wody ci ciekna tak? I lekarz kazal czekac 2 tygodnie? A czemu nie od razu do szpitala na obserwacje? Trzymam mocno kciuki, bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia.
Nemezis, Marteeeeczka trzymam kciuki ze wszystko bedzie dobrze. Nie pisalam ostatnio ale czytam wszystko na biezaco. Wzielam sie wreszcie za zakupy. W Wielka Sobote zakupilismy lozeczko i materacyk. Zamowilismy juz przewijak. Oczywiscie Kazalam od razu zlozyc lozeczko zeby moc sie nim nacieszcyc (wiem to glupie ale jak na nie patrze to coraz bardziej uswiadamiam sobie ze juz niedlugo). A dzisiaj bylam u kolezanki i dostalam tyle ciuszkow i zabawek. Musze teraz wszystko poprac, sprawdzic ile czego mam i ewentualnie dokupic chociaz chyba nie bedzie takiej potrzeby. Ewcisko Ja mam podobne problemy "lozkowe" jak Ty. Juz w zasadzie od dluzszego czasu zero seksu bo sie boi ze moze cos zrobic dziecku. Probowalam mu tlumaczyc ale nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie dzieje po tych świętach... Tuncia, wspaniałe te słowa o traktowaniu meza jak dziecko, mysle ze mi ta zlota mysl pomoze :) Pimach, nie przejmuj sie absolutnie tym rozpłakaniem sie, komu jak komu ale nam wolno sie rozplakac kiedy nam sie tylko podoba! a lekarz pewnie juz wiele razy byl swiadkiem takiego \"roklejenia sie\" Klusia powodzenia u lekarza na skanie! mam nadzieje, ze wszytsko bedzie dobrze!!!! napisz nam szybciutko co i jak! Trzymam kciuki! Ewcisko ja tez sie dzisiaj ogladalam no i bez rozstepow sie nie obejdzie, niestety... trudno... Marteeeczko, oby wszytsko Ci sie unormowalo i obys szybciutko wrocila do domku ze szpitala! No i oby to nie byl gronkowiec tylko moze jakies takie podraznienie ktore szybko zniknie. Trzymam kciuki!!! Nemezis Ty tez sie mocno trzymaj! dobrze, ze dzidzia juz duza! Skoro tak szybko ma nastapic porod, no to zycze Ci oby wszytsko przebieglo idealnie!!!! Rownmiez trzymam mocno kciuk!!!! Glowa do gory! Damy rade!!!!! Ide spac..Wam wszytskim kochane zycze rowniez dobrej, przespanej nocy! i do jutra! Oby jutro na naszym forum pojawily sie same dobre wiadomosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×