Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Dziewczyny, no to teraz mozemy juz rodzic bez obawy ze Kasza nam sie obrazi ;) 🌻 GRATULACJE KASZKO KOCHANA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼 Kasza______ no kochana, nareszcie :-) Ale na serio, to ogromne gratulacje dla Ciebie i Sama!!! Nawet sobie nie wyobrazam, jak tatus sie w corce z miejsca zakochal, bo Wasza mieszanka musi byc super! Zycze powodzenia w oswajaniu nowego swiata. No i niech Cie twoj zloty dobry humor nie opuszcza, bo cos mi sie wydaje, ze przygody na porodowce przyprawia nas o mala palpitacje serca :-D ❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie poryczałam.... Kasza ma juz swoje zawiniątko....łuuu ja tez juz chce Jak na razie żadnych juz bóli i doskwierań, za to od rana znów schodzi ze mnie czerwona galareta;/ Człowiek sie odzywaczil od miesiaczki i teraz jakos tak dziwnie jak cos sie podobnego troche dzieje... Mam nadzieje ze szybciej mnie chywyci, nie mam ochoty czekac do piatku;/ a wywoływanie mnie nie bawi;] A ja znów pokłocona z męzem, w sumie to juz trwa tydzien z krótka pódniowa przerwa;/ jak tak dalej pojdzie to sama pojde na porodówke- łaski mi nie robi, zamiast mnie teraz wspierac to mnie tylko wk...;/ ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Kasza to wielkie, wielkie gratulacje 🌼 Nareszcie się doczekałaś :):):) A ja po wczorajszej wizycie jestem trochę przestraszona, zaczęło ubywać mi wód płodowych, lekarz nie kazał się przejmować bo przepływy wyszły ok. Powiedział że poziom wód jest w dolnej granicy normy (to całe AFI jest na poziomie 8, na usg w 35 tc miałam 10). Dzisiaj koło 16 mam się zgłosić na oddział patologii ciąży, ale narazie tylko na KTG, mój lekarz ma dyżur, w zależności co pokaże KTG to zdecyduje czy mam już zostać w szpitalu czy poprostu przychodzić codziennie na KTG. Zbadał mnie też ginekologicznie, rozwarcia nie mam nawet na opuszek, wszystko tam pozamykane i szyjka długa. Niezle nie!!! Martwi mnie też bo po wczorajszej wizycie zaczęłam trochę plamić krwią. Dzisiaj o tym mu powiem. A dobra wiadomość to taka że z moim maleństwem wszystko jest ok i waży 3200:):) Ale co wczoraj nie przeżywaliśmy stresa podczas tego usg, gin mnie wkurzał bo przez długi czas nic nie mówił tylko wpatrywał się w monitor i ciągle coś zaznaczał i odznaczał!!!!! Myślałam że umrę ze strachu, serce to chciało mi wyskoczyć!!!! Na końcu stwierdził że on poprostu chciał dokładnie zbadać te przepływy no i że jest ok:)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza22_GRATULACJE!no super ze nareszcie masz swoje malenstwo,dla coreczki moc zdrowka,a dla Ciebie latwego pozbierania sil po porodzie,czekamy na historie ze szpitala,znajac Twoj styl pisania,bedziemy boki zrywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu_wspaniale napawasz optymizmem takie przyszle mamuski jak ja,poniewaz ja przez moj cukier teraz musze sobie wszystkiego odmawiac,a TY piszesz ze probujesz roznych potraw i dziala,oby tak dalej Maly reagowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana Mamo_trzymam kciuki za Ciebie,odsapnij po tych przejsciach w szpitalu a 12 napewno juz bedzie inaczej,tak to jest z ta sluzba zdrowia robia glupka czasem z normalnych ludzi.pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj w koncu bylismy na zwiedzaniu sali porodowych i rozmowie z polozna i lekarzem,odwlekalam to bo nie chialam za wczesnie panikowac i przybierac sobie do glowy,ale teraz to juz ost dzwonek byl i musze przyznac ze nie bylo zle przynajmniej teraz czuje sie z tym tematem bardziej oswojona i nie wpadne tam jak filip z konopii,tylko wiem juz mniej wiecej co i jak, jak wyglada organizacja tego przedsiewziecia zwanego -porod. ok,teraz musze sie zbierac na usg(jak co 2 tygodnie)a potem jak co tydzien kontrola u diabetolaga,musze kawal jechac do szpitala przez cale miasto,ale na szczescie tylko w k´jedna str,bo potem M sie zwolni z pracy i mnie przywiezie,uff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztorm...
Dziś fajna data na urodzinki 09.06.09....moze ktoras sie zalapie. Ja mam jeszcze daleko, maly kopie i prezy sie jak oszalaly..ale nic poza tym,zadnych boli..nic ,nic.....!!! Ciekawa jestem kiedy w koncu sie zaloguje na czarno)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza gratulacje i buziaki dla dzidzi :) Czekam z zapartym tchem na relacje od momentu jak pisałaś ostatni raz na forum. Usiądę wygodnie przed kompem i będę się chichrała z tego co czytam. Bo nawet jak będzie nieprzyjemny opis, to napisany jak humoreska :) Zakochana mamo, a czy twój lekarz, nie mógł Ciebie na czas swojej nieobecności \'przekazać\' innemu lekarzowi? Wtedy czułabyś się trochę pewniej. Życzę w razie co spokoju na porodówce i lekkiego rozwiązania. Dunia, Ty to masz zdrowie i siły :) i jeszcze nas kusisz na pieczyste :) ale jak czytam co piszesz, to nie zamierzam gotować na zapas, jak Ty już biegasz, to i ja dam radę wstać i ugotować obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba najbardziej wyczekiwane maleństwo wreszcie zdecydowało się przyjść na świat ;) Kasza Gratuluje, nareszcie się doczekałaś i masz już swoje Młode przy sobie 🌼 👄 Wypoczywaj, dochodź do siebie i w miarę możliwości wstąp do nas z relacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zostało 9 dni do terminu - czopa brak :( M wczoraj mi oznajmił, że on na przyszły tydzień nie ma grafiku, bo w pracy zakładają, że już przy pieluchach będzie latać. Oj coś czuję, że się przeliczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza wielkie gratulacje.Nareszcie!! Monik85 ty pytałaś o tą wydzielinkę biała co Mała ma w cipeczce, ja swojej wymywam przy kąpieli bo wyczytałam w M jak Mama że trzeba to wymywać, ale to jest tak mocno zaschnięte i przyklejone że nie do końca udaje mi się tego pozbyć. Fasolkowa Mamo Duniu ale wam dobrze takie przysmaki zajadacie.A ja się boje czegokolwiek do ust włożyć. Tylko pieczywko z chuda wędliną ,parówki drobiowe, jabłka i wafle ryżowe. Od czasu do czasu rosołek.Jak zjadłam z serkiem to Mała takiej biegunki dostała ze o mało sie to na pogotowiu nie skończyło.Teraz boje się wprowadzać nowości. Ale cóż trzeba zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu uważaj bo ja też tak mówilam, ze chyba donosze do 42 tyg. A tu nagle odszedł czop i moja szyjka zrobiła się calkowicie przygotowana do porodu. Teraz to tylko brakuje skurczy czy odejścia wód. Także mówie ci to może cię naprawdę zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana mamo - odpoczywaj spokojnie dalej i nabieraj sił na te chwilę, kiedy spotkasz się ze swoją maluitką księżniczką. Nasz e dzieciaczki \"bloogowe\" są naprawdę cudne, przekochane, gratulacje dla mamuś. KASZA no w końcu się doczekałaś swojego małego szkraba, już nie będzie tych \"pup\" w twoim wykonaniu :( a szkoda, bo nieraz mogłam się nieźle uśmiać. Jesteś fantastyczną dziewuchą - tyle Ci powiem. Odpoczywaj i ciesz się teraz swoją dzidzią 🌼 Nemezis nic się nie martw, pewnie już wkrótce będzie po wszystkim, a 2500 to ta \"magiczna\" waga dzidzi, jest dobrze, głowa do góry :) Duniu, ja Ciebie podziwiam, jest w Tobie tyle energii i zapału, tego jeszcze brakuje byś zaczęła piec :P gonzallo, ale cię wrobiono.... no nic wymienisz herbatke i bedzie ok, zaczniesz sobnie dobrze używać heheh Monik, nie pamiętam gdzie ale czytałam, że na początku nie powinno się za bardzi \"irygować\" dzidzi w psipsię, i że ten biały nalot nie nalezy tak dokładnie usuwać, bo on stanowi barierę dla bakterii, nie pamiętam tylko do jakiego czasu - wieku dziecka. Najlepiej będzie jak zapytasz lekarza. Ewcisko bardzo się cieszę że twoja dzidiza osiągnęła już słuszną wagę :) Trochę małą ilością wód się nie przejmuj, przecież bedziesz codziennie monitorowaa więc nic złego się nie może stać, zwłaszcza ze lekarz też mówi, aby się nie martwić. To krwawienie to może po badaniu, pewnie ci tam coś dobrze poruszał, kto wie.POWODZENIA 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASZKO wielkie gratulacje dla Ciebie!!!! Ja tez z utesknieniem czekam na relacje porodowe. Zycze ci szybkiego odzyskania sil i samych slodkich chwil z malutka:-) :-) :-) A co z imieniem? No dziewczynki w dwupakach mozecie sie nie bac i w kolejke na porodoki ustawiac. Teraz jak kasza urodzila dzieciaczki beda sie pchac na ten swiat bezstresowo hihi Zakochana mamo strasznie mi przykro ze tyle przeszlas a mimo to dzidzia w brzuszku zostala, ale nie martw sie wielka chwila juz tuz tuz zaraz wszystko sie skonczy a ty szbko zapomnisz o tym co zle :-) Ewisko nie przejmuj sie tak tymi wodamai. Jak pamietasz ja od 30 tyg zylam w strachu z tego powodu. A mialam wod mniej niz ty. Potem zaczely przybierac i w ciagu chwili miescily sie w normach. A z tymi wodami to tak jest ze kazdego dnia jest inny poziom. Jutro juz moga ci powiedziec ze jest wszystko oki. Takze nie stresuj sie nie przemeczaj tylko odpoczywaj i badz dobrej mysli. Masz dobra opieke wiec wszystko bedzie dobrze. Duniu ja mam to samo z odbijaniem i ulewaniem. Po karmieniu siedze i siedze i obijam te malenkie plecki i masuje i nic!!! Wiec znuzona klade niunie do lozeczka a ta robi bleee i tyle z tego interesu. Wczoraj (5 doba) polozna wazyla Julcie a ta stracila tylko 70 g a miala prawo do 270-ciu. Wiec pieknie, bo martwilam sie ze mam za malo pokarmu i mala sie nie najada. Ale od wczoraj mnie zalewa doslownie! Czuje sie jak chodzaca mleczarnia. Z jednogo cignie a drugi tryska. Nie wspomnie juz o pogryzionych sutkach. I tu wlasnie jakby ktoras miala problem to polecam masc PureLan 100. Rewelacja a co nawazniejsze ze nie trzeba jej zmywac do karmienia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowy motylku ta waga mnie naprawdę uspokoiła, widzę że u Ciebie też wszystko idzie w dobrym kierunku i malutka przybiera na wadzę:) Cieszę się bardzo!!!! Kluniu a czy lekarze zalecali Ci coś konkretnego robić żeby poziom wód się nie obniżał??? Kurcze coś mi się wydaje że będę już musiała dzisiaj zostać w tym szpitalu, bo nie udało mi się na jutro zapisać na KTG, zapisałam się na piątek (bo wczwartek święto). Także po dzisiejszym KTG w szpitalu, będze 2 dni przerwy więc chyba trochę za długo:( Aniu P mój M miał zaplanowany urlop od 1 czerwca, na szczęście jego szef zgodził się na to że pójdzie na urlop dopiero jak dzidzia się urodzi!!!! Zakochana mamo no to widzę że Cię wywołałam. Powiem szczerze że myślałam że już urodziłaś. Współczuje przeżyć. Wiem coś o tych różnych opiniach lekarzy. Koleżanka leżała prawie dwa tyg.z cholestazą i co lekarz to jej co innego mówił!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis u Ciebie też waga malutkiej wzrosła, faktycznie to 2500 to magiczna liczba ja też modliłam się żeby mała chociaż tą magiczną wagę przekroczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu ja dopuki Nikodemkowi kikutek nie odpadł kapałam go tak zeby mu go nie zamoczyc. Takie były nakazy połoznej. Ja NIkodemka wtedy normalnie kapałam w wannie a na papuszek naklejałam plasterek z gaza, albo poprostu maz tak trzymał dziecko zeby nie zamoczyc kikutka. No Kasza nareszcie urodziłas! w koncu moze teraz i u mnei sie ruszy, bo narmalnie sie bałam:P Gratuluje Kasiu:* 🌻 Jutro mam wizyte u gina, ciekawe co mi powie jak ujrzy mnie jeszcze z brzucholem. Ja mysle ze Ty anakonda nastepna bedziesz wiec nie martw sie:)) Wy sie modlicie zeby dzidzia przekroczyła 2500 a ja zeby nie przekroczyła 4000 bo Niki miał 4320 i teraz znowuy mam 20 kg na plusie takze wszystko wskazuje ze znowu bede miała duze dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda bez doświadczenia, ale mnie to by się wydawało, że ta biała wydzielina u dziewczynek, to to samo co u chłopców (u nich zbiera się pod skórką na sisiaku). Z tego co wiem, to chłopcom trzeba to zmywać, bo wiem że jakaś choróbka może się przyplątać. No ale pewnie najlepiej spytać o poradę położnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...........Łódzkie gonzallo.........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz ediaaa ..............32...20.06.........s.......córcia?............ Śląskie AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach..............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05....38tc....3350/54........cc.....Kinga.......... Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka...mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.......Łódzkie Dunia77............24.05....38tc.....3465/51........sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia...........29.05.....38tc....3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika.............01.06.......40tc!!!..3380/56.......cc .......Michalek......podlasie Klunia...............03.06.....38tc....2789/..........cc ........Julia...............UK Kasza22............08.06.....40+5.....2900/.........sn.. ........????.....W'ton UK To co już oficjalnie trzy z nas przeterminowane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza GRATULUJE!!! W koncu masz swoja malutka 🌻 Dziewczyny Wy martwicie sie waga dzidziusia! Mojej siostrze nie chcieli wywolac porodu bo wg usg mala wazyla 2500 a byla juz 13dni po terminie:( A jak urodzila to okazalo sie, ze wazy 3490 :):):):):):):) Wiec naprawde ta waga z usg moze sie mylic!!! Moja chrzesnica miala poprostu mala glowke i dlatego waga wychodzila mniejsza!!! tuncia - Ty sie martwisz o duza dzidzie... A Ja Ci powiem, ze Ja tez:( Nie chce rodzic duuuzego dziecka :(:(:(:(:( Dziewczyny pisza tu o takich wagach swoich maluszkow, a moj Fifi wazyl wg usg 3tygodnie temu 3100 :( No ale najwazniejsze, zeby zdrowy!!!! Anaconda - no Ja tez obstawiam, ze Ty bedziesz nastepna :) Ja jakos tak juz spokojnie sobie czekam, bo wiem, ze jestem ze swoja lekarka umowiona na niedziele, ze rodzimy:):):):):):)::):) A chcialabym, zeby to ona odebrala moj porod, a nie ktos kogo nie znam!!! Co do wywolywania to nigdy nie mozna powiedziec, ze bardziej boli!!! Bo nie wiadomo jak ten sam porod odbylby sie bez wywolania!!! Ja przynajmniej tym sie pocieszam:P Dzis fajna data na urodzinki :):):):):):) A wg wiekszosci usg to moj termin:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewisko na ilosc wod nie mamy wplywu, ale z pewnoscia pomaga duuuuzzzo odpoczynku i lezenie. Zero wysilku fizycznego, dzwigania. Ja przy zajmowaniu sie Ola tracilam wody a jak tylko babcia do pomocy przyleciala zaraz i wyniki byly lepsze. Takze nie martw sie i mysl pozytywnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...........Łódzkie gonzallo.........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz ediaaa ..............32...20.06.........s.......córcia?............ Śląskie AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach..............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05....38tc....3350/54........cc.....Kinga.......... Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka...mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.......Łódzkie Dunia77............24.05....38tc.....3465/51........sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia...........29.05.....38tc....3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika.............01.06.......40tc!!!..3380/56.......cc .......Michalek......podlasie Klusia...............03.06.....38tc....2780/50..........cc ........Julia...............UK Kasza22............08.06.....40+5.....2900/.........sn.. ........????.....W'ton UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×