Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

No to wszystkie mamy dzis taki lakomy dzien ;) Ewcisko, no mam nadzieje ze az taka zmora nie jestem i juz dam troche luzu pozostalym dziewczynom, ale jesli ktorejs sie pojawie w snach to z gory przepraszam ;) MantraElle, dzieki za wytlumaczenie dawek, wlasnie o to mi chodzilo bo w moich wit. magnezu jest 250mg, a mam tez magnez+wit b solgar\'a trzy dziennie daja 400mg, czyli moge smialo brac :) Kluniu, wiesz co, nie wiem jakbysmy sie utrzymali z trojaczkami. Wtedy rzeczywiscie nie wracalabym juz do pracy i chybabym zwariowala ;) Opcja zostania w domu jest nierealna bo mamy za duze wydatki no i czlowiek szybko sie pzyzwyczaja do dwoch pensji a nie jednej.... A w pierwszej ciazy przytylam ok 24kg. Niby wiecej niz teraz ale za drugim razem startowalam z 5kg nadwagi. Jak znajde fotki z pierwszej to wstawie na bloga. Czyli twoje urodzinki w czerwcu tak? Chyba nie zataisz jak Dunia, co? Chociaz wirtualnego drinka postawisz? ;) Ide dokonczyc piec sernik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnna, ja na ta drogerie internetowa tez sie kiedys natknelam ale nie pamietalam linku, dzieki, na pewno sie przyda! Cos mi klawiatura nie funkcja i czasmi literki mi nie wchodza :( przepraszam. Ewcisko, ja popieram, fajnie by bylo zrobic troszke porzadku w tabelce ;) wiec dziewczyny, mowcie czy jestescie z nami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooo jak mi dobbbrrzzzeee LODY zjedzone, dodatkowe fałdki się tworzą hihi Dziś jakiś taki dzień smakołyków ;-) MamciuE oczywiście już wszystkie jesteście zaproszone tylko tort bez świeczek będzie, oki? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za porządkami w tabelce. Dziewczyny, które są nami, nawet tylko czytając, dawajcie znać. Będziemy wiedzieć, za kogo personalnie trzymać kciuki i kogo wywoływać. :) :) :) Loonę też widziałam na lipcówkach, Pakston i Ksiulaaa25 udzielały się na majówkach. Ja mam ciągle apetyt, jadłabym i jadła. Teraz te truskawki za mną chodzą, świeże oczywiście, mrożone mam. :( I ciasto. Muszę się powstrzymywać, żeby czegoś nie upiec, bo jak upiekę, to sama zjem. :( Objadam się ciasteczkami kokosowymi Krakuskami, są pyszne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sie melduje :) Podczytuje was codziennie ale jakos nie mam weny, zeby cosik napisac. U mnie wszystko git. Filip rosnie i ja tez:) No ale mam narazie cok ok 9kg na plusie wiec mysle, ze nie jest zle :) W srode mam wizyte u ginki - zobaczymy ile urosl Fifi:) A poza tym remont pokoju powoli mnie dobija :( Pozdrawiam wszystkie brzucholki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odzywalam sie do Was dziewczyny bo tak naprawde nie mam o czym pisac... Ale czytam Was kilka razy dziennie bo jestem ciekawa co u Was wiec jestem an bierzaco co sie dzieje u kazdej z Was :) U mnie wssystko ok. Lekarz na ostatnim USG powiedzial ze bede miec duze dziecko... a ja jestem pierworodka wiec rozumiecie co mnie martwi. Poza tym wszystkie badania mam wzorcowE chociaz ostatnio mialam przez kilka dni serie bardzo bolesnych skorczow. Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
Jagoda odzywaj sie czesciej pisz co tam na naszej Sadeczyznie slychac (tak tak ja z okolic Krynicy oryginalnie:-D) Przestancie Mame E 'straszyc' trojaczkami:-P niby fajnie za jednym zamachem ale Boze ile to roboty musi byc;-/ Ja wlasnie wrocilam ze spacerku zjadlam kolejny kawalek ciasta tez jakas zarloczna jestem dzis Mlode mi sie wlasnie pod zebro probuje wbic wiec prowadzimy walke (przepychanke):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola.22
Ja tez czytan wszystko codziennie ale jakos zdawalo mi sie ze nikt mnie tam nie slucha;-) Skoro juz pisze to napisze wam ze od tygodnia cisnie mnie w dol czuje ucisk w dole brzucha polaczony czasem z bolem jak przy miesiaczce albo takim tepym bolem ale nie jest on tak silny a najbardziej to ja wstaje czy tez chodze wtedy mam wrazenie ze mam glowke w kroku bola mnie wszystkie kosci lonowe i krzyze a do tego w ciagu dnia jak cos robie i chodze to mi sie brzuch stawia martwie sie myslalam ze mi to minie ale nie dobrze ze dzidza sie rusza regularnie przeczytalam tez ze jak mozna sobie postawic szklanke na brzuchy i nie spadnie tylko bedzie sie trzymac w pionie to zwiastun zblizajacego sie porodu Ja moge ja smialo postawic i stoi Nie wiem sama co myslec Wkoncu zdecydowalam ze ide do lekarza jutro na 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tak jakos smiac mi sie zachciało jak kasza napisała o kolejnym rozstepie:) Ja tez tak w pierwszej ciazy liczyłam, ale dopiero po porodzie sie przeraziłam jak zobaczyłam te rozstepy ktorych nie zauwazałam. Tzn pod brzuchem i na biodrach:P Teraz juz nawet wole nie patrzec czy mam jakies nowe. Ja własnie przyjechałam z grilla u tesciówki i obzeram sie lodami;p I jak tu nie utyc? No ciekawe co u nemezis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola jak to nikt Cie nie "słucha'/ czytamy i to z zaciekawieniem;) Ale nie da rady wszystkim odpisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola.22
Wiem wiem A co wy mu=yslicie o moim samopoczuciu czy to juz by blisko konca bylo nie wiem juz co myslec i spakowalam torbe do szpitala i dla dziecka tez wszystko juz kupione i wyprane wyprasowane Na szczescie odpiszcie bo moj maz nie moze juz sluchac i patrzec jak chodze zgarbiona i trzymam sie tu za krok tu za brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAOLA JA MAM DOKŁADNIE TAK SAMO. Ginekolorzka powiedziała ze mam dzidzie bardzo nisko ułozona i stad ten bol w podbrzuszu. Ale sprawdzała mi czy wszystko ok i kanał rodny zamkniety takze na razie nie ma powodow do obaw. Ale mam juz tak obolałe dolne miesnie brzucha ze jak wstaje to musze rekami jakby podnosic brzuch bo tak boli. Podobno przy drugim dziecku to normalne ze dzidzia tak nisko siedzi. Najlepiej powiedz o tych objawach swojemu lekarzowi. Ja tez torbe juz mam prawie spakowana, a ciuszki w połowie przygotowane:) Bo jakos mam przeczucie ze teraz szybciej urodze, choc pierwsze dziecko przenosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och takietam strasznie mi głupio bo zapomniałam wkleic twoje fotki. Obecuje ze jutro juz na pewno sie za to wezme... Czy wy tez macie taka skleroze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola 22, no wiesz co? No pewnie ze my sluchamy!!! nie wymiguj sie od nas!!! A twoje symptomy to niekoniecznie zbizajacy sie porod- masz racje sprawdz jutro z lekarze, kazda z nas jest inna i na przyklad ja mam tak budowe ze brzuch mi od samego poczatku nisko lezy/wisi, ale tak samo bylo w pierszej ciazy ktora przenosilam :) czyli nie ma regul i trzeba zdac sie na slowo lekarza i los! A bole, niestety to tez normalne, pewni dzidzia juz glowka ulozona \"do wyjscia\" wiec czujesz. Jestes mlodziutka i na pewno drobniutka, a dziecko nawet najmniejsze potrzebuje miejsca i musi mamusie jakos rozepchac ;) Wszystko bedzie dobrze, masz jeszcze kuuuupe czasu do porodu!!! Na dzis sie juz pozegnam drogie mamuski, jastem padnieta i chyba zawialo mi zatoki (wiatr mielismy dzis bardzo silny) bo glowa mnie strasznie boli. Obejze tylko odcinek Zagubionych i potem spanko 😴 dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
Paola mamy to samo widze mi tez polozna powiedziala ze to dziecko naciska glowa w dol juz na kosci i robi pierwsze podejscia do kanalu rodnego. Tp bylo 3 tyg temu. Od kilku dni mam brzuch praktycznie twardy caly czas juz kilka razy przez ostatnie 3 tyg mialam bole jak na okres i co? I NIC:-D chyba nasze dzieci za przeproszeniam jaja sobie z nas robia:-P TUNCIA blagalm Cie ja juz nic o rozstepach nie pisze, ja nie chce juz nie strasz mnie kobieto:-( moja mamo dzis tak niby spoojrzala na te rozstepy i mowi ze to nie rozstepy bo sa takie bordowo czerwone pregi na rozmiar dlugosc 2cm szerokosc kolo pol cm i one nie sa poziome tylko pionowe i moja mama mowi ze maja byc biale i ze to pewnie otarcia. Jak otarcia ?od czege otarcia i czego od kilku dni? yyyy teraz poszlam do kolezanki zmierzylam sie obwod brzucha w najwiekszym miejscu 94cm. 33tydzien i 4 dzien wiec niby nie jest zle ale stanelam na wage i nie wiem cholera jasna czy wage ma popsuta czy co ale pokazalo 13kg na plus! GDZIE ja sie pytam? spodziewalam sie kolo 10 ale co?niby przed ciaza mialam malo ale teraz jestem zalamana...normalnie musialam sie pocieszyc buleczka z maselkiem i ogorkiem no :-D ja tu monologi a wy idziecie spac...hmmmm a mnie aktywnosc wzrasta ide zmolestowac meza, dal sie rano (HA! SAM PRZYSZEDL- zawsze wracaja:-D ) wiec teraz moze tez sie uda:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klusiu dzieki,moze tez uda mi sie ten zel znalezc, i tez mam nadzieje ze mi przejdzie po ciazy, bo normalnie czuje sie jak pokraka ;) Widze, ze wszytskie mamy zachcianki na lody, ja tez dzisiaj sie zajadalm i moze jeszcze ociupineczke dzisiaj zjem....;P Mamo E no w sumie smieszne jest to, ze w tylu snach wystepowalas, dobrze, ze nie w koszmarach ;) hehehhe Co do tabelki to ja tez myslalam nad porzadkiem w niej, no ale nie chcialam nic pisac, tym bardziej, ze jestem z Wami od niedawna wiec co sie bede rzadzic ;P Jesli moge cos zaproponowac to mozna stworzyc tabelke na nowo usuwajac dane tych dziewczyn, ktore juz sie nie odzywaja od np poczatku tego roku, i sa małe szanse, ze wroca na forum.Przeciez zawsze moga na nowo dolaczyc, prawda? Shila, Paola, Jagoda fajnie, ze wrocilyscie! Shila, powodzenia na usg i dobrze, zeu Cibie wszytsko dobrze, oby tak dalej! Jagoda u Ciebie tez widac ze wszytsko gra! To dobrze! A ze dzidzius duzy to tzreba sie cieszyc :)ja tez jestem pierworodka i tez sie troche stersuje co to bedzie! Paola to smutne ze poczulas sie zignorowana. Podzielam zdanie Tunci, ze czasami nie da sie wszytskim odpisac w tak duzym gronie. Mysle ze odnioslas bledne wrazenie =) A co sie tyczy tego stawiania brzucha to zazywasz magnez? magnez pomaga na takie przypadlosci. (Powtarzam sie z tym magnezem ale to w dobrej wierze robie , wiec wybaczcie:) ) Poza tym mysle, ze podjelas dobra decyzje umawiajac sie na wizytre do lekarza. lepiej zeby to co sie z Toba dzieje ocenil specjalista Ja torbe zamierzam spakowac do konca kwietnia. Lepiej byc przygotowanym juz po 34 tygoniu ciazy z tego co widac u Majowek :) Tuncia, ze mnie tez sklerotyczka, a na dodatek fajtlapa :) Spokojnej nocy wszytskim Wam zycze :) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza, no to do dziela ;D hihihih ( Ty 13 kilo a ja juz 17! tez sie pytam jakim sposobem az tyle? ;) A rozstepy najpierw sa czerwone, potem bledna, cos o tym wiem ...;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Nie wiem o czym dzisiaj pisałyście - nadrobię czytanie jutro bo dziś cieszyłam się słoneczkiem przez cały dzień - ale chciałam tylko wkleić informację na temat truskawek. Zastanawiało mnie dlaczego tyle z nas ma na nie ochotę :) Teraz wiem, że pomagają nam min na skurcze (magnez) i zgagę :) TRUSKAWKA Truskawki posiadają wspaniałe wartości odżywcze i kosmetyczne, bardzo bogate w witaminę C, B1 i B2, zawierają praktycznie wszystkie ważne mikroelementy, a szczególnie dużo żelaza, wapnia, fosforu, magnezu i manganu (wpływających korzystnie na cerę i włosy). Działają odkwaszająco, krwiotwórczo, wzmacniająco. Zawartość kwasu elegonowego chroni przed nowotworami. Dzięki właściwościom zasadotwórczym i moczopędnym mogą być polecane osobom cierpiącym na reumatyzm i choroby nerek. Cukrzycy mogą się raczyć truskawkami zupełnie bez obawy, ponieważ zawierają one łatwo przyswajalne cukry - glukozę i fruktozę. Sok z truskawek ma właściwości bakteriobójcze. Spokojnych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że niektóre dziewczyny przywołałam, cieszę się bardzo:) Też jestem za zrobieniem listy od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszko wiem miałam nie pisac o rozstepach, ale teraz tak wedle pocieszenia. Rozstepy w ciazy własnie sa mocno czerwone i wydaja sie przez to głebsze. Po ciazy ten kolor znika i robia sie blade, a co za tym idzie nie widac ich tak bardzo. Ja sie smarowałam samoopalaczem i to wtedy prawie wogole juz ich nie było widac. Chciałam wam dziewczyny jeszcze polecic pas sciagajacy na brzuch po porodzie. Ja kupiłam taki ortopedyczny. Przy pierwszym dziecko bardzo poskutkował. Brzuch bardzo szybko wraca do normy, bo podobno gdybym go nie sciagała to bym miała skore obwisła. tak to wogole po mnie nie było widac ze uroziłam dzidzie. No i jesli wiecie juz ze bedziecie mieli nacinane krocza to polecam koło ratunkowe, takie do pływania:) jA pRZEZ 2 TYG POI PORODZIE NA NIM SIADAŁAM, bo byłam tak obolała. A tak to tyłek wpadł do koła i mnie tak nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga..............Warszawa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice carmen37...........24....2.06......s..........??????.... ..........małopolskie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Dunia77.............32....4.06........S........ ?? .......................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź annnnnnna......... 27....9.06.......s....... Michał.........Nottingham (UK) Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................Śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........Świnoujście joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ........Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni .........Bielsko Biała mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. ........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów JAGODA369.........27.....17,06...........C.....Julia/Mar tyna.Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..........C.....Julia..............Dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Gonia.................30.....17.06.............C.Emilia. .............Limerick Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk Sztorm..............33...20.06..........S........Jaś.... ....... Bielsko-Biała polka1983...........25...20.06.................Leon..... ..............Kielce Zakochana mama..27...20.06............................................ Kalisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06............................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................dolny Śląsk AniaP.................29...21.06......c...........Martul a...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków loona_84............24...30.06.................... .................dolny Śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia.................Małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tu cały czas jestem z Wami :) dopisałam w tabelce, ze bede miala córeczke. Czy ktoras z was ma ulozenie pośladkowe, i w zwiazku z tym powoli planowane cc? Mnie tez wszystko boli dolem brzucha, jakbym miala zaraz urodzic, ale mi lekarz powiedzial ze to przez to ze Julka jest tak nisko. Nawet spacer jest nie lada wyczynem, bo przy chodzeniu mam wrazenie ze dziecko mi wypadnie :) Ciekawe co u nemezis???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza ,Carmen...cicho mi tu o rozstępach i kg jak będzie u Was więcej niż 22 kg na plusie będe z Wami dyskutować:p rozstępy zbledną wiem coś o tym ,po Tomaszu mam piersi brzuch posladki uda w paseczkach a mąż mówił ,że mam piersi jak słoneczka (z promykami) Z tymi truskawkami to pewnie jak z innymi produktami ,organizm sam sie domaga tego czego potrzebuje...tylko ,ze mój się zachowuje jakby potrzebował wszystkiego...już nie wiem co robić ,przed ciążą byłam na ciagłej diecie bo mam ogromne skłonnosci do tycia:-O i potrafie zachowac wage ,jestem zawzięta itd a teraz nie mogę ...poprostu jestem głodna i tyle i zdarza się ,że myślę o tym obsesyjnie i jestem zła:-O Paola Kasia...ja też tak mam przy drugim dziecku,że dziecko uciska mi bardzo nisko i mam wrażenie ,ze zaraz urodzę ..brzuszek od dawna moze słuzyc jako stolik:p do tego wczoraj miałam rozwolnienie i straszne bóle jak na miesiączkę ...myślałam nawet o wizycie w szpitalu ale w koncu przeszło do tego ciocia zaczęła mnie straszyć ,że drugi poród jest bardzo szybki i kazda kobieta w naszej rodzinie tak ma ,pierwszy ciężki a drugi nie wiadomo nawet kiedy ,wręcz wszystko trwa 15 min(BŁAGAM NIECH W TEJ KWESTII BĘDE JAK CALA RODZINKA:classic_cool:) i mam nie czekać tylko jakby co natychmiast do szpitala..więc się jeszcze wystraszyłam ,że to już brzuch mam duży więc wnioskuję ,że mały ma dużo miejsca a on zamiast sobie leżeć to napiera mi tak mocno na brzuch,że mam wrażenie,że skóra mi pęknie..ma któraś takie wrażenie? co do tabelki to chyba najlepiej i sprawiedliwie będzie zrobić nową i te co piszą i te co podczytują mogą się dopisać ;) nr tel na bloga to dobry pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ,nie wiem jak teraz jest ułożony mały (wydaje mi się ,że leży w poprzek) ale poprzednio syn obrócił się króciutko przed porodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takietam .. milutko Cię widzieć :) teraz już mogę nick kojarzyć z twarzą:) dałam nr tel na bloga tylko nie wiem czy miał być w moim profilu czy w nowym wpisie żeby nie trzeba bylo za duzo szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takietam fajnie Cie widzieć:) Ile masz wzrostu, na zdjęciach wyglądasz na nizutką?? Miałam wcześniej pisać, że też uważam że nr telefonu to dobry pomysł, już dopisuje!!! Kasiaula moja mała na ostatnim usg była ułożona pośladkowo i lekarz powiedział mi że marne szanse na obrócenie ma, i może będę miała cesarkę, chociaż wcale tego nie chce i mam nadzieję że jednak mała stanie na główce:) Teraz po ruchach to mam wrażenie że ułożona jest w poprzek, bo tak jak pisałam czuje ruch głównie z lewej i prawej strony (najczęściej z prawej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu ale uśmiechnięci z Nikosiem jesteście, od ucha do ucha, ślicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×