Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

alo dzieciaczki; wszystkiego najlepszego w waze swieto! (u mnie jeszcze 1.06 :-P ) Michalku sto lat! Nemezis zazdroszcze 2 ciazy! trzymam kciuki! Nie uwierzycie!U nas od wczorajj wieczor poprawa jedzeniowa:-D nagle! po tylu tyg dziecko zapycha sie serem, szynka z indyka, jagodami, gotowanym miesem z jakims zielskiem (chinska kuchnia nie mam pojecia co to dzis laska z 'sekty'przyjechala z zupa i w tym plywly a la pierogi z miesem i zielskiem) jogurty, banany aaahhh mam nadzieje ze tak juz zostanie:-D Co do komarow; wszystko jest wieksze w teksasie; nawet komary. Wczoraj na raz na sobie policzylam 16 ugryzien-tylko na 1 nodze! zjedza mnie zywcem, cele szczescie mloda nie pogryziona. nienwidze gnoi zawsze mialam z nimi problem, teraz mam do krwi podrapane, ze szramami paznokci bo drapie sie przez sen gggrrr Jola dzis mloda spala u siebie do 6 rano bez przerwy! ha! a szampan ruski (kiedy byl za 4,50 zl) jest super,raz pawilon u ns mial normalnie wyprzedaz juz kiedys pisalam, jak bylam w maturalnej, polijalam sobie z Mucza o popijalam w zimowe wieczory:-P Jola yyyyy przyomnij mi ile Tomek ma lat? Bo tatus zachowuje sie bardo szczeniacko ale z Tomka mozesz byc dumna. Ja nie iem jak jest w prawie polskim od ilu lat dziecko moze byc samo w domu? sprawdz w kodeksie karnym, wydrukuj, pzed nastepnym wyjsciem napisz 'ja nizej podpisany (tu imie M)oswiadczam ze dnia ...od godz...maloletnie dzieci Tomek i Jakub przebywac maja pod moja opieka. Po zapoznianiu sie z prawem nr;.... W przypadku gdy opuszcze wyzej podany adres na jakkikoliwek okres, w jakimkolwiek celu, oswiadczem iz biore pelna odpowiedzialnosc za mozliwe uszczerbki na zdrowiu wyzej wymienionych maloletnich dzieci' Kaz mu podpisac i powiedz ze jak cos to on bedzie gnil w kryminale albo obwinal sie do konca zycia jak nie daj boze cos sie stanie. wkurzylam sie PR-owiec od 7 bolesci, emigrantka z wyboru i mama Marianne Wendy- 08.06.2009...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalewa nas znowu ja chyba oszaleje a na pewno osiwieje:( droga pod domem plynie mi 20 cm zollto-brazowej breji ,cala noc non stop sygnal straży ,wycie syren ,niby powódz nie zagraża ale podtopienia i owszem w piwnicy mam juz ok 10 cm szlamu worki z piaskiem nie pomagaja..mam juz dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joola__jezu kochany,wspolczuje znowu powodz powraca do WAs,oby nic wam sie nie przytrafilo gorszego,bede sie modlic,a myslami jestem z Toba Kochana❤️ a co do wyczynu Twojego M,to az sie wlos na glowie zjezyl mi gdy przeczytalam,no para uszami by mi chyba szla,tak jak pisza dziewczyny,Ty madra jestes,daj mu wlasciwa lekcje zycia z tego powodu,gdy juz WAs ta straszna powodz opusci,zeby popamietal do konca zycia,ze taki wypad jego moze skonczyc sie katastrofalnie,ale Tomek to jest swietny,az mnie cieszy gdy czytam jaki jest odpowiedzialny za brata,szkoda tylko ze M sie NIm notorycznie wyrecza.buziaki i usciski dla Ciebie,badz silna,chociaz ciezko(to o powodzi). a co do kultowego filmu w kinie i szampana to zazdroszcze,mnie sie jeszcze nie udalo go zobaczyc,ale moze w PL z kumpela sie wybierzemy,byloby super taki babski wieczor w lasnie w ten sposob spedzony,a co do ruskiej wody gazowanej,to dla mnie mimo ze pilam juz drozsze i prawdziwe szampany,niezapomniany i pyszny. Michasiu,wszystkiego najpelszego🌻 Shila__tak jak podala Ci AniaP,hormony tarczycy,a do tego jeszcze -poziom hormonow ogolnie,u nas sie to nazywa -lustro hormonalne,ale jak powiesz -poziom hormonow,to powinni wiedziec ze chodzi o to. Kasza__to teraz milego mieszkania,no i na nowe mieszkanko,nowy czlonek rodziny;),dobrze ze Panda sie troche rozjadla,moim zdaniem przez ta wode ma zapchany zoladeczek i nie odczuwa glodu-duzioo pije!moj B..to max.150ml-200ml,to juz szczyt,ogolnie osttnio pic nie chce i jesc tez jadl mi wczesniej lepiej. a widzisz,sekta sie w koncu cos w sumienie uderzyla i zupka i owockami nadrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko__tylko pogratulowac pieknej cory!ciesze sie ze juz jestes z nami i ze mala tak fantastycznie sie w podrozy spisala,zuch dziewczynka! Wiki__ale plany!podziwiam za samozaparcie,ja narazie poswiecam sie malemu jescze 2 lata a potem sie biore do zycia;).zcze aby wszystko Ci sie poukladalo tak jak sobie zaplanowalas.a Dominik cala mami:) AniuP__te mebelki to jak w kosmosie mieszkac na 2 m kwadratowych bedziemy,:D.Buziaki dla Martuni,dzielnej dziewczynki! MamoE__dieta rozpoczeta,ale troche ja zmodyfikowalam i jem male porcyjki warzywek,wiec pewnie tak nie podziala jak u CIebie,chociaz powoli cos chyba rusza w dol:),pije wode jak szalona i sikam jak szalona:):).pozdrawiam,i milego dnia w pracy zycze! Nemezis__14.02-ale wspaniala data,oby baby urodzilo sie wlasnie w tynm terminie:),a najwazniejsze zeby bylo wszystko w porzadeczku z WAmi.🌻.foto rodzinne ,please,swietny pomysl AniaP poddala,czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko,bo my ciagle w odyseji zabkowania i B., nie chce czyscis zabkow,wczesniej nie bylo problemu iz wlozeniem szczoteczki a teraz masakra jakas:/,buzia zacisnieta,placz i wije sie wiec po wielu probach ostatnio prawie ciodzien konczy sie tym ze nie myjemy:(,jak u WAS to wyglada i jak sobie z tym radzicie? u nas ogolnie dziwny spadek apetytu,budzi sie z placzem ale to taka salwa placzue ze uspokoic nie idzie bidulka. teraz wlasnie spi,normalnie to dzien zaczyna sie od 6 mleczkiem i lets the party started",ale dzis zasnal,hmm...oby nie jakis wirus,bo kumpeli cora ma trzydniowke,ale kontaktu nie bylo,albo przez ta pogode,bo wialo kilka dni ateraz leje juz od nocy:(:( AniuP__ale prognozy mi tu zaserwowalas,tzn ,ze lato do bani,amy urlop w lipcu robimy i to w PL-Szczyrk. Shila__a Ty z koleji mi tu super pogode zwiastujesz,oby KOchana tak bylo jak pisalas.gratulacje dla FILipka,teraz to juz nic i nikt Go pewnie nie jest w stanie zatrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za odpowiedz w sprawie hormonow :) Napewno pojde je przebadac!!! jolaa -mam nadzieje, ze Was nie zaleje znowu!!!! Slyszalam w pogodzie, ze znowu deszc na poludniu :(:( A co do m - to normalnie az we mnie sie zagotowalo!!! Hmmm niestety, ale co do m to chyba lapke mozemy sobie podac :(:(:( Jakbysmy mieli starsze dziecko to pewnie postepowalby podobnie :( Widze jak teraz miga sie od opieki nad Filipem :(:(:(:( Dlatego tez jestem przerazona moim pojsciem do pracy :( Tzn ja chetnie bede pracowac, ale boje sie, ze on bedzie sie darl na Filipa :( Juz teraz on nie potrafi Filipa uspokoic :( Moze chodzic, bujac, tulac, a Filip i tak sie drze - a u mnie na rekach odrazu cisza :P Ja wczoraj swojego m, prawie do sadu wygonilam, zeby pozew o rozwod zlozyl :(:(:(:( Mam nadzieje, ze jeszcze cos sie poprawi w tym zwiazku, ale czarno widze to wszystko - moja siostra to nawet stwierdzila, ze zatracam sie w tym malzenstwie i jestem nie do poznania :(:(:(:( U nas tak zimno, ze musialam ogrzewanie choc na chwile wlaczyc :(:(:(:( Masakra normalnie!!!! kasza - super, ze MAriance apetyt sie poprawil!!! Zeby juz tak jej zostalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ganetka - jak Filipowi ida zeby to tez sie drze na widok szczoteczki. Ale ja nie chce go zrazic do mycia zeboli wiec odpuszczam mu w te dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleilam na bloga zdjecie jak wyglada u mnie przed domem,stan z okolo godz 9.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joola _____Tomek dzielny jak koja Magda nigdy nie zawiedzie. Ja czasem ,niestety -musze(polszczyzna po byku)Magde sama zostawic z Jaskiem. Tesciowa zostawia ja sama z Jasiek i jedzie o 14 do domu a Madzia czeka na tate do 15 czasem krocej ale dzielnie sie malym opiekuje..za co jest bardzo chwalona. Marde dzieciaki. Ja w domu o 17. 30 dopiero a maz daje rade sam prze te 3 godziny i mu chwale. Juz dos powodzi leje znowu ,podtopienia ile mozna????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola no to strasznie u was wyglada. Widzisz mieszkasz tak blisko a jednak daleko, bo u mnie wszystko ok. Woda jeszcze ma gdzie wsiakac. DZIEWCZYNY JESLI KTÓRAS Z WAS MA ZNAJOMEGO KTÓRY POTRZEBUJE ŻYWNOSCI BO GO ZALAŁO TO JA CHETNIE POMOGE. Zakupilismy z mężem dary dla powodzian a wszedzie zbieraja tylko kase i nie wiem jak teraz to tym powodzianom przekazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ogóle to u mnie czas leci szybko i chorobliwie. Ja i Niki chorujemy. Matis na razie dzielnie sie trzyma. To chyba dzieki kropelka BioGaja ktore mu podaje. Matiskowi musiałam spuscic łozeczko niżej wczoraj bo ten lobuz co prawda nie wstaje ale sie tak wspina ze bałam sie ze przeleci. Możecie ocenic czy Mateuszek duzo mi je? Bo kazdy lekarz sie czepia ze mam go tak duzo nie karmic bo on jest gruby. Wazy 10,200 przy 80 cm, ale moim zdaniem to przez ten jego brzuszek tak wyglada i duza głowe, bo wg skali jest w normie. A to jego jedzonko w ciagu dnia: 6:00 200ml mleka Bebiko2 10:00 200ml mleka Bebiko2 lub kaszka 13:00 zupka gerberka 16:00 jakis deserek typu kisiel, jabuszko, bananek 17:30 200ml mleka Bebiko 2 i juz spi znowu do 6 rana nie je. Wydaje mi sie ze nie je duzo. Czasem zje kosteczke czekoladki kinder ale tylko kosteczke, albo biszkopcika. Z czego mam go jeszcze ograniczyc? Moze te mleko tak tuczy ale daje mu je rano o 6 i przed spaniem bo rano nie chce mi sie mu szykowac sniadania tak wczesnie, a przed spaniem bo inaczej nie zasnie. O 10 czasem mleczko to zalezy czy sie spiesze gdzies do lekarza , jesli nie to szykuje kaszke, albo nawet jajeczniczke i chlebek. Kaszek tez za duzo mu nie daje bo wiem ze tucza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztorm, dzieki! Dzis rano z 11 zrobilo sie juz 12 :) Jolu, wlosy deba na glowie staja. W kazdym badz razie Tomek zuch chlopak I dobrze go wychowujesz ze on taki pomocny! Sztorm to samo mysle o twojej Magdzie, wspaniale macie dzieci dziewczyny. Wiem ze to niezbyt doskonale wyjscie zostawiac male dzieci same w domu, ale jak nie ma innego wyjscia? Pamietam jak ja zostawalam sama, nie lubilam tego, ale nic na to nie moglam poradzic. Teraz wiem ze to byla koniecznosc. Wcale nie staram sie usprawiedliwiac twojego M Jolu, mysle ze bardzo dobrze ze jestes wsciekla, bo on to chyba do tego za lekko podchodzi. Tak jak mowi Kasza, sprawdz prawo, choc w PL to ludzie inaczej do tego podchodza. Tutaj nie mozna zostawic dziecka bez opieki osoby doroslej przed ukonczeniem 12 lat. Tunciu, Jo M to ja!!!!!!! :) A Mati wcale ale to wcale duzo nie je, poprostu taka jego uroda ze chlop jak dab ci rosnie! AniuP, to znaczy pytasz czemu Ola jest Alexandra Theodora? Po naszych babciach, A. po babci M I T. po mojej - chcialam miec imona na odwrot ale propozycja nie przeszla ;) No Jolu ta woda prze waszym domem nieciekawie sie przedstawia :o niby mowia ze lato ma za niedlugo nadejsc ale kto ich tam wie? NO I prognozy na lipiec w Pl tez nieciekawe, dla nas to bedzie nastepne lato nad morzem ale w kaloszach :( Ganetko, co do diety, jesli tylko wyeliminujesz kompletnie weglowodany (I uwazaj na niektore warzywa, jak kukurydza, buraki, marchew, groszek, no I oczywiscie pyry) to rezultaty beda! Powodzenia! Fasolkowa - Kinia zupelnie odzwierciedlenie ciebie z kilkoma kg na plusie ;) Sliczne jestescie! Fajne czapeczki, Ola nie nosi bo nie znosi, wiec robimy jak I inni Brytyjczycy, wieje pada a ona z gola glowa Praca wola :( oj dzisiaj cos mi jej za duzo Buziaki dla Wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joolaa tak bardzo ci współczuję. Mam nadzieję, że stan się nie pogorszy i nie będziecie mieć większych szkód. Widok z okna nieciekawy :( Shila założę się, że gdy M tak chce uspokoić Filipka to sam jest pewnie wkurzony, no i mały to wyczuwa i stąd ten płacz. Ja to przerabiałam. Liczę na to, że gdy pójdziesz do pracy to twoje chłopaki zbliżą się do siebie, a gdy Filip zacznie okazywać jakieś uczucia M, będzie się chciał z nim bawić, będzie wołać tata, to myślę, że M przejdzie metamorfozę. Życzę Wam tego. Ganetka u nas też problem z myciem. Najpierw staram się wyszczotkować tyle ile się da (wyciąga jęzor i przykrywa ząbki), a potem daję jej szczoteczkę w rączkę i ona ją sobie gryzie, a ja myję swoje zęby. Sztorm to twoja Madzia też bardzo dzielna i zaradna. MamoE gratuluję kolejnego utraconego kg :) Tak właśnie mnie zaciekawiło drugie imię (nie chciałam być wścibska) bo Marianka ma Wendy - imię to jakoś tak z USA mi się kojarzy, a Theodora to obecnie rzadkie imię. I tak po prostu zapytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu Mati je tak jak Marta. Godziny trochę inne, bo Marta śpi w nocy tylko 9,5-10godz więc spać chodzimy później i musiałam inaczej to wszystko rozłożyć. I drugi posiłek u nas jest śniadankiem, czyli zawsze jest chlebek. Ostatnio zmniejszyłam ilość mleka do 2 razy 210ml i czasem w ciągu dnia jogurt, kaszka, czy ser. Jeśli chodzi o słoiczki to zazwyczaj na 100ml się kończy, choć wczoraj przespała porę obiadku i musiała być bardzo głodna bo zjadła prawie 200ml obiadku. A jeśli chodzi o wagę, to Marta gdy miała 10,5mca ważyła 10660g i mierzyła 76cm, a nam nic nie powiedzieli. Jedyne co usłyszałam, to że jest bardzo silna. Marta trzyma się mniej więcej tego samego centyla na wykresie i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytaucja wydaje sie stabilna ,ze dwie godz tem wydawalo sie nie do oanowania wystraszylam sie ale teraz wody juz nie przybywa oby nie padalo... Sztorm Madzia dzielna odpowiedzialna dziewczynka ja moj Tomek;)Mnie martwi to,ze u Was sytuacja wymaga tego,zeby dzieci musialy zostac same ,mieszkacie pewnie w bloku ,gdzie w razie czego (nie daj Boze )drzwi w drzwi jest sasiadka? U mnie chodzi o to,ze m,zrbil tak z wygody nie z potrzeby i o to ,ze ;podjal taka decyzje bez mojej wiedzy Tomek jest bardzo odpowiedzialny i wiem,ze moge mu ufac ale moj M.,zna moj punkt widzenia ja musialam ,tak musialam a nie chcialam opiekowac sie bratem bardzo duzo,nie mialam zdania ,nie moglam zaplanowac nic ,sytacja wymagala mojej ciaglej gotowosci w opiece nad nim.nie ukrywam ,ze poniekad mam zal o to do rodzicow Moj M uwaza ,ze to normalne,tak na wsi jest normalne,ze starsze rodzenstwo zajmuje sie mlodszym a najlepiej jak dzieci zajmuja sie same soba...no coz tak zostal wychowany M. ale do rzeczy z tym karmieniem i przewijaniem jest tak,ze Tomek sam sie garnie do tego wiec M., mu pozwala,nie slyszalam zeby Tomel sie skarzyl wiec tylko wymyka mu sie jak cos zrobi,nie chodzi o to,ze mu to ciazy to wiem na pewno w nocy rozmawialam z M., na ten temat ale on wydaje sie naprawde nie widziec problemu Kasza sposob z kodeksem bardzo dobry ale zostawie go jako ostatecznosc,znam M.,na tyle,ze smiertelnie sie obrazi,chociaz jak inne sposoby zawioda nie omieszkam sie wykorzystac Twojego pomyslu dzisiaj wiedzac,ze rozmowa nie ma sensu....on nie wie o co mi chodzi,nie rozumie moich argumentow,obraza sie itd wiec ja wyslalam mu maila do pracy napisalam,ze zrozumiem jesli ojcostwo go przerasta i to nie wstyd przyznac sie do tego,jesli ciazy mu opieka nad dziecmi to wystARCZY SIE przyznac ja to zrozumiem i odciaze go ale o tym trzeba rozmawiac i dlaczego mi nie powiedzial itd w kazdym badz razie powinno wjechac mu na ambicje i jesli znam go to teraz obruszy sie jak to mnie przeroslo?;)jesli nie zadziala tzn ,ze slabo go znam i wytocze ciezsze dziala(normalnie smieszne to jest wiem ale z moim M., gorzej niz z dzieckiem musze postepowac dorosly chlop a argumentow racjonalnych nie kapuje) a w zalacznikach zalaczylam zdjecia i reportaze na temat wypadkow domowych dzieci....podejrzewam,ze da mu do myslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, nigdy nie pomyslalam ze ty wscipska jestes :) i gdybym nie chciala odpowiedziec to bym tego nie zrobila :) A ja wiem czemu Marianka ma Wendy na drugie, i to wcale nie ma nic ze Stanami wspolnego ... ale pozostawiam dla Kaszy. Shila, milam do ciebie pisac kochana! Nadejscie dziecka niesamowicie zmienia dynamike w zwiazku. Ty masz inny na to poglad bo zajmujesz sie caly czas Filipkiem ale twoj M moze bardziej teskni do czasow sprzed Filipkiem i zastanawia sie jak to sie stalo. Dla wiekszosci mezczyzn nie jest to automatyczna odpowiedzialnosc, tylko kobiety maja wrodzony instynkt macierzynski, i to tez nie wszystkie. Rozumiem ze ci trudno, rozmawialiscie o tym? Macie jeszcze dos dobre pozycie razem, nie tylko to seksualne ale rozmawiacie i rozumiecie sie? Czasami ludzie nosza w sobie zale o cos czego nie potrafia wytlumaczyc, nie rozmawiajac zale te robia sie coraz bardziej bolesne i kiedys moze byc juz za pozno ... Ja powiem ci szczerze, nadejscie Duzej mialo dosc negatywny wplyw na nasz zwiazek, do tego stopnia ze prawie zdradzilam mojego M. Na szczescie zaszlam w ciaze z Ola i to mnie uswiadomilo ze jednak nie wyobrazam sobie naszego zycia osobno. Zmienilam tez moje podejscie do M, staram sie go bardziej zrozumiec i sluchac. I widze ze to procentuje. Zycze Wam rozpogodzenia sie waszego zwiazku z calego serducha!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea na diecie - ja wiem, ze moj m teskni do czasow przed Filipkiem, chociaz go strasznie kocha. On poprostu chcialby aby Filipek byl grzeczny i siedzial cicho i grzecznie jak w muzeum a tak niestety sie nie da. Przeciez to jest dziecko!!! Naprawde jest grzeczny ten moj synus, ale wiadomo potrzebuje tez zainteresowania i uwagi i dla mnie to jest normalne, a dla mojego m - wkurzajace, bo np on oglada wiadomosci, a ten zaglusza mu telewizor! Czy probowalam z nim rozmawiac? Probowalam! Ale konczy sie na strzeleniu focha z jego strony i nie sluchaniu niczego!!! Piszesz, ze czasem ludzie nosza w sobie zale i u nas niestety tak wlasnie juz jest!!! I kolko sie zamyka :( Dzis napisalam do swojego m list - bo wiem, ze nie da mi wszystkiego powiedziec co mysle, albo ja sie rozplacze i zamilkne:( I niestety, ale napisalam w nim, ze mysle, ze moze bedzie lepiej jak odejdzie! Moze wtedy bedziemy szczesliwi - jak bedziemy osobno! I jezeli nie chce walczyc o nasz zwiazek i nie tydzien czy dwa, ale zeby zawsze bylo dobrze - to najlepszym wyjsciem bedzie rozwod :( Nie powiem, sa to dla mnie drastyczne kroki, ale ja juz nie widze jakos wiekszych szans na to wszystko i tu nie chodzi tylko o Filipka, ale tez o nas. A czy rozmawiamy? Ostatnio, albo milczymy, albo sie klocimy - no, ale jak stwierdzil moj m "o czym on ma ze mna rozmawiac" No i niestety, ale ja sie nie zdecyduje na drugie dziecko, ze moze to cos pomoze! No nie zdecyduje sie swiadomie, bo nieswiadomie roznie w zyciu bywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pokielbasilo mi sie ;) ta na diecie wczesniej to ja :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A domyslilam sie momo E :):P jola - dobrze, ze sytuacja sie stabilizuje u Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila, tylko ty wiesz co w waszych sercach i co bedzie dla ciebie i Filipka najlepsze. Nie namawiam cie na swiadoma druga ciaze, moja nia nie byla ;) mowie tylko ze czasem mamy juz czarne mysli a przeznaczenie, karma, Bog, jakkolwiek to chcemy nazwac, zrobi nam niespodzianke. Dobrze zrobilas piszac do M, jesli nie chce cie sluchac to moze przeczyta i zrozumie. Ciekawa jestem czy on nigdy nie zagluszal swojemu ojcu telewizora ... Sciskam cie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joolaa - możesz być dumna z Tomka !!! A Twój M niech się uczy od syna odpowiedzialności . Mam nadzieję ,że u Was też już świeci słoneczko :) i sytuacja jest opanowana . Tuncia - według mnie Mati je normalnie i ująć jedzenia nie ma z czego .Sprawdź ile kalorii ma bebiko , bo może to mleko jest bardziej kaloryczne od innych ? A tak w ogóle to nie uważam żeby Mati ważył za dużo . Kasza - fajne miejsce do mieszkania . No i ta ilość sklepów :p Zakupy możesz zrobić nie prosząc innych o pomoc. Może to z powodu upałów Marianka nie chciała jeść ? Ale dobrze że się jej odmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila- współczuję problemów z M. Może lepiej by Wam się rozmawiało poza domem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganetko - ja myję małej zęby po każdym posiłku i Zuza przyzwyczaiła się do tego , chociaż czasami zaciska buzię , ale ja nie odpuszczam, bo nie chcę jej uczyć , że można coś na mamusi wymusić fochami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila - na tarczycę lepsze są Ft3 i Ft4 niż T3 i T4 . Jeśli chodzi o hormony płciowe to jest ich dużo i niestety są drogie , więc jeśli masz możliwość to idź do gina i niech Ci powie które najlepiej zrobić . A i tak będziesz musiała pokazać mu wyniki , bo samej jest ciężko się połapać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54......... ................... Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54..........8//5...10kg//78 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56..........5 / /7.. .7150//72 zizu77.............Zuzia......21.05....3330/56.........11 //20..9500//73 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.........12//10.....10800//78 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...9/0 ....12kg/79 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56...... . ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53.......9 . .9360//73 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/........10/2 0. ..9.000//73 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........9/ .......9400/74 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57......10/1....10400/79 AniaP..............Martusia.....13.06....3310/50....10//14 . .10660//76 Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .9//25....8600//73 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... 8/21.....12350/79 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... .... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......8/ 9.......10220/72 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58....1 1//15..10.5/84 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......8 / 12......8880/73 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .10//7.....9.3//76 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55.... . ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51.....10 ....9.750//77.5 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53...........7//1... 8700// myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......10 /00.....11000/ 72 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..8300/68 nemezis2682.....Milena......24.06.....3300/54....... 10/02....8900/76 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56..... . 10/5 .. ..10/75 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51....10/29.. ...10/76 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 7/16 ...9000//74 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/ .9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....8700//73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoznione ale szczere dla WASZYSTKICH NASZYCH FORUMOWYCH DZIECIACZKOW! duzo zdrowka i radosnego, beztroskiego dziecinstwa! teraz doczytuje, nie mam duzo ... czytam na biezaco, ale nigdy nei mam czasu odpisac i pozniej juz nie pamiatam a.. pamietam Ganetko - my spora czesc lata rowniez spedzimy w Szczyrku, wiec koniecznie daj znac kiedy to dostosujemy sie i jakis hiking zaliczymy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziniowe NAJ dla Michalka! Jolu - wspolczuje tych przezyc z powodziami i M MamoE - Gratuluje spadku wagi i przybytku umiejetnosci! Lusiu - ja w PL chce rowniez zobaczyc ten sam fotelik i moze kupic - po przymierzeniu malucha etc... zastanawiam sie pomiedzy tym, o ktorym pisalas i kiddy infinity czy cos takiego, sa bardzo podobne. Daj prosze znac jak uda Ci sie znalezc deal:) Kasza - oby jak najprzyjeniej mieszkalo sie! Tuncia - ja rowniez nie uwazam, zeby Mateuszek za duzo wazyl... a przy moim malutku to je jak niejadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54......... ................... Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54..........8//5...10kg//78 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56..........5 / /7.. .7150//72 zizu77.............Zuzia......21.05....3330/56.........12/12....10kg/77 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.........12//10.....10800//78 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...9/0 ....12kg/79 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56...... . ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53.......9 . .9360//73 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/........10/2 0. ..9.000//73 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........9/ .......9400/74 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57......10/1....10400/79 AniaP..............Martusia.....13.06....3310/50....10//14 . .10660//76 Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .9//25....8600//73 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... 8/21.....12350/79 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... .... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......8/ 9.......10220/72 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58....1 1//15..10.5/84 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......8 / 12......8880/73 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .10//7.....9.3//76 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55.... . ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51.....10 ....9.750//77.5 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53...........7//1... 8700// myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......10 /00.....11000/ 72 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..8300/68 nemezis2682.....Milena......24.06.....3300/54....... 10/02....8900/76 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56..... . 10/5 .. ..10/75 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51....10/29.. ...10/76 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 7/16 ...9000//74 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/ .9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....8700//73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia____popytaj w marketach o zbiorki zywnosci u Nas w kazdym zbieraja caly czas i chetnie przyjmuja. Moze cos beda wiedziec...jak nie zadzwon do PCK tam tez zbieraja. Ewentualnie jak masz chwile popatrz na strony internetowe tam gdzie byly podtopienia..u nas wszedzie pisza co potrzeba i gdzie dostarczac. Szkoly organizuja zbiorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×