Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

ja z okazji dnia matki obżeram się truskawami bo wiem,że sezon się rozkręca a mój synuś może lada chwila chcieć się ze mną spotkać.A potem...żegnajcie czerwone pyszności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonzalo boskie, mój tez ma dzinsy i sztruksy zabójczy rozmiar 0-3 wiem ze to ani wygodne ani praktyczne ale wytlumacz babie w ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka09
Dziewczyny ja już ze swoim maleństwem w domku.:-) Moja córeczka przyszła na świat 21.05 o godzinie 17:50, poród odbył się przez cc . Mała ma 3600/56 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana Mamo mnie położna uprzedziła, że teraz mogę czuć jakby mnie ktoś nożem dźgał bo mała idzie w dół i tam się wszystko przestawia, naciąga itp. Mówiłam też o skurczach, ale to niby też normalne - to wszystko to ponoć przygotowania do porodu. Ja to zaakceptowałam, ale czasem kształt mojego brzucha w trakcie takiego skurczu też mnie zaskakuje. Mam nadzieje, że te mięśnie będą porządnie wyćwiczone i że to nam pomoże w porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianko Gratulacje niech sie mloda zdrowo chowa. Jak m a na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LILIANKA----GRATULACJE!!!!!!!!!!!DUZOOOO ZDROWKAAA!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Matki :) Zakochana mamo - ja mam termin nawet po Tobie i brzuch stawia mi sie i twardnieje juz od 3 mce , wiec nie martw sie nie oznacza to zblizajacego sie porodu, to tylko cwiczenia takie do wprawy ;) Co prawda u mnie doprowadzilo to juz do rozmiekczenia szyjki i rozwarcia minimalnego , ale zmiany to postepuja w tak powolnym tempie, ze juz przestalam sie tym stresowac. Kazda z nas jest inna, ma inny organizm i inaczej on reaguje ;) Zreszta jeszcze np w marcu po wiekszym wysilku fizycznym az zginalo mnie w dol a teraz czuje tylko ogolne zmeczenie, nic nie ciagnie w dol, ani nie boli, wiec albo juz przyzwyczailam sie albo coraz to lepiej to znosze. Nawet wchodze na 2 pietro na ktorym mieszkamy (choc w sumie to jakby na 3 z powodu wysokiego parteru) bez zadyszki i w normalnym tempie :) Anaconda - jakby mi lek powiedzial ,ze dziecko jest spore , albo sa jakies dysproporcje miedzy naszymi wymiarami ;) to sama bym nalegala na cc. Carmen - gratulacje jeszcze raz ! Napisz cos wiecej o swoich przejsciach ;) No i o dzieciaczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianka serdecznie gratuluję!! :) I Ty już też należysz do grona szczęśliwych rozpakowanych. Widać nie ma co obstawiać, która będzie następna, bo dzieciaczki i tak zrobią co będą chciały :) Przy okazji życzę wszystkim Mamusiom dużo uśmiechu z okazji ich święta 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianka tak spojrzałam w tabelkę i wygląda na to, że jak na razie twoja córcia największa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha obserwatorka
Apsika:) pisałaś o tym że się boisz indukowanego porodu i nie wiesz czy gorszy jest masaż szyjki, czy oksytocyna. Zdecydowanie powiem że gorsza jest oksytocyna, bo skurcze po niej są bardzo gwałtowne i o wiele bardziej bolesne. A masaż szyjki... no cóż nie należy do przyjemności, ale trwa tylko chwilkę a wprawny lekarz podczas takiego masażu potrafi powiększyć rozwarcie o kilka centymetrów, zaoszczędzając Ci dłuższego leżenia w bólach na porodówce. Mi podczas takiego masażu lekarka zwiększyła rozwarcie z 3 na 6 cm. Jest bardzo bolesny kiedy wykonywany jest w skurczu, ale też przynosi lepszy efekt. W każdym razie trwa krótką chwilę i można przeżyć, a poród po kroplówce dalej trwa wiele godzin i są to godziny w dużych bólach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsika widzisz Ty nie odczuwasz zeby dzidzia uspokoiła sie przed porodem a ja odwrotnie i mnie to martwi. Bo jak wczesniej sie wierciła tak ze brzuch mi falował tak nagle z dnia na dzien przestała. Na szczescie mam jutro juz gina... A tak wogole to myslałam ze juz bedziesz mamusia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takietam to prawdopodobnie czop moze Ci odchodzic. Specjalnie do gina nie musisz jechac, mozesz spokojnie na wizycie to powiedziec. Dopuki wody nie odeszły to nie ma czym sie martwic, czop moze nawet 2 tyg odchodzic, a moze 1 dzien i mozesz urodzic. Roznie bywa. Torbe lepiej juz przygotuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilianko gratulacje! O Tobie tez pisałysmy, ze chyba juz jestes po;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianko wielkie gratulacje, tak myślałam po tym co napisałaś ostatnio że pewnie urodziłaś. NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Mum2be..............30....2.06.......s........Tymuś..... ......Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...........Łódzkie czarunia............34....8.06.........c........Wiktoria ........Świnoujście gonzallo..........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?......Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach........10.05....35tc....2850/54cm.......cc....... .Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05...........3350/54.......cc.........Kinga......Wa rszawa lilianka09..............21.05....3600/56cm..cc......Malwinka. ......mazowieckie Carmen37................23.05.......3500/55........sn. .......Witold......małopolskie Monik85...........24.05...........3300/55..........sn... ......Natalka....Łódzkie Dunia77...........24.05....38tc....3465/51........sn.... .....Jas......Stany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam wywoływany porod obydwoma metodami i mam dosc wywoływania;/ Lilianko a co sie stało ze zrobili Ci cesarke tak wczesnie? Miłas jakies wskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Mum2be..............30....2.06.......s........Tymuś..... ......Katowice lilianka09............26....2.06........c......Malwinka. ......mazowieckie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...........Łódzkie czarunia............34....8.06.........c........Wiktoria ........Świnoujście gonzallo..........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?......Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK….........URODZINKI....WAGA/WZROST...s n/cc....IMIE…..MIEJSCOWOŚĆ Pimach..................10.05..35tc....2850/54cm.............cc......Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05.............3350/54...................cc.......Kinga.....Wa rszawa Lilianka09…….…21.05……….3600/56…………...cc……..???......mazowieckie Carmen37.............???.................3500/55..................sn. .........???.....małopolskie Monik85...............24.05.............3300/55..................sn... ....Natalka....Łódzkie Dunia77...............24.05...38tc....3465/51........sn.... .....Jas......Stany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsika ja też bym nie chciała mieć porodu wywoływanego i też się tego boję, lepiej żeby atura zadziałała. No ale nie wiem jak będzie. Dzisiaj czuje się okropnie, ciągle mam zawroty głowy, a mała się mniej rusza, ciśnienie mam ok, także nie wiem co ze mną, może coś się zaczyna???.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Lilianki :) Torbę właśnie spakowałam, jutro rano do gin, bo gdzieś wyjeżdża i na wszelki wypadek chce mnie komuś przekazać na ten czas, żebym nie spanikowała :) a zna mnie już ładnych kilka lat i wie, że zawsze panikuję Nie ukrywam, że się boję, że to już może być, lada chwila Kasza, zapraszam do mnie na to sprzątanie przedporodowe :) a i ciasteczko razem zjemy i loda :) aha i poczęstuję świeżymi czereśniami prosto z drzewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu, właśnie nie wygląda mi to na czop :( no i to ułożenie, muszę jeszcze poczekać z porodem. a tak ładnie chciałam łazienkę wysprzątać dzisiaj :( Teraz boli mnie krzyż tak bardzo, że aż niedobrze z bólu mi się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj takietam nie kus bo mnie czeresniami przekonasz:-P nie jadlam od wyjazdu z PL juz prawie 4lata uuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza, to tym bardziej :) Będziesz podwójnie zadowolona, bo i wyżyjesz się przy sprzątaniu i świeżych pachnących czeresienek pojesz :) ilości nieograniczone, i nawet zgagi nie ma po nich :) A teraz mykam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianko,serdeczne GRATULACJE!🌼 I ucalowania dla Malwinki❤️🌼:-):-):-) Czekamy na zdjecia! Gonzalo, bardzo milo Cie poznac naocznie i Twoja Hanie!:-) Wydajesz sie byc bardzo sympatyczna babka;-) Carmen, witam \" zpowrotem\"! Jak znajdziesz chwile napisz cos wiecej i podeslij zdjecia swego synia:-) Ja tylko tyle, bo padam. Niemal niespodziewanie przyjechali do nas tescie z dobrym slowem,walowka, prezentami itd i jest wesolo:-)(z drugiego kranca Polski) Uwielbiam moich tesciow i Matylek tez!!!!Wiem, wiem....pewnie nikt mi nie uwierzy;-)Ale jutro juz jada...eh. Zdrowka dla wszystkich, do jutra i moze do kolejnych, wpsanialych wiesci!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×