Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

A u mnie dziś totalny odpływ energii. Pomimo dobrze przespanej nocy (tylko 2 razy siusiu, nie to co biedna kasza) nie miałam dziś siły na nic, dosłownie jak bym była po maratonie. Całe szczęście, że kupiliśmy gotowy obiad. Teraz jeszcze czekam za praniem i spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu - to Jas wybral sobie super date - tak akurat na rozpaczecie letniego sezonu poogladalam sobie bloga i nie mge oczu oderwac od Waszych bobasow. Cudenka! Lilianka - Gratulacje!!! moj maly wg USG tydzien temu wazyl 2500 a dzisiaj juz 3. Wiec tydzien temu myslalam, ze bedzieaczej maly... ale teraz juz nie bylabym tego taka pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwile, Maluch spi, dzis meza zmiana do kapania i ukladania Hani do snu. Wiec mam oddech :-) I nadrabiam i pewnie bede szatkowala jak zwykle :-p Oho, Jasiek chyba juz nie spi, ale maz go przewinie - mojemu synkowi poki co najlepiej spi sie z pelna pielucha :-P tuncia____ ja z tymi wodami to mialam tak zupelnie bez zadnych objawow. Ani parcia na pecherz, ani nic innego. Tylko dobra kasiazka, bo juz w lozku lezalam. A tu nagle, chlust i juz wiedzialam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! A ja myślałam że dzisiaj w nocy na mnie kolej! Dostalam taki silny skurcz że myślałam że padne! Różnił sie od innych bo był straasznie bolesny i długi. Teraz się boję żeby się nie powtórzyło bo nadal mam lekkie ale częste. A do tego dostałam znowu rwę kulszową i to w obie nogi :-( Łeb mi pęka. To chyba ta pogoda!!!!!!!!! lilianka gratulacje!!! To miałyśmy dobre przeczucie z dziewczynami!!! Dużo radości z bycia mamą! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzalloo
ja też Ci lilianko gratuluję?Jakie imię ma pociecha? Ja wczoraj umyłam okna a dziś chlus.....ulewa,zacina i jak wyschna szyby to pewnie będa zachlapane jakims błotem..fee! Oststnio Hania parę razy napędzila mi stracha bo nie chce zasnąć albo budzi się w nocy twierdząc,że w pokoju jest jakiś pan.Kiedyś mówiła,że ten pan skrobie-ok był remont piętro wyzej,ale dzis w nocy o 3 godzinie to chyba niemożliwe...?Mam nadzieję,ze coś jej się przyśniło.Wzięliliśmy ją tak jak prosiła do naszej sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takietam jesli mowisz ze to nie jest czop to moze faktycznie idz do lekarza i sprawdz to dokładnie. Bo moze to byc np przedwczesne odklejanie sie łozyska... Dzis moj Nikosiek konczy 3 latka;) Dokładnie 3 lata temu o 00.15 przyszedł na swiat. Nameczyłam sie przy tym porodzie, ale było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonzallo tak czytam ze umyłas okna i...chlust, ze myslałam ze Ci wody odeszły;p Ja dzis mam wizyte u gina i juz doczekac sie nie moge. Bo dzidzi tak mało sie rusza ze sie martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieje pada i jest do niczego...dzis o 5 nad ranem myslalam ze zawalu dostane; brzuch zmniejszyl mi sie o polowe!!!!byl taki ja w 6 miesiacu. myslalam ze jak moze poszlam sikac to mi wody odeszly polozylam sie zaczelam przewraca z boku na bok, pukac , glaskac i uffff mlode sie tylko jakos dziwnie ulozylo:-) teraz znow w pelni prezentuje swoje 97 cm :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko 97? ja wczorak sie mierzyłam i mam 123 obwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj kasza maly masz ten brzusio :P Nikosiu wszystkiego naj, naj, najlepszego 🌻 Ja wczoraj przemaszerowalam pol miasta i wieczorem podbrzusze bolalo ... ojjjj i to dosc mocno :P No ale pozniej male conieco z m i bol jak reka odjal :) Ale dzisiaj pogoda do d.... Glowa boli i nic sie nie chce :(:(:(:( Jejku jak mi juz ciezko... :( Chcialabym miec juz Filipka przy sobie a ten czas ostatnio dluzy mi sie i dluzy :(:(:(:(:( tunciu - samych dobrych wiesci na wizycie :) Ja juz mam takie dziwne sny, za chyba oszaleje niebawem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje wszystkim nowym mamusiom .!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja was czytam ale brak mi sil pisac czuje sie koszmarnie a czas coraz wolniej uplywa\' pozatym jakas pelna obaw jestem o mala nie wiem czy rosnie i wogole a pozatym w niedziele bylemu urodzil sie synek i tak ie zdolowalam ze moja malutka tak naprawde nie bedzie miala tatusia on nawet nie dzwoni jak tam i wogle ale przysmecilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u gina, i niby wszystko Oki. Jak podłączają mnie do ktg, to żadnego najmniejszego skurczyka nie mam, potem znowu podbrzusze pobolewa, podobno macica robi sobie ćwiczenia. Dzisiaj cisza i nic, żadnych niespodzianek nie widać :( w pon mam się stawić na wizytę, tylko, czy wytrzymam do pon??? Kasza jak ty robisz, że masz taki malutki brzuszek? Gdzie ta dzidzia się tam mieści? Mój może też nie okazały, ale ciągle 104 cm trzyma :) a mnie się wydaje wielki, i jak tu pazurki pomalować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka09
Tuncia ja miałam cesarkę zaplanowana na 2.06 tak jak miałam planowany termin(cesarka ze względu na zmiany zwyrodnieniowe siatkówki). 20.05 byłam jeszcze u swojego ginekologa i wypisał mi skierowanie do szpitala na 1.06. Następnego dnia rano dostałam skurczy, nie były bardzo bolesne a w południe zanikły.Po południu odszedł mi czop , pojechałam do szpitala i okazało się ze mam rozwarcie na 7 cm. Szok.No i odrazu na sale operacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis nie smuć się, bo małej też będzie smutno. Widocznie nie był was wart. Teraz najważniejsze, żeby Wam było ze sobą dobrze Ty i malutka, reszta nieważna. Zobaczysz, że ułożysz sobie życie, a to co teraz, to będziesz wspominała jak zły sen :) Na forumowe dziewczyny zawsze możesz liczyć a i posmucić też czasami trzeba, a teraz głowa do góry. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis co za dupek...nie warto nawet tracic czasu na myslenie o nim; tera\\z jestes tylko ty i Maluszek a zaloze sie ze kiedys znajdzie sie ktos jeszcze dla Was:-* Lilianka; no to te skurcze nie byly az tak bolesne??? moze mi tez sie uda tak omal \'przeoczyc\':-P a moj brzuchol maly nic nie rosnie skora na maksa naciagnieta ksztalty przybiera rozne-sama nie wiem... znow mam gloda jem co pod reke wpadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis najlepiej bedzie jak zapomnisz o tamtym człowieku. A jemu zycz jak najlepiej. Bo takie yrazy nic dobrego nie przynosza w zyciu. Niech teznjego synek chociaz sie nim nacieszy. Bo dzieci nie sa niczemu winne. A byc moze jak urodzi sie mu jeszcze coreczka to jak sie dowie to sam zmadrzeje i bedzie chciał jakos sprawe dobrze załatwic. Teraz sie nie martw. Oczekujesz nawiekszego cudu na swiecie jakim jest dziecko. Bedziesz miała kogos kto pokocha Cie bezwarunkowo i bardzo mocno i Ty tez to dziecko tak kochaj i pamietaj ze dzieci nie sa niczemu winne. POZDRAWIAM u MNIE tez pogoda do bani i własnie wstałam po 2 godzinnej drzemce... Ale mnie siekło. A moj Niki nadal spi... Musze isc robic obiad bo potem do gina jade, a potem mamy gosci. Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy to zawsze poprawiacie mi humor :) a fotki maluszkow sa cudne :) mam ostatnio znowu migreny a tak bylo milo od lutego nie mialam ale przetrwam jakos dzis zaczeli robic mi pokoik dla malej to mi sie troche weselej zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka09
Kasza22 no właśnie nie były bardzo bolesne dlatego nie spieszyłam sie wogóle do tego szpitala, myślałam że to przepowiadające. Gdyby nie ten śluz z krwią to jeszcze bym zwlekała. Dziewczyny chyba zmieniłyście hasło na bloga a chciałam się pochwalić swoja Królewną. Proszę o hasło na maila minia-1983@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... gratuluję Lilianko królewny,niech Ci zdrowo rośnie🌼 hasło zmienione ze względu na podszywaczy ,teraz dostęp do bloga musi być poprzedzony zaczernieniem nicka wysłałam Ci hasło ale zaczerń się proszę żeby nie było problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam weny do pisania bo źle się czuję :( wczoraj dzien matki i upał straszny nim zaliczyłam kwiaciarnie ,cmentarz itd byłam wykończona ,potem przedstawienie w szkole u syna i zebranie komunijne...tak bardzo sie boje ,ze nie wytrzymam do komunii... do tego co staje na wadze to wskazuje wiecej a mnie już ręce opadają :( teraz kiedy jest ciepło moje jedzenie jest minimalne no i niezbyt kaloryczne...sałata z ogródka,rzodkiewki z ogrodka ,czereśnie i truskawki z ogródka ...juz sama nie wiem z czego te kg sie biorą Nemezis ,domyślam się jak Ci ciężko albo nie nie domyślam się nawet bo nie wiem jak to jest:( jednak zawsze trzeba znaleźć dobre strony danej sytuacji...gorzej byłoby gdyby był przy Tobie całą ciążę a później odszedł do innej ,mała zdążyłaby się przyzwyczaić do niego...itd.. a tak ,będziecie miały siebie nawzajem a z czasem ułożysz sobie życie na nowo z kimś kto pokocha Was obie bezwarunkowo..🌼 Biała czekoladko tak czytam to co piszesz i nie mozesz myśleć o sobie w ten sposób,że jesteś gruba ,brzydka itd....co ja mam powiedzieć 27 kg na plusie? wszyscy wokól mówią ,że wygladam ok jednak ja wiem jak jest bo widzę się w lustrze ...a pomimo to nie martwię się aż tak bo wiem,że to minie ,urodzę i wezmę się za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikodemku sto latek ,zdrówka i duuuuuuużo prezentów 👄 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianka- gratulacje :) W ten sam dzień, co moja Kinia, Malwinka pojawiała się na świecie. :) Wklejam jeszcze raz tabelkę, dodałam tc. NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Mum2be..............30....2.06.......s........Tymuś..... ......Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...........Łódzkie czarunia............34....8.06.........c........Wiktoria ........Świnoujście gonzallo.........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach.......10.05....35tc....2850/54cm.......cc.......Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05..38tc...3350/54.....cc.....Kinga.....Warszawa lilianka09........21.05....3600/56cm..cc......Malw inka. ....mazowieckie Carmen37.......23.05.......3500/55.......sn. .....Witold......małopolskie Monik85.........24.05........3300/55........sn... ......Natalka....Łódzkie Dunia77.........24.05....38tc....3465/51........sn.......Jas.........Stany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, podczytuję Was jak mam wolna chwilkę ( nie jest tego dużo...). Trzymajcie się, niech Was myśli, że wyglądacie nieatrakcyjnie Czekoladko- nie nachodzą. Każda Ciężaróweczka jest śliczna, bo nosi w sobie dzieciątko. :) Joola- kg na pewno spadną. Ja jeszcze nie wiem, ile mi spadło, bo bateria w wadze jak na złość się wyczerpała, ale wierzę, że wszystko wróci do normy. Dzięki za miłe słowa o mojej Księżniczce. Nie będę się powtarzać, że ją uwielbiamy. ;) Nemezis- nie poddawaj się złym myślom. Facet nie był wart. Najważniejsza jest Dzidzia. Wiem, łatwo tak mówić, ale naprawdę wierzę, że wiele dobrego Cię spotka. Zobaczysz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo jak z pokarmem u Ciebie ?lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joolu - mozliwe, ze teraz te extra kg to opuchniecie... koniec ciazy a do tego wysokie temp... wiec nie stresuj sie ale widze, ze starasz sie myslec pozytywnie - a to juz polowa sukcesu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MantraaElle ...staram się myśleć pozytywnie bo już raz to przerabiałam i wtedy dałam radę zrzucić wszystko ale wiem też,że nie mogę się od razu nastawić na - 30 bo wtedy się załamię ,że waga za wolno spada... ale tyło się 9 m-cy więc tyle daje sobie czasu:) zresztą zaraz po połogu mam zamiar wrócić do rolek ,siłowni ,vacum ...będzie dobrze:D poza tym nie oszukujmy się jak trzeba będzie zająć się dziećmi ,domem itd waga poleci w dół:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joolu - dokladnie gimnastyki troche bedzie, z czasem doda sie extra gimnastyke i bedzie ok:) ja rowniez waga jakos nie stresuje sie - a tez sporo juz przytylam bo powoli dobiegam do 20kg i nigdy tyle nie wazylam co teraz, ale jakos sobie poradzimy... za jakis czas bedziemy sie wszystkie tutaj dzielnie motywowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joola- pokarmu mam już troszkę więcej, Kinia cyca troszkę ciągnie. Nie poddaje się wciąż, laktator to narzędzie najczęściej przeze mnie używane. :) Wierzę, że mi się uda, za dużo już w to poświęcenia włożyłam. Całe szczęście Mała nie rozrabia i mam troszkę czasu na tą walkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztorm...
Joola...ty jeszcze przed komunia? Ja juz po ale w domu robilam z pomoca siosty i tesciowej. Ja dzis rowniez inaczej sie czuje ..jakby skurcze i bol w srodku cos jakby mialo sie rozszerzac. Wiec do pustego lozeczka przygotowalam moje ciuchy iJ aska na wyjscie ze szpitali aby moi wiedzieli co zabrac. Choc termin mam na 20 ..a do lekarza ide w piatek.....ciekawa jestem co powie. Jak juz wszystkie urodzimy i te ktore z nas przytyly p0 prawie 20 kg..bedziemy wspolnie sie odchudzac biegajac przy maluchach. Ja od wrzesnia ide na aerobik w wodzie..juz sobie zapoiedziałam. Przy porodzie kolo 10 kg spadnie..reszta musi w ciagu 9 m-ce....tyle pezybieralysmy na wadze to w takim tempie bedzemy zrzucac.. Caluski dla wszystkich "naszych"urodzonych juz pociech!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×