Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Myszko - jestem zszokowana, że Majka świetnie zniosła tak długą podróż !!! Ale masz grzeczne i spokojne dziecko :) Moja tak jak Ewa Lusi 1,5 - 2 godz. max a potem sajgon , dlatego u nas długie wyjazdy odpadają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko - chciałam Ci jeszcze napisać ,że Majka jest niesamowita , w wieku 9 mies . sudoku rozwiązuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziziu ale miło Cie zobaczyc, chociaż tylko troszke nam sie pokazałas! A Twoja córcia!!! jejku jaka fajna!!!!! jakie włosiska juz ma!tak, tak, kolejna piękność na naszym blogu :D I wszytskiego najlepszego :*!!!! 🌻 I nie wiem dlaczego nie lubisz sie fotografować, uważam, że to bład! Pomysl , że Zuzia jak podrośnie bedzie chciała oglądać zdjęcia swojej mamusi, jaka była np kilkanascie lat temu! dziewczynki zwykle tak mają... :)lubią takie fotograficzne skary :) prawda? Białaczekoladko, a widzisz, intelektualista! jak ma biegać, jak tyle jest do powiedzenia i poznania, tyle pytań o świat...:) Myszko jejku! ta Twoja córa to faktycznie grzeczniutka! ja mam stresa czy Witek nie zrobi afery po przejechaniu kilkunastu kilometrów! no i sobie popisałąm... musze lecieć buziaki i pozdrowienia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała Czekoladko jak ja chcialabym żeby Kubuś posiedział w miejscu chociaż 2 min:( on chyba nie umie siedziec a nawet chodzic nie za bardzo on tylko biega..a ja za nim...wszystkie kamienie wybiera,napastuje psy koty...wchodzi do basenu,wspina sie na plot nie moge go spuscic z oczu nawet w basenie jest tak,ze wchodzi ,kuca...moczy sie i wychodzi...obiega dookola cos podniesie pogrzebie w piasku i znowu wchodzi.. potrafi wyplatac sie z kazdych pasow bez odpinania wiec nawet w krzeselku do karmienia nie ma szans go zostawic .. w wozku nie chce siedziec tylko idzie SAM to jego ulubione słowo,wyrywa ręke i biegiem przed siebie..jak widzisz nie ma do czego sie spieszyc ciesz sie ,ze twój Kuba na spokojnie sobie to wszystko organizuje;) Dzisiaj bylam z Kubusiem u dentysty bo zauwazylam ,ze ma dziasla z tylu spuchniete i bardzo sine wrecz czarne...dostalismy masc ,nakaz masowania i do kontroli we wtorek Zizu ależ Twoja córeczka ma śliczne długie włosy i cudne oczka...śliczności... A Ty taka tajemnicza..."jawisz "nam sie na raty?:D śliczne zdjecia;) i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin;) Myszko witaj spowrotem,jestem w szoku jak Majka swietnie zniosla podróz ,ja juz z malym nie daje rady wyprawa 20 km to po prostu tragedia...ja juz nie wiem co robic:o Tomek byl zupełnie innym dzieckiem Mamo E zapraszamy na spotkanko z nami w Krakowie:D ostatnio jakos zaniedbalam Kubusia ze zdjeciami musze to nadrobic bo ostatnie ma jakos z dwoch m-cy do tylu:o nawet z roczku nie ma...straszne mialam jeszcze napisac odnosnie tego co Kuba mowi...wiec roznie bywa ..najczesciej nawija po 15 min gestykulujac przy tym zamaszyscie ale nie wiele z tego rozumiem ...wyglada to tak on nawija...ja cos mowie do neigo on nawija nadal ...ja znowu ...on wyglada jakby mi tlumaczyl i tak sobie gadamy... zrozumiale jest mama,tata,dada(dziadek),mat(mateusz),toto(tomek) psi psi(pies) miau ,tu,tam,daj,am am,mniam,ja,ti(ty) nie,nie ma,oć(chodz)si 9gorace),mam,bam i najwazniejsze SAM...albo SAMA to jest nagminne chyba tyle ,jak mi sie przypomni to dopisze zmykam jutro cd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tydzien temu lekarka na szczepieniu mowila ze bedzie mial goraczke i zle sie czul w siudmym dniu....i wiecei co miala racje. Goraczka po nurofenie caly czas 38 i noc marudzenia ,placzu i picia herbatki. Ja ja myslalam ze tak sobie mowi tym bardziej ,ze Jasiek kazde szczepienie znosil super -bez objawowo/ aLE JEDNA RZECZ KTORA ZAUWAZYLISMY Z MEZEM W MOMENCIE JAK jASKOWI PODAJE TERMOMETR ZACZYNA KOJARZYC ZE STRZYKAWKA I W RYK. Dopiero rano to odrylam ja bral termometr i dziubal sie w ramie...alez te maluchy pamietliwe))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po pracy , mała śpi to mam czas dla Was , tylko kafe coś szwankuje , mam nadzieję ,że uda się wysłać moje wypociny . Dziewczyny dziękuję za miłe słowa i życzenia :) Carmen - wiem że kiedys bardzo będę żałować że mam tak mało zdjęć z Zuzią , dlatego zmobilizowałaś mnie i zapowiedziałam mojemu M że przez ten weekend będzie naszym fotografem :) Biała czekoladko -u mnie identycznie jak u Jooli , nie mogę małej z oka spuścić . Trzeba chronić przed nią zwierzaki ,bo o mały włos kotu ogon by wyrwała a jakiś czas temu prawie udusiła kurczaczka :o Teść dał go małej do potrzymania , Zuza złapała za szyjkę i puścić nie chciała, ledwo udało się go uratować , no i do sąsiadów ogłądać kurczaczki już więcej nie poszli :) Czasami marzę o czasach kiedy tylko jadła , spała i zapełniała pampersy :) Joolaa - mówił zębista od czego te dziąsła czarne się zrobiły ? Sztorm - biedny Jasiek , żeby gorączka szybko odpuściła . My na to szczepienie wybieramy się w przyszłym tygodniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , stosujecie u maluchów jakieś środki odstraszające owady a jak już jakiś użre to coś łagodzącego ból i swędzenie ? Pytam ,bo moją królewnę coś użarło i to 3 razy blisko siebie , najpierw były czerwone placki , potem zrobiły się obrzmiałe a teraz zlały w jeden placek koloru bordowego , na szczęście mała tego nie drapie . Na noc mamy moskitierę na łóżeczko i środek do kontaktu , ale nie wiem co zastosować ochronnie w ciągu dnia na dworze . Może macie jakieś sprawdzone specyfiki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizu na komary przyklejam plasterki mosbito ,kleisz na ubrabnie ,czapke,wozek badz cialo,chroni do 12 godz czasami kiedy jest chmara psikam biosem specjalnym dla dzieci...ponoc nawet kiedy polize dziecko popsikana reke nic sie nie stanie a na skutki mam fenistil... u nas jest masakra po tej powodzi tylu takich wstretnych komarow nie widzialam jak zyje... mieszkam kilka km od granicy z czechami tam regularnie jezdzi samochod i lata samolot obsikujac srodkiem [przeciw komarom ale u nas wiadomo...nie ma kasyjuz mnie szlag trafia bo kiedys zarly wieczorem a teraz non stop:o a dziasla czarne z powodu tego,ze trzonowe wg lek zbyt szybko sie pchaja a nie moga przebic... co takie pustki hę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joluuu oj to przepraszam ze przeze mnie nie byłaś w stanie oglądać bloga:P Tak czasem mam takie słabe dni. Bo siedzi we mnie taki żal. A juz jak widzę rówieśników Mateuszka jak biegają to mi go całkiem żal. Dobrze ze Mati chociaż sie czołga się i to bardzo szybko:) Tyle ze np. na ogrodzie sie juz nie poczołga:/ Kupimy mu deskorolke-tak lekarz mi podpowiedział, i Matis bedzie sie odpychał na desce na ogrodzie:) Jak mi tak będziecie pisać jaka to ja wspaniała to urosne:P Ja wcale nie czuje sie taka wspaniała. Nie chce mi sie ćwiczyć z Matim i czasem robie sobie dzien urlopu a czasem nawet tydzień z nim nie ćwiczę w domu tylko tyle, co w ośrodkach, bo chwyta mnie taka niemoc, taki bezsens ze mi sie nie chce. Jak wyrodna matka nie? Ogólnie czuje ze za mało ćwiczę z Matiśkiem. Ale nie chce tez mu psuć dzieciństwa, wole żeby sie pobawił niz go męczyć. Uważam ze nic na siłe. Jak ma chodzić to bedzie chodził, a kiedy to nastąpi to nie ważne, nie będę na siłe go męczyć, żeby nastąpiło to jak najszybciej. Wole, żeby cieszył sie życiem i nei kojarzył mnie tylko z mama, z która zamiast sie bawić to ćwiczy. Tak wiec ćwiczymy rzadko, krotko i zwykle rehabilitacje przerabiam w zabawę. Dlatego czuje troszkę ze nie robie wszystkiego, co bym mogła robić. Jolu tu możesz posyłać wypowiedzi które chcesz usunąć do moderatora, ja Ci sie np zdublują http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4498603 albo jakbyś chciała usunąć cos co ktoś napisał, ale musisz mięć uzasadnienie. Carmen masz racje, że niepełnosprawni sa czesto jakimiś mistrzami, ja tez juz myślę, na co by tu zapisać Matiska:P On uwielbia tańczyć a w wodzie sie czuje jak ryba? A tak z ciekawostek to wiecie, co robią niewładne nóżki, wiotkie w wodzie? Ja myślałam ze ida na dno, a nie ida. Pływają po wierzchu, dlatego Mati może być nawet pływakiem:) A tak w ogóle to wspaniała mamuśka Matiska jest masochistka. Czasem mam taka złość na siebie, nie wiem o co, ale zawsze wtedy zadaje sobie kary np wizyty u dentysty. Tym razem wymyslałam, że moje lenistwo zwalczę jak pójdę na studia. Nienawidzę siebie za tego lenia, co we mnie siedzi. Bo jestem młoda i powinnam miec wiecej wigoru a ja czasem taka padnięta ze postanowiłam ze rzucę sie na taki tok, że docenię teraźniejszy wolny czas:/ Ale to dopiero za rok:P Także do masaży razy w tyg, rehabilitacji 3 razy w tygodniu dojda studia zaoczne i mam zamiar własnie zrobic kierunek rehabilitacje, specjalnie dla Matiska. Ale ja to zawsze duzo gadam malo robie, wiec musze sie trzymac tej mysli ze jednak mam isc i koniec. Jeszcze jest drugi powód dla ktorego chce isc na studia. Otóż chce sie czuc w koncu niezalezna od nikogo. W tej chwili mam tylko studium jeszcze o kierunku terapeuta i pracy nie dostane, a po reh bym dostała i to dobrzepłatna. Ciagle sie boje co by było gdyby meza zabrakło i postanowiłam to zmienic. Musze czuc sie niezalezna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
storm zarabisty opis, az pozwoliłam sobie go zgapić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizu no to masz Ci meża:P Ciekawe gdzie on te zmarszczki widział... Nie wnikam:P Bo na twarzy zmarszczek nie widze. śliczna kobitaka z Ciebie, a Zuzia jest przeurocza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos jeszcze miałam napisac.... Aaa juz wiem. dzis bylismy u tego chirurga podciac wedzidełko i Matiś zrobił słodkie oczka i nic mu nie zrobili:P Doktor powiedział, ze w znieczuleniu miejscowym mozna podcinac wedzidełko gora 2 mcznym a takim wiekszym juz w znieczuleniu ogolnym i mamy poczekac az Mati bedzie mowił, bo zwykle nie trzeba nic robic z zakrotkim wedzidełkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze dzis na raty i "gadam i gadam" ale jeszcze ciekawa sytuacja mnie dzis spotkała. Siedzimy sobie z Matiskiem w poczekalni i taka babka z synek ok 17 lat. I ta babeczka ciagle szturała tego syna"patrz jaki słodki"...itd. W pewnym momencie on jej na to"chciałabys takiego?" ona w smiech, a on na to"bedziesz miała niedługo bo Madzia w ciazy" babka zas w smiech pyta z kim, a on jej ze z nim. No to mamuska sie juz nie odezwała ani słowem, katem oka widziałam, że ja wmurowało, a synek sie tłumaczył, że nie wiedział jak jej to powiedziec:P No to se wybrał czas i miejsce:P Ok mykam pod prysznic:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu___z tym synem w poczekalni to sie uśmiechnełam pod nosem..se wybral pore))))))))) Niezależnosc..fajnie powiedziane..ty masz juz cos a ja tylko średnie techniczne wyksztalcenie)) U nas juz 3 dzien goraczka po szczepieniu po nocy bez nurofenu 38,7 normalnie 37,5...a co matka robi...bierze malego i na spacer,hustawke ,zakupy......a w niedziele podrzutka do tesciowej bo na moto sie znowu wybieram. Tez tym razem Tatry slowackie ale z innej strony troche zamkow-zobaczyc. Ja w pracy jeszcze 2 godzinki i zmykam. Posłałam carmen zdjecia Tuska od Pimach nowe..ale chlopak z niego juz.))) Pewno bede na bloogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam zdjęcia Pimach na bloga! :) ale ładnie nam rosnie nasze pierwsze forumowe dziecko!!! he! dziecko! kawaler mały :P Pimach fajnie Cie zobaczyć! kiedy klikniesz cos do nas? 2 zdania a juz bedzie miło!!!!! Tunciu i bardzo dobrze! powinnaś iść na takie studia! i Mati na baseie regularnie, mysle, że to również super pomysł! i jaka wyrodna Matka? gdyby wszytskie wyrodne" matki byly takie jak Ty Świat byłby idelny! a wszytskie dzieci byłyby szczęsliwe. Nie uważasz, że każdemu należą sie od czasu do czasu wagary? :) A ta historia z cyklu "zostaniesz babcia" aj.. nie ma to jak dobre wyczucie czasu :)no ale 17 lat w końcu ... o bosze".... Zizu ja mam jakis pryskacz dla małych dzieci Orinoko czy jakoś tak, ale hmmm... no nie wiem, czy działa tak dobrze, bo Witek trochę pogryziony kiedys został. Chyba ze zbyt mało preparatu użyłam wtedy .... Sztorm jak ja bym sie z chęcią wybrała na taką wycieczkę motorową!!!! raz, że lubie góry i zamczyska, dwa, ze lubie motory :( No i zdrówka dla małego kawalera! nas jakos ta goraczka ominęła, chociaz też pediatra mówiła, że może wystąpić... Joolaa to Kubus musi bardzo cierpic, jak tak mu wszytskie naraz chcą ząbki wyjść.... :( biedaczek! mam nadzieję, że mu szybciutko przejdzie! Zizu mam nadzieję, że zdjęc już ładna galeria :) hmmmm to przez te upały tak mało wpisów czy co??? co z Wami dziewczyny????????????????????? hop!hop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam zdjęcia Pimach na bloga! :) ale ładnie nam rosnie nasze pierwsze forumowe dziecko!!! he! dziecko! kawaler mały :P Pimach fajnie Cie zobaczyć! kiedy klikniesz cos do nas? 2 zdania a juz bedzie miło!!!!! Tunciu i bardzo dobrze! powinnaś iść na takie studia! i Mati na baseie regularnie, mysle, że to również super pomysł! i jaka wyrodna Matka? gdyby wszytskie wyrodne" matki byly takie jak Ty Świat byłby idelny! a wszytskie dzieci byłyby szczęsliwe. Nie uważasz, że każdemu należą sie od czasu do czasu wagary? :) A ta historia z cyklu "zostaniesz babcia" aj.. nie ma to jak dobre wyczucie czasu :)no ale 17 lat w końcu ... o bosze".... Zizu ja mam jakis pryskacz dla małych dzieci Orinoko czy jakoś tak, ale hmmm... no nie wiem, czy działa tak dobrze, bo Witek trochę pogryziony kiedys został. Chyba ze zbyt mało preparatu użyłam wtedy .... Sztorm jak ja bym sie z chęcią wybrała na taką wycieczkę motorową!!!! raz, że lubie góry i zamczyska, dwa, ze lubie motory :( No i zdrówka dla małego kawalera! nas jakos ta goraczka ominęła, chociaz też pediatra mówiła, że może wystąpić... Joolaa to Kubus musi bardzo cierpic, jak tak mu wszytskie naraz chcą ząbki wyjść.... :( biedaczek! mam nadzieję, że mu szybciutko przejdzie! Zizu mam nadzieję, że zdjęc już ładna galeria :) hmmmm to przez te upały tak mało wpisów czy co??? co z Wami dziewczyny????????????????????? hop!hop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tak szybko, moja Wika zaczęła chodzić, rano popitalała tylko na czworakach, aż wyczaiła jak wstać na nogi podpierając się podłogi, jak zaczęła sama wstawać to odrazu zaczęła chodzić:) Ale komicznie to narazie wygląda:) Ręce w górze i chodzi, ale jestem z niej dumna:) To teraz dopiero się mi zacznie!!!! Zizu świetna ta twoja Zuzia, i te oczka, takie niebieskie i czuprynka fajowa!!! Myszko cieszę się że wyjazd się udał i że MAja taka grzeczna. Moja też niby wytrzymała jakoś drogę do Niemiec ale tylko dlatego że większość czasu spała:P Jakby nie spała to koszmar, w foteliku wytrzyma góra 40 min z zabawianiem:( Mamo E i jak Dukan??? Ja zaczęłam dwa tyg temu, mam bardzo dużo do stracenia a jak narazie spadły tylko 4,5 kg. Ale ważne że coś spada. Już zaczynam się mieścić w ciuchy które nawet przed ciążą były ciasnawe:P Jak dla mnie dieta ok, bo głodna nie chodzę, ale ciągle brakuje mi czegoś do przekąszenia:( No i przygotowywanie posiłków to dla mnie koszmar, staram się urozmaicać menu i niemal codziennie w kuchni spędzam ok 2 godzin, przygotowując obiad dla siebie osobno, dla Wiki osobno ale przeważnie troche na bazie tego co dla mnie, no i dla taty i M osobno, jakaś masakra. No i te produkty troche dużo kosztują:( Tunciu dobra ta historia:):) Sztorm zdrowia dla Jaśka. A może to poprostu trzydniówka??? Jeśli tak to będzie wysypka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam tabelkę z aktualnymi pomiarami mojej córci. Sztorm- to mnie przeraziłaś, my właśnie po tym szczepieniu.... Też lekarka przestrzegała przed gorączką, a my akurat za tydzień jedziemy na wakacje..... :O Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54......... ................... Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54........13//17..11,9kg//81 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56...........1 3..... .9250//74 zizu77.............Zuzia......21.05....3330/56.........12 /12....10kg/77 Carmen37...... Witold......23.05...3500/55........12//10.....10800//78 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...9/0 ....12kg/79 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56...... . ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53.......9 . .9360//73 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/........10/2 0. ..9.000//73 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........9/ .......9400/74 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57......10/1....10400/79 AniaP..............Martusia.....13.06....3310/50....10//14 . .10660//76 Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .12//1....8800//81 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... 8/21.....12350/79 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... .... ..6300/66 takietam...........Antosia.....15.06...3090/51......12/ 20......11800/78 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58....1 1//15..10.5/84 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......8 / 12......8880/73 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .10//7.....9.3//76 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55.... . ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51.....10 ....9.750//77.5 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53...........12//9.. 9570// myszka79.......Maja.........21.06....3212/51.......10 /00.....11000/ 72 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..13/85 nemezis2682.....Milena......24.06.....3300/54....... 10/02....8900/76 Sztorm............Jaś.......25.06.....3550/56..... . 12/5/5 .. ..10,1/77 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51....10/29.. ...10/76 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 7/16 ...9000//74 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/ .9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....8700//73 Czyżby Kinga była jednym z wyższych maluchów? Zizu- my mamy taki apteczny preparat na komary ( nie pamiętam nazwy...), a po ugryzieniu smarujemy fenistilem. Farmaceuta Ci doradzi, co można u takich maluszków używać. Skorzystałam z porady. Dziś na śniadanie był pieczony schab. Mała dosłownie go pożerała. :D Nie nadążałam z robieniem kanapeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź kochane , udało mi się kupić tylko prepatat Sio i to w dodatku ostatni , odwiedziłam kilka sklepów i aptek i nic nie mają dla takich maluszków , wszystko wykupione a hurtownie spóźniają się z dostawami , normalnie szok . Wczoraj byliśmy na grilu i małą wypsikałam tym preparatem , nic jej nie pogryzło, uczulenia też nie dostała , więc stwierdzam że jest ok. Chciałam też kupić te plasterki mosbito , ale z tym jest jeszcze gorzej , bo niektórzy w ogóle o czymś takim nie słyszeli :o Joolaa u nas też tereny zalewowe , komarów zatrzęsienie , a o odkomarzaniu zapomnij , oczywiście okoliczne wioski stać na ten "luksus" , mojego miasteczka jak zawsze nie . Biedny Kubuś , strasznie musi go to boleć , buziaczki dla niego 👄 Tuncia - jeśli tylko masz chęci to studiuj , a lenia każda z nas pewnie ma , nie obwiniaj się za to że nie zawsze Ci się chce .To normalne, przynajmniej u mnie :p Carmen - ilość zdjęć na chwilę obecną: 0 Dzisiaj zapędziłam M do fotografowania , chciałam żeby porobił mi zdjęcia z Zuzą , ale się nie dało . Mała czły czas uciekała z kadru , jak ją wzięłam na ręce to się wyrywała , w końcu jak się udało ją uspokoić to ... aparat się wylączył bo bateria padła , teraz się ładuje .Tak więc nie jest mi dane być na zdjęciach :) Po południu wybieramy się do parku , może wtedy się uda :) Ewcisko - gratulacje dla Wiki , teraz Ci się dopiero zacznie :D Super że mieścisz się w ciuchy sprzed ciąży , to zawsze mobilizuje do dalszej diety . Życzę Ci wytrwałości :) Fasolkowa mamo - bądź dobrej myśli , nie każde dziecko gorączkuje po szczepieniu , może akutar Was to ominie , czego życzę z całego serca. Cieszę się , że skorzystałaś z mojego sposobu na "wędlinę" i najważniejsze że Kini smakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, tak się wczoraj śpieszyłam, że jakiś ten mój post pogrubiony wyszedł.... :O Troszkę techniki, pospiech i masakra. :( Myszko- teraz doczytałam, o rany! Szacun dla Majeczki. :P Moja do Trójmiasta nie daje rady. W połowie drogi muszę teatrzyk zza siedzenia robić wszystkimi możliwymi maskotkami, żeby ją zainteresować. Z nudów nadaje na wysokich tonach i po półgodziny oboje z M nie dajemy rady.. A kiedyś było tak pięknie, cała droga przespana..... Tuncia- no to chłopak mamusi niespodziankę sprawił.... Niezła historia. Ewcisko- super, teraz się zacznie bieganie. :D Zizu- miło Cię zobaczyć, Zuza cudo! Idę skontrolować, czy to moje maleństwo nadal drzemie. Zabawa w ogródku tak ją zmogła, ze padła. W sumie na szczęście, bo teraz największy upał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Wam napiszę, ze tak mi się tęskni za dłuższy wolnym, że aż nie mogę się doczekać wakacji. Jeszcze 4 dni i jedziemy. Mamo E mam nadzieję, ze uda nam się zobaczyć! :) Dopadł mnie jeszcze dodatkowo stres związany z nianią.... Niby wybrana, ale boję się, czy to dobry wybór. Stara niania jeszcze tylko dwa dni z nami będzie. Kurczę, nie znoszę zmian. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mama________jeszcze tylko 3 dni i jedziecie!! Niania bedzie dobra , nie ma sie czym martwic!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztorm widzisz ale chociaz masz prace. Ja nie pracowałam nigdy na umowe, na dodatek jak pracowałam to w sklepie i po szkole ktora zrobiłam nie umiem nic znaleźc, takze musze cos z tym zrobic. Pimach Antos jest super i widac ze chyba taki mały łobuziak:) Mio widzieć, ze i Ty taka rozpromieniona. Carmen no tos mi przesłodziła:P Kurcze moj Matis ma nadal 2zebole tylko, chyba najmniej ze wszysttkich naszych dzieciaczkow nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54......... ................... Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54........13//17..11,9kg//81 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56...........1 3..... .9250//74 zizu77.............Zuzia......21.05....3330/56.........12 /12....10kg/77 Carmen37...... Witold......23.05...3500/55........12//10.....10800//78 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...9/0 ....12kg/79 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56...... . ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53.......9 . .9360//73 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/........10/2 0. ..9.000//73 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........13/ .......11kg/86 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57......10/1....10400/79 AniaP..............Martusia.....13.06....3310/50....10//14 . .10660//76 Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .12//1....8800//81 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... 8/21.....12350/79 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... .... ..6300/66 takietam...........Antosia.....15.06...3090/51......12/ 20......11800/78 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58....1 1//15..10.5/84 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......8 / 12......8880/73 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .10//7.....9.3//76 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55.... . ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51.....10 ....9.750//77.5 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53...........12//9.. 9570// myszka79.......Maja.........21.06....3212/51.......10 /00.....11000/ 72 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..13/85 nemezis2682.....Milena......24.06.....3300/54....... 10/02....8900/76 Sztorm............Jaś.......25.06.....3550/56..... . 12/5/5 .. ..10,1/77 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51....10/29.. ...10/76 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 7/16 ...9000//74 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/ .9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....8700//73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo. No i niestety powrot do szarej rzeczwistosci, mama wyjechala wczoraj, a tak fajnie bylo bo moglismy wreszcie gdzies wyjsc i nie martwic sie o mala. A mama super zajmowala sie Emilka. A ja znowu jestem peloetatowa mama. Wiec bede miala wiecej czasu na kafe :) Wklejam aktualne wymiary Emilki Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54......... ................... Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54........13//17..11,9kg//81 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56...........1 3..... .9250//74 zizu77.............Zuzia......21.05....3330/56.........12 /12....10kg/77 Carmen37...... Witold......23.05...3500/55........12//10.....10800//78 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...9/0 ....12kg/79 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56...... . ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53.......9 . .9360//73 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/........10/2 0. ..9.000//73 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........13/ .......11kg/86 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57......10/1....10400/79 AniaP..............Martusia.....13.06....3310/50....10//14 . .10660//76 Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .12//1....8800//81 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... 8/21.....12350/79 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... .... ..6300/66 takietam...........Antosia.....15.06...3090/51......12/ 20......11800/78 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58....1 1//15..10.5/84 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......8 / 12......8880/73 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .12.....9.6//78 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55.... . ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51.....10 ....9.750//77.5 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53...........12//9.. 9570// myszka79.......Maja.........21.06....3212/51.......10 /00.....11000/ 72 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..13/85 nemezis2682.....Milena......24.06.....3300/54....... 10/02....8900/76 Sztorm............Jaś.......25.06.....3550/56..... . 12/5/5 .. ..10,1/77 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51....10/29.. ...10/76 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 7/16 ...9000//74 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/ .9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....8700//73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko_________to sie zaczlo gonienie.GRATULACJE!!!!Ale jak szybko zalapala ,ze tak wstaje..mojemu zeszlo wstawal tylko kolo sciany sam nie umial)) carmen37________jazda na moto to piekana sprawa, to moja pasja.Wszystko bym dala byle tylko jeżdzic. Joolaa___mam nadzieje ze Kubasinski nie bedzie cieprpiał za bardzo a ty bedziesz miała nocki przespane. Myszka_______podziw dla Majki tyle godzin taka grzeczniutka U nas Jaskowi juz w nidziele nic nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie obejrzalam zdjecia Zizu sliczna masz corcie Aniu P Marta wyglada tak dorosle na roczkowym zdjeciu, juz taka dziewczynka Carmen jjak Witus juz pieknie chodzi Lusiu rosnie Ci ogrodniczka Biala Czekoladko a Kubus jakie ma madre spojrzenie Duniu pelnia szczescia w tym baseniku Ewcisko Wiktoria rozdjae usmiechy na prawo i lewo Nemezis zazdroszcze wloskow Milence Moze za rok Emilce takie urosna Fasolkowa Mamo Kinga jaka powazna na urodzinowym zdjeciu Wszystkie dzieciaczki tak wydoroslaly i juz sa takie duze. Az czasami mi szkoda jak patrze na zdjecia Emilki gdzie miala miesiac czy dwa. Ale taka kolej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54......... ................... Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54........13//17..11,9kg//81 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56...........1 3..... .9250//74 zizu77.............Zuzia......21.05....3330/56.........12 /12....10kg/77 Carmen37...... Witold......23.05...3500/55........12//10.....10800//78 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...9/0 ....12kg/79 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56...... . ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53.......9 . .9360//73 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/........10/2 0. ..9.000//73 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........13/ .......11kg/86 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57......10/1....10400/79 AniaP..............Martusia.......13.06....3310/50.....12/02....11000/77 Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .12//1....8800//81 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... 8/21.....12350/79 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... .... ..6300/66 takietam...........Antosia.....15.06...3090/51......12/ 20......11800/78 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58....1 1//15..10.5/84 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......8 / 12......8880/73 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .12.....9.6//78 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55.... . ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51.....10 ....9.750//77.5 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53...........12//9.. 9570// myszka79.......Maja.........21.06....3212/51.......10 /00.....11000/ 72 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..13/85 nemezis2682.....Milena......24.06.....3300/54....... 10/02....8900/76 Sztorm............Jaś.......25.06.....3550/56..... . 12/5/5 .. ..10,1/77 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51....10/29.. ...10/76 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 7/16 ...9000//74 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/ .9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....8700//73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej nieobecności. Zajrzałam na bloga i w 100% zgadzam się z waszymi komentarzami. Nasze dzieciaki są super :) Dziękuję za miłe komentarze Martusi :) Nadal wakacjujemy sobie w PL. Jutro przylatuje M i już się nie mogę doczekać tego co powie o Marcie. Tzn ciekawa jestem czy urosła itp, no bo na bieżąco to tego nie widać. Wczoraj wróciłyśmy od prababci ze wsi. Marta na wolnej przestrzeni mnie wykańcza, nie mam pojęcia skąd czerpie tyle energii. A teraz już chce biegać! I uwielbia pieski. Ciągle szczeka po swojemu, nawet jak kota dojrzy ;) No i obowiązkowo gdy zasypia to poszczekuje :) Ona szczekała nawet gdy my psów nie słyszeliśmy :) Doktor Dolittle mi rośnie czy co? ;) Jeśli chodzi o jej skóre to mam podejrzenia, że to może być jakiś typ alergii na słońce - muszę o tym poczytać. Niestety jej skórka wygląda nieciekawie i buźkę ma w takich plamkach. Gdy kuzyna żona ją zobaczyła to pierwsze co powiedziała to "ojejku jaka ona pogryziona" - myślała, że to przez komary. Plecy też są brzydkie, w takich liszajach suchych i zaczerwienionych. Całe szczęście Marcie to chyba nie doskwiera, tylko wieczorem po kąpieli mam wrażenie że trochę ją swędzi. Daję jej łyżeczkę wapna codziennie. Wykąpałam ją też w krochmalu i chyba było ciupinkę lepiej więc będę kontynuować, a Oilatum Plus chwilowo odstawię. Odwiedzę również znajomego alergologa. Marta także mało mówi. Ta dziedzina jakoś się nie rozwija. Za to robi się nieusłuchana. Przy obiedzie walczymy o łyżeczkę, no bo chce sama. Na śniadanie prawie nie je chlebka, tylko zjada obkład :) Małe pytanko. Czy wasze dzieci jedzą słodycze, czekoladę jakieś batoniki itp? Bo Marta ogólnie nie podjadała między posiłkami i nie dawałam jej słodyczy, a tu ciągle słyszę, że dzieci musza jeść słodycze bo później będą się obżerać i będą grube (przykład z rodziny teściowej). Kończę ten wywód o nas. Miłego dnia życzę. Obyśmy się nie ugotowali tu w PL. Wczoraj wieczorem w sypialni miałam 29,5stopnia!!!!! Teraz 29,7!! Może się wytopię ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×