Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

chcialam skomentowac reszte zdjec z bloga ...tyle chcialam ale przeczytalam ostatni wpis Tunci i rowniez wzruszylam sie strasznie... duzo bylo mnie na forum w tamtym czasie....akurat czytam strony gdzie wiekszosc dowiedziala sie o plci...gdzie o wadze mowimy o odchudzaniu po...o porodach rodzinnych ktorym bylam przeciwna..o nacinaniu krocza na ktore chcialam sie zdecydowac...o naszych smakach zmienionych,o obawach,kompletowaniu wyprawki....tyle sie zmienilo,tyle czasu minęlo a ja pamietam jakby to bylo wczoraj.. i ciesze sie bardzo ,ze trafilam przypadkiem na to forum ,ze spotkalam Was ,że moglam podzielic sie z Wami smutkami i radosciami,ze dane bylo mi z Wami przezywac ten cudowny okres oczekiwania...no i poryczalam sie na maksa..dobrze,ze maz poszedl do kumpla na mecz a dzieci spia... wezme sobie lampke wina i poczytam jeszcze troszke.. Tunciu rozumiem Twoj zal..nie wiem ..nie wyobrazam sobie siebie w tej sytuacji czy bylabym rownie silna?Jesteś wspaniala mama i cudowna kobieta,Mati ma szczescie ,ze to Ty jestes jego mama,dzieki Twojej sile i uporowi robi takie postepy i rozwija sie tak dobrze.Wierze ,ze bedzie coraz lepiej ,zawsze przy modlitwie pamietam o Was ,modle sie o cud i gleboko wierze w to,ze Mateuszek bedzie mogl biegac ,zyc jak inne dzieci❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam skomentowac reszte zdjec z bloga ...tyle chcialam ale przeczytalam ostatni wpis Tunci i rowniez wzruszylam sie strasznie... duzo bylo mnie na forum w tamtym czasie....akurat czytam strony gdzie wiekszosc dowiedziala sie o plci...gdzie o wadze mowimy o odchudzaniu po...o porodach rodzinnych ktorym bylam przeciwna..o nacinaniu krocza na ktore chcialam sie zdecydowac...o naszych smakach zmienionych,o obawach,kompletowaniu wyprawki....tyle sie zmienilo,tyle czasu minęlo a ja pamietam jakby to bylo wczoraj.. i ciesze sie bardzo ,ze trafilam przypadkiem na to forum ,ze spotkalam Was ,że moglam podzielic sie z Wami smutkami i radosciami,ze dane bylo mi z Wami przezywac ten cudowny okres oczekiwania...no i poryczalam sie na maksa..dobrze,ze maz poszedl do kumpla na mecz a dzieci spia... wezme sobie lampke wina i poczytam jeszcze troszke.. Tunciu rozumiem Twoj zal..nie wiem ..nie wyobrazam sobie siebie w tej sytuacji czy bylabym rownie silna?Jesteś wspaniala mama i cudowna kobieta,Mati ma szczescie ,ze to Ty jestes jego mama,dzieki Twojej sile i uporowi robi takie postepy i rozwija sie tak dobrze.Wierze ,ze bedzie coraz lepiej ,zawsze przy modlitwie pamietam o Was ,modle sie o cud i gleboko wierze w to,ze Mateuszek bedzie mogl biegac ,zyc jak inne dzieci❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam skomentowac reszte zdjec z bloga ...tyle chcialam ale przeczytalam ostatni wpis Tunci i rowniez wzruszylam sie strasznie... duzo bylo mnie na forum w tamtym czasie....akurat czytam strony gdzie wiekszosc dowiedziala sie o plci...gdzie o wadze mowimy o odchudzaniu po...o porodach rodzinnych ktorym bylam przeciwna..o nacinaniu krocza na ktore chcialam sie zdecydowac...o naszych smakach zmienionych,o obawach,kompletowaniu wyprawki....tyle sie zmienilo,tyle czasu minęlo a ja pamietam jakby to bylo wczoraj.. i ciesze sie bardzo ,ze trafilam przypadkiem na to forum ,ze spotkalam Was ,że moglam podzielic sie z Wami smutkami i radosciami,ze dane bylo mi z Wami przezywac ten cudowny okres oczekiwania...no i poryczalam sie na maksa..dobrze,ze maz poszedl do kumpla na mecz a dzieci spia... wezme sobie lampke wina i poczytam jeszcze troszke.. Tunciu rozumiem Twoj zal..nie wiem ..nie wyobrazam sobie siebie w tej sytuacji czy bylabym rownie silna?Jesteś wspaniala mama i cudowna kobieta,Mati ma szczescie ,ze to Ty jestes jego mama,dzieki Twojej sile i uporowi robi takie postepy i rozwija sie tak dobrze.Wierze ,ze bedzie coraz lepiej ,zawsze przy modlitwie pamietam o Was ,modle sie o cud i gleboko wierze w to,ze Mateuszek bedzie mogl biegac ,zyc jak inne dzieci❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam skomentowac reszte zdjec z bloga ...tyle chcialam ale przeczytalam ostatni wpis Tunci i rowniez wzruszylam sie strasznie... duzo bylo mnie na forum w tamtym czasie....akurat czytam strony gdzie wiekszosc dowiedziala sie o plci...gdzie o wadze mowimy o odchudzaniu po...o porodach rodzinnych ktorym bylam przeciwna..o nacinaniu krocza na ktore chcialam sie zdecydowac...o naszych smakach zmienionych,o obawach,kompletowaniu wyprawki....tyle sie zmienilo,tyle czasu minęlo a ja pamietam jakby to bylo wczoraj.. i ciesze sie bardzo ,ze trafilam przypadkiem na to forum ,ze spotkalam Was ,że moglam podzielic sie z Wami smutkami i radosciami,ze dane bylo mi z Wami przezywac ten cudowny okres oczekiwania...no i poryczalam sie na maksa..dobrze,ze maz poszedl do kumpla na mecz a dzieci spia... wezme sobie lampke wina i poczytam jeszcze troszke.. Tunciu rozumiem Twoj zal..nie wiem ..nie wyobrazam sobie siebie w tej sytuacji czy bylabym rownie silna?Jesteś wspaniala mama i cudowna kobieta,Mati ma szczescie ,ze to Ty jestes jego mama,dzieki Twojej sile i uporowi robi takie postepy i rozwija sie tak dobrze.Wierze ,ze bedzie coraz lepiej ,zawsze przy modlitwie pamietam o Was ,modle sie o cud i gleboko wierze w to,ze Mateuszek bedzie mogl biegac ,zyc jak inne dzieci❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej przepraszam Was nie wiem dlaczego az tyle razy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko- wysypuje ją, jak zje coś nie tak. Generalnie to są wciąż te same plamy, z których potem robi się taka ranka i sączy się coś. Czasem tylko sucha, zaczerwieniona skóra się pojawia. To nie tak, że nic nie próbujemy, podchodzimy bardzo ostrożnie i dzięki temu tych ranek unikamy. :) Nie wiem, jakby to było teraz, jak Mała chodzi, rączki wszędzie ładuje, a miałaby sączące się plamy.... Gdy tylko pojawia się wysypka, już wiem, co odstawić i co pomoże, żeby krostki szybko zniknęły. Zizu dzięki. :) Powiem szczerze, że ja wciąż się wstrzymuję z mlecznymi przetworami, nawet koziego jogurtu nie dawałam. Już miałam kilka razy w lodówce, ale jakiś owoc w międzyczasie uczulał i koniec. Ja jogurt zjadałam. Z pieczeniem mięs biorę przykład z Ciebie. Może jutro mi się uda coś przygotować. :) Tuncia- w Tobie jest niesamowity potencjał, siła i mądrość życiowa. Dotknęło Was nieszczęście związane z chorobą Mateuszka, ale myślę, że to właśnie to pokazało wszystkim jaką jesteś wspaniałą kobietą i matką. To Twoja determinacja i cierpliwość daje szczęście Twoim dzieciom i napełnia nas wszystkich podziwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam skomentowac reszte zdjec z bloga ...tyle chcialam ale przeczytalam ostatni wpis Tunci i rowniez wzruszylam sie strasznie... duzo bylo mnie na forum w tamtym czasie....akurat czytam strony gdzie wiekszosc dowiedziala sie o plci...gdzie o wadze mowimy o odchudzaniu po...o porodach rodzinnych ktorym bylam przeciwna..o nacinaniu krocza na ktore chcialam sie zdecydowac...o naszych smakach zmienionych,o obawach,kompletowaniu wyprawki....tyle sie zmienilo,tyle czasu minęlo a ja pamietam jakby to bylo wczoraj.. i ciesze sie bardzo ,ze trafilam przypadkiem na to forum ,ze spotkalam Was ,że moglam podzielic sie z Wami smutkami i radosciami,ze dane bylo mi z Wami przezywac ten cudowny okres oczekiwania...no i poryczalam sie na maksa..dobrze,ze maz poszedl do kumpla na mecz a dzieci spia... wezme sobie lampke wina i poczytam jeszcze troszke.. Tunciu rozumiem Twoj zal..nie wiem ..nie wyobrazam sobie siebie w tej sytuacji czy bylabym rownie silna?Jesteś wspaniala mama i cudowna kobieta,Mati ma szczescie ,ze to Ty jestes jego mama,dzieki Twojej sile i uporowi robi takie postepy i rozwija sie tak dobrze.Wierze ,ze bedzie coraz lepiej ,zawsze przy modlitwie pamietam o Was ,modle sie o cud i gleboko wierze w to,ze Mateuszek bedzie mogl biegac ,zyc jak inne dzieci❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko- wysypuje ją, jak zje coś nie tak. Generalnie to są wciąż te same plamy, z których potem robi się taka ranka i sączy się coś. Czasem tylko sucha, zaczerwieniona skóra się pojawia. To nie tak, że nic nie próbujemy, podchodzimy bardzo ostrożnie i dzięki temu tych ranek unikamy. :) Nie wiem, jakby to było teraz, jak Mała chodzi, rączki wszędzie ładuje, a miałaby sączące się plamy.... Gdy tylko pojawia się wysypka, już wiem, co odstawić i co pomoże, żeby krostki szybko zniknęły. Zizu dzięki. :) Powiem szczerze, że ja wciąż się wstrzymuję z mlecznymi przetworami, nawet koziego jogurtu nie dawałam. Już miałam kilka razy w lodówce, ale jakiś owoc w międzyczasie uczulał i koniec. Ja jogurt zjadałam. Z pieczeniem mięs biorę przykład z Ciebie. Może jutro mi się uda coś przygotować. :) Tuncia- w Tobie jest niesamowity potencjał, siła i mądrość życiowa. Dotknęło Was nieszczęście związane z chorobą Mateuszka, ale myślę, że to właśnie to pokazało wszystkim jaką jesteś wspaniałą kobietą i matką. To Twoja determinacja i cierpliwość daje szczęście Twoim dzieciom i napełnia nas wszystkich podziwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Tunciu 👄 Tunciu, kochanie, ja tylko moge sie podpisać pod tym co npisała bardzo pieknie Joolaa! Przeciez wiesz, jak wspaniała prace wykonaliscie dla Mateuszka i jak wspaniałym chłopczykiem jest Mati!!! Z taką mamusia może osiągnąć w zyciu bardzo duzo albo i nawet wszytsko!!!! naprawdę! Nikt nie może pewnie teraz powiediec na 100% czy Mateuszek bedzie chodził,może byc różnie, sama pewnie różne scenariusze układasz. Ale nawet nie w pełni sprawni ludzie często więcej osiągaja od tych w pełni sprawnych! wygrywają olimpiady, zdobywaja złote medale!!! podróżują po całym świecie i zdobywaja szczyty i bieguny! Kochana patrz w przyszłość i niech ona będzie dla Was łaskawa i najpękniejsza!!! 👄 Lusiu ojej ... mi sie tez włsanie przypomniało , że mam kilka pieprzyków do sprawdzenia. Nie widze jakichś zmian na nich ale .. wole sie skonsultować...A ta rozmowa na stole hi hi hi :Psie kobieta zdziwiła Zizu juz sie nie moge doczekac kiedy sie przedstawisz! trzymasz nas w napięciu :D :D :D Kraków w sierpniu? może to faktycznie lepszy pomysł, bo bedzie mi łatwiej Witka zostawic ( babcia ma urlop) Ewcisko u Witka tez tak było zanim sie na całego rozchodził :) pewnie jutro juz bedzie biegła po całym mieszkaniu jak szalona! takietam! eee co ty mówisz!!! zaraz mi tu prosze weny poszukać !!! co tam jeszcze? mykam, do jutra!!!!! spokojnej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Tunciu 👄 Tunciu, kochanie, ja tylko moge sie podpisać pod tym co npisała bardzo pieknie Joolaa! Przeciez wiesz, jak wspaniała prace wykonaliscie dla Mateuszka i jak wspaniałym chłopczykiem jest Mati!!! Z taką mamusia może osiągnąć w zyciu bardzo duzo albo i nawet wszytsko!!!! naprawdę! Nikt nie może pewnie teraz powiediec na 100% czy Mateuszek bedzie chodził,może byc różnie, sama pewnie różne scenariusze układasz. Ale nawet nie w pełni sprawni ludzie często więcej osiągaja od tych w pełni sprawnych! wygrywają olimpiady, zdobywaja złote medale!!! podróżują po całym świecie i zdobywaja szczyty i bieguny! Kochana patrz w przyszłość i niech ona będzie dla Was łaskawa i najpękniejsza!!! 👄 Lusiu ojej ... mi sie tez włsanie przypomniało , że mam kilka pieprzyków do sprawdzenia. Nie widze jakichś zmian na nich ale .. wole sie skonsultować...A ta rozmowa na stole hi hi hi :Psie kobieta zdziwiła Zizu juz sie nie moge doczekac kiedy sie przedstawisz! trzymasz nas w napięciu :D :D :D Kraków w sierpniu? może to faktycznie lepszy pomysł, bo bedzie mi łatwiej Witka zostawic ( babcia ma urlop) Ewcisko u Witka tez tak było zanim sie na całego rozchodził :) pewnie jutro juz bedzie biegła po całym mieszkaniu jak szalona! takietam! eee co ty mówisz!!! zaraz mi tu prosze weny poszukać !!! co tam jeszcze? mykam, do jutra!!!!! spokojnej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle sie napisalam i mi zzralo :(:(:(:(:(:( Ehhh teraz tylko w skrocie napisze:P Zizu - Wszystkiego najlepszego!!! Twoja coreczka jest sliczna!!!! A te oczeta..... :):):):):):) A z Ciebie sliczna mamusia!!!! Dunia - rzeczywiscie Jasiek na drodze powala :):):):):):):) A jaki blondasek sie z niego zrobil :) Sliczny chlopczyk!!!! A Hania - zupelnie inny typ urody:) Sliczna ta Twoja corunia :) Ogolnie dzieci masz swietne :) Sztorm - achhh te czarne oczy!!!! Jola - Kubus duzy chlopczyk :) A Ty wygladasz wspaniale!!!! To chyba wszystkie zdjecia, ktorych wczesniej nie widzialam. Jak pominelam jakies zdjecia ostatnio wklejane to przepraszam Ogolnie wszystkie nasze forumowe dzieciaczki sa sliczne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniup - Twoja Martusia tez cudna!!! A ten torcik..... Napwno byl pyszny:) Fajne te zdjecia chodzacych i stojacych dzieci:) Po roku siedzacych i lezacych dzieciaczkow na zdjeciach, po tych pierwszych chwilach po urodzeniu - wspaniale sie patrzy jak dzieci rosna i tyle sie ucza :) tunciu - jeszcze do Ciebie pisalam zanim mi zzarlo :P Matis ma piekny usmiech!!!! Podpisuje sie obiema rekoma pod slowami dziewczyn!!! Jestes wspaniala!!! Wiem ile pracy musisz wykonac, bo sama mam niepelnosprawna kuzynke i wiem ile czasu, poswiecen i sily wewnetrznej, a przede wszystkim wiary potrzeba!!! MAteuszek robi ogromne postepy i napewno dumny jest z tak wspanialej mamusi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przyjmniej ja napisalam, zebyscie mialy co nowego dzis do kawki czytac :P:P:P:P:P No, ale Fifek w zlobku, wiec mam czas:) Dzis pierwszy raz plakal jak go zostawialam i tak przykro mi bylo :(:(:(:( Pewnie dlatego, ze dzis moja siostra z corka przyjechala i Filipek chcial zostac w domu z nimi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja z innej beczki Na moim gg mam opis: U mężczyzn nie ma bałaganu jest tylko*feng shui* no i mąz moj osobisty mi odpisał... Nie wiedzialem ze w naszym domu panuje *fenh shui* nie bałagan......ale sie usmialam. Mam remont wiec same rozumiecie)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia - uważam tak samo jak dziewczyny , ściskam Cię mocno 👄 Shila - dzięki za życzenia i miłe słowa :) I za to że miałam co poczytać przy kawie :p Sztorm - uśmiałam sie z tego feng -shui :D Ile ja się umęczyłam wczoraj przy tym blogu ...w końcu M musiał mi pomóc bo sama nie dałabym rady , za skomplikowane to dla mnie :) No i M jak zobaczył jakie moje zdjęcie dałam to się spytał czy ma mi te zmarszczki fotoszopem wygładzić , świnia jedna :D Późno już było a wcześnie rano muszę wstawać to wkleiłam tylko parę zdjęć , ale obiecuję więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego z okazji wczorajszych urodzinek!! Byłam ogladałam...slodziutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo mamuski:-)) Wrocilam:-)) 2 tygodnie z tesciowa u mnie a potem 3 tygodnie w Polsce i dopiero teraz do Was zagladnelam i sobie poczytam co u Was:-) Na poczatek tysiace buziakow dla WSZYSTKICH ROCZNIAKOW :-)) !!!! Juz chyba kazde malenstwo z forum od dzisiaj ma juz ta fajowa jedyneczke:-) U mnie cud miod.... Majka to dziecko marzenie!!! Kazdy sie nia zachwycal:-)) I ten wyjazd do Polski... jak ona szybko sie uczy, jak tylko moze powtarza slowka, stara sie nasladowac zwierzatka, patrzy, dotyka wszystko z ciekawoscia no i zwiedza swiat raczkujac doslownie wszedzie. Do chodzenia to jeszcze ma kawalek bo ona woli po swojemu na czworaka... :-) Wracalismy do Londynu samochodem i super znisla 27 godzin jazdy!!! Jeszcze lepiej niz ostatnio jak miala 6 miesiecy. Spala albo sie bawila... ona wciaz mnie zaskakuje!!!! Jedyne co sie stalo to dzis mi pokaszluje wiec moze ta podroz z klimatyzacja jednak jej sie odbila na zdrowiu. Kaszle i jest marudna... U mnie sie dzialo... wciaz kogos odwiedzalismy, grillowanie, imprezki.... i wszedzie z Majka:-) Super bylo, odpoczelam od swej codziennosci i naprawde swietnie sie w Polsce bawilam!! dokoncze pozniej musze spadac papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, czy któreś dziecko z Waszych jeszcze nie chodzi czy tylko moje?;-) Kuba jest bardzo rezolutny, sporo słówek mówi, zwrotów w stylu co to , kto to, na samolot mówi tolot;-) i wogóle bardzo fajnie sie rozwija intelektualnie, a z chodzeniem cykor;-) stoi sam moze z minutę a otem na pupochę;-)więc czekam aż wreszcie sam ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala Czekoladko, bo chcesz juz zaczac za nim biegac? Moja Olka tez jeszcze nie chodzi, i Mantra pisala ze jej Alex tez jeszcze nie. Ola nawet jeszcze nie mowi zadnych slow, ciagle tylko da-da-da, adaa da, ta-ta, mmmmma mmmmma. Oczywiscei ze jak slysze o osiagnieciach waszych amluchow to chcialabym zeby i ona juz wiecej potrafila, ale potem sie uspakajam ze i tak opozniona nie jest. Wiec sie za bardzo dziewczyny nie przejmujmy, zaczna zaczna jeszcze nam biegac ;) A w ogole to sie poryczalam!!!!! Joolu, pieknie to wszystko ujelas! Tunciu, pozostaje mi sie tylko dolaczyc do tego co powiedziala juz Jola I dziewczyny. Chociaz potrafie zrozumiec twoj zal, to pytanie "czemu wlasnie mnie to spotkalo". Kochana, odpowiedzialas juz sobie dawno temu na twoim blogu ❤️ Matisek jest przepieknym chlopcem, rozumiem ze opieka nad nim wymaga wiele poswiecen I energii, ale jakie cudowne osiagacie razem rezultaty! Masz sile w sobie o ktorej pewnie sama nawet nie wiedzialas. I sie nie zalamujesz, dazysz do przodu! Mati ma super mega szczescie ze to wlasnie ty jestes jego mama! I na pewno ci sie za to cudownie odwdziecza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala Czekoladko, bo chcesz juz zaczac za nim biegac? Moja Olka tez jeszcze nie chodzi, i Mantra pisala ze jej Alex tez jeszcze nie. Ola nawet jeszcze nie mowi zadnych slow, ciagle tylko da-da-da, adaa da, ta-ta, mmmmma mmmmma. Oczywiscei ze jak slysze o osiagnieciach waszych amluchow to chcialabym zeby i ona juz wiecej potrafila, ale potem sie uspakajam ze i tak opozniona nie jest. Wiec sie za bardzo dziewczyny nie przejmujmy, zaczna zaczna jeszcze nam biegac ;) A w ogole to sie poryczalam!!!!! Joolu, pieknie to wszystko ujelas! Tunciu, pozostaje mi sie tylko dolaczyc do tego co powiedziala juz Jola I dziewczyny. Chociaz potrafie zrozumiec twoj zal, to pytanie "czemu wlasnie mnie to spotkalo". Kochana, odpowiedzialas juz sobie dawno temu na twoim blogu ❤️ Matisek jest przepieknym chlopcem, rozumiem ze opieka nad nim wymaga wiele poswiecen I energii, ale jakie cudowne osiagacie razem rezultaty! Masz sile w sobie o ktorej pewnie sama nawet nie wiedzialas. I sie nie zalamujesz, dazysz do przodu! Mati ma super mega szczescie ze to wlasnie ty jestes jego mama! I na pewno ci sie za to cudownie odwdziecza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos sie dzieje na tym kafe, pewnie ruch za duzy ;) Zizu, milo cie widziec!!!! Piekne jestescie!!!! I wszystkiego najlepszego z lekkim opoznieniem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzis troche luzow w pracy bo myslalam ze dzis zostane w domu - Duza miala goraczke przez dwa dni ale dzis, pewnie z nudow, juz bylo lepiej I wyslalismy ja do przedszkola a ja musialam sie przyturlac do pracy :o rezultat taki ze pozalatwialam wszystko przed urlopem juz na wczoraj I dzisiaj sie doslownie obijam :p Duniu I dziewczyny, dzieki za rady co do domowego przedszkola. Wiec juz zadecydowalam, przeniose Ole bo z punktu praktycznego dla nas to bedzie niesamowita wygoda, pani mieszka cztery domy dalej! Pod wzgledem opieki, pani jest zarejestrowana w takiej instytucji regulujacej placowki pedagogiczne, zlobki, przedszkola I szkoly. Musi wiec prowadzic ten sam program jak nasze przedszkole. Martwi mnie tylko jak Ola zniesie zmiane, bo do niektorych przedszkolanek juz bardzo przylgnela :o Co do szkol Duniu, to w UK daleko nam jeszcze do super organizacji tych amerykanskich. Tutaj nie ma tych autobusow (choc slyszalam ze plany sa zeby takie cudo wprowadzic w zycie), rodzice sami musza odprowadzac dzieci I czekac az dzwonek zadzwoni o godzinie 9. Nie ma nawet mowy o zostwieniu dziecka na szkolnym placu zabaw o godzinie 8.55. Bo jak nie to upomnienie :o No znowu nam sie zycie zupelnie zmieni, ale to chyba naturalny progres, nie? Oj jeszzce mialam tyle pisac czytalam na bierzaco ale ze bylam zawalona praca z pisaniem bylo na bakier, a teraz pozapominalam . Acha, Zizu, no swietnie ze u was juz tak pelen zasob slow! Znam pewna dziewczynke, ktora w wieku poltora roku powiedziala do mojej starszej 'Ewelinko, czekalam na ciebie, choc do mojego pokoju' tak czysta polskoscia ze mnie szczeka opadla, bo moja ani me ani be w zadnym jezyku jeszcze nie mowila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja byki stawiam!!! mam nadzieje ze mi wybaczycie? Fasolkowa, mam twoj numer bede ci smsowac! Mantra, niestety wylatujemy z Gdanska o 11. rano :o szkoda ze nie wyjdzie spotkanie i z toba, bo do Hameryki to ja sie przez nastepne 3 lata chyba nie wybiore :o ale jak juz bedziemy na miejscu to moze da sie jakos jeszcze przemyslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE!!! No ja wlasnie doczytalam, ze teraz Ty uciekasz z Uk :-(( No niby sie ciesze bo zaslugujesz na odpoczynek i relaksik i piwko w Polsce smakuje tak cuuuuudnie w takie upaly.....:-)) No a ja mialam w planie grilla za tydzien zeby sie nasze rodzinki spotkaly:-))) ehhhh.... No coz jak to mowia co sie odlecze.... i tak Cie w sierpniu dopadne:-)) poki co leniuchuj na maksa!!!! a o diecie zapomnij w Polsce bo szkoda by bylo unikac tylu pysznosci...:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy mamuski organizujcie to spotkanie bo naprawde swietnych ludzi mozna poznac:-)))) hehehehe buziaczki i znowu zmykam ale bede zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Tunciu - dziewczyny juz wszystko napisaly co chcialam na ten temat powiedziec ! Zizu - zdj ogladalam, malutka slodziutka i ma fajna czupryne :) szkoda tylko ,ze ty tak z polprofilu postanowilas ujawnic sie ;) a z tym lek to juz przesada - jak moga tak straszyc jesli nie maja pewnosci... Myszko - to super, ze wyjazd w rodzinne strony udal sie , a co do Majki to faktycznie bardzo grzeczna - Ewka 1,5 godz z ledwoscia wysiedzi, podczas podrozy ponad 2 godzinnej marudzila a potem zwymiotowala (moja to wina byla jednak bo wyjechalismy zaraz po obiedzie :/ ) ogolnie z Ewka nie wyobrazam sobie przynajmniej na dzien dzisiejszy tak dlugiej podrozy ... Biala_czekoladko - juz pisalam moja tez sama jeszcze nie chodzi, najwyzej kilka krokow, za lapke to szybciej i dalej , ale tak czy tak bardzo nieporadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... ale fajowa twoja cora!!! Szczegolnie w tych ogrodniczkach wyglada na takiego slodkiego lobuziaka:-)) Zizu... WITAMY!!! Swietnie, ze sie pokazalas, tylko troszke ale zawsze cos:-) Obie sliczne dziewczyny jestescie!! Wiecej zdjec prosze :-)!!! Normalnie zwariowac mozna, co tu wejde to mnie wolaja...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d. Barbaro29 - Twój brzdąc przesłodki , a z Ciebie śliczna dziewczyna , mamy wózek tej samej firmy , tylko że czerwony :) Lilianka - Malwinka słodziutka i taka wesoła , praktycznie na każdym zdjęciu się uśmiecha:) MamoE - śliczne te Twoje królewny , bardzo lubię takie rodzinne zdjęcia jak to Wasze przy choince :) Myszka - Majka to cała Ty , śliczny aniołeczek z niej :) Shila - Fifi przystojniak z łobuzerskim uśmiechem, a w tych slipach wygląda jak prawdziwy mężczyzna :D Mamy taki sam basenik :p Sztorm - Jasiek przekochany , Madzia bardzo ładna dziewczynka , podobna do Ciebie , szkoda że Wasz pies nie chciał pokazać się z drugiej strony :D Takietam - słodki pączuszek z Twojej pociechy , a zdjęcie z kotami świetne :) Tuncia - przystojni Ci Twoi synowie , a Mateuszek taki wesolutki i chyba bardziej do M podobny , za to Nikoś do Ciebie :) Wiki3010 - Dominik słodki chłopczyk , ma śliczne oczka a zdjęcie z szampanem najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny teraz napiszę ogólnie do Was wszystkich , jesteście super laski , wyglądacie na bardzo sympatyczne (spotkanie ze Sztorm potwierdza moje spostrzeżenie ) a dzieciaczki cudowne , każde inne , każde śliczne .Bardzo się cieszę że mogłam do Was dołączyć . Dziękuję :) Niestety najwięcej zdjęć robię aparatem analogowym i dopiero jak je zeskanuję to wkleję na bloga , z tym że mnie i tak na większości nie ma , bo tylko ja robię zdjęcia , nie lubię być fotografowana . To zdjęcie które Wam pokazałam zrobił mój szwagier z ukrycia .Ale specjalnie dla Was zagonię M do robienia zdjęć i pokażę się w całej okazałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny teraz napiszę ogólnie do Was wszystkich , jesteście super laski , wyglądacie na bardzo sympatyczne (spotkanie ze Sztorm potwierdza moje spostrzeżenie ) a dzieciaczki cudowne , każde inne , każde śliczne .Bardzo się cieszę że mogłam do Was dołączyć . Dziękuję :) Niestety najwięcej zdjęć robię aparatem analogowym i dopiero jak je zeskanuję to wkleję na bloga , z tym że mnie i tak na większości nie ma , bo tylko ja robię zdjęcia , nie lubię być fotografowana . To zdjęcie które Wam pokazałam zrobił mój szwagier z ukrycia .Ale specjalnie dla Was zagonię M do robienia zdjęć i pokażę się w całej okazałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×