Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Nemezis, szczęśliwy tato i pewnie też i szczęśliwe siostrzyczki - gratuluję Wam z całego serducha!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen jeśli chodzi o lot to jak będą rozdawać menu i magazyn do poczytania to bierz wszystko. Ja zawsze biorę i Martę zawsze właśnie to najbardziej ciekawi. A że pogniecie coś czy podrze - trudno - w końcu Ryainair nieźle sobie liczy za bilet takiego malucha ;P (w sumie to nie wiem jakimi liniami lecicie, ale i tak bierz magazyny) matraaElle witaj :) Marta wypija 180ml mleka rano +240ml mleka wieczorem. Za mięsem specjalnie nie przepada, muszę jakoś przemycać, woli szyneczkę i paróweczkę (raz w tyg zawsze jest), ale ogólnie to mamy dni bez mięs i ryb. Ostatnio dawałam jej smażoną rybę a i kotlecika z piersi kurczaka już jadła. A u nas mały szpital. Mnie dopadło przeziębienie 3 grudnia i trzyma właściwie do dziś, ale już tak tyci tyci. Tydzień temu dopadło Martę (biedna jeszcze nigdy tak chora nie była, flegma ją tak zaklejała, że spać nie mogła i wymiotowała, nadal kaszle, ale temperatury już prawie nie ma), a wczoraj M zaczął postękiwać (a tak bardzo nie chciałam chorego M na Święta :/ Oby szybko mu przeszło. Duniu udanych wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis, Szczęśliwy Tato- wielkie gratulacje!!!!! Tuncia- myślę, że wszystkie jesteśmy dumne z Matiska i z Ciebie, bo jesteś wspaniałą mamą. Carmen= już dawno miałam napisać, brawa, super, że zdecydowałaś się jechać do M . :) Myszko- ciepełka dla Was. AniuP- a dla Was jak najwięcej zdrówka. U nas co i rusz szpital. Ostatnio ja grypę żołądkową złapałam. Myślałam, że żołądek swój zobaczę.... :( Dziękujemy za życzenia, ja nasze zamieszczę przed Wigilią, wierze, że uda się na forum zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! a tutaj juz zyczenia swiateczne :) Zdrowia dla wszystkich chorych. Carmen - kartki piekne, mi tez podoba najbardziej sie ta z aniolkiem, choc tak z choinka obok tez sliczna. a moze w Irlandii uda sie taki biznes rozkrecic. Zdjecia dzieciakow cudowne. u nas ok - Ewka zdrowa (odpukac, ale po wyjezdzie wrzesniowym nad morze nic jeszcze nie przyplatalo sie) , za to ja mialam przeboje z zebem... 5 ibupromow nie dzialalo, skonczylo sie tym ,ze zab bedzie do wyrwania (cale szczescie osemka) , narazie mam fleczer bo raz to schorzylam a dwa to w ten sam dzien mialam impreze urodzinowa u znajomej ;). Myslalam, ze bedzie teraz spokoj i przejde sie po swietach albo i nowym roku, ale zab dalej boli :/ i chyba pojde w srode a w swieta bede opuchnieta :/ I wszystko oczywiscie prywatnie bo nfz juz pod koniec roku nie ma kontraktow... \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki z Nowego Mexyku! Dojechalismy, przywital nas padajacy snieg, w narciarskiej doline warunki do dzis takie sobie (snieg byl, ale mgly i widocznosc kiepska), dzis slonko :-P Kwatery super, mieszkamy w chacie w stylu meksykanskiego pueblo, fajny klimat :-D Zaliczylismy narty. hania szkolke dwa dni, ja tez sobie przypomnialam co i jak i jak juz prawie zlapal bakcyla to sie z Hanka wywalilam, uslyszalam "klik" w kolanie i narty mi sie skonczyly :-o Noga nie jest spuchnieta, ale boli i kuleje.... Za to Hania z M jezdzila, tata ja poduczyl i chyba mloda tez ma z tego frajde :-D Jas na okolicznosc rodzinnych nart zaliczyl dwa dni w "przechowalni" - i bylo calkiem dobrze, jak na pierwsze razy z obcymi. Takze jak dla nas wyjazd udany, nieliczac mojego kolana, bo chyba juz na stok nie pojde tym razem :-o Szczesliwy tato_____ zycze zeby Maxiu jak najszybciej mogl wyjsc z inkubatora ❤️ Jakie sa prognozy? Duzo zdrowka, sily i radosci dla was wszystkich raz jeszcze. Kasza_____ oj, to niedobrze, ze Marianka ma nozke spuchnieta :-o No ale nawet jelsi skrecona kostka, to i tak usztywniacza jej nie zaloza, bo chyba takie maluchy sciagaja. Jedyne co to stary sposob, choc tez moze sciagac. Woda z octem i oklad z tego pod bandaz elastyczny, choc chyba znasz ten sposob. Bo jakos nie widze mozliwosci zeby Pande unieruchomic, albo przybnajmnije ograniczyc zeby nozka odpoczela? Pozowdzenia. Moze uda mi sie jeszcze was podejrzec w sieci przed Swietami. Jesli jednak nie, to zycze wam juz teraz radosnych swiat takich, jakie sobie wymarzycie i jakich chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Moja Wika znowu ma jelitówke chyba, ma biegunke i nie chce nic jeść:(, jest blada strasznie, przcież poprzednia biegunka skończyła się jakieś 2 tyg temu a tu kolejna:( Podajemy jej Smecte. Chyba nie zdąże już zajrzeć tu przed świętami więc złoże już Waam najserdeczniejsze życzenia Świąteczne!!!! .........._,|,_ ............'|...Gdy pierwsza ............/.\. gwiazdka .........../,\)... na niebie ........../__\ ... zabłyśnie ........./ . o \....niech Cię ......../_ , *_\_... Aniołek ......../ , .* \_...ode mnie ......./ ? . \... uściśnie ....../_ . * ., o \...I przekaże ....../ ? o .. \ ? serdeczne ...../ . * .... . o.\? życzenia ..../_ ,, '. * ' _\_'w Święta ..../,, .. o.......\::::::Bożego .../ .* ...' * ? ,',..\ :::: Narodzenia ../_.....o ..,, , _\... oraz wiele ./ .. * ......... ,, ' \..... radości i /* .... o ..._'*...o \....nadziei -,,'' ...* ... _ ,-.......w Nowym ........":-------:".......2011 Roku!!!!)) Buziaczki dla wszystkich czerwcowych Naszych szczęść!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ho ho alew tu swiatecznie, ja od 2 dni lepie pierogi, bo w piatek zwala mi sie 10 osob i kolo 9 dzieciakow ja nie wiem jak my sie pomiescimy Na polu plus 26 gggrrrr! poza robota i choinka to wogole swiat nie czuje mloda chodzi ale utyka. dzieki Dunia za rady w spr opuchlizny ja z doswiadczenia wiem ze mieso mielone i kapusta bita dzialaja jeszcze lepiej:-D ok uciekam do uszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu zdrowia dla Was! Byle do wiosny! Juz jestesmy na półmetku!!! :) Brawo za kawał!!!! :D Myszko, dzieki, dla mnie taka reczna robota tez wiecej znaczy, niz kupiony w sklepie masowo drukowany produkt:) I dzieki za te rady co do lotu!!!!! Mój Wita też ma ulubiony kocyk, więc nie moge o nim zapomniec, bo będzie tragedia!!! :) Tylko sie zastanawiam jeszcze co wziąć Witowi do jedzenia. Moge wziąc jedzonko słoiczkowe? Jak dokladnie organizujecie jedzenie i picie dla maluszków???? Myszko współczuje, że w domu tak zimno!!! ja tez nienawidze marznąć!!! brrr! życze, żeby szybciutko udało ie naprawic ogrzewanie! Cieplych i radosnych Świąt!!!! :D AniuP Tobie tez dziekuję! tak zrobię, wezme gazetke!!! :) te bede leciała Ryanair'em :) I zdrowia tez dla Was!!!! Fasolkowa Mamo mam nadzieję, że podjęłam słuszna decyzje co do wyjazdu :/ dzieki! :) Zdrówka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu dzieki! jeśli tylko bedzie zbyt na takie rzeczy recznie robione to wchodze w to w Irl :D Ijak tam zkąbek? grr witas mi szaleje , dokoncze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Duniu - kurcze to pech z tym kolanem, wazne ze choc troche pojezdzilas ;) Kasza - swieta przy 26 stopniach na plus - ja tez tego nie widze ;) Choc my jedziemy w gora a zapowiadaja u nas 8 :/ juz chyba wole mrozy... Carmen - zab jeszcze jest ;) Przestal bolec i przejde sie po swietach , bo teraz nie mam czasu . Gorzej jak znowu obudzi sie w swieta ;) Jakby co w Katowicach jest calodobowe pogotowie dentystyczne , ale do drugiego dnia swiat niech lepiej nie odzywa sie;) My jutro rano juz wyjezdzamy, a wiec : Zdrowych , Radosnych Swiat Szczescia Milosci w te nadchodzace dni jak i wszystkie nastepne ! Trzymajcie sie cieplo Mamuski :) aaa Kasza tak sobie mysle ,ze mala moze utykac dalej choc niekoniecznie musi ja dalej noga bolec - dla przykladu - Ewka z moja mama kilka dni temu ogladala program w tv o chorej dziewczynce i wyobraz sobie zaczela ja tak wiarygodnie nasladowac ze jak wrocilam to myslalam ,ze malej cos stalo sie - ogladalam stope, noge, moja mama tez zaniepokoila sie, a Ewka do wieczora tak utykala. Zapomniala dopiero o swojej roli wieczorem, kiedy tata wrocil ona radosnie do niego pobiegla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu no to Ci mała aktoreczka rośnie. Duniu oj szkoda ze tak sie zakończył ten wyjazd dla Ciebie. Mam nadzieje ze mimo wszystko wypoczniesz i miło spedzisz ten urlop. A my wczoraj poszlismy zrobic fotke z Mikołajem. Efekt Emilka tak nam sie rozpłakała jak Mikołaj wział ja na rece że za nic nie dało sie jej uspokoić. Zwykle nie boi sie obychi chetnie idzie na rece. To chyba przez brode i fakt ze nie widziała jego twarzy. Mało tego w nocy obudziła sie zi za nic nie chciała spać w łożeczku M wział ja do nas, a ona jak nigdy objeła mnie raczkami za szyje i tak spałyśmy. Musiało to spotkanie wywrzec na niej duze wrazenie szkoda tylko ze nie pozytywne :( A ja od dzisiaj zaczynam maraton trzech nocek w pracy. Pewnie w sobote padne i bedzie po swietach. Poniewaz nie wiem czy jeszcze zajrze juz dzisiaj złoże Wam życzenia .**.**..**.**. Świąt radosnych, przeżyć wzniosłych, w zdrowiu, szczęściu i miłości. Niech Święta radością wypełnią Wasz dom A Nowy Rok blasku doda Waszym dniom. .**.**..**.**. < o > / o* o.@*o. .' '*Q o *o@ ( () o*o* @ o'. .-' o *0_Q.-'-;*o) .' 0 Q @0@ ()* -. * @ o*o @. Q * o ) o-...-@""-Q '-@'0*. _.' @ Q * 0*Q. @-.) _*.' o . @* '-@oQ.*-oQ. * @ * ._()__0*Q.-' @ ()* _(o () * o* Q'._@_Q o ()*.'. o'-.-' @--._ @* Q *.@-* * -. .-' @ _Q_.-''-. @ ()-*@.oQ .' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ) o*' _* 0.-@-._Q * 0 * . Q _.@-.*_0_.' _'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.* _;--@' 0Q * Q o *@ * 0 o @ *'-*.o _.o-' * '._@__* .Q. @- . 0 () Q @ *'. _* @ * o * @ _.''Qo..__@__.--'@--.* _;'-.__@_Q . 0 () oQ * o*.*..* _____________$$$$$ _____________$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia_____ z moich dzieciakow zadne nie kochalo mikolaja poczatkowo. Hanka dopieor jakies dwa lata temu przestala wiac i plakac na sama perspektywe blizszego spotkania z mikolajem. Teraz jest tak, ze chcialaby sie z nim spotkac w Wigilie zeby mu powiedziec, ze bardzo go lubi... No i mamy problem, bo nie mamy w planach przebieranek, wie ctrzeba bedzie cos wymyslec, zeby ja jedna z domu wyciagnac na poszukiwanie siwobrodego w ramach podrzucania prezentow pod choinke ;-) A Jasiek? Pierwsze zjecie zaliczyl pare tygodni temu i ryczy tak, ze mu wszystkie zeby dokladnie mozna obejrzec. Takze w wieku naszych mlodych to ten brodaty czerwony facet nie jest przyjacielem wszystkich dzieci :-p Ja jak pomysle, ze jutro po 12 godzinach drogi mam zaczac przygotowania swiateczne to mi sie nie chce nawet myslec :-) Czesc mam prawie gotowa, do rozmrozenia i dokonczenia, ale jakos tez tych swiat wogole przez wyjazd nie czuje :-) Noga lepiej, opasaka i odpoczynek pomaga, ale na stok to wybieram si etylko w ramach cykania zdjec. Hanka po 2 dniach z tata jezdz sama, juz coraz lepiej. jest nadzieja, ze cos z tych nart bedzie :-D carmen______ jedzenie sloiczkowe wez na poklad. Nie wiem jak to dziala na trasie w Euroie ale powinni ci ewentualnie podgrzac bez problemu na pokladzie. Co do mleka - nie kojarze czy Witek jest na krowim juz czy na formule? Tak czy siak, wez ze soba flaszke dla niego, jesli formula to wez butelkowana wode, bo tej z samolotu nie polecam :-) I tez polecam ulubionego jakiegos chrupacza - niech je, poki sie tym zajmie :-p Jak to moja koleznak powiedziala (tez latajaca w pojedynke na trasie TX - Wawa z dwojka malych dzieci: jestesmy na wojnie i obowiazuja reguly wojenne. Wychowywac i edukowac mozemy na ladzie :-)). I generalnie to powiem ci, ze lot ci minie migiem, bo nawet jesli mialabys chodzic z malym miedzy fotlikami to szybko ci zleci. Na wszelki wypadek wez cos przeciwgoraczkowego na poklad dla mlodego (bo dzieciaki roznie reaguja a i z zycia - choroby mlodych wylaza wtedy gdy najmniej sie ich spodziewamy :-). Z malych zabijaczy czasu to zaopatrz sie w jakies naklejki w wikeszych ilosciach, Niech mlody obkleja samolot jak lubi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne życzenia zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt,chwili wytchnienia od codziennych obowiązków, ciepłej atmosfery przy Wigilijnym stole i wymarzonych prezentów dla naszych Maluszków ze świątecznymi uściskami od Fasolkowej rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz zloze zyczonka bo ostanio w ciaglym biegu jestem i ni zapowiada sie na zadne zmiany, jak narazie. Zycze Wam Swiat pelnych usmiechow, radosci w oczach naszych Kruszynek, oby w naszych sercach zagoscil spokoj i cieplo nadziei na lepsze jutro i oby zdrowko kazdemu dopisalo! Dobrego objadania i prezentow w sam raz! Z calego serca, MamaE i rodzinka 😘🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny padam, a jeszcze tyle do zrobienia!!!! to sobie wybrałam termin wylotu!!!! przygotowania przedświateczne ida cała para a ja juz nie mogę! ledwo na oczy widze! za to mój syn ma jakis pałer i robi rozpierdziel na każdym kroku!!! przepraszam ze sie brzydko wyrazam, ale emocje biora gore! Świeta są dla masochistów - taka moja refleksja po dzisiejszym dniu!!! Duniu dziekuję za cenne uwagi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestescie niezastapione!!!!! Duniu uważaj na nóżkę i wypoczywaj!!!! relaks relaks relaks!!! :D co do wylotu jeszcze to lot lotem , ale dojazd na lotnisko zajmie mi jakieś 2 godz! to dopiero wyzwanie! to bedzie ciekawe doświadzcenie i pewnie bedzie bolało!!! jejku jaki marudny post mi wyszedł!!! ale to tylko pozory :D tak naprawde to jest cudownie !!! przecież!!! Witus odpukać zdrowy, ja tez!!! oby tak dalej!!! zima piekna i dzisiaj tak cudonwie słoce Świeciło!!! :D piernik juz pachnie, zimne piwko czeka na mnie !!!! O!!!!! pozytywne myslenie to podstwa!!!! pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen no to milej zabawy picie na start i ladowanie zapakuj a reszte to improwizacja:-D lekko dasz rade jak ja dalam rade 2 razy z moja Nadpobudliwa Panda prze4z ocean to ty dasz rade 2 godz do IRL. Wez picie, nakejki i sie modl:-D WESOLYCH SWIAT DLA CZERWCOWYCH DZIECIACZKOW, MAMUS I CALYCH WASZYCH RODZIN. NEMEZIS CIEBIE MAM SZCZEGOLNIE W PAMIECI, domyslam sie ze Maksymilian pewnie dalej w inkubatorze, duzo sily i mimo wszystko mamnadzieje ze swieta bedziecie mieli udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDROWYCH, POGODNYCH I RODZINNYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA ORAZ SZCZESCIA, POMYSLNOSCI, DUZO OPTYMIZMU I SPELNIENIA WSZYSTKICH MARZEN W NOWYM ROKU 2011 przepraszam, ze nie wszystkim ale moej dziecko i ja zyjemy w innym czasie i wymiarze;) Lusiu - wiec moze w gorach, poniewaz blisko Duniu - oby kostka szybko zagoila sie, New Mexico - wydaje sie bcy super na nartki. bylam tam tylko latem... moze kiedys i zima. Gdzie konkretnie byliscie? my rowniez sezon narciarski 201/2011 rozpoczety. Nie bylo najlatwiej po 2-ch latach przerwy, ale do przodu:) Carmen - jesli chodzi o lot.... to spoko przetrwacie. My mielismy razem z dojazdami, 2 przeloty etc kilkanascie razy tyle czasu niz wy.... wiec glowa do gory. Wg mnei najwazniejsze to duza ilosc picia. W tym cos na odwodnienie tak w razie czego, przekaski, ktore maluch dlugo palaszuje:) ulubione zabawaki. Wystarczajaca ilosc pieluch, tak w razie czego ciuszki na przebranie itd to co najczesciej zabierasz w torbie malucha na jakies kilkugodzinne eskapady. teraz juz czas na mnie... jakos trezba zasnac... wczoraj moje dziecko poszlo spac o 3 rano... dzisiaj natomisat ciekawe o ktorej obudzi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny!!!!!!!!!!!!❤️ jeszcze raz CUDOWNYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane , życzę Wam i Waszym Rodzinom zdrowych , wesołych , rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia , udanych prezentów i wspaniałej atmosfery a w Nowym Roku samych sukcesów i pomyślności ! Nemezis - szczęśliwej Rodzince gratuluję z całego serca , niech maleństwo chowa się zdrowo i radośnie . Kasza - oby nóżka Marianki szybko wróciła do formy :) MamoE - bardzo spóźnione ale szczere najlepsze życzenia urodzinowe , zdrowia , miłości , sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym 🌻 Dunia - dla Twojej Hanki również przesyłam moc życzeń , niech jej dzieciństwo będzie radosne i kolorowe 🌻 Carmen - gratuluję decyzji , uważam że dobrze robisz , bo rodzina powinna być razem , udanego lotu , będę trzymać kciuki. Przepraszam , że tak wybiórczo ale piszę to co pamiętam , bo od czasu do czasu zaglądałam na kafe tylko nie odpisywałam a pamięć mam dobrą ale krótką , w każdym bądź razie postaram się częściej tu zaglądać , ściskam wszystkich , pa pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuski!! Zdrowych i Cudownie Rodzinnych Swiat Bozego Narodzenia!! Niech na twarzy naszych maluszkow goscil usmiech dzis, jutro, zawsze.... I niech u nas w sercach zawsze bedzie wigilia :-)) Wesolych Swiat zycze ja z moja mala rodzinka:-) ... uciekam, bo ryba mi sie spali:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życzymy Wam, Waszym dzieciaczkom i M oraz całym rodzinom Wesołych Świąt i zdrowia w Nowym Roku 2011 bo to najważniejsze!!! AniaP z Martusią i M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesollych Swiat! Pewnie dzis tu bede buszowac w pojedynke, ale mam chwile oddechu. Carmen___ swieta dla masochistow... oj, wc zoraj cos w tym temacie bym ci dorzucil :-p Wrocilismy do domu w czwartek wieczorem po 22-j, wyciagnelam co mialam z zamrazalki, zrobilam sledzie, nastawilam chleb i zanim si eobejzalam, byla juz 1 w nocy. Wczoraj rano pobudka i wio do sklepu, bo w lodowce swiatlo ino bylo, nawet mleka dla mlodych brak :-p Sklepy, poczata (bo jeszcze paczka mikolajowa przyszla na ostatnia chwile) i w domu jaaaaaazdaaaa do kuchni. Szykowanie jako tak Wigilii, w miedzyczasie skajpy swiateczne z rodzinami, obchodzenie sie z Jaskiem, ktory tez mial nastroj iscie "swiateczny" itp itd. Mialam dosyc, z kuchni wyszlam o 17-j prosto do stolu :-p Ale przynajmniej dobre mi wyszlo i bylo swiatecznie :-D Potem zawierucha z szukaniem mikolaja, otwieraniem prezentow i kladzeniem malych spac.... Szybko skonczyla sie ta Wigilja bo padalam na pysk. Nawet sobei wlasnie teraz uswiadomilam, ze reczniki nadal leza w pralce (od wczoraj, khm ;-)), a auto nadal nie rozpakowane po wycieczce (a ja robie rachunek sumienia czy tam sie jakies jedzenie nie zepsuje :-P). ALe warto bylo, wyjazd nam sie udal i mamy plan zaczac regulanie wybierac sie na narty. Mantra_____ bylismy w Taos, jelsi mowi ci cos nazwa Sipspu Ski Resort, albo Red River Ski to tamte "okolice". W sumei to fajne miejsce, bardzo klimatyczne, kwtere mielismy super (na 3 rodziny fajna chata w stylu meksykanskim), ski valley tez dobrze "wyposazona". Snieg byl, warunki tez, choc duza czesc wyciagow i tras jeszcze zamknieta, bo musieli najpierw spusic lawiny i dopiero potem robic trasy. Ale cos mi wydaje, ze po ostatnich opadach sniegu to jazde z lawinami mieli od nowa :-p Wiec ci z nas, ktorzy woleliby nieco wiecej pojezdzic i poszalec troche sie rozczarowali, bo jednak tras dla wiekszych narciarzy zbyt wiele nie bylo do dyspozycji i poghoda byla w kratke (choc na szczescie snieg byl naturalny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolecialam moje drogie Mamuski, bylo chwilami ciezko ale się udalo! :D Witas szalal po calym samolocie, po lotniskach tez :) moje dziecko si e niczego nie boi chyba :D teraz M mnie rozpieszcza :P ciekwe ile takiej sielanki hehehhe bardzo dzi ekuje Wam za wszelkie rady co do latania!!!!!!!!!! przydaly si e!!!!!!!!!!!!! serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! i juz po Swietach - jak zwykle szybko zlecialo Carmen - dobrze ,ze lot udal sie bezstresowo ;) .Milej aklimatyzacji ! MantraElle - my juz przedwczoraj wieczorem wrocilismy z gor i jeszcze niedawno chwalilam sie ,ze Ewka zdrowa - no i po tych swietach w gorach wszyscy rozlozylismy sie :/ 23 w gorach bylo prawie 12 stopni! - slonce - wiosna, w Wigilie w okolicach zera, a pierwszy dzien swiat to juz zadymka sniezna i goledz i efekt taki ,ze wszyscy obsmarkani wroclismy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen witaj na irlandzkiej ziemi :) No to już po świetach, jeszcze tylko Nowy Rok i powrót do szarej rzeczywistości. A u nas niestety Wigilia (która sie nie odbyła bo byłam w pracy) była bez światła, a soboty nie ma wody. Ciekawe co jeszcze może sie wydarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu, moga jeszcze odciac gas :o czego nie zycze! Co sie u was dzieje? a naprawiaja to juz? Carmen, cudownie ze juz w Trojcy jestescie - zycze dobrego przyzwyczajania sie do 'nowego' zycia ;) Nemezis, no przeciez ja Wam gratulacji nie zlozylam! Ale szweja ze mnie! Gratulacje i szybkiego powrotu do domciu!!! ❤️ A ja dostalam najwspanialszy prezent na gwiazdke, Olka w koncu mowi do mnie 'mama'!!!! No chyba specjalnie tak do swiat czekala :D:D:D Sciskam wszystkich mocno! p.s. chcialam wstawic fotke na blogu ale nie moglam znalezc opcji edycji :o ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez po ale znowu przeziebione na maxa od 2 dni (obie) mloda w nocy nie spi tzn spi 20 min w moich objeciach i krzyk. I tak co raz od 2 nocy, Sam ja bierze to krzyczy jak by ja ktos ze skory obdzieral i tylko mama i mama. Przytula sie reke na dekolt i jest spokoj. Od miesiaca juz malo jadla (ryz, kuskus, mleko, rodzynki) to teraz ograniczyla sie do mleka i ryzu tylko ggrrr!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×