Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

mantraElle_____ mam nadzieje, ze szybko zlapiesz kolejny projekt nam "zyczliwy" :-) Ciesze sie, ze znowu jestes z nami nietylko dusza ale i postami :-) Pytasz o mleko. Ja niedawno pisalam jak to u nas wyglda. jas pije zwykle, organiczne, pelnotluste mleko i w sumie to wieczorem dostaje ostatnio ok. 5 uncji w butle (i po tym idzie spac) i je mleko jeszcze rano a platkami albo kasza (szybkie, codzienne sniadanie do pary z Hania, ktora je platki). Ale tutaj to mu zawsze wlewam na oko tak, zeby bylo na gestosc dobre, nie wiem ile tam tego wchodzi, moze 5-4 uncji? Czyli jakos tam na dobe moze je 300-350ml mleka. Za to uwielbia kefir, to moze wcinac bez ograniczen :-p carmen_____ trzymam ju zteraz palce, zbey wam sie udalo zarowno z podroza jak i w "wazniejszych" sprawach, tzn poukladaniem sobie zycia we troje, w Iralndii czy gdziekoliek was zycie rzuci. Najwazniejsze jest, zebyscie nauczyli sie jak zyc razem, bo przeciez prze dlugi czas raczej zyliscie na odleglosc, jak rozmawiac, o sobie, o dziecku, o was. Zycze ci zeby sie udalo i przeszlo bezbolesnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my jutro wybywamy "na anrty". Nie powiem am nieco stracha, jak sobie damy rade w zimowych warunkach i jak to wszystko nam wyjdzie. Ale ciesze sie, bo to w sumie nasze pierwsze rodzinne mini wakacje, niekoenicznie w PL, od dlugiego juz czasu. No i dzieciaki i zima.... Postaram sie was podczytywac, no i na pewno jeszcze wpadne najwyzej na ostatnia chwile zlozyc wam zyczenia swiateczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu - gdzie konkretnie w gory jedziecie? moze w grorach spotkamy sie:) Duniu - zyczliwy czy nie zyczliwy project... z koniecznosci masa czasu na lapie a i z koncentracja roznie... jak pracuje to robie rzecz po rzeczy szybko i zmykam... poniewaz czzasu brak. Teraz zakonczylam semester wiec niekoniecznie bede miala mase czasu... ale jednak tempo w miare normalne. Zycze calej rodzince udanego odpoczynku i super warunkow narciarskich, ja po 2-ch latach przerwy rowniez wracam na stok... zaczynam od polskichh gor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis i szczęśliwy Tatusiu gratuluję synia! Trzymajcie się zdrowo Resztę napiszę innym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis i szczęśliwy Tatusiu gratuluję!!!!!!!!! 🌻 Choróbsko chyba przeszło bokiem tylko mojego połamało ale już do pracy wrócił. Moje dziecię wyżarło właśnie fusy z kawy, ciekawe kiedy zaśnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis kochana gratulacje synka!!!!!! Niech rośnie zdrowo!!!!!!! Szczęśliwy tato dla Ciebie również wielkie gratulacje!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu no to udanych wakacji i dużo śniegu. Aż Wam zazdroszcze, ja na nartach tylko raz w życiu "jeździłam". I wiecej było upadków niż jazdy. Ale i tak miło wspominam. MantraaElle jeśli chodzi o mieso to staram sie zeby było prawie codziennie i różne, ryby (chociaż raz w tygodniu). Ja niestety nie jestem aż tak dobrą matka i zdaża mi sie i smażone małej zaserwować :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas maly niewinny wypadek mala zle stanela schodzac z podwyzszenia w ksiegarni. No i przeswietlenie nie wykazalo zlamania ale mala nie stawia nozki, placze jak probuje nie chodzi i teraz dzis ma lekko opuchgnieta kostke. Grrrrr!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis i tatusiowi serdecznie gratuluje. Dziewczyny wybaczcie ale jakos ostatnio humoru mi brak na pisanie:( Mam troszke spraw na głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwy tata
Nemezis czuje się świetnie :)) Maksiu na razie jest w inkubatorze ale stan jest bardo dobry :))) jest taki maleńki co do porodu było naturalny na cesarkę było za późno. Resztę z mila chęcią na pewno opisze Nemezis Dziękujemy za gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My już po wizycie Mikołaja, dzisiaj był organizowany w Centrum do którego chodzimy z Emilka. Emilce chyba spodobał sie prezent szczekajacy piesek.Nawet sie postarała być grzeczna i przespała całą nocke. Oby tak cześciej ;) Postaram sie zaraz dodać kilka zdjeć na bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu pozwoliłam sobie obrócić zdjęcia, mam nadzieje że nie masz mi tego za złe!!! A tak w ogóle to Emilka przeurocza, fajnie że nie bała się mikołaja. A u Ciebie widzę że brzuszek już się zarysował, ślicznie wyglądacie!!! Szczęśliwy tato dziękujemy za informacje o naszej Nemezis i maluszku, jeszcze raz gratulacje i dbaj o swoje szczęścia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Miałam troche pracy przy kartkach swiatecznych, ale juz może dzisiaj uda mi sie odpisac na spokojnie!!!!! a teraz Nemezis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gratulacje ogromne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Niech maluszek rosnie zdrowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cudowny prezent macie na Świeta!!!!!! Moc uścisków dla Waszej rodzinki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szcześliwy tato baardzo dziekujemy za tak dobra wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza jak tam Panda? Może jak nie złamana to zwichnięta ta nóżka skoro opuchlizna....a zwichnięcie tez bardzo boli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załączyłam najswieższe fotki mojego Skarba. Wiecie co? Popatrzyłam na Wasze Maluszki i stwierdziłam, ze moj Kuba to jest taki chudzinek przy waszych, chyba muszę go podtuczyć , mimo, ze je naprawdę dużo to taki malutki się wydaje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też załączyłam zdjęcia mojej Wiki na blooga, a co tam:P Carmen może pochwalisz się kartkami świątecznymi??? Zrobiłaś jakieś zdjęcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Szczeslilwy tato - dzieki za wiesci o Nemezis i Maksymilianie ! :) MantraElle - my jedziemy w Beskidy a konkretnie w okolice Zywca. Tunciu - mam nadzieje, ze wszystko u Was w porzadku i dzieciaczki zdrowe ... Kasza - zdrowia dla Marianki! wskocze zaraz na bloga poogladac nowe zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko, mówisz-masz :) dodałam kilka fotek moich karteczk na bloga. to nie wszytskie jakie zrobiłam, pierwsze poszły bez udokumentowania :/ bo sobie zapomniałam , że moge je uwiecznic aparatem :) A jak Tam Twój tata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam tabelke waga mlodej wczoraj 11.6kg ma ok 80 cm wzorstu. Nemezis jak juz dasz rade to dopisz wymiary Maksa!!!!! Panda dalej bez zmian stawia nozke jak baletnica ale i tak nie stanie na niej;-/ Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54......... ................... Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54........13//17..11,9kg//81 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56...........1 3..... .9250//74 zizu77.............Zuzia......21.05....3330/56.........12 /12....10kg/77 Carmen37...... Witold......23.05...3500/55........17.....11,5//82 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...18 ....15,8kg/92 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56...... . ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// catherine_.........Laura.......05.06.....2950/50......... ./.....9350//75 Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53.......9 . .9360//73 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/........18/6 . ..11.600//80 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........13/ .......11kg/86 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57......10/1....10400/79 AniaP..............Martusia.....13.06....3310/50.....17/0 ...13200/ok 83 Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .16//7....10200//81 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... 8/21.....12350/79 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... .... ..6300/66 takietam...........Antosia.....15.06...3090/51......17/15 ......13,8/84 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58....1 1//15..10.5/84 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......8 / 12......8880/73 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .18.....11,7//84 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55.... . ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51.....10 ....9.750//77.5 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53...........12//9.. 9570// myszka79.......Maja.........21.06....3212/51.......10 /00.....11000/ 72 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..13/85 nemezis2882.....Milena......24.06.....3300/54....... 15/10....12000/84 Sztorm............Jaś.......25.06.....3550/56..... . 12/5/5 .. ..10,1/77 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51....10/29.. ...10/76 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 14/29 ...11200/83 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/ .9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....8700//73 DRUGA TURA (niekoniecznie na czerwiec) termin porodu plec sztuk Nemezis2882 ......14.02.2011.........s............1.......Maksiu Catherine Gosia 19.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kasza, może skreciła sobie nóżke....Na opuchline dobra tzw kwaśna woda... nie wiem, może idz ponownie do lekarz i powiedz, ze sie niepokoisz...? Ewcisko ależ masz słodką córcię!!!! jej minki są rozbrajające! :D Ja tez chcę taką!!! :D Biała_czekoladko Kubus tez kochaniutki!!! Najlepsze zdjęcie jak w łożeczku siedzi pod kołderką!!!!Prawdziwy dżentelmen sobie wypoczywa :D Śpioszek tez słodki!:) Gonia, Emilka widać bardzo chce Tobie juz pomagac w prowadzeniu domu :D Mądra dziewczynka! i jestem pewna, że żadne dziecko w Irl nie ma tak pieknych oczu jak Emilka!!!! A co do Irl, to już mówiłam mojemu M.,że mam plan Cie odwiedzic :D tylko ta praca, a raczej jej brak spędza sen z powiek...:/ Annnnnnna dobrze, że choróbsko Wasnie złapalo!!! :) Duniu udanego, wspaniałego pobytu w górach!!!! :) Dacie sobie radę :D dzięki za "życiowe " życzenia :D pewnie troche będzie bolało, ale co tam! trzeba być twardym :) MantraElle Cieszą takie długie posty od Ciebie!!! Oby taich więcej!!!! Bedę wdzięczna za informacje co do tego, jak przygotowac sie do lotu i czego sie spodziewac... :)U mnie z jedzeniem Witka tragedia ostatnio. Moge sobie pomarzyc o zdrowym żywieniu go, bo nie chce współpracować, a i dziadkowie mi nie pomagają!(słodycze, parówki itp). Staram sie, żeby a) codziennie było coś mięsnego - przynajmniej żeby odrobinkę zjadł, b) codziennie przynajmniej jeden owoc i jedno warzywo ( z owocami nie mamy problemu, gorzej z warzywami...) c) codziennie coś zbożowego d )mleko 3 razy dziennie po 240 ml ( tutaj Wit nie odmawia) i niby to wszytsko jest realizowane, ale np dwa kęsy mięska, to juz troszkę za mało jak dla mnie.... ale może przesadzam....nie wiem... ja też byłam niejadkiem, strasznym!!!! przez całe dzieciństwo mama mnie straszyła, że bedę miała anemię ale jakos nigdy sie do tego stanu nie doprowadziłam, a jadłam , jak sobie teraz przypomne, baaardzo mało.... dobra, na dzisiaj koniec, wybaczcie!!!! dobrej nocki!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko dziekuje że poprawiłaś moje zdjecia. Ale Wiktoria jest podobna do Ciebie, całą mamusia. Biała Czekoladko Kuba wyglada tak poważnie na tym zdjeciu pod kołderka. A że chudzinek to zawsze lepiej niż grubasek, a poza tym jak te nasze dzieciaczki maja przytyć jak ne cały czas w ruchu. Sama pisałaś że nawet jak był chory to energia go nie opuszczała. Carmen no Ty zdolna jesteś śliczne te kartki. I tak całkiem sama je robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, no sama robię te kartki. Własnymi rękoma :) Dopiero sie ucze, więc z pewnoscią nie wszytsko jest idealne, ale wychodzi mi to coraz lepiej. Wlaśnie robie kolejnego anioła, bo sie bardzo spodobał ( na specjalne życzenie dla pewnej mlodej damy która chyba spędzi te Święta bez mamy i taty, więc śle im te karteczki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.**.**..**.**. Świąt radosnych, przeżyć wzniosłych, w zdrowiu, szczęściu i miłości. Niech Święta radością wypełnią Wasz dom A Nowy Rok blasku doda Waszym dniom. .**.**..**.**. ___________< o > _____________/ _________o* o.@*o. ________.' '*Q o *o@ ________( () o*o* @ o'. _______.-' o *0_Q.-'-;*o) _______.' 0 Q @0@ ()* -. ______* @ o*o @. Q * o ) _____o-...-@""-Q '-@'0*. _____.' @ Q * 0*Q. @-.) _____*.' o . @* '-@oQ.*-oQ. ____* @ * ._()__0*Q.-' @ ()* ____(o () * o* Q'._@_Q o ()*.'. ___o'-.-' @--._ @* Q *.@-* * -. ___.-' @ _Q_.-''-. @ ()-*@.oQ __.' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ) o*' _* 0.-@-._Q * 0 * . Q _.@-.*_0_.' _'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.* _;--@' 0Q * Q o *@ * 0 o @ *'-*.o _.o-' * '._@__* .Q. @- . 0 () Q @ *'. _* @ * o * @ _.''Qo..__@__.--'@--.* _;'-.__@_Q . 0 () oQ * o*.*..* _____________$$$$$ _____________$$$$$ Jaś sklada Wszystkim Naszym Dzieciaczkom i ich mamą wszystkiego najlepszego na te świata ____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyć trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba. Składa Sztorm z rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztorm dziękuję za Życzenia!!! :D Też już złoże, bo może niektóre już tak wpadną w wir przygotowań przedświątecznych, ze tutaj nie beda mialy czasu zaglądnąć! Drogie Mamusie, zdrowia przede wszystkim, bo ono najważniejsze! A bez zdrowia nic nie jest ważne! Rodzinnych, spokojnych Świąt, miłej atmosfery przy stole, dużo radości przy kolędowaniu.Wesołych Świąt Bożego!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wypadało by mi się jeszcze odezwac w tym starym roku:P Dzieciaczki mi choruja oczywiscie. Mąz przestał brac antybiotyk i poczuł sie gorzej:/ Ale tak ogolnie to zlewam wszystko, chyba sie juz przyzwyczaiłam do takiego trybu zycia w ciągłym biegu i niepokoju. Ogólnie doszłam do etapu kiedy mi nawet nie przeszkadza to, że Matis nie chodzi. Jestem z niego dumna z jego postepów i nie oczekuje niczego wiecej. I tak juz wiele osiągnął. Rehabilituje go owszem w kierunku stania na nózkach, ale nic na siłę, nie chcę zeby czuł sie przez swoja niepełnosprawnośc gorszy. Dla mnie jest najwszpanialszy i najdzielniejszy:) No i tak przy okazji zycze wam moje kochane babeczki ZDROWYCH bo to najwazniejsze, pełnych miłosci i pojednania Świąt. Ale nie spokojnych lecz radosnych, chyba, ze ktos chce to spokojnych:P Bogatego dzieciatka i samej pomyslnosci w nadchodzącym Nowym Roku jakbym sie juz nie odezwała:) A teraz cos na rozweselenie :::: Siedzi facet na kiblu i stęka. Stęka coraz głośniej, nagle żona przez przypadek gasi światło, a facet: O Kurwaaaaa, kurwa mać , ja pierdolę, aaaaa kurwa mać!!! - żona zapala światło, wchodzi o łazienki i się pyta: Co się stało!? Co się stało? Mąż na to wystraszony z ulgą: O kurwa , o ja pierdole! Myślałem, że mi oczy pękły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha79
oj pusciutko sie robi, pewnie przygotowania swiateczne ida pelna para:-) carmen37... jestem pod wielkim wrazeniem:-) super te karteczki, uwielbiam takie reczne robotki i zawsze jestem pelna podziwu na pomyslami, wykonaniem. Taka kareteczka jest jakby prawdziwsza, zywsza, z sercem:-) Nie wiem jak to okreslic ale dla mnie bomba!! Dzis Londyn zasypal snieg, wygladal przeslicznie!!! Niestety wyruszylismy w taka pogode samochodem do sklepu i mnie to sporo nerwow kosztowalo. Wjezdzanie pod gorke na letnich oponach... koszmar. Za tydzien juz swieta a ja jakos tak nie czuje tego klimatu swiatecznego:-( Bardziej sie skupiam na tym zeby przetrwac kazdy dzien w tym niedogrzanym domu. Ogrzewanie juz pada na maksa, ogrzewam wiec jeden pokoj wiec wypady do kuchni, lazienki to jak wyprawa na Alaske:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie Carmen.... pytalas o rady z lataniem z dzieciaczkiem. Kilka razy juz to zaliczylam, wiec powiem Ci jak to u mnie wyglada. Najwazniejsze to sie dobrze zorganizowac. Do podrecznej torby pakuje w sumie wszytsko dla Majki, pieluchy na zmiane, ciuszki na zmiane na wszelki wypadek ( chociaz rajtuzki i body), chusteczki mokre, cos do jedzenia, buteleczki z piciem, zazwyczaj dwie. Przy starcie i ladowaniu zmienia sie cisnienie wiec polecaja podawac wtedy dziecku cos do picia zeby odetkac uszka (przelykajac sline) Do tego ja zawsze biore dla Mai jej ulubione zabaweczki, tylko te najmniejszy wymiar, ostatnio lubi jesc paluszki i ciasteczka wiec mam to zawsze pod reka. Uwierz mi nieraz ratuje to zycie. Wtedy to Majka moze nawet jesc cale 2 godziny lotu bylebym miala spokoj:-)) Raz miala tyle energii, ze po 10 minutach lotu ja bylam mokra i padnieta:-) No i zawsze mam jej ulubiony kocyk z ktorym zasypia. Czesto przytula sie do niego w samolocie i wlasnie pada i na jakis czas mam spokoj. Na ten lot wgralam tez w telefon 1,5h jej ulubionej bajki "Dobranocny Ogrod", wiec sie i tak zabezpieczylam. No to tyle co mi przychodzi do glowy. Ogolnie moj podreczny to rzeczy dla Majeczki, plus paszporty i bilety. Staram sie miec jak najlzejszy bo dzwiganie Majeczki po lotnisku, do odprawy jest wystarczajaca. Moze bedziesz brala wozek, wiec to inaczej wyglada, ja niestety zawsze Maje nosilam na rekach, bo wozek zawsze czeka w Polsce. Aha i pamietaj, ze moga Ci kazac probowac jedzenia i picia dla dziecka... chociaz ostatnio odpuscili. No to tyle dobrych rad cioci, mam nadzieje, ze choc troszke pomoglam. Ogolnie 2 godz szybko zleci:-) Twradego ladownania i super czasu z mezem u boku:-) W koncu bedzieice rodzinka w komplecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 [ serce] 🌻 [ serce] 🌻 [ serce] 🌻 [ serce] 🌻 [ serce] Nemezis, szczęśliwy tato i pewnie też i szczęśliwe siostrzyczki - gratuluję Wam z całego serducha !!!!!! 🌻 [ serce] 🌻 [ serce] 🌻 [ serce] 🌻 [ serce] 🌻 [ serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×