Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Marteeczka, Mama E - mnie wywalało do połowy 5 tego miesiąca;/ i własnie kazdy mówił ze będzie dziewczynka bo urode odbiera...;) wiec cos w tym jest:):) od tamtej pory na razie znośnie od czasu do czasu jakis pikiel wyskoczy albo kilka potówek. Mówia ze wciazy włosy i paznokcie są mocniejsze, pazurki sie nie lamią a włosy nie przetluszczaja sie... bujda...;/ włosy myje prawie codzien bo sie zaraz przetluszczaja a pazokcie stan opłakany.. i nie zebym nie brala zestawow witaminowych i dodatkowo nie pchala w siebie naturalnych. Mama E- wózek żeczywiście suuper ale cena powalająca;/;/ ja tam na wózek nie wydam wiecej niz 800zł-1000zł;/ Paula - Witam;p czesto bywam w Mysłowicach- mam tam bliską rodzinkę. poszukaj i wpisz sie na nasza liste mamusiek:) Dunia... waga... heh ja juz mam 92 kg ;/ czyli 5kg od poczatku;/ boje sie juz na wage wchodzic:) i cos czuje ze do 100tki dojde czego nie moge przebolec;/ Tunia - do lekarza marsz:)nie warto ryzykowac na wlasną rękę boję się wciac apap czy jakies kremy na brzuch;/;/ a co dopiero cos innego:) Fasolkowa mamo.... ja nie wiem jak to jest, moja mama na poczatku mi mowiala ze jak byla w ciazy z moim bratem ktory kopal a tata dawal reke albo ucho.. to zawsze cisza:), ja za to go nieraz skopalam:) Moj mąż jak kladzie swoja łape na brzuchu to mała w wiekszosci razów tez sie uspokaja:):) a ja wolałabym odwrotnie bo bynajmniej predzej by cos poczul a tak lipa. Dziewczyny, ja z takim intymnym pytaniem- jak sprawy łózkowe? Ja to zawsze pierwsza chętna ale z miesiaca na miesiac jakos coraz mniej mnie to kreci... od czego to cholera zalezy? bo slyszalam ze w ciazy to sie dopiero kobietom chce... grrr.. Kupujecie łóżeczka drewniane czy moze turystyczne bo ja wlasnie sie zaczynam zastanawiac- kolyski i jakies maciupki na dzien dobry mnie nie interesuja wole łozeczko na rok dwa odrazu ale nie wiem co lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola.22
ja tez raz na kiedy mam ochoye na sex i to zawsze wtedy kiedy moj maz spiwidze ze wszystkie szukaja lub maja wozki lozeczka a ja nie wiem na jkie sie zdecydowac mam jeden wozio na oku ale jest z niemiec i boje sie ze mi nie wiadomo co wysla a kosztuje 1150zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola.22
z checia bym sie wpisala ale nie wiem jak Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja to sie chyba w jakas nimfomanke zamieniam... no i niezawsze wlasnie sie trafia na odpowiedni moment w zyciu partnera :o moj wczoraj musial pracowac na kompie w domu az do 2 w nocy, ja sie nie moglam doczekac, no i potem znalazl mnie tak fajnie i czarujaco chrapiaca ... nie dziwie sie ze mnie nie obudzil ;) co do lozeczek turystycznych my uzywamy sporadycznie i tylko w wyjazdach. W domu jednak wolalam bardziej stabilne drewniane. A kolyska to nowy nabytek, tamtym razem nie mielismy, i jeszcze nie jestem pewna czy bedziemy uzywac. Kolezanka juz nie potrzebuje i chciala sie pozbyc, zobaczymy czy sie przyda... moze zamiast hamaka w ogrodzie? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia_____ co do tych rekawiczek. A moze sprobuj takie cienkie? WIesz, nazwijmy te lekarskie, a nie te grube zolte sprzataniowe? Ja tez dluugo nie moglam sie przyzwyczaic do rekawic i nadal czasmi sie rozpedzam i zaczynam z chemia szalec golymi rekoma :-o Ja mialam ten problem, ze jakos dlugo nie moglam z tych zoltych rekawic dostac rozmiaru S, a okazalo sie, ze wlasnie taki jest na mnie najlepszy. Reka jak w drugiej skorze i tak samo w tych latexowsych, ceinkich. Jelsi moze masz uczulenie na talk lub latex, to teraz juz mozna kupic takie bez tego i tego. Ale do lekarza bym sie wybrala, albo chociaz pokaala ginekologowi przy najblizszej okazji te rece, bo po co sobie narobic wiekszych klopotow. Wiadomo, ze kazda alergia nielagodzona ma tendencje do orzeradzania sie w swinstwo :-) Fasolkowa mama_____ powodzenia na 4D! No a skoro musisz do przychodni sie wybrac, to nie marudz, tylko ciagnij meza ze soba albo kogos z rodziny czy przyjaciol, kto wie jakie masz \"ograniczenia\" 🌼 Troche egoizmu nie zaszkodzi w takiej sytuacji. Marteczka_____ coz, z preparatem do skory to chyba nie ma nic na 100%. Ciaza tak indywidualnie wplywa na kobiety, ze to co dobre dla jednaj dla drugiej moze okazac sie zupelnie do bani. Tez pogadaj z lekarzem, ew wybierz sie do termatologa. CO do tych intymnych krostek. Ja czasami takie mam, takie jakby grudki pod palcami. Wyczuwalne mneij lub bardziej, czasmi jak scisne (jak juz mnie wkurza :-p) to wychodzi z nich taka biala substancja. Nigdy z tym nie mailam wikeszych problemow, raz sa raz ich nie ma, a sa to poporstu przytkane pory skorne. Jakby nie patrzec, wydzielina z pochwy sie zmienia, gruczoly skorne tez inaczej pracuja. Ale jesli masz obawy to pytaj lekarza, zawsze o wszystko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola, tu masz tabelke, wpisz,skopiuj i wklej- sie wg.daty terminu porodu: NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga..............Warszawa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice carmen37...........24....2.06......s..........??????.... ..........malopolskie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a..............Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s???.... Kubuś....................śląsk Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. ........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask takietam............32....17.06......................... ................lublin Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk Sztorm..............33...20.06..........S........Jaś.... ....... Bielsko-Biala polka1983...........25...20.06.................Leon..... ............Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................29...21.06......c?..........Martus ia?.....UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.......Makow loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka_____ co do zabkow to wlasnie czworki i trojki sa najbardziej ponoc bolesne. A to norma, ze najpier wychodza czworki a potem trojki. Mama E_____ z piatkami to jest roznie. Mam kolezanke, ktorej cora skonczyla 4 lata teraz w maju i piatek chyba calkiem niedawno dopieor sie dorobila. Jak bedziesz maila najblizsza kontole u pediatry z dzieckiem (pewnie bilans trzylatka) to zapytaj jak to jest z tymi zabkami. Swoja droga tez mozesz juz sie wybrac do stomatologa dzieciecego tak wlasnie w okolicy 3 lat, na pierwsze fluorowanie. To i tam ci powiedza co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaconda___ coz, jak mnei kreci na mrrr, to meza pod reka niet :_) Ale sie tym nie stresuj, ze ci ochota mija. Lepiej zeby twoj szanowny malzonek sie przyzwyczail do whan w tym temacie, bo szczerze - zadko ktora kobietka z noworodkiem ma ochote na sex tak z marszu, nawet po uplywie tych 6 tyg popologowych (wtedy wiekszosc ma zakaz, zeby sie wszystko pogoilo ladnie). Teraz hormony robia swoje, niekoniecznie tak, ze tylko ci lozko w glowie. Jedne w ciazy czuja sie rewelacyjnie i atrakcyjne i sexy jak nigdy dotad, a inne - niekoniecznie, czasami, napadowo. Takze z tymi lozkowymi szalenstwami w ciazy, szczegolnie w 2 trymestrze to tez bujda na kolkach, ze wszystkie kobietki nic tylko o sexie mysla :-p A 3 trymestrze to juz wogole roznie bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, no wlasnie juz sie umawialam z moim dentysta na wizyte ok 3go roku zycia. Ale najpierw musze ja nauczyc chetnego mycia zabkow, jak narazie to paste truskawkowa zlizuje ze szczoteczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzieliśmy właśnie naszą Małą. :) Mam zdjęcie i filmik, na którym na 100% widać, że to dziewucha. Hamburger pełną gębą! Lekarz na zdjęciu zrobił nam strzałkę i napisał \"dziewczynka\". :) :) Buzi nie chciała za bardzo pokazać, obróciła się twarzą do mich pleców, więc mamy ją tylko z profilu. Wszystko w normie na ten tc, znowu wyszło, że będzie majówką, tym razem z 24.05. Dziewczyny podobno przychodzą na świat przed terminem, więc może jeszcze na byczka się załapie. Bardzo bym chciała.... Klocek już waży 850g. :) :) Teraz mogę być spokojna na zwolnieniu, leżeć do góry brzuchem i brać leki. Wszystko rekompensuje widok dzieciaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE faktycznie teraz doczytałam o tych kołyskach i tez z \"odzysku\". Oczywiście to tylko dodatek bo porządne łóżeczko musi być! A Ty syna czy córeczkę będziesz miała, bo w tabeli \"c\", a mi sie wydaje ze chłop ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa Mamo super wieści!!!! Gratuluje córeczki, a jak duza?! Super, zdrowe dziecko to podstawa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też słyszałam, że dziewczyny urodę mamie zabierają. W trzecim- czwartym mc ze mną też tak było, jakieś plamy na twarzy, pryszcze, włosy jak piorun w rabarbar. Teraz mam tylko wciąż bardzo słabe paznokcie. Łamią się z byle powodu, chyba nigdy ich nie zapuszczę. Włosy mam jakby mocniejsze. Mam też odwrotnie niż Mama_E lepszą skórę na plecach. Zawsze miałam trądzik na plecach, nic nie pomagało, ani kosmetyczka, ani lekarz. Wysyp i tyle. Teraz mam pierwszy raz w dorosłym życiu piękne plecy. Jestem bardzo z tego zadowolona. Gdyby nie ten brzuchalek, to spokojnie w mega seksownych kieckach mogłabym polatać. ;) ;) Na igraszki mam ciągle ochotę, niestety lekarz mi nie pozwolił, więc wstrzymujemy się narazie.... Moje koleżanki byłe ciężarówki miały odwrotnie. Wstręt do wszelkich przytulanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Kubuś chyba tez zabiera urodę;-) pryszcze na twarzy, a na placech to jedna wielka masakra, bolą swędzą, pięką...;-( włosy i paznokcie mam w lepszym stanie niż miałam, za to włosy na nogach mi szybko bardzo odrastają, co do seksu to mam dużą ochotę;-)gdybym tylko nie zasypiała tak ..szybko.;-) ale do niedawna nie miałam wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa, Swietne nowiny!!! Rzeczywiscie fest dziwucha cie sie szykuje ;) ! I jak narazie termin ci daja w moje imieniny ;) A co do igraszek, to pozwolcie sobie troszke na te reczne/ustne - wg mnie dobrze jest dla dzidiz odczuwanie orgazmu mamusi ;) Kluniu, ponoc dziolche nosze, czyli C jak corka :) Ale jest ulozona pleckami do brzusia wiec trudno tez sprawdzic, ale obie panie i w PL i w UK powiedzialy ze to ONA! :) Zamierzam zrobic usg tutaj w Londynie ok 30tyg, wiec moze wtedy sie ujawni? Ja juz spadam laseczki - bo i tak ladne jestesmy nawet z tymi naszymi pryszczykami! Do potem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola.22
Paola.22...............23.....13.06......c......Zuza................Myslowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola.22
no i nie udalo sie nie wiem jak to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola.22
nie wiem jak ro skopiowac bo sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola.22
no i nie da sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Paola, tak na powitanie wkleiłam cię do tabelki 🌼 NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga..............Warszawa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice carmen37...........24....2.06......s..........??????.... ..........malopolskie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a..............Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s???.... Kubuś....................śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza........ ........Myslowice Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. ........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask takietam............32....17.06......................... ................lublin Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk Sztorm..............33...20.06..........S........Jaś.... ....... Bielsko-Biala polka1983...........25...20.06.................Leon..... ............Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................29...21.06......c?..........Martusia?... ..UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.......Makow loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups Agusia mi się przestawiła. Poprawiam, mam nadzieję że wyjdzie dobrze NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga..............Warszawa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice carmen37...........24....2.06......s..........??????.... ..........malopolskie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a..............Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s???.... Kubuś....................śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ........Myslowice Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. ........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask takietam............32....17.06......................... ................lublin Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk Sztorm..............33...20.06..........S........Jaś.... ....... Bielsko-Biala polka1983...........25...20.06.................Leon..... ............Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06.....................................dolny śląsk AniaP.................29...21.06......c?..........Martusia?.......UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.......Makow loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wyszło, ale nie wklejam kolejny raz bo tylko miejsce zajmuje. Sorki Agusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co no muszę się trochę pożalić :( Dziś nie poszłam do pracy i sama narzuciłam sobie leżenie w łóżku plackiem. W nocy drugi raz miałam taki strasznie bolesny skurcz. Łezki mi ciekły w sumie już sama nie wiem czy z bólu czy ze strachu. Tak jak poprzednio po kilku minutach przeszło. Przez ostatnie dni miałam coraz więcej takich skurczy bezbolesnych, napinających brzuch może to przez to? Tyle, że te bezbolesne to są zazwyczaj w okolicach pępka, a te mega bolesne na samym dole, jakby zupełnie inny typ skurczy. Oczywiście od rana siedziałam w necie i czytałam. No i może mam problem z łożyskiem? W piątek przed południem idę do położnej i wszystko jej opowiem ze szczegółami, całe szczęście do soboty mam wolne. Cały dzień sporadycznie odczuwam takie jakby ciągnięcie w dole brzucha no i nadal mam te niebolące skurcze. Gdzieś w serduchu czuję, że jest wszystko dobrze i po prostu jestem przepracowana, a organizm tak właśnie daje mi znać o tym. Tak bardzo kocham już to maleństwo w moim brzuszku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania____ konieczni eporozmawiaj o tych bolach z pielegniarka. Te skurcze bezbolesne sa okej, ale bolesne - niekoniecznie. Tym bardziej w dole brzucha. Nie chce cie straszyc i mam nadzieje, ze to jednak tylko macica pracuje i miesnie i wiezadla, ale lepiej dmuchac na zimne. Dobrze, ze masz wolne. Lez, plackuj a w piatek nie daj sie splawic ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen37
AniuP - moze pomoze Ci magnez? Oczywiscie nie wiem, bo moze juz zazywasz... tak staram sie cos Ci poradzic. Mi magnez pomaga, chociaz tez miewam od czasu do czasu skurcze i brzyszek czasami pobolewa, ale czuje sie lepiej ,po magnezie wlasnie (2xdziennie po 1 tabletce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola.22
ANIA P wielkie dzieki wiesz ja tez mam takie bole ze czasem jak mnie zaboli w dole to nie moge isc ani wstac ani noga ruszyc a lekarze mowia ze z dzieckiem wszystko wporzadku nie wiem sama co myslec biore dalej luteine i nospe nie wiem ile jeszcze mam nadzieje ze to pomoze a w puzniejszym okresie nie opuzni porodu W pierwszej ciazy tez mialam problemy cala na podtrzymaniu a potem nie moglam urodzic i mialam wywolywany porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen37
jeszcze co do tych skurczy to oczywiscie poinformowalam o tym moich lekarzy i wlasnie sie dowiedzilam od nich ze w tym okresie ciazy macica "lubi sie stawiac"-doslownie tak to ujela p. dr.I ze wazne , ze te moje slkurcze nie sa jakies regularne. Mam magnezik i jest dobrze paolko - no to sporo sie nameczylas, mam nadzieje ze tym razem bedzie duzo lepiej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaP, ja bym radzila Ci jaknajszybciej to skonsultowac.Bolesne skurcze to nie jest dobry objaw, wiesz o tym.Odpoczywaj jaknajwiecej! Mnie ostatnio meczy...wstawanie z lozka. Juz nie wstane tak na "siad" z plecow, tylko musze sie najpierw na bok pokulac i wtedy, jedna noga, druga...I powoli zaczynam mie cproblem z obcinaniem i malowaniem paznokci u stop. Jeszcze troche i trzeba zatrudnic malza do tych czynnosci, nie wspominajac juz o estetyce krocza;-) Nie wiecie, gdzie mozna kupic olejek migdalowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×