Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Irrenka! spoko nie martw sie hehe dam sobie rade z nim ale takei teksty mi wali hehe pare lat temu robily na mnie wrazenie ale nie teraz kiedy go znam...a ja sobie tak z nim flirtuje ze koniec:-P no co przeciez z prawy nie moge wyjsc hehe nakrecil sie i o to ostro nawet chce sie spotkac w przyszlym tyg...hehe ale to sie zoabczy czy bedzie mi sie chcialo i czy bede miala czas....nie zalezy mi tak jak kiedys....ale przeciez popisac mozan no nie?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Zołzy no, zastosowałam sie rad Szanownych Kolezanek i juz widac efekty :) tyle, ze z letka przenikliwy jest, a ja tak specjalnie pogrywać nie umiem, ale fajnie było wczoraj...nawet bardzo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stałam sie bardziej milcząca, mniej otwarta, z lekka zamyslona, trochę tajemnicza :), zaraz zaczął mnie dotykac, tak jakby chciał zburzyć moj wewnetrzny spokoj :) spokojnie sie temu poddałam, ale bez ekscytacji, spokoj i opanowanie :), mysle ze to na niego działa,ale nie moge powiedzieć ze on jest jakis bardziej chłodny, nie, aboslutnie, po spotkaniu gadalismy 2 razy, raz pol godziny, a drugi raz godzinę :) i tak jest w sumie od poczatku, bez wzgledu na to czy sie spotykamy, czy tez nie zawsze dzwoni wieczorem :), wczoraj na przykład powiedział ze zaluje ze nie mozemy widywac sie tak czesto jakby chciał ( choc uwazam ze i tak jest to prawie codziennie, wiec czesto ), ja wiem ze on rowniez mozno zaanagazowany, ale nieustająco sie dziwi ze mozna w tak trywialny sposob jak randki w internecie spotakc kogos tak super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, a przede mna fajny, wspolny weekend, jutro moj syn jest z ojcem, wiec jestem wolna, a pogoda sprzyja zeby gdzies jechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko :D Sexy a twierdziłaś,że nie jesteś zołza :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :P to może ja Cię na nk odwiedzę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D w śpetnej okazałości czy w piknej okazałości?? :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAaaaaaaaaaaaaaaa jak w piknej to jeszcze na tako zołza idzie polecieć:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D to mój niby też???? No to już ze mnie prawdziwa końcówka:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed---->>>nie rozumiesz naszego topiku....ZOłZA to nie brzydka,zrzędliwa baba tylko super babka:-D Kobieta,ktora wie jak postepowac z facetem hehe nie pasujesz tu do nas:-P SPADóWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasencje gdzie wy sie podziałyście:-O musze sama "walczyc"i bronic naszej ekipy przed tym xyzed:-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka 🌼 dla Ciebie wszystko :D :) Sexy Lady dla mnie niepotrzebnie z nim piszesz ale Twoja sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tym co napisałaś to mi bardziej pasujesz do tej pierwszej grupy:P :D:D:D:D:D:D ,a jak postępować z facetem to Ci się tylko wydaje ,że wiesz :P :D :classic_cool: Poza tym ,jeśli większość się opowie za twoim zdaniem żebym spadał to dopiero wtedy się nad tym zastanowię :D:D:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy coś ty dzisiaj nie bardzo sexy :P Cosik mi się zdaje,że albo masz trudny okres ;) :P albo chop ci w nocy z wyrka zwiał :P:D:D:D Gadać ze mną wcale nie musisz,a i o to prosił cię nie będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×