Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

poza pogodą wszystko dobrze :D :) za tydzien andrzejki a ja szkole mam :D nicht gut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaa
witajcie kobietki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwaitek no ba :P Pewnie że ma takie samo podejście :D Ircia hahaha nigdy nie powiem nigdy :D może się zachce :P:D No witaj Anulka :) Hope 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraca mąż do domu i od progu woła do żony: - Rozbieraj się i do łóżka! Żona nieco zdziwiona, 20 lat pożycia i nigdy się tak nie zachowywał... Zaciekawiona wyskoczyła z fatałaszków i do wyrka. Mąż też raz-dwa pozbył się ubrania, wskakuje do łóżka, nakrywa żonę i siebie kołdrą, razem z głowami i pokazuje: - Patrz! Zegarek kupiłem! Fluorescencyjna tarcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🖐️ kwiatek może medyczka jest na innym kierunku, np. na dermatologa sie szkoli albo na laryngologa i wtedy może nie wiedzieć tego... :O a tak poza tym to mi sie dziś w nocy śniło, ze moja koleżanka umarła ... i teraz sie boje co to mogło znaczyć... i co się wydazy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Dzień Dobry wszystkim Irrenka, kiedys czytałam że jak sie śni że ktoś umarł tzn że ta osoba będzie długo żyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku opisz może bardziej szczegółowo ten temat związany z łąkotką ,co ci sie stało i jak i jak przebiegało leczenie. Ircia to znaczy ,że będzie długoooooooo żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuje sie dowiedziec od mojego fachowca ,jak mi sie uda to dzisiaj ci jeszcze odpisze na twoje nurtujące cie pytania.Ale dopiero wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha fajnych masz znajomych ;) Kwiatek idź może do jakiegos dobrego chirurga ortopedy :) samotna30 witaj :) z ta kolezanką nic złego sie nie działo... ale nie omieszkam do niej dziś zadzwonić... :P :) ...ale cały czas mam obraz z tego snu przed oczami - jak patrze na jej grób :( :( :( aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie kiedyś często śnił mąj mąż jak mnie zdradza z inną.To ciekawe co to oznacza.Może prawdę? Grrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek ja mam od czasu do czasu taki "wyraźny" sen. Taki, co jak sie budzisz to w pierwszej chwili nie wiesz czy to sen czy naprawde sie działo... i te sny mam często prorocze, może nie dosłownie, ale coś zawsze znaczą i cos się po tym dzieje... ostatnio sniła mi sie wojna swiatowa, masakra! bomby wybuchały, domy sie waliły, wszędzie ranni, popażeni... okropieństwo! 3 dni póxniej moja koleżanka z męzem i z małym synkiem mieli wypadek - dachowali!!! całe szczęście nic im sie nie stało :) uffff jak pół roku temu sniło mi się, ze babcia moja umarła, to na drugi dzień dziadek umarł 😭 ...teraz juz rozumiesz skąd te moje obawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mysle Kwiatek, ze Ty grzeczny bedziesz ;) przeciez miło jest gdy sobie mozna sympatycznie pogadac, prawda?? Kaha kochanie, kwiatek b.dobrze zinterpretował twój sen... takie sny są najczęściej wynikiem obaw które tkwią w Twojej podswiadomości... też tak kiedys miałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie troche żal tej dziewczyny co pedałowała całego sylwestra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszku 🌻 i bardzo to doceniamy :) witam was moje kochane zołzuchy... 👄 i zołzule 👄 dzisiaj dzień życzliwości dlatego wszystkim wam życze duzo miłości i szczęścia i radości w życiu... nie tylko dzisiaj ... zawsze.... 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku ;) my i tak wolimy juz ciebie od tej książki - jeszcze tego nie zauwazyłes???? dla nas jesteś bardziej życiowy niż jaka kolwiek książka...... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahhaaaaaaaaa ciekawe....... ja moge byc jako telefonistka..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek Ty łobuzie znowu wywaliłes swoje żąle ;) ale dobrze, bo przynajmniej nie dusisz tego w sobie :D ...ja tez się tam wypowiedziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×