Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

kwiateczku 🌻 tak myslałam o tym prezencie.... moja córcia jest na etapie wszystkiego co zwiazane jest z didlem to taka firmowa mysz,sa sklepy ,które prowadza sprzedaż takich rzeczy.... od ołówków,pórników itd.. po zabawki,torby itd mysle że napewno sie ucieszy,teraz to modne w śród takich dziewczynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaa
to juz jasne;)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaa
jak sie wstawia te kwiatki niebieskie??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaa
kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaa
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaa
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaa
o dzieki dzieki:) juz wszytsko jasne;))))))))) fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co Kwiateczku mysle że dobry pomysł... :) dobra ja sie zbieram całuski dla was wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaa
milego wekendu madasiuu:) odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuuurde ale mi sie nie chce w pracy siedzieć!!!! bleeeeeeeeee juz bym poszła najchetniej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek a do której Ty pracujesz, chyba dłuuugo, bo wczoraj byłes dosyc długo na kafe nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 😘 hehehe troche późno bo wszyscy z weeknedu juz kozystają na ale cóż :P:P No to miłego weekendu zycze 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna trzydziecha
hej Dziewczynki :) Chciałam tylko powiedziec że ten Pan o którym mówiłam ostatnio, zaproponował drugie spotkanie :D mam nadzieje ze sie nie rozmysli w ostatnim momencie. Musze go jeszcze wybadac jakie ma zamiary wzgledem mnie. Czy mysli powaznie czy traktuje mnie tylko jak przygode..... ech ciezkie zycie z facetami. ale bez nich jest zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna no widzisz ;) a nóż widelec ... ;) ;) ;) pamietaj, bądź naturalna i nie \"badaj\" go za mocno, powolutku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna trzydziecha
no własnie troche czekam czy na pewno dojdzie do tego spotkania, bo mu wczoraj jasno i konkretnie dałam do zrozumienia ze mnie przygody nie interesują (tak na wszelki wypadek, gdyby miał jakieś wątpliwości) i teraz sie zastanawiam czy w związku z tym jest dalej chętny na spotkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna trzydziecha
Kwiatek nie schrzaniłam tylko dałam jasno do zrozumienia na co może ode mnie liczyć (albo raczej na co nie może) Zdaje się że komiczne ma takie podejście, że jak laska nie pójdzie do łożka w ciągu tygodnia to jest spalona. No ja mam troszke inne podejście do tego i wole facetów którzy sa gotowi choc troche poczekać.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek 🖐️ samotna oj po co tak mu ostro dawałas do zrozumienia?? wiesz facet w takiej sytuacji mysli sobie że takiej kobiecie to zalezy na tym, zeby facet był słodki i uroczy, szybko sie oświadczył i chciał miec od razu dzieci - mogłas go tym przerazić nawet jesli on nie był nastawiony na przygodę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna swoim zachowaniem mogłas mu to dykretnie dawać znac w sytuacjach gdyby on próbował Cie do czegos nakłonić... ja tak robiłam z moim męzem i choc musiał sobie troche poczekać, to widziałam w nim podekscytowanie tym czekaniem... oj nie mógł sie doczekac ;) :D ale nie miał wyjścia - jakby zrezygnował, to by nie był mnie wart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna trzydziecha
no własnie chodzi o to, że wczesniej mu w żartach troche za dużo naobiecywałam. Wprawdzie obydwoje sobie z tego żartowaliśmy ale nie chce by sie na spotkaniu okazało, że facet sie zacznie do mnie ślinić bo był przygotowany na seks, a ja bede szukać drogi ewakuacyjnej. Nie cierpie niejasnych sytuacji, wole konkretny - taka juz jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna 30 ...a no to troche zmienia postać rzeczy, jezeli mu naobiecywałas to teraz może być trudno... weź sobie zołze dla przypomnienia przeczytaj ;) 🌻 kwatek ja sie porwac nie dam :P w firmie w której pracuje mam wielu kolegów, którzy by Ci mnie tak łatwo nie oddali ;) ;) ;) ...mam nadzieje ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna trzydziecha
kwiatek, no taka jestem, że jakby mi facet zaczął z łapami gdzieś sie pchać, dostałby po pysku, ubrałabym sie i poszła. I randka skończyłaby sie nie dośc że nieprzyjemnie, to jeszcze byłabym wściekła. A po co sobie psuć nastrój? lepiej iść sie powygłupiać, pośmiać, pogadać a jak spasuje to na którejs randce zacząć podkręcać siebie nawzajem wiedząc już wtedy, że nikt po pysku nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna 30 nie gdybajmy co by było gdyby...co sie stało to sie nie odstanie. Zobaczymy , czas pokaże... badx pozytywnej mysli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×