Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

napewno z kobieta jest delikatnniej i lepiej bo zna nasze pragnienia, mezczyznom ciezKo zrozumiec co my chcemy albo jak chcemy, z wiekszosci oni robia to co umieja i jak potrafia :p no ale jest i tak dobrze;)przeciez hehe abisarika dalej z nim zawracasz gitare, troche to dziwne u ciebie jest...nie bardzo rozumim czego od nich chesz...chyba sa razem , skoro razem na urlopie,przeciez to chory układ, abisarika, wyrzuc ich w diabły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abisarika ja bym na twoim miejscu osmieszyła ich oboje, jak tamta sie coś bedzie do Ciebie darła, to Ty sie tez wydrzyj, zeby sie może zainteresowała ta panią z którą jej facet był dopieroco nad morzem :P a tobie niech da spokój bo Ty sobie nie zyczysz takich bezpodstawnych awantur!!!!!!!!!! i koniec kropka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impre nie zawrzcam sobie nim głowy ,,wkurza mnei tylko to ze musze znosic to jej zachowanie ,,,Irenka ja sie nei znize do poziomu tej pani i nie bede do niej wykrzykiwac z okna bo to załosne mmjesli jeszcze raz taka sytuacjia bedzie mniec miejsce to zadzwonie po policjie ,,,a za chwilke to do niej zadzwonie i powiem jej ile twarrzy ma naprawde jej eks ,,,i w dupie mam to co on sobie pomysli ,,dorosły facet a zachowal sie jak zwyczajny niedorosły gówniarz a zeby było smiejszniej to on nie tylko mnie w ten uklad wciagnol tylko jeszcze kilka osób z którymi chcac nie chcac bedzie sie widzial i pracowal po jej wyjezdzie ,,,,,,,,,,,,,no debil skonczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abisarika wiesz co jest tu najwazniejsze??? a to,z e zauważyłaś że to debil skonczony i na pewno już nic z nim wspólnego miec nie będziesz chciała :) uwolniłas sie od tego nieudacznika!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja miałam weekend pod znakiem starań... hm...ciekawe czy cos nam z tego wyjdzie ;) chyba dziś poprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D A ja z samego Rana do Gdyni musiałam jechać i znowu nie wyspana jestem 😠 a jutro znowu się nie wyspie ech 😠 Kurcze dziewczyny jestel m klasie Maturalnej a w przyszlym roku już Studentka jaka bekaaa :D ale czas szybko leci:o hahah Ircia a straj się staraj:D mam nadzieje, że za miesiąc przekażesz nam tą dobrą nowine :d hahahaha :D heh Ircia a co tu opowiadać, popełniło soę pare głupstw ale staram suię to naprawić :D ogólnie zabawiłam się w te wakacje:d i tak jak chciałam mieć faceta w czerwcu to teraz nawet o tym nie marze :D hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impre ja nie mam fantazji z kobieta, czy trojkacie z kobieta :D jakosmnie do tego nie ciagnie... zdecydowanie wole sisiora mojego meza hahaha :D Madasia witaj :D 🌼 Irrenka wysexisz sie za nas wszystkie teraz hehe :D owocnych starań! :) Helcia no jak streszczaj :D zebys nas tu nie oszukala ze przeczytalas wszystko jak tego nie zrobisz hehehe ;)) A do matury to zleci raz raz :D Abisarka ta babka tylko posmiewisko z siebie robi... nie znizaj sie do jej poziomu :) Niedzielaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka a za papierosy się wzięłam, ale rzucam Musze!!!! Według mnie to w głowie siedzi i rzuce to gówno :D hehe :D Poimprezowałam dużooo :D hehe :D Relaks na całego :D nawet się troche opaliłam :P ale oczywiście już mi skóra zeszła i zaczęła mnie do tego piec i wszystko mnie swędziało i musiałam skończyć z opalaniem, chyba musze byc na słońce uczulona bo za dużo opalać się nie moge 😠 Irrenka do Gdyni ide na Akademie Morską w kierunku Finanse i Rachunkowość prawdopodobne. Ogólnie to w ogóle nie chciałam nigdzie iść, ale chybato nie jest dobry pomysł, każdy mnie namawia na te studia a mnie sie tak nie chceeeeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia rzucaj te papierochy ale juz!!!!!!!!!!!!! bleeeeeeeeeeeee ale na Akademie Morska o łaaaaaaaaaaaaa!!!!! fajowooooooooo widziałam kiedyś ta akademię -przejeżdzałam tam :D fajnieeee! popieram!!!! domyślam sie,z e Ci sie nie chce, ale gwarantuje Ci, ze jak skonczysz studia to będziesz przeszcześliwa, ze przerwy nie robiłaś, bo bys jeszcze była na studiach... ja na przykałd żałuje, ze zaczęłam jedne studia, których zupełnie nie czułam a potem je przerwałam i poszłam na coś innego... straciłam czas przez to!! więc zastanów się dobrze co chcesz robić i wio na uczelnie!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia nie świruj..... idx na studia i ucz sie ile możesz... potem juz nie bedziesz miała czasu nato nawet jak bardzo będziesz tego chciała.... zacznie sie dom,dzieci,gonitwa za pieniądzem i wszystko przepadnie.... :( wiem coś o tym,mi sie tez nie chciało,przerwałam studia, szkołę podoficerską zrobiłam tylko dlatego , bo miałam pomoc mamy przy dziecku jak mnie nie było prawie 5 miesiecy... także nie zawal sobie tego ,bo naprawde jest potem bardzo cięzko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Irrenka no raczej nic innego mi nie pasuje jak te finanse, a to z tego co słyszałam ma przyszłość tylko trzeba się uczyć i zdać w tym roku mature i te pieprzone egzaminy. I tak jak już to na zaoczne pójde musze mieć jakiś pieniadz dla siebie :P Mam marzenia do realizacji :P hehehe, więc bądź co badx przydałyby się te studia. Podobno u nas na pomorzu to jak do pracy chce się iść to patrzą po jakiej sdzkole jesteś i najbardziej pod wzgląd biorą Politechnike Gdańską, albo Akademie Morską, ale nie wiem czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie zauważyłam co Hope napisała :P Zdaje Mature i egzaminy zawodowe :P Mature pisze z matematyki, polskiego, angielskiego i Geografi prawdopodobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia nie tylko na pomorzu patrza jaka szkołe sie skończyło!!!!!!!! wszedzie na to patrza!! ja tez zdawałam geografię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się zawsze wydawało z jakim wynikiem się ją kończy... Bezsens.. Potodno szkoły słupskie w ogóle nie mają znaczenia.. Dal mnie to jest bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia no tak to jest...sa lepsze i gorsze uczelnie... ja teraz skończyłam Uniwerek Poznanski im . A. Mickiewicza i dowiedziałam sie dopiero na absolutorium, ze ta uczelnia jest na 3 m-cu w polsce wśród najlepszych w tym kierunku co ja kończyłam :D he he he jest zaraz po uniwersytecie warszawskim i jagiellońskim! w szoku byłam!!!! ale to sprawdziłam i tak rzeczywiscie jest! teraz jestem dumna!!!!!!! :D hie hie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejjjjj własnie znalazłam w necie moja fotke z piatku z kumpela w pubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia idź na studia.. jak masz okazje to idź :) zawsze zamiast na dzienne mozesz isc na zaoczne jezeli chcialabys popracowac i zarobic troche dla siebie kasy :) poznasz nowych znajomych :) wyedukujesz sie :D poimprezujesz tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech wydaje mi sie że juz zdecydowałam, że pójde tylko na jeden kirunek papierów złozyć nie moge, a nic innego mi nie odpowiada :/ No ale jeszcze troche czasu jest :) irrenka ściemniasz i tyle :P na pewno fajnie wyszłaś, jak zawsze :P Dziewczynki odezwe sie wieczorkiem teraz spadam do Gdyni :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa z tym patrzeniem na szkoły to i uczelnie to ja nie wiem. jak zaczynałam swoje liceum to było na dośc dobrym poziomie (nie w czołówce najlepszych ale zaraz za nimi) a jak kończyłam to spadło i to baaardzo ;) Tak samo UJ. też wszyscy mówią ze to takaaa super uczelnia. A to zależy bardzo od kierunku i od prowadzących. jak ja studiowalam, niektórzy prowadzący sobie tak zlewali swoją pracę ze az wstyd. Niby zajęcia miał prowadzić jakiś dobry profesor a on wysyłał na zajęcia swoich doktorantów. Ale Helcia idź na studia. Z wiekiem jest już coraz ciężej sie zmobilizować. ja podziwiam ludzi którzy pracują normalnie na całym etacie i jeszcze chodzą na zaoczne lub wieczorowe. Nie wiem czy mi by sie chciało jeszcze po pracy uczyć jak ja zasypaim nad normalną ksiązką a co dopiero nad naukową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy dzieciach i tak inetnsywnym życiu juz nie mam na nic czasu a co dopiero na rozpoczęcie studiów, a żałuję że przerwałam.... :( dostałam sie na AWF i zrezygnowałam po 1,5 roku... powodem był wyjazd za granicę... i bede tego żałowała do końca zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no samotna ja miałam z tym problem, bo mi nauka zawsze lepiej wchodziła od rana...a jak pracowalam i studia ciagnęłam to popołudniami kiepsko mi szło uczenie się :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzice na studia i to dzienne koniecznie!!!!!!!!!!!! trzeba cos przyc w tym zyciu, a ten moment w zyciu jest rewelacyjny, imprezki, dyskoteki, superrrrrr, poznaje sie ludzi, facetwo ja nie zaluje..... rety a ja juz po studiach,...po studiach podyplomowych, o retyyyyyyyyyyyyyy:P, jak czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×