Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Mam prawko ale jezdzic nie moge 😭 moja mama mi nie da auta bo moj brat zrobi awanture no ja pierdole mam juz tego wszystkiego dosc. A poza tym ona sie boi no kurde to po jaka cholere szlam na to prawko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni wiem, ze jej nie ma ale ja chciałam jej juz POGRATULOWAĆ :D a czemu Ciebie dobiło????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra spokojnie, będzie potrzeba gdzies jechac to Ci dadzą :D nie denerwuj sie kochana, bo złośc piękności szkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o to chodzi ze ja nie robilam tego prawka tylko po to zeby ich wozic ale tez po to by samej tez jezdzic a poki co to wyglada na to ze nie bede w ogole jezdzic... juz mojego chlopaka rodzina mi dala swoj samochod a moja mam mi nie dala i nie da... to jest przykre ze prawie obcy ludzie maja do mnie wieksze zaufanie niz moja wlasna rodzina A w zwiazku super:) wszystko sie uklada:) niedlugo juz bedzie roczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaś GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !1 😘 Świetnie się skała hahahaha moge przyjechac na Twój slub bo prawko zdałam :D:D [czym juz Uni sie pochwaliła:D) 🌼 No bomba :) Madaś ale się ciesze, że Ci sie udało :D hehe 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kaha_22 - jakiś czas temu pisałam tutaj o moim problemie. Dzisiaj piszę wam powiedzieć źe jestem z nim od 24.11, oczywiście zanim zostaliśmy razem bardzo się z nim pokłóciłam i nie chciałam rozmawiać. I wtedy zobaczyłam jak cierpi i źe nie jestem mu obojętna. Musiał się natrudzić bym chciała z nim być. I teraz jestem z nim i jestem szczęśliwa choć jeszcze trudno mi przyzwyczaić się źe jesteśmy razem. Dziękuję Ci kaha_22 bo to co napisałaś dodało mi sił i wiary :) Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my laski musimy sie trzymac razem i wspierac takze Sandro nie ma za co dziekowac. Kliverku a dlaczego nie chcesz i w bieli, ja bylam panna z dzieckiem i wzielam slub w bialej sukni z welonem do tylka co nie powinnam,jedyne co mi ksiaz nie pozwolil to miec swiece,ale mi ona byla nie potrzebna hi hi. Stare klachary mialy o czym gadac przez nastepny tydzien. A co tam raz sie zyje.Pozdrawiam was wszystkich, ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra29 a jak sie uklada miedzy nim a twoim synem,? Ciesze sie ze wam sie uklada i ze dalas mu szanse,warto ,raz sie zyje .Ciesze sie ze napisalas co tam u ciebie.Pozdrawiam i wiecej wiary w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha popieram, jak slub to w końcu to Wasza impreza, musicie czuc sie dobrze a co za tym idzie trzeba sie tak ubrać jak sie tylko chce i nie patrzeć na innych co powiedzą ;) w tym dniu mozna byc pod tym względem totalnym egoistą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywalonajakstarymebel
Witam Was serdecznie - przyznam, że podczytuję Was od jakiegoś czasu ale bardzo chciałabym przeczytać tą książkę. Jesli moja prośba byłaby dla Was niezbyt wielkim klopotem to bardzo bym chciała tą książeczkę na email wiewiorka_123@wp.pl życie mi zgotowało (a raczej były już facet) teraz niezły psikus, jestem sama i chciałabym się podeprzeć na przyszłośc na tką lekturką. Pozdrawiam i będę wdzięczna za książeczkę. Trzymam za Wszystkie dziewczyny mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywalonajakstarymebel
irrenka - ślicznie Ci dziękuję. Bynajmniej zapełnię sobie czas i nie będą mi przychodziły głupoty do głowy :-( Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywalonajakstarymebel na pewno Cię książka \"zabierze\" tzn pochłonie ;) i zero głupot w głowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zołzole :P mnie już może tu jutro nie byc, bo musze sie w końcu spakować... :D ale mam nadzieje, ze jak za 2 tyg wróce to nie zobacze tej samej strony, tylko troche popchniecie topik do przodu :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Irrenka obyś sie nie rozczarowała:P Własnie Madaś dlaczego nie chcesz białej sukni?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje dziewczynki hahahahaahahaaaaa odpowiadam dlaczego nie chcę białej...... ;P bo juz szłam raz w białej hahahahahahahaaaaa a teraz chce iść w innej hahahahahahahaaaaaa i tu nie chodzi o to że ktoś będzie gadał poprostu mój G będzie miał garnitur ciemny brąz do tego kamizelkę koszulę i ten krawat taki inny no wiecie... hahahahaaaaa w kolorze beżowym ;) i ja chciałabym iść w beżu albo różu hahaahhaaaa tak to sobie wymysliłam ;) i do tego ciemno bordowe kwiaty ;) :) :) :) :) :) :) bedzie slicznie dlatego nie chcę bieli,jest taka oklepana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×