Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

u mnie nie było burzy ale mnie tak pożarł komar (chyba z 5 razy mnie ugryzł) że myslałam że go zagryzę własnymi zębami. Obudziłam sie jak już byłam pogryziona, myslałam że oszaleje. I to jeszcze w takie dziwne miejsca (np dłoń i palec) ze sie podrapać nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć samotna upić nie ale poszaleć przy dwóch drinkach albo piwku ,możesz ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:) a ja mam dzisiaj dobry dzien wyspana jestem itd. ircia mam nadzieje ze moj akryl dzisiaj przyjedzie nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no była bufza ,a spalam jak suseł:P:P czy ktoras z was ma kompleksy na punkcie piersi? czy naprawde majac małe piersi mozna czuc sie nieatrakcyjnie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imrpi ja bym chciala miec wieksze, bo niestey mam standardowe;)heheh,ale pocieszam sie tym, ze przy ciąży mi cos powiększą hahaha:-D poza tym faceci tez nie lubia za duzych piersi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama kolezanke co chce powiekszyc, i chce wziac kredyt:O nie ma az takich malych piersi (A), wystarczy ze kupi stanik odpowiedni i dobrze wyglada ale nie czuje sie atrakcyjna , a ja mam rozmiar B 75 i naprawde w nich seksownie wygladam tylko ona tez dobrze wyglada i niewiem w czym problem..facet jej mowi ze jest ok , ale ma watpliwosci...hmm..nie toleruje operacji p.astycznych chyba ze w jakis przypadakch(amputacja, rozmiar 0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :) widzę temat operacji i urody i upiekszania.... nono... ja tez jak każda z was mam swoje jakieś tam dni kiedy czuję sie brzydka i niezauważalna :( dobrze ze szybko mijają :) i jest dobrze.. zreszta nie ma to jak kąpiel w pianie,świece,lampka wina mmmmmhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh...... przechodzi wszystko wtedy :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedziela mila
czesc laski:P ale ja dzi śpiąca, kurna poszlam spac o 24.00 i sie nie wsypalam koszmar:P a wstac z lozka to byla maskra smotna idz na impreze i zycze milej zabawy:) a co do cyckow, to ja nie narzekam:P,hahaha, ale impresive20 podziwiam koleznake , bo bym sie bala isc, ja sie boje zdrowotnej operacji a co tu cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj było sie podzielić ze mną a ja wczoraj o suchym pysiu siedziała :) kawkę z cytrynką sobie wypij i bedzie dużo lepiej zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri a co jak operacja sie nie uda... jak wyjdą krzywo, albo jak będą powikłania groźne... :o powiedz jeju, ze może potem załowac!, a dokładnie tak jak mówisz po ciązy może sie to zmienić... ja nie mam duzych, B75 ale z tych mniejszych B ;) ale o operacji nie myślałam :P lubie je :D czasem owszem smutno mi gdy mój małż sie patrzy na te duże, ale kit z tym... wiem,z ę to facet, to jakby nie popatrzał to by dziwne było :D a on je tez lubi, mówi,z ę będą długo jedrne i okrąglutkie ;) ale to wiadomo,z e kwestia dbania jest ... a przynajmniej dobrze mi sie bluzki nosi, nic sie nie ciągnie, nie bolą mnie plecy, i moge spac na brzuchuuuuuuuuuuuuuuuu ha ha ha ha :P uwielbiam spac na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja laski mam 75 D hehe ale czasem to D przeszkadza... ogólnie to lubie moje dwa balonki hahahhahahahaaaa ale czasem ciężko,a już w ciąży masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witammm i o zdrówko pytaaam !! :D Impree ja tam mam małe B :P wiadomo , że chciałabym miec wieksze ale.. JAK SIE NIE MA CO SIE LUBI , TO SIE LUBI CO SIĘ MA... :) zresztą z duzymi balonami wyglądałabym nieproporcjonalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój szef mi kiedys walnął po złośliwości, ze mi cycki zmalały... a ja mu na to, ze nic mi nie zmalało i jest takie jak było, a poza tym NAJLEPIEJ SIE PIEŚCI TO CO SIE W RĘCE MIEŚCI :P ha ha ha ha zatkało go!!!!!!!!!!!!! juz nigdy mi nic nie mówi na ten temat ;) a mezowi tez kiedys tak powiedziałam, był pod wrażeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj facet irenka, :P codziennie mi masowal np przy ogladaniu telewizji, nauczylam go , ja to wueilbailam lezalam wtedy grzecznie, a on ogladal co chcial:P hahahahhahaha 2 godziny i po tych latach sa super, napwrde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuuuuu miła próbuje sobie to wyobrazić, ze on oglada tv i jednoczesnie Ci masuje piersi :D mój by tego nie wytrzymał...on by wogóle w telewizor nie patrzył!!!! i zaraz by sie rozebrał do naga ha ha ha ha ha ha ha i tyle bym miała z masażu, ze zaraz byłoby inne masowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom :) to prawda tez mam wrazenie ze faceta rece tez sa cudem na powiekszenie piersi;), za kazdym razem mój były twierdził ze mi rosna :D ahahahahahah teraz w siłowni je ujedrniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm chyba musze dzisiaj poprosić o masaż haha :D Irrenka podoba mnie się to "NAJLEPIEJ SIE PIEŚCI TO CO SIE W RĘCE MIEŚCI " !!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kahaaaaaaaaaaaa jak było u lekarza??? Impriii o to widze, ze więcej sie was masuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj sie nauczyl, czesto telewizje ogldalismy juz po seksie, wiec sie dobrze skaldalo:P, ale i bez seksu tez superrrr naprawde po tych amsazach cyce sa super:P nawet moja mama zauwazyla i gada ze mi sie cycki powiekszyly i takie ksztaltne sie zrobily:P a ja do mamy sie smieje: i mowie" mamus masaze, masaze codzienne, bierz tate i niech masuje i zobaczysz co bedzie:P" a on szok....... a ja zeby nie zgorszyc mamy odpwiedzialam "zartuje:P" hahahahahhaa wiecie rodzice nie musza wszytsko wiedziec;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki? ja gg nie mam włączonego bo cos zawiesza sie ostatnio, jakas zła aktualizacja ostatnia była.... masaze to fajna sprawa, ale rece bola troche , to juz uzywac jakis balsamów hehe i romantyczna muzycka hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×