Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Na poboczu autostrady superhiperblondyna w superhipermini wypina swoja superhiperpupę, wymieniając koło w swoim superhipersamochodzie. Zatrzymuje się policjant i najdelikatniej, jak umie, zwraca uwagę: - Rozumiem, że jest pani zdenerwowana, ale stoi pani niebezpiecznie wyeksponowana na poboczu, a ja coś nie widzę trójkąta. - No.. bo.. ja.. mam wydepilowany - rumieni się dziewczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Replay Dwie blondynki oglądają transmisję turnieju skoków. Po niezbyt udanym skoku Adama pokazują powtórkę. Jedna blondynka woła drugą: - Chodz szybko! Skacze jeszcze raz, może teraz wyląduje dalej. - E, co ty! Przecież od razu widać, że leci wolniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jaaaaaaa brzuch mnie boli od smiechu i makijaz mi spływa :P bruska dajemy czadu a co !!!1:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzewczyny wy to umiecie humor poprawic:) Jestescie kochane:* A co do lat auta to wiek nie wazny byle jezdzi a nie my mamy z 2000r a stoi w serwicie:( Ciekawa jestem kiedy go zrobia i co tam w nim siedzi:O Ale mnie jajnik napiepsza strasznie,boli mnie az do nogi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowcie tu nic o awariach aut bo dzis 13 w piatek a ja autkiem musze z pracy do domu dojechac :P Frecia jestem z toba moze szybko ci przejdzie ten wstretny bol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Muszka Mootylek i inne wariatki :P ????? dziewczyny co z wami no chyba ze sprzatacie to wybaczam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na bierząco czytam a że nic mi sie nie chce to i pisac nie bardzo i mysleć :-p taki dzień leniwca :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzi koleś do baru, patrzy a tu jeden gość piegowaty, kobieta obok też piegowata, rozgląda sie po sali..sami piegowaci..woła kelnera i pyta: - kelner, ta restauracja, to tylko dla piegowatych?? kelner rozgląda sie po sali i mówi: - kuffa..znowu kot narobił w wentylator!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż do żony: -Jutro obcinamy naszemu psu ogon. -Zwariowałeś?! Po co? -Pojutrze przyjeżdża twoja mamusia i w tym domu nie będzie żadnych oznak radości! dziewuszki co z wami :( czemu sie nie odzywacie aaaaaaaaaacha zwijacie sie ze smiechu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bidulka Pumeczka sama sobie tu pisze a my wszystkie pracujemy i nie patzrymy na to ze ona tu taka sama i biedna:( Ja ciagle robie mam ale przy ty żółwie tempo :O Jajnik mnie ciagle boli i dlatego ciagle widze jak Żyjątka atakują moje jajeczko:P Oby to byly dziewczynki;) Aha czy wiecie ile zyja żyjątka męskie a ile żeńskie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeńskie pewnie te 72 godziny a męskie 24 :P:P:P:P dziewczyny w pracy sajgon mi sie zrobił, a taki był spokój a tu szefostwo zaczeło szaleć echhh...:o:o:o:o ale zaglądam do was co jakis czas panienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez teraz jest troche wiecej pracy i to tak przed koncem pracy bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to chyba znow bedzie chlopak:P Jak to jest czy jak temperatura spadnie to jest jajeczkowanie czy jak najwyzsza???? Mysmy sie kochali wczoraj wieczorem o 21 a test pokazal ze za 24,36 godz bede miala jajeczkowanie to co mi wrozycie??? Liczcie i piszcie:P Bruska zal mi cie z szefostwem:( czasem maja odchyly nie tylko twoi:O Olej ich i tyle w poniedzialek im przejdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dzien owulacji lub zaraz po niej na syna a przed owu na corcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to tylko teoria w praktyce moze byc roznie :P wiec mysle ze to zadna metoda no i trzeba wtedy dokladnie wiedziec kiedy jest owu :P ja nigdy nie wiem wiec co bedzie to bedzie oby bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się dzisiaj uśmiałam bo musieliśmy z mężulkiem jechać oddać nasienie do badania a w jak najszybszym czasie trzeba je przecież oddać i dowieść, więc musieliśmy oddać w pobliżu :D hehehe , jak jakieś zboczki autem po lesie i w ogóle, no uśmiałam się aż się popłakałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tempka to chyba najwyzsza wskazuje na owu i jesli sie utrzyma po owu dalej wysoka tepka to ciaza tak wyczytalam a jak spadnie tempka to paskudna @ sie zbliza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aagness to masz ciekawy piateczek :P wazne ze sie udalo i dowiezione na czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh nooo tylko mówię najlepiej jako,że dzisiaj jest piatek i 13 jak będziemy w tym lesie to żeby nas straż miejska czy policja nie spisała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana - hehehe :p Ja z moją małą wstałyśmy dzisiaj o 11.30 więc u nas dopiero ranek ;) fretka - jak ty dajesz radę skoro dzieci Ci tak wczesnie wstają? kurde, ja to mam długo @...jakies 4 dni krwawię a później jeszcze kilka dni plamię... ale ja i tak nie jestem zbyt temperamentna... ;) fajnymi kawałami posypałyście z rana, taki przypływ dobrej energii :) u nas słonko świeci więc chyba pomkniemy na spacerek i do sklepu. muszę tylko włoski wyprostować, oczka umalować i wioooo.... a jak wrócę to znowu kilka stronek do poczytania się uzbiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc pod zmienionym nickiem.Ja juz sie przyzwyczilam do tak wczesnego wstawania,a z drugiej strony ja bym nie umiela tak spac dlugo jak ty-nigdy jeszcze nie spalam dluzej niz do 11 i to po nie przespanej nocy;) za to moj mąż by umial spac i to do samego obiadu:P Ale powiem wam ze tak jak tu dzis cicho to jeszcze nie bylo,ale mam nadzieje ze to tylko przejsciowy brak czasu:) W poniedzialek nadrobimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×