Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

butterfly no coś TY.... ja w tym cyklu z mężusiem żadnego fiki fiki, bo go 3 tyg nie było, a jak wiesz w tamtym @ przyszła, spóźniona ale przyszła.... Teraz za p9 dni mam znowu miec @ wiec dlatego te nabrzmiałe bufory hehehhe, a jeden mnie strasznie boli i jeszcze pierwszy raz ma jakies drażliwe sutki takie wiecznie łaskoczące... gdybym miała to i owo z męzem to bym nawet pomyślała... ale wraca moje kochane coś w przyszły wtorek i zostaje tak długo,że załapie sie na dni płodne z pewnoscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście ciekawość za bardzo mnie zżerała i zrobiłam test dzisiaj no i jest niestety negatywny :( ale kupiłam dwa i zrobie jeszcze rano ale juz nie mam zbyt dużych nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko! i jak robilas drugi test? Bo ja tu z niecierpliwosci juz paznokcie poobgryzalam:D Fretka ja co prawda dla corki mialam wybrane imie Patrycja ale tak mi sie spodobala twoja propozycja Lilly,ze caly czas mi teraz to chodzi po glowie. Ale i tak mam nadzieje,ze bedzie chlopak! Laseczki,zycze wam przyjemnego weekendu.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam :( i jest negatywny a @ nadal ie mam i nic nie wskazuje na to zeby miała sie pojawić bo wiecie każda kobietka zna swoje organizm i wie.zreszta od roku mam regularne cykle 21 dni.więc nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...myszka nie wiem ,co ci powiedziec. Nie chce cie nakrecac,ale mi w dzien spodziewanej miesiaczki tez test wyszedl negatywny. Po kilku dniach zrobilam kolejny test i wyszla bardzo, bardzo blada druga kreska. Zobaczysz,jesli przez nastepne kilka dni @ nie przyjdzie,mozesz sprobowac zrobic jeszcze raz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm.... ja miałam tez pierwszy raz od roku spóxnienie... i po 4 dniach przyszła@. Zycze Ci zebys miała tak jak butterfly oczywiscie, ale wiem jak sie jest potem zawiedzionym jak sie tylko patrzy na jedna mozliwosc. xena tez miała jak ja,,,, :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butterfly tak teraz patrze na ten test i jest taka bardzo blada cienka kreseczka ale test robiłam rano wiec pewnie jest juz niewiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co,myszko jesli masz watpliwosci to tak jak mowi mirellaaaa, zrob po prostu badanie z krwi,ktore jest bardziej wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam jeszcze bo dzisiaj i tak juz nic nie zrobie.zobaczymy jak to bedzie.ja nie teraz to możne nastepnym razem sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
myszka ja również myślę że powinnaś zrobić betę. test ciążowy czasami może się mylić, może podobnie jest w twoim przypadku? A jak zrobisz badanie krwi w poniedziałek czy wtorek to będziesz mieć pewność. a tak wogóle to na te badania można dostać skierowanie czy tylko prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Myzko i inne kobietki:) Myszko zaczne od ciebie,nie chce cie tez nakrecac ale u mnie bylo tak samo z 1 synkiem,mialam dopiero popludniu taką cieniutką kreske druga,ba,nawet cien cienia kreski i bylam w ciazy!!! Poczekaj najmniej 2 dni i zrob znowu test.. Butterfly bardzo sie ciesze ze ci sie podoba imie dla dziewczyki:) Ja tez jestem nim zachwycona:) Tak bardzo pragne coruni ze staje sie to moja obcesją,musze sie dowiedziec tego 2 coz to we mnie siedzi,bo jak chlopczyk musze sie do tego psychicznie nastawic;) Milego weekendu kobietki moje kofane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Myszko jak z Twoim testem? robiłaś drugi raz? Czekamy na wieści Mnie dalej niezmienne ząb nap. ... Chyba oszaleje bo podniebienie tez mnie boli i jeść nie mogę Jutro dentysta murowany (o ile mnie przyjmie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Sorki że się nie odzywałam, ale miałam urlop i troszkę mnie nie było. Witam nowe staraczki! trzymam kciuki aby jak najszybciej pojawiły się 2 kreseczki na waszych testach ;) A My ( tzn ja i mój M) zawieszamy narazie starania :( Niestety kryzys dopadł i nas , a własciwie fach mojego M :( jak się wszystko nie wyprostuje, to po wakacjach stąd uciekiemy (tzn wyjedziemy za granicę- bo za granicą mój M może liczyć na lepsze propozycje w swoim zawodzie). ten cykl uważam za \"?\". Kochaliśmy się jakieś 3-4 dni przed owulacją ( jeszcze zanim podjęliśmy decyzję o zawieszeniu starań) więc z ciąży raczej nici (chociaż wszystko się może zdarzyć ;) ) będę do Was zaglądała i czasem pewnie zagadam. tymczasem trzymajcie się dzielnie kochane brzuchatki i staraczki!!!! trzymam za was kciuki i życzę powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Witam w ten piekny dzionek Prosze orelację która testowała, działała itp jakie macie przeczucia? Iza - szkoda nastepna sie wykruszasz ale powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Iza bardzo mi przykro ze nie mozecie sie starac :( To jest nasz \"kochana Polska\" ze trzeba uciekac jak sie juz nie da zyc... Ale zycze tobie zebyscie mogli zostac we wlasnym gniazdku razem i na miejscu no i zebyscie sie mogli dalej starac ;) No a z innej beczki,to ja tez czekam na wiesci od naszych testowiczek!!!! Robicie te testy,czy spicie jeszcze ;) ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
Hej dziewczyny. Ja wprawdzie jeszcze testu nie robiłam, do @ mam nie całe 2 tygodnie, ale co przez ostatni tydzień tempkę miałam 36,6 i już miałam nadzieję, to dziś rano była 36,4. i chyba nie będę na razie w ciąży. Chociaż nie wiem może to się zdaża? Zobaczymy może @ przyjdzie wcześniej. Bo miałam tak samo w zeszłym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia ale to chyba za szybko by ci spadla jak na 2 tygodnie przed @-to tak spada na pare dni a czasem w dzien @,takze ja bym sie narazie tempka nie sugerowala,poczekac musisz co sie bedzie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
masz rację, jeszcze trochę poczekam. a może to być oznaką że jestem w ciąży? tzn, ten spadek tempki? wczorak 36,7 a dziś 36,4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie macie laseczki? Ja dzisiaj zaszalałam i zjadłam 2 pączki i wiecie co? miałabym ochote na jeszcze conajmniej 2! To straszne wiem, ale teraz mam to gdzies;) I tak jest to chyba pierwsza słodka rzecz odkąd dowiedziałam się,że jestem w ciąży. Tym razem mam zamiar sie troszkę wziąć za siebie,bo w pierwszej ciąży strasznie przytyłam i nie chce tego powtarzać. Czy wy brzuchatki i laski majace juz dzieci,cwiczyłyście w ciąży? Jeśli tak,to jakie to byly ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia ja zaraz po wolce mialam spadek na leb na szyje,czyli z 37.1 na 36.8!!! takze hmmmm kto wie??? ;) Butterfly to jestes dobra ,tyle co ja slodkiego juz zjadlam w tej ciazy to za cale zycie nie :O Ale juz sie hamuje bo boje sie o ta cukszyce ciazowa,niew iem na czym to polega ale troche przystopowalam - jem BRADZO DUZO owocow za to ;) Pozdrawiam kobietki cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
hej dziewczyny, a co tu dziś tak spokojnie? nikt się nie stara o dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki masakra ale mam zamote w głowie dzisiaj rano miałam rózowy śluz taki jak przed @ a teraz nic zero eh juz nie wiem.a wy dziewczyny wcinajcie słodkie jak macie ochote teraz wam wolno bez wyrzutów sumienia hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja sie od jutra będę starac wraca mąż :) Jezu jaka jestem stęskniona ale będzie hihihi...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam! Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog ( o porodzie i Prawach Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195 Serdecznie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×