Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość gość
Cardinal palace to spory kawałek od Siedlec ok 20 km, a w siedlcach jest jeszcze aleksandria na tyle osob i hotel jest ale cena z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy wesele w 2017 w Aleksandrii. Cena 180zl za osobę. Nie uważam aby cena była z kosmosu. W cardinale palace zapewne jest podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze w Aleksandrii zeszli na ziemie i zmienili cenę bo w tamtym roku koleżanka mówiła ze chcieli 190 zł za osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 150 osób 190zl, a powyżej 150 osób 180zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o ceny to wszędzie podobne: Chodowiak 180-190 zł/os, aleksandria 180 zł/osoba, Olimpia od 165-180 zł/osoba (zależy od terminu kwiecień-maj najtaniej), wesral 180 zł. A co do planowania wesela w 2017 roku to wiem że tylko w olmipii mają wolne terminy na kwiecień i maj, może też na późny pażdziernik a tak to wszędzie już porezerwowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robiliśmy rezerwacje w Zajeździe Europa na zime- to podpisaliśmy umowę po 159 zł/os , ale letnie miesiące były po 179 zł , więc spory rozstrzał cenowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze tak jest, że od maja do połowy września ceny większe są. W orchidei w pazdz mozna nawet trafic za 150zł/os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W październiku żeby nawet po 100 zł za osobę było to bym wesela nie chciała masakra brrrr zimno szaro buro i ponuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można polemizować kiedy jest dobry termin na wesele- latem upał - i pot leje się po plecach w kościele i na dworze , jesienią jest chłodniej ale pogoda to loteria . Zima - jak jest śnieg - piękna sceneria ale już nie wyjdzie się na powietrze ( ale wtedy ma się wszystkich Gości na sali ) :) To dobrze, że są promocje zimowe czy jesienne- bo są osoby które chcą zaoszczędzić parę złotych a zrobić w wymarzonym lokalu wesele a za zaoszczędzone pieniążki można pojechać np. w podróż poślubną w ciepłe kraje ;) Tak więc - dla każdego coś miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką macie dziewczyny odległość od kościoła do sali? Sala już zaklepana ale zastanawiam się czy nie za bardzo najeździmy się w dzień ślubu. Z narzeczonym zdecydowaliśmy się, że wesele zrobimy z Łukowie. Tam ceny to zupełnie inny świat, a znaleźliśmy salę która nas satysfakcjonuje. Taką samą odległość mam do Siedlec i do Łukowa. Z tymże on jest od stron Zbuczyna, a ja Wiśniewa. Zdecydowaliśmy się, że ślub musi być u niego bo kościół jest dużo ładniejszy niż mój ale będzie to wyglądać tak, ze on przyjedza do mnie, razem jedziemy do jego kościoła (gości chyba poprosimy żeby przyjechali od razu do kościoła) i na salę. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no najeździsz się troszeczkę - jakby nie było to masz przynajmniej 2 godziny na dojazdy do niego do kosciola do sali . Myślę, że optymalna odległość między kościołem a salą to 20 do 30 km . Ze Zbuczyna do Łukowa pewnie bedzie ok 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No będziecie jeździć i nic więcej, a pamiętajcie ze ta noc szybko mija nawet nie wiadomo kiedy, a samochodem z dekoracja tez szybko nie pojedziesz żeby nie spadło wiec proponuje zrobic mała przejażdżkę autem po trasie i zobaczyć ile czasu wam to zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądaliśmy salę chodowiak po remoncie jest bardzo fajnie, ale Brakuje zagospodarowanego terenu wokół budynku i dalej trochę lepiej wypada Aleksandria i orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a czy ktoś się orientuje ile za ślub bierze ksiądz w Kościele Św. Teresy, czy pozwala na przybranie Kościoła? I ile mniej więcej dań obejmuje cena za wynajem sali w Novotce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilość dań mniej to trzy a więcej to pięć - więc mniej więcej między 3 a 5 dań obejmuje oferta . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferta weselna w Siedlcach standardowa to 5 gorących dań , 10 przekąsek, owoce, ciasto, tort, napoje -i tak jest we wszystkich lokalach. Ceny kształtują się w zależności od jakości i standardu lokalu- ale wygląda to na poziomie zwykłej sali 150-160 zł od osoby , po hotele i restauracje 160- 190 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala omega nie dziwie sie ze chcecie termin odsprzedać, bardzie brzydka sala niczym remiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W omedze podobno 130zl za osobę to czego się spodziewać za takie pieniądze. Taniego mięsa i psy nie chcą jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może mi polecić dobrego fotografa i dj'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś orientuje się ile za ślub biorą księża w siedleckich parafiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prymitywny i bezsensowny ten atak na Omegę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest forum i kazdy moze wyrazić swoje zdanie, tych osob przynajmniej na temat a twój zbedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W katedrze 1200 zł z kościelnym i organista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w katedrze nie duzo myślałam ze ze 2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam sale weselną w Przygodach. 3 września 2016. Info weedingtime@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to mięso niby tanie w omedze to niby skąd? wierzejki czy mościbrody? co to znaczy tanie? z Ukrainy je biorą? po co takie głupie wpisy? lepiej się czujesz jak na kogoś naplujesz? i to jeszcze anonimowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tej osobie chodziło w cudzyslowie z tym mięsem a nie dosłownie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×