Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Gruszko mi też bardzo przykro, trzymaj się kochana i nie poddawaj. Za kilka dni już się uspokoisz i spojrzysz z nadzieją, że nastepnym razem się uda. Trzymaj się jeszcze raz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tak cicho tu dzisiaj!!!!!! Gdzie się podziewacie???? Gruszko jak się trzymasz???? Mot, a co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli mnie jeszcze pamietacie miałam dostać @koło 11 dzisiaj jest 14 ale nie czuję kompletnie nic.Dzisiaj jest 33 dzień cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, pamiętam Ciebie bardzo dobrze:) No to już patrzę 3 dni po terminie i co jak z teścikiem, kiedy planujesz zrobić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia, a Ciebie staranka, czy już dzidziuś w drodze:) Ja tez nie lubię chodzić do gina, ale cóż mus to mus:) Kasiulaha, to żeczywiście jesteś twarda, ja wytrzymałam tylko do dnia @ i odrazu po test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia, to życzę powodzonka. Ja tez czekam na @ bo chciałabym znowu zacząć staranka, ale spóźnia mi się już dziś 6 dzień - jak na złość!! To też bedzie mój 2 cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko tak mi przykro :( Ninam a ja uważam. że u Ciebie jeszcze wszystko się może zdarzyć :D Ja czekam do poniedziałku - mam etap, że jak pojawi mi się jakiś objaw, który mógłby coś wskazywać to wymyślam dla niego tłumaczenie - mdłości a to za dużo zjadłam itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mot w końcu sie pojawiłaś!!!!! Z tymi objawami to właśnie tak jest, bo chcemy żeby były!!! Mot ja mam nadzieję, że ty jako pierwsza nam tu napiszesz, że masz te upragnione II kreski:) a jakie masz objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobitki, jestem tu nowa, staram sie od roku, ale bezowocnie, jestem w 12dc (pierwszym stymulowanym clomidem) i dzisiaj ide do gina zeby zobaczyc czy mam owu, trace juz sily i nadzieje ze kiedykolwiem bede mama, do tego strasznie wyrzywam sie na swoim kochaniu, zaluje tego, przeciez to nie jego wina, tak marze zeby zobaczyc dzisiaj choc jeden pecherzyk ;).....bylby to jakis promyk nadzieji...pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ninam :D właściwie to nie mam żadnych stałych objawów. Od wczoraj zaczynam sobie tłumaczyć, że nie jestem w ciąży bo chyba bym coś czuła. Tzn. zawsze by się coś znalazło ale czuje, że to troche naciągane. Np pijam 2 kawy dziennie a wczoraj wypiłam tylko jedną a dziś tą poranną w połowie wylałam bo już nie mogłam i teraz mnie nie ciągnie. Śpię po 10 godzin dziennie a wieczorami padam (nie mam czym być zmęczona). Poza tym miałam pobolewania podbrzusza ale dziś tylko raz a wcześniej dużo. No ale psychika płata figle więc podchodze do tego z rezerwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe..
czesc dziewczyny ja mam dostac @ 23-25 pazdziernika owulke mam 3 dzien i tak czytalam sobie posty od banderki.. nie wiedzialam ze objawami tak wczesnymi moga byc klucie jajnikow mi zaczely sie wlasnie dzisiaj raz jeden raz drugi, piersi mnie bola cholernie przez 2 dni nie nosilam stanika dzisiaj musialam ubrac ale cos czuje ze i tak go zdejme, no i ten apetyt, ciagle jestem glodna. W sumie kochalam sie dzien przed owulacja i w dzien owulacji ale bez finiszu w srodku chcielismy sie starac o bobasa w przyszlym roku po slubie :) dlatego tez stwierdzilismy ze narazie kochamy sie bez finiszu we mnie, oczywiscie wrazie wpadki obydwoje bysmy cieszyli tylko plany nieco by nam to pozmienialo szczerze mowiac nie chce dostac tej @ ale zobaczymy :) myslicie ze moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe - to masz takie nastawienie jak ja w sierpniu - tyle że u mnie z finiszem, że jak coś wyjdzie to trzeba pozmieniać plany (czytaj przyśpieszyć) a jak nie to rozczarowanie. Wtedy nie wyszło ale teraz już bardzo chce - tzn. chcemy ;D czy możesz być to teraz na dwoje babka wróżyła. SKoro nie było finiszu to zmniejsza prawdopodobieństwo ale nie całkiem, bo wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe..
wiesz bo co do tego to ja dokonca pewna nie jestem :) po pierwsze plynu preejakulatu bylo bardzo duzo po drugie w sumie moj facet jak wyciagnol swojego czlonka to odrazu ze tak brzydko powiem z niego pryslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe..
nie no bede testowac dzien po terminie spodziewanej @ :) wczesniej chyba nie ma sensu tak mi sie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe..
jej ale bylabym szczesliwa gdyby test pokazal 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam juz symptomy nadchodzacej @ czyli 2 dni przedokresem am plamienia brazowe i juz sie pojawiły wiec dupa z tego cyklu tak mi dzis smuttno... ale co to dopiero 1 miesiac starań... hmmm juz chyba testu nie ma co robic bo @ przyjdzie o czasie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurkatako, wiem ze Ci ciężko, ale nie poddawaj się, życzę Ci tego żebyś zobaczyła te pęcheżyki i zeby Ci się udało w końcu!!!! Mot - no to te twoje objawy są zastanawiające:) coś mi się wydaje, że II kreseczki to będą!!! Folik ja jednak trzymam kciuki , żeby nie przyszła ta wstrętna@. A normalnie też masz plamienia przed okresem??? Ciekawe - witam Cię u nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka28-
witam kobitki....ja juz jestem po tych dniach...teraz muszę cierpliwie czekac :-(.@mam dostac 22 .Naprawde nie wiem jak to wytrzymam...mam takie pytanko jakie mogą byc pierwsze objawy zafasolkowania słyszałam ze bol piersi? własciwie jaki to ból czy ktoras z was jest w stanie go opisac?Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bol piersi pojawił się dopiero po terminie @ i bolały piersi na bokach, to takie uczucie jakbym miała w nic zakwasy... a przed terminem @ to miałam bardzo wrażliwe i swędzące sutki... noszenie stanika z koronki odpadało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dla wszystkich :D Ninam - właśnie ciekawe co u niej? Julka Ty masz termin 2 dni później niż ja więc to tak blisko i wiem jak się czujsz. Choć ja zaczynam mieć wątpliwości :( Baderko jak dobrze, że tu jesteś i rozwiewasz nasze wątpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Dziś mam mało czasu , w pracy sajgon, ale jak bedę mogła to bedę zaglądać tutaj:) U mnie dziewczynki bez zmian , @ jak niebyło tak nie ma, zaczynam się obawiać co by tam na dole było wszystko w porządku, bo nigdy takie takie opóźnienia mi sie nie zdarzały, wszystko było jak w zegareczku. Baderko, a jak Ty się czujesz? Mot, a u Ciebie mam nadzieję, że żadnych oznak zblizającej się @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×