Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

przepraszam dziewczynki ze tak rzadko pisze ale dzis wyjatkowo mamy kontrole w pracy i nie mam jak pisac :P ninam mam 24 latka :) karola - wczoraj była Nasza miesięcznica, juz @ - jestesmy juz starym malznstwem ze hoho :D slyszalam ze malzenstwa z wrzesnia sa bardzo szczesliwe i dlugo trwaja :D oby tak bylo w moim no i Twoim przypadku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:) natalka no pewnie że NAJszczęśliwsze Baderko tempka skoczyła spójrz na wykres... tylko ten śluz dziwny( rano był tak troszkę przezroczysty rozciągliwy ale reszta dnia biały i lepki- przepraszam za dosłowny opis) co o tym sądzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Hej dziewczyny, mam dylemat, zazywam wiesiolek, i jakos zauwazylam, ze nie poprawil mi sie sluz, wrezc przeciwnie nie mam go wcale, albo mi sie tak zdaje!!!! masakra, nie umiem okreslic kiedy beda dni plodne, czy juz byly czy dopiero beda!!! dzis 15 dzien cyklu wiec normalnie sie zastanawiam co i jak, 13 dnia, czyli przed wczoraj zaczal mnie bolec brzuch tak jak na owulke, zrobil sie wydety i twardy, ale zadnego sluzu, maskara!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
a ja wczoraj zrobilam sobie teścik...fakt faktem wieczorem i załamana jestem...nadal jedna krecha:( . Kurcze nie mogłam się doczekać...wiem że okres miałabym dostać za około 6 dni...ale ciekawość zwyciężyła... ehhh:( a do czasu okresu pewnie nic się nie zmieni....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niegrzeczna Aga- jeszcze nic nie przesądzone, nawet nie mysl o tym... testy zwykle wychodzą (najwcześniej) pierwszego dnia spodziewanej @. Także nic sie nie martw i nie załamuj, po prostu przeczekaj spokojnie do @ i zrob test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, wpadłam tylko się pożegnać. tym razem nie będzie jeszcze dzidzi dla nas. w czwartek plamienie nasiliło się, a wczoraj i dzis przekształciło się w krwawienie. rozmawialam z lekarzem, nic wiecej dla nas nie mogl zrobic, tym bardziej, ze jak wczesniej pisalam nie widzial zarodka na USG- prawdopodobnie wiec to ciąza chemiczna byla. nie krwawię jakoś bardzo mocno na szczęście, ale boję się, że to może potrwać. jestem w domu. wedlug lekarza macica w tak wczesnej ciąży oczyszcza sie sama i nie bedzie potrzebny zaden zabieg... przy okazji - czy ktoras przechodzila takie samoistne poronienie? mialabym pare pytań... mam nadzieje, ze wam sie uda! my bardzo przezywamy to co sie stalo, jednak widocznie tak musialo byc... chcemy zrobic mase badan przed kolejna ciaza. jeśli mogę coś poradzić tym które starają się o dzidzię - nie róbcie testów zbyt wczesnie... my zrobilismy tuż rzed spodziewaną miesiaczką -przez to caly tydzien cieszylismy sie z naszego malenstwa, a teraz swiadomosc, ze to nie jest zwykly okres jest naprawde straszna. Wolelibysmy nie wiedziec - gdybym nie robila testow, nie biegala na badania, itp. to pomyslalabym poporstu ze mi sie okres przesunal o tydzien i juz. a tak teraz psychicznie jest o wiele gorzej... juz teraz drze na mysl o kojenej ciazy... chęć posiadania dzieci jest jednak ogromna i dlatego bedzimey strac sie za kilka miesiecy... pozdrawiam was cieplutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca maleństwa... strasznie mi przykro i smutno... widać tak miało być z jakiegoś powodu... i masz dużo racji w tym, że nie należy robić testów przed terminem @... wg. lekarzy aż 50% zapłodnionych komórek nie rozwija się dalej i zostaje usuniętych przez organizm wraz z @...i w takiej sytuacji chyba faktycznie lepiej nie wiedzieć, że "było się w ciąży"... miłej niedzieli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca maleństwa bardzo mi przykro :( ja w maju tego roku też robiłam test 7 dni po terminie @ poszłam do lekarza stwierdził 4 tyg ciąże i kazał za tydzień znowu przyjść i niestety ciąża przestała się rozwijać i w czerwcu miałam robiony zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Oczekujaca malenstwa, starsznie mi przykro, strasznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca maleństwa ja wiem że to brzmi strasznie ale poronienie w pewnym sensie dla kobiety to zbawienie poniewaz organizm odrzuca słaby płod. Naturalna selekcja. Ja wiem ze sie łatwo mówi aletrzymaj sie kochana i staraj sie dalej:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NieGrzecznaAga24 - myślę że ten test to zdecydowanie za wcześnie był zrobiony, więc nie martw sie i czekaj do dnia @ i trzymam za Ciebie kciuki:) Sylwinko, a co u Ciebie??? zrobiłaś już test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Hej dziewczyny, mam pytanie, widze, ze piszecie o problemie z prolaktyna? skad moge wiedziec, czy u mnie jest w normie? bez robienia badan? macie jakies widoczne objawy za wysokiej prolaktyny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!! Co tam u was dziewczynki słychać???? Piszcie:) Ja przez te ostatnie dni nie bardzo miałam czas tu zaglądać. Ale liczę, że się odezwiecie i napiszecie co u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie:) to wszystko przez te wolne, jakoś brak czau na siedzenie przed kompem. Co tam słychać u Ciebie Karola???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bradzo was przepraszam za nieobecmność ale dalej w domu mam popsutą klawiature, a nie zawsze chce mi sie iść do rodziców. Wiem powinnam sie cieszyc ale dopóki nie bede na 100% pewna to nie potrafie lekarz był super poopwoiadał co widac na USG i że mam sie nie martwic wszystko ok i według niego wszystko rozpulchnione, miękkie nie wskazujące na @ śluzówka 8 mm wskazująca na poczatki ciąży ok 2 tygodnia, mam bete zrobic w piątek i potem za tydzieć jesli potweirdzi to mam przyjść ok 1 grudnia a jak nie to tak czy siak mam przyjść zaczniemy od luteiny Pewnie w glłebi duszy sie ciesze nie jestem już kłębkiem nerwów jakis spokój na mnie przyszedł bedzie co ma być :) :) a musi byc ok :) Dzis byłam na cmentarzu w 3 rocznice smierci dziadka i bardzo go prosiłam żeby mnie wspierał :) Od jutra wracam do was z nową energia do życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusiu, cieszę się, że lekarz przekazał Ci takie dobre wiadomości więc teraz wypoczywaj i nie stresuj się. Będzie wszystko ok mocno trzymam za Ciebie kciuki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninam dobre to beda jak zobacze na własne oczy wynik bety który potwierdzi jego teorie ale jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ninam:) co u mnie?? eh znow sie nie udalo ( no chyba ze jakis cud sie stanie)ale co tam staramy sie dalej:) teraz w grudniu bedzie mąż:)i już sie postaramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karola, to chyba tak jak u mnie. Myślę, że też mi sie nie udało bo @ mam mieć 15, ale już czuję jak mnie brzuch boli na @, więc znowu nici :( Wkurza mnie to ale co mogliśmy zrobić to zrobiliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiedziałam wyszła słabiuteńka duga kreseczka u dołu troszke mocniejsza ale do jej daleko ale jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia, to chyba już można tobie pogratulować:) A kiedy robiłaś test????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
Żabusiu 🌻G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E🌻!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
tym razem wyszło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×