Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

moje najważniejsze noworoczne postanowienie to zakończyć to długie i namiętne duszenie bo w końcu stanę się jak ten pies z harego potera - ponurak :) i tylko horrory będę pisał :) z paleniem mi się udało 12 lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przez okno , bo jeszcze w domu jestem jestem , widzę uśmiechniętego sąsiada - jest w moim wieku , od paru miesięcy zwę go caramba - szpieg z krainy deszczowców. jeden z moich exkolegów donosicieli żonie. przy piwie powiedziałem mu że nie podoba mi się że moja żona sama wyjechała pod namiot a on przy dostojnej okazji gdy mnie nie było upojony przez żonę i jej koleżanki wszystko opowiedział dodając własnego sosu. taki wróbelek jak te co tu latają często. brakowało mi tańca w sylwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
napisałam tyle i nici skasowało mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
sens był taki: że jak to być może zły że sam byłeś w sylwestra a żon na imprezie coś tu nie tak jest uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
tak to sem ja :) albo mój anioł :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że jest nie tak i to bardzo nie tak to ja wiem :) sił mi tylko brak by to skończyć :( raz na zawsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
Nadchodzi trudny czas. Musisz pokonać trudności płynące z wewnątrz i z zewnątrz ciebie. Nie pozwól sobie na utratę sił i energii życiowych. e do dupy z tymi wróżbami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się moje wróżby podobały :) ja dam radę - bardziej się o dzieci boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tak ładnie napisałaś mi - jak wróżka właśnie. mianuję Cię naszą wróżką . jak chińskie ciacha nie - to czekamy na Cię !!! powróż nam Ty Sela na nowy rok :) z czego chcesz , z fusów , kart , dłoni , wosku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jedno jest wszystkim, a wszystko jest jednym, w tym się przejawia doskonałość rzeczy" a to moje ciacho dzisiejsze :) takie bez wróżenia - co wyjdzie to wyjdzie :) mam pecha do filozofii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
Powróżyć powróżyć Pytam Cię kawalerze Daj rękę Twą miły Powiem kto na Ciebie czeka Czy blondynka czy brunetka bo rude fałszywe są nad wyraz ;) PS nacisnełam po lewo a potem link i wyszło żę ziemia górą a pod nia ogień i brednie jakies mi snują że nadchodzi trudny czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
a teraz to mi wyszło wróżba dla złego zapewne Heksagram 55 - Obfitość (Trygramy: Piorun - na górze i Ogień - na dole) Osiągniesz satysfakcję i pełnię szczęścia. Postaraj się, aby nic nie zakłócało twojego spokoju. Ciesz się chwilą i nie myśl, co będzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
to mi nawet pasuje do Ciebie pioruny i ogień piekielny :) zły i piekielny a więc Carpe diem zły mężu... carpe diem sniper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
Paloma to dla Ciebie: Heksagram 26 - Ograniczona siła wielkiego (Trygramy: Góra - na górze i Niebo - na dole) Spotkasz kogoś, kto okaże się większy i potężniejszy, niż wydawał się na pierwszy rzut oka. Spotkasz bratnią duszę, która zaprowadzi cię w bezpieczne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
a tak na trzeźwo i zupełnie poważnie zły czasem lepiej nie podejmować decyzji mogą okazać się pochopne i bolesne w skutkach A sprawa odłożona na później rozwiąże się sama nabrać należy do niej jeno dystansu i spojrzeć świeżym okiem wiem - pewnie bredzę ale juz tak mam że wszystko muszę wyważyć za - na jedną szalę przeciw- na drugą czasem decyzje zapadają obok mnie ale jak już sama podejmę to na maxa jestem pewna że tego właśnie chcę i wtedy nie ma odwrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
e chyba nie masz ochoty na wróżenie z ręki to może... weź daj mnie rękę słodki jak z miodu wezmę Cie w aucie na 100 różnych sposobów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważenie trwa rok ponad. któregoś dnia nie miałem siły już nawet myśleć całą noc modliłem się do mojego anioła o pomoc następnego dostałem odpowiedź ! znak jakich się nie lekceważy od tamtej pory jestem spokojniejszy. sercem decyzję podjąłem Sela - najtrudniejsze to przelać to na papier , złożyć w sądzie i żyć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
sniper czasem mam wrażenie że jesteś młodszy od Palomy chociaż z rozmów wynika że jesteś w moim wieku czyli 30+ kolezanka moja do Egiptu ze znajomymi się wybierała zawsze zastanawiałam się jak to być może i jak to się dzieje że jedzie bez męża a on bez niej to juz chyba kolejny krok wtajemniczenia być musi i Twoja kobita bez Ciebie pod namioty z dziećmi chociaż??? ferie wkrótce i jak mi mąż mój oświadczyc raczył żebym zarezerwowała pobyt w Szklarskiej a on dojezdżać raczy z pracy dziwnie się poczułam no bo jakże to tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
może byś w końcu wyluzował i nabrał dystansu ;) powróżyć powróżyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko się o tym pisze - zwłaszcza na ogólnym forum. bez dzieci , nawet nie powiedziała gdzie i z kim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×