Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

no na mnie tak działa ex ostatnio jak płachta na byka... czekam aż wybuchnę i się z nim pokłócę... zastanawiam się tylko co on ma na celu...ciągle coś mu nie pasuje, tak jakby chciał mieć kontrolę nad tym co robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam wszystkich 🌻 Święta, Święta :) Moi Kochani \"Browateriusze\" ja juz dzisiaj składam Wam życzenia, bo póxniej może nie będzie jak i kiedy :D Tak więc: RozkojaŻona - nie zmieniaj się, jestes wspaniałą kobietą, dobrą matką :) ja w Ciebie wierzę :) spełnienia marzeń 👄 miłości i radości :) klambaka - j/w :p wiem, że nie zawsze życie jest proste ale silna jesteś :) Tobie również spełnienia najskrytszych marzeń 👄 T_t - świetna z Ciebie dziewczyna :) ktoś kiedys powiedział\" usmiechaj się, bo nie wiesz czy ktoś nie zakocha się w Twoim usmiechu\" :D Korzystaj z zycia kobieto :) Oby tak dalej :) pomarańczka - spokoju, miłości, radości 👄 niunia, pocztylionka - Wam wszyskiego naj, naj na te Święta 👄 kunegund - Ciebie mało znam, bo jakoś na te randki zgrać sie nie możemy :P ale też życze miłości, tej jedynej, wyśnionej, wymarzonej :) ciicha - Ty piszesz wiersze??Tak?? piekne :) spełnienia :) novsza - obyś już długo nie musiała czejkać :) piwnica - spokoju i miłości 👄 Wszystkim życzę spokojnych, rodzinnych Świąt, obyśmy opłatek podnosili bez żalu w sercu. Pomyślę o Was ciepło w te Święta :) Błogosławieństwa Bożej Dzieciny na każdy dzień 🌻 Bardzo się cieszę, że Was poznałam i wróce po Świętach :) K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Bożego Narodzenia dni urocze, niechaj szczęściem serce gra. Niech zdrowie dobre Was otoczy, i na dni przyszłości trwa. Niech te święta przyniosą Wam Boże łaski, spokój, radość i dostatek wszelki, a Nowy Rok niech spełni marzenia ukryte na samym dnie serca. Ania poza tym... życzę Wam wytrwałości we wszystkim, pogody ducha, uśmiechu nawet jeśli nie ma powodów dla niego... i przede wszystkim dużo miłości PS stokrotko dziękuję Ci bardzo za życzenia PS2 ja już nie indywidualnie, ale czasu brak :( ściskam i całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie za dużo nie ma, bo net mam ograniczony... zresztą no jakoś trochę się pozmieniało :P powinnam pisać inż, ale mi się nie chce, od jutra biorę się za nią ostro... już nie kicham, ale kaszel nadal mam i sylwestra spędzę w łóżku z laptopem, cóż to też mężczyzna ;-) a co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc T_t 👄 U mnie to wyglada tak... rozstalam sie z mezem, zeby spelniac marzenia... zeby byc z NIM.... a ON... powiedzial, ze nie chce... ze klamal, ze nie kocha i mowil to wszystko zeby bylo milo.... Zajebisci nie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoktortka_śniegu
RozokojaŻona - przytulam mocno Jeb***y skur*****yn... Jak bedziesz chciala pogadac to daj znać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrortka_śniegu
To byłam ja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc stokrotko 👄 Przekonalam sie, ze nie warto spelniac marzeń.... Nie warto gonic za nieosiagalnym. Tak strasznie to wszystko boli.... Mimo wszystko go kocham, nie potrafie tak po prostu przestac. 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w nic nie wierze.... Mam dziecko i o tym musze myslec. Przyjaciółki zalatwily mi prace. Kiedys zapomne o wszystkim, kiedys to przestanie boleć. Na dzien dzisiejszy nic mi sie nie chce. Nie jem, nie spie, nie sprzatam, nie gotuje.... Po prostu oddycham (jeszcze), pale 60 papierosow dziennie i wypijam ocean kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dziecko, to najważniejsze. Dla niej pozbieraj się chociaz troszkę. Jej tez nie jest latwo. Kochana, w takim razie moze lepie, że stało się tak a nie inaczej. Okazało się, ze to nieodpowiedzialny d***pek. Odeszłaś od męża, bo chcialaś mieć lepsze życie, teraz takie będzie. Wiem, że nie będzie łatwo, ale aby do przodu. K****wa, ja naprawdę nie wiem co napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam, udało mi się wreszcie... i doznałam szoku... RozkojaŻona - przytulam Cię mocno, chociaż wiem, że niewiele Ci to w tej chwili da... Kurwa mać, słów mi brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonka, jedyne, co mogę w tej chwili dla Ciebie zrobić, to 👄👄👄 i żałuję, że nie mogę więcej... Ale podejrzewam, że wiem, jak się czujesz. I wiem, że gdybym powiedziała " nie martw się, kochana, będzie dobrze", to walnęłabyś mnie w pysk. Więc powiem: kurwa, dupek jebany, skurwysyn popierdolony i wielkie gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet tego nie potrafie... nie potrafie go wyzywać... Głupia jestem nie?? Powinnam słać mu \"piękne\" wiązanki, ale co to zmiemi.... Nie kocha mnie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o wiązanki. Nie kocha - ok. Tylko po co kłamał? Stąd moje wiązanki. A Ty - wiem, że nie potrafisz w tej chwili wiązanek... przechodziłam kiedyś przez coś podobnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×