Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

No wlasnie!!!!!!!!! Kurwa mac po co kłamał???????? Po co mowił to wszystko, po co robił nadzieje??? Przecież wiedział, ze moge wszystko stracic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Cię nie kochał i go to nie obchodziło. Dlatego jest egoistycznym dupkiem. A tak przy okazji - czy odeszłabyś od męża, z którym Ci było źle, gdyby nie było tego drugiego? Pewnie nie, bałabyś się. Więc popatrz na to z drugiej strony - ten dupek był narzędziem w rękach losu, żebyś Ty mogła znaleźć własną drogę... żadne pocieszenie w tej chwili, wiem. Ale za pół roku właśnie tak na to będziesz patrzeć. Też wiem. Z doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słów mi brakuje... wniosek: facet to świnia i tego się będę trzymać, bo coś z nimi jednak jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonka... ja sobie tkwiłam w małżeństwie o 15 lat za długo...bo się bałam, że nie dam rady sama... zjawił się On... i też mnie strach obleciał, że to nie tak, że jak zniknie, to nie dam rady... bo z początku nie było wiadomo, co w ogóle będzie... więc tkwiłam tak jeszcze pół roku... a On wcale nie dawał mi do zrozumienia, że coś między nami mogłoby być, a nawet bym powiedziała, że wcale na to nie wyglądało... i dalej nie wiadomo było, co będzie, a ja zamknęłam oczy, skoczyłam na głęboką wodę, bo przez te pół roku miałam sporo czasu na przemyślenia i przestałam się bać... i warto było, mimo że nie wiedziałam wtedy, co będzie dalej... zresztą - ja dalej nie wiem, co będzie dalej... ale wiem, że już nie boję się być sama, i wiem, że odchodząc od męża zrobiłam dobrze, bo mi z nim było źle, i nie ma znaczenia, czy teraz ktoś ze mną jest, czy go nie ma - mnie jest dobrze samej ze sobą i o to w tym wszystkim chodzi... i tego Ci, kochana, życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka - ja pół roku temu to nawet bym tak nie pomyślała, a teraz już nawet w słowa ubrać potrafię :) rozwija się człowiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 14 przyjechal moj maz. Wlasnie wyszedl. Chyba dojdziemy do porozumienia. W sumie to go podziwiam, bo wybaczył mi zdrade. Rozmawialam z nim dłuuuugo i konkretnie... o wszystkich bolaczkach i o wszystkim co mnie i jego trapi. Nawet o Was mu powiedziałam. I jeszcze jedno, do NIEGO. Wiem, ze tu wpadasz i czytasz to co pisze. Wiedz, ze zrobiles mi ogromna krzywde. Nie wiem czy mi sie uda na nowo odbudowac to małżeństwo, ale wiem, że na pewno nie bedzie w nim ciebie. A jeśli mi się nie uda, to nie bede cie szukac tak jak kiedys obiecalam, bo wczoraj mi udowodnileś, że nie warto. Już NIE twoja E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Rokojazona.Tak zrobiłem Ci krzywde wiem o tym.Przepraszam,zycze ci tego zeby wam sie udalo.Naprwawde,ja juz znikam na zawsze z twojego zycia.W tym tygodniu wyjezdzam na rok,moze dluzej.Dostalem dosc dobra prace za granica.Zycze Ci wszytskiego dobrego,Z calego serca.Wszytkiego dobrego w Nowym Roku.Jestem s......nem.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolo23 >>>> nie chce twoich zyczen, ani twoich przeprosin, bo wiem ile są warte twoje słowa. Jestes skurwysynem... Tym razem sie z tym zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki wy moje kochane 🖐️ 👄 O 2 w nocy przyjechal moj mąż. Troche rozmawialismy, ale zmęczenie wygralo i usnęłam (wkońcu). Teraz siedzi przy mnie i widzi jak to pisze. W skrócie przeczytałam mu co tu się dzialo. Nawet wpis od Kolo23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję stokrotko :) 🌼 Może jak Bóg da, to sie to wszystko jakos poukłada, a jesli nie... no cóż... życie przede mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochani :) Z Nowym Rokiem, tuz przed z życzeniami wpadłam do Was :) jak do siebie ;) Oby ten Nowy Rok lepszy był od poprzedniego, standardowy tekst ale jaki prawdziwy ;) To wcale nie prawda, ze nie warto spełniać marzenia (RozkojaŻona 👄) więc jak najwięcej ich do spełniania. I praktycznie oby ten kryzys nas omijał szerokim łukiem :) Tego Wam życze moi Kochani towarzysze :) 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary Rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc złe chwile zostaną za nami. Niech Nowy Rok przyniesie dużo zdrowia, radości a przede wszystkim morze miłości! Wszystkiego dobrego moje kochane. Obysmy nie zapomniały o sobie w przyszłym roku. Szczęśliwego Nowego Roku! _$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$ _________$$$$_____$$$$__$$$ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamkną, nie pozwolimy na to :P skleroza :( cześć i wszystkim wszystkiego najlepsiejszego w nowym roku :) ja zakręcona jestem i zalatana... i kombinuję co i jak robić, żeby było dobrze... i mam straszną ochotę iść na sanki... poza tym to no siedzę gdzieś w centrum mojej pracy inżynierskiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ostatnio dowiaduję się takich nowości, że szok... i dopiero do mnie dociera jaka ja byłam głupia i ślepa i naiwna... o tym, że ex chce ze mną \"zerwać\" dowiedziałam się jako ostatnia osoba... wszyscy wiedzieli tylko ja nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozkojażona będzie dobrze, zobaczysz... wiem, że to niewiele daje, ale musisz uwierzyć w siebie ja miałam zmarnowane święta i jeśli się \"pewna\" sytuacja w domu nie wyjaśni, to się to będzie ciągnęło... i chyba muszę się za to wziąć, bo mi spokoju nie daje... poza tym to sama nie wiem czego chce... poza tym znowu spotkałam się z takim chłopakiem, który mi się podoba, ale ja to chyba za głupia dla niego jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystaj z zycia ile mozesz, umawiaj sie z kazdym fajnym facetem, tylko nie pozwol by ktos cie nabil w butelke tak jak mnie. Nie wierz w ich piekne slowka, bo gowno sa warte. Poźniej jakis giguś Ci powie "to tylko słowa" :/ Sytuacja w domu sie wyjasni, tylko jesli nie ma takiej potrzeby to nie ingeruj zbyt mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko ta sprawa to romans mojego ojca... ktoś zadzwonił dzień przed wigilią i powiedział, że mój ojciec ma romans z sąsiadką, tą starą brzydką kurwą! :/ i po prostu muszę to sprawdzić, bo mi to spokoju nie daje... ostatnio spotkałam się z kilkoma... a ten jakoś siedzi mi w głowie... wiem, że słowa, to tylko słowa... przekonałam się o tym na własnej skórze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×