Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

mooncia odpoczywaj, wszystko będzie dobrze, będziesz miała swoje upragnione maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooncia w zeszłym cyklu też wystapiło plamienie dzień przed @ ale tempka gwałtownie spadła. A teraz mam 36,9 i jest w fazie wyższych temperatur. Jedynie co mnie pociesza,to, to, ze faza lutealna wydłużyła się jak narazie o jeden dzień. Zobacze jak bedzie jutro, ale podejrzewam, ze @ zawita... Mooncia odpoczywaj dużo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Mooncia ja tez miałam plamienie i krwawienie tez byłam w szpitalu ale nie trzymali mnie kilka dni tylko lekarz zrobił usg, nie dostalam nic na podtrzymanie to bylo jak mialam plamienie, po kiku dniach dostalam krwawienie poszlam do lekarza do przychodni zrobili mi usg dostalam luteinę i biore ją do dziś. Pani ginekolog powiedziala że nie ma się co martwić na zapas ponieważ takie plamienia i lekkie krwawienie moga byc efektem braku @ która powinna byc. Odkąd biore luteinę dopochwowo jest wszytko ok. Normalnie pracuję. Malwinka trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie przepraszam ze nic wczesniej nie pisalam, ale czasu nie bylo, mam super wiesi wczoraj robiłam test i mam 2 kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
alla23 gratuluje :) dbaj teraz o siebie i maluszka i odpoczywaj duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) tak sie zastanawiam kiedy isc do lekarza zeby bylo widac, jestem chyba w 4 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........5...............Śląsk.................. ...21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak Asienka478.......11............Koszalin................. ..21........brak Natulek............3..............Zgierz................ .....28........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ......9.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........2/3....( )....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............24.......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
CZeść dziewczyny ---- mam nadzieję, że nie macie nic przeciwkoo, że się włączę.., ale widzę część dziewczyn z innnego topiku - karola ,, natulek... więc pisałam tam na tym starym topiku i tam jakaś ciszą....a mam teraz problem karola kochana...wczesniej pisałąm, ze robimy sobie przerwę w starankach. W tym miesiącu kochaliśmy się bez zabezpieczenia, ale nie do końca. Problem tkwi w tym, że jestem chora.. musiałam zacząć brać antybiotyk od wczoraj ( oczywiście wcześniej zrobiłam kolejny test - negatywny). Dziś jest już 3 dni po terminie @, wczoraj test negatywny, a @ nie ma. Ja biorę antybiotyk ( starałam się tego uniknąć, niestety nie udało się ) i tak się boję. Ale to byłaby już złośliwość losu - bo nie kochaliśmy się do końca, ale kochaliśmy się też w dni płodne - czyli teoretycznie nie powinnam być w ciąży - przy tym 2 testy negatywne, ale mimo wszystko umieram ze strachu, że jakby jakimś CUDEM byłabym w ciąży to pewnie zaszkodziłoby to maleństwu... a leki muszę brać niestety - ale tak jak wcześniej pisałąm , zanim je wzięłam, zrobiłam test, więc lekarz kazał koniecznie przyjąć leki. Ale niepewność pozostaje........ czy zdarzyło Wam się, że test dzień po terminie @ Was oszukał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja dziś rozpoczęłam nowy cykl :( nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........6...............Śląsk (Lubliniec)........21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak Asienka478.......11............Koszalin................. ..21........brak Natulek............3..............Zgierz................ .....28........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ......9.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........2/3....( )....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........6...............Śląsk (Lubliniec)........21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak Asienka478.......11............Koszalin................. ..21........brak Natulek............3..............Zgierz................ .....28........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ......9.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........6....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze alla23 mysle ze za 3 tygodnie bo teraz to za szybko bedzie bo tak naprawde to zarodek ma dopiero tydzien i dopiero co sie zagniezdzil wiec lekarz kaze ci przyjsc za jakies 3 tygodnie to wtedy cos bedzie widac malwina przykro mi mam nadzieje ze nastepnym razem sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę się dopisać?? nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........6...............Śląsk (Lubliniec)........21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak Asienka478.......11............Koszalin................. ..21........brak Natulek............3..............Zgierz................ .....28........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ......9.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........6....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Miło tu u Was :D jak samopoczucie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
Panna Freddy K. no jasne :) im nas wiecej tym lepiej :) widze ze jestesmy w tym samym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutek Najprawdopodobniej nie jesteś w ciąży a opóźniony okres to wynik brania antybiotyków no i po prostu choroby. Co do testów to mimo że był dzień po terminie, to mógłby jeszcze nie wykryć ciąży z braku wystarczającej ilości hormonów. I podam ci jeszcze przykład żebyś się mniej denerwowała. Moja znajoma brała antybiotyki i oczywiście brała dodatkowo tabletki anty. Jak wiadomo antybiotyki osłabiają zabezpieczenie. Pech chciał że jednak zaszła w ciążę. I ten mały zarodek był faszerowany antybiotykami i antykoncepcja a dziewczynka urodziła się w pełni zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
wiesz co dobrze :) nie mam zadnych mdlosci wymiotow, tylko piersi mnie bola. mam zagrozona ciaze wiec musze brac tabletki ale jak narazie jest wszytsko oki, brzuch mnie czasami zaboli ale nie jest az tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
karolcia - dziekuje za słowa otuchy :) , gdybym nie była chora i nie musiałabym brać antybiotyków to bym się cieszyła, ze @ mi się opóźnia, ale w tym wypadku czekam na @ jak na zbawienie...wolałabym żeby maleństwo nie było faszerowane chemią, a niestety antybiotyk był mi niezbędny :) czekam więc na @ dalej, jak nie przykdzie do końca tygodnia wybiorę się do lekarza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam pytanie
mooncia a jakie mialas pierwsze objawy ciazy ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to uważaj na siebie :) ja mam nudności, dziś wymiotowałam a teraz czuje jak mnie żołądek z głodu boli, zmykam nakarmić siebie i Maluszka :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
bol piersi nigdy mnie tak nie bolaly no i po sluzie tez pozniej rozpoznalam, mialam na poczatku jakies mdlosci chcialo mi sie wymiotowac ale nie moglam, ale to u kazdej kobiety jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
mooncia a jak po śluzie poznałaś??? przezd @ powino go być coraz mniej, a jak to jet w ciąży?? a jak z bólem brzuszka przez @...mnie zawsze bolała parę godzin wcześniej i dostawałam @, a teraz bolał mnie już tak 2 - 3 dni przez @ , potem przestał, w terminie @ też bolał, dalej pobolewa, a @ nie ma : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
sluz w ciazy jest gesty i bialy i ja wlasnie taki mam do tej pory. a codobolu brzucha to boli tak jak bys miala okres dostac ale jak jestes w ciazy to nie dostaniesz :) a jezeli do tej pory nie dostalas to moze jestes :) zrob sobie najlepiej test z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smmmutek miło cię widzieć :) strasznie mnie boli brzuch, jestem pewna że dostanę @, i jest mi bardzo bardzo przykro, miałam nadzieję że do 3 razy sztuka i się uda, jakoś ten cykl dał mi dużo nadziei a tu klapa, strasznie się czuję :(( a brzuch kłuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........6...............Śląsk (Lubliniec)........21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak Asienka478.......11............Koszalin................. ..21........brak Natulek............3..............Zgierz................ .....28........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....10.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........6....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
widze ze druga czesc tabelki sie powieksza stopniowo :) oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
ja wlasnie szykuje sie do ginkologa na kontrole i bede miala USG, wiec trzymajcie kciuki zeby bylo wszystko dobrze :) bede pozniej to wszystko napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natulek Spokojnie jeszcze się doczekasz przecież to dopiero 3 cykl. Wiadomo chciałoby się już. I to powiedzenie że do trzech razy sztuka ale niestety tak łatwo nie jest. Jeszcze masz przed sobą 9 miesięcy spokojnych starań. potem to możesz się zacząć martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........6...............Śląsk (Lubliniec)........21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak Asienka478.......11............Koszalin................. ..21........brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....10.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........6....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×