Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotna_w_sieci_

Zwyciestwo SMAKUJE Najlepiej

Polecane posty

czesc slonka:) na sniadanko jogurt dietetyczny z dosypanym brazowym ryzem:) takie koktajle mozna samemu robic:) maslanka lub kefir, tam wrzucasz no banan, jablko, truskawy, kiwi,ananas cokolwiek, miksujesz i oyszny odzywczy napoj:) wiecie co.. dzsiaj bede u faceta i sie zwaze:) jestem ciekawa czy od 14.11 jak nie jem slodyczy i sie oszczedzam czy cos polecialo:) chcialabym miec 77.. zwaze sie co prawda w ciuchach i p sniadaniu no ale trudno.. jestem ciekawa po prostu:) jestescie wspaniałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu poszłam do szafki żeby Ci napisać samotna skład :) : ilość kcal: 395/100g, 110,5/porcję; białko: 37,6/100g, 10,5/porcję; węglowodany: 50,5/100g, 14,1/porcję; błonnik: 2,5/100g, 0,7/porcję; tłuszcz: 4,7/100g, 1,3/porcję :) plus posiada jeszcze: wit.A,D,E,ryboflawinę, niacynę, folacynę, wit. B12 i żelazo i kilka innych, ale nie dużo :) przyznam szczerze, że jeszcze nie próbowałam, ale obiecuje, że opiszę wrażenia ;) Miłego dnia :) u mnie już tylko siąpi deszczyk... Kasiu ja NK mam z tym że rzadko odwiedzam i posiadam tylko jedno zdjęcie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie tak brzydko pada:( kurcze za 2 tyg basenik.. juz sie nie doczekam:) usmiechy MOJE DROGIE:) to ze na dworze brzydko to u nas zawsze cieplo i slonce swieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!:* widzę, że wiele mnie ominęło:) ale dziś już się lepiej czuję:) zjadłam kisiel i wypiłam \"miętkową\" herbatkę:) już jutro dam czadu z ćwiczeniami:P (nie mogłam ćwiczyc, bo mi się w głowie kręciło)..nie mogę się doczekać, kiedy na wadze zobaczę 65kg.. pozdrawiam 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocur_ka dziekuje Ci bardzo :-) Kiedys czytalam ze na takich koktailach tzn ja czytalam o bialkowych ze mozna sporo schudnac,pijac je zamiast jakiegos posilku.....Ten moze typowo białkowy nie jest ,ale ze skladu widac ze bardzo zdrowy i z wczesniejszego opisu ze dziala na przemiane materii itd...Fajne to :-) Kocur_ka ja odgapiam jedzenie od ciebie :P Ta zupke z papryki,warzywka na patelnie tez uwielbiam,serek danio z wearzywami zaczelam szamac :D i kto wie czy na te koktaile sie nie skusze heeh!Aha!i jeszcze te tabletki tzn jod mi po glowie chodza! Normalnie tyle mi tu dalas pomyslow ze tylko siedze czytam i testuje :-) Dzieki :********* Kasienko kochana,jesli nawet waga nie spadla ( a wydaje mi sie ze spadla na bank :D ) to patrz na ubrania,bo czasem waga na chwilke stanie,zwlaszcza jak sie dolozy ruchu a w obwodach leci!Ale i tak jestem pewna ze Ci cos ubylo :-) Ja nie mam sie jak zwazyc ,bo sasiadka nie raczymi oddac wagi :-0 Szczerze to jakos nawet nie mam ochoty na wazenie bo wiem ze bedzie albo 70 ,w najlepszym przypadku 69 :-0 :-0 Ale dzis ladnie zaczelam dzionek i mam nadzieje ze ladnie go pociagne do konca :-) Dziewczynki moje kochane ,zazywacie chrom?????Bo sie zastanawiam czy nie kupic, i czy faktycznie daje jakies efekty..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skinny [ usta] Ciesze sie ze juz sie lepiej czujesz ! :-) "mietkowa " herbatka dobra,pij,pij kochana na zdrowie :-) Tez nie moge sie doczekac az zobacze 65 na wadze :D A teraz ile wazysz ? Normalnie jak patrze przez okno to nie dowierzam ze juz zima :-0 Z jednej strony fajnie ,ja sie naprawde ciesze ze teraz sie odchudzam ,kiedy trzeba chodzic w zimowych rzeczach i wiecej zaslaniac niz odslaniac....Gozej by bylo jakby byl teraz upal na dworze i trzeba by zalozyc jakas spodniczke tudziez krotka obcisla bluzeczke,azaliz wstyd bylby niezmierny :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane spadło troche:) jest poniżej 78- jakies 77,5 takze prawie 2 kg hehe:D nastepne wazeniem pod koniec listopada:) buziaki odezwe sie pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu to super!!!!!!!!!!!!!Moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widzicie jak nam ladnie idzie ,wystarczy sie postarac,zmobilizowac i jest cudowanie po prostu !!! :-) :-) Az sie ucieszylam,bo mnie motywuje to jak Wam idzie coraz lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) w nagrode zjadlam sobie batonika - 66g z gorzkiej czekolady kokosem:) w 100g miał on 360 kcal wiec nie jest tak zle:) co 5 dni bede sobie pozwalac na cos dobrego do 300 kcal:) nie chce sie katowac:) buziak i dziekuje za gratki samotna:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Kasiu!! :) wielka buźka dla Ciebie :* A ja mam wrażenie że tyję coraz bardziej ;( na wadze 55..chociaż brzuszek mi się powoli zapada.. Właśnie wypiłam koktajl truskawkowy i muszę przyznać że jak spróbowałam samego proszku to nie było to dobre.. ;/ ale po zalaniu nawet smaczne :) zalałam wodą, a z mlekiem pewnie byłoby przepyszne :) ech..od 10 wybieram się do dentysty..chyba czas się zebrać w końcu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no trzeba trzeba:D dzieki kocur_ka ale wiesz nie mam za duzo sportu wiec powoli spada:) jak uda mi sie zdobyc ten karnet to zaczne go wykorzystywac:) i orbitrek tez oczywiscie:) zreszta i ja tak uwazam ze basen i bieganie to najlepsze:) a co z tego jak taka szaruga za oknem to wyjsc nie ma jak..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze kochane dzisiaj zjadlam jakies 1500 kcal.. chyba osrobine przesadzilam:P hehe czuje sie taka pelna:) co prawda zaliczylam spacerek jakies 40 minut ale wiecie ile to spalilam- 100 kcal:P musialabym orbitrek przeprosic i pohasac:) to zmykam poruszac sie zeby spalic jeszcze drugi 100 kcal to nie bedzie wyrzutów:) caly dzien w domu to dlatego, a tak to na uczelni to nie mam czasu:) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty dzisiaj...:) potem 2 x 20 brzuchów, sklony na boczki na kazda strone po 10 i 20 podnoszen nogi w lezeniu bokiem:) jutro sprobuje wiecej:) 23 minuty to spaliłam 152kcal:) takze chyba nie musze miec juz dzisiaj wyrzutow:) potem jeszcze pocwicze:) a jak u was wieczor?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasienko :-) Ooooo widze ze pieknie ci idzie!I dietka i cwiczonka no no no :-) Oby tak dalej!Kazdy stracony kilogram motywuje do dalszego gubienia i to jest najlepsza motywacja! :-) Ja kiedys jak porobilam te slony na boczki to mialam zakwasy na biodrach :-0 i sie zgiac nie moglam :P hehe.Ale ja to w ogole jestem dziwny przypadek,jak sie katuje to na maxa i jak sobie pozwalam to tez na maxa....stwierdzam ze moje motto zyciowe brzmi \"WSZYSTKO ALBO NIC\" Tak wiec jak cos robie to na 100 % jak to spartacze to tez na 100 % hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocur_ka jak tam u dentysty bylo? toa jak twoj humorek? Jak Ci idzie dietka i w ogole? Skinny kochana pisz bo sie marwie czy nie zamarlas przy tym chorobsku :-( (oczywisie zart ale i tak sie martwie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane odezwac sie:) ja w sumie musialaby sie cos pouczyc ale co tam damy rade:) hehe:D wiecie ze bez waszej pomocy nic mi sie nie uda:) dziekuje za to, ze po prostu jestescie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam cos poczytac bo jutro oddam kartke z nazwiskiem hehe:D pojawcie sie tutaj kochane kolo 21 to podsumujemy kolejny dzien:) ja chyba przed snem zalicze jeszcze z 10 minut orbitreka, jakos mam wyrzuty sumienia.. w sumie spalilam dzisiaj w sumie jakies 300kcal wiec 1200 zostalo.. ale chcialabym jeszcze troche spalic:) zobaczymy:) do 21!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jablko i wypilam fervex z miodem i cytrynka bo grypa albo cos od dluzszego czasu na mnie poluje i czuje ze w koncu dopadnie :-0 Laski !!!!!!meldowac sie na ploty i relacje z dnia juz prawie minionego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :**** Mnie wczoraj tak sieklo po tym fervexie .ze nawet nie zdazyla YCD obejrzec a juz zasnelam........ Ojjj wczoraj wieczorek nam sie nie udal ,ale to nic straconego,moze sie kiedys zbierzemu tu razem i pogadamy wieczorowa pora :P Aha....chyba od nowa bede pisac co jadlam bo tak jakos mi latwiej.... Sn.jajecznica z dwoch jajek +pomidorek =200 kcal {10.00}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×