Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotna_w_sieci_

Zwyciestwo SMAKUJE Najlepiej

Polecane posty

Aj przepraszam, że tak zaniedbałam pisanie ;) ale ostatnio coś często znajomi mnie odwiedzają wieczorami..i zostają do rana ;> Dziś obudziłam się przed 13 więc dopiero wtedy zjadłam śniadanko, a teraz nawet nie mam ochoty na obiad :( chyba sobie ugotuję ryżu i go jakoś dobrze doprawię...A pachnie u mnie w domku niesamowicie...Zrobiłam chili con carne, bo facet dziś przychodzi wieczorem i zostaje na noc ;) i obiecałam dobrą kolacyjkę :) dobrze,że nie jem mięsa bo chyba bym się skusiła :) Samotna_ nie gadaj głupot, że to przez Ciebie, bo opowiadasz o problemach!!Po to jest ten topik żeby się wspierać,wyżalać i motywować :) Ja zawsze chętnie Cie wysłucham, tak samo jak Wy wysłuchałyście mnie w sprawie mojego byłego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I-want-to-be-skinny
no dokładnie:) cieszę się, ze trafiłam na taki świetny topik:) pozdrawiam Was dziewczyny:* 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I-want-to-be-skinny
samotna:) to było genialny pomysł na założenie tego topiku:) (poważnie :) ) wszystkie jesteście bardzo serdeczne i wyrozumiałe, i BARDZO pomocne 👄 samotna_w_sieci , kocur_ka, klucha starucha, toa 🌼 jesteście jedyne 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam 👄 :-) zjadlam 980 kcal Kocurk_ka ooooo widze ze sie fajna nocka zapowiada :-) :-) hehe .No to Twoj luby bedzie mial wypas kolacyjke :-) Kasiu ciesze sie baaardzo ze tak fajnie Ci idzie dietka i az zazdroszcze tego orbiterka! Bedziesz teraz cwiczyc,dietkowac i bedziesz jak ta lala niedlugo :-) i tak trzymaj! A Ty skinny kochana jak tam? jak Ci idzie? mam nadzieje ze dalej pelna motywacji co do cwiczen i z dietka ze tez ok :-) Ja jak zwykle przed @ mam wilczy apetyt ale jakos sie powstzymuje...... Kupilam plaszczyk taki zimowy ale musze go dac mamie bo jakis taki zaduzy.... ? :P Czuje sie w nim po prostu dziwnie,nuby kadny ale za ciezki i czuje sie w nim jakm kluska :-0 Tak wiec kolejny wydatek mnie czeka..... Nie wiem co sie z ta kasa dzieje ale leci jak woda.....:-0 A pasuje mi teraz oszczedzac ile wlezie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skinny kochana dopiero teraz przeczytalam to co napisalas tam wyzej ...Bardzo milo mi sie zrobilo :-) Kochana jestes! Bez Ciebie tez ten topik by nie istnial i kazda jest tu baaardzo potrzebna.......:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I-want-to-be-skinny
kurcze, samotna, aż się zawstydziłąm :) hehe nie lubicie pomarańczek?:P hehe no żart..tylko ja nie wiem jak się zaczernić :D brawo moja głupoto..:P a dzis z dietka anwet nawet..jakoś idzie..:) kości policzkowe mi widać wyraźnei, ale sie jeszcze nie ważę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skinny!zazdsroszcze ci tych widocznych kosci policzkowych i z uteskn ieniem czekam na te chwile kiedy i mi je bedzie widac a nie te pysie :-0 :-0 :-0 wejdz na http://www.kafeteria.pl/forum/ i u gory pisze :internautko zarezerwoj swoj nick ....... tam wejdz,wymysl chaslo ,wpisz nick i sie zaczernisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam ja też błędy okropne sadzę;) wkrótce ujrzysz kości policzkowe:) nie martw się, ale ja jestem grubsza od Ciebie, więc sie nie martw..ale chyba cos schudłam, bo czuję sie lżej:) w każdym razie dzięki:) jak zwykle nie myślę, bo nei umei mnajprostszej rzeczy zrobić (zaczernienie mam na mysli:) ) pozdrawiam serdeczniście:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zjadlam okolo 1400 kcal, same rzeczy ok:) takze stopniowo bede zmniejszac dawke zeby mi waga przypadkiem nie staneła:D samotna- kurcze musze go podokrecac i moj luby zrobi to dopiero w przyszlym tyg, ale teraz na weekend ( od sob do środy) wracam do domku bo mamy wolne na uczelni i pobiegam:) I_want_to_be_skinny - no nareszcie czarnulko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się wkurzyłam i zdołowałam po tym weekendzie, myślałam że to co schudłam to pewnie nadrobiłam a tu proszę - nie wytrzymałam i dziś stanęłam na wadze :-) efekt uwieczniony w stopce :-D mam w ogóle nową taktykę i jakoś mi łatwiej, choć myślałam że nie nadrobię tego co popsułam w weekend, a tu takie miłe rozczarowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :-) Ja tez sie pochwale sukcesem :-) :-) Toa co to za taktyka?Gadaj i to juz :P ???!!!! Bom strasznie ciekawa!~!!! :-) Wlasnie szamam pyyyyszne sniadaneczko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu no to jak Ci luby poskreca to cudo i dalej bedziesz tak pieknie dietke trzymac to bedzie z Ciebie lecialo pieknie! :-) Ja sobie wlasnie zrobilam herbatke i biore sie za sprzatanie za chwile..... Jejku pogoda jest taka piekna ze wydaje mi sie ze do wiosny idzie a nie do zimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane.. mam wieli ogromniasty grzech:( zjadłam cala tabliczke gorzkiej czekolady.. nie chce sie usprawieldliwiac ale niedługo @ a poza tym dzisiaj oddałam 450ml krwi i musialam troche sie ocucic bo az słabłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blues kochana ale na takie wielkie cos nie ma usprawiedliwienia:( a oprocz tego tak ladnie szlo: sn: jogurt + bułeczka jabłko obiadokolacja: 2 buleczki i troche brokuły:( i te 500 kcal wszystko popsuło przez co jest kolo 1400-1500:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucha nie pozostaje Ci nic innego, jak ją spalić - tabliczka czekolady to jakaś godzina jazdy na rowerze , myślę że możesz go tym orbitkiem zastąpić :-) u mnie kolejne ważenie ( cotygodniowe ) i znów sukces :-) już poleciało mi 3 kg w 3 tygodnie :-0 bardzo się cieszę :-) samotna moja taktyka, to 5 posiłków o stałych porach. każdy z odpowiednim limitem kcal, dla każdego wypisałam listę produktów z których moge go sobie komponować. ostatni posiłek to obiad ( dwudaniowy ) w godz 15-18. do tego duzo płynów - czerwona herbata,zielona, pokrzywa, skrzyp, kawka z rana. te posiłki to 200+200+200+200+500 czyli łącznie jest góra 1300 kcal, ale jeszcze nie zdarzyło mi się tyle zjeść, bo te limity 200 czy 500 kcal to górna granica kaloryczności posiłku, zwykle jest mniej no i zdarzyło mi sie pominąć posiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toa gratuluje! :-) Tez uwazam ze jedzenie 4-5 regularnych posilkow to polowa sukcesu,od razu organizm lepiej \"pracuje\" spala szybciej takie male posilki i nie magazynuje na \"czarna godzine\" Jeszcze raz naprawde bardzo Ci gratuluje:-) Ja jestem przed @ i czuje ze przyjdzie na dniach lub na godzinach :-0 Mam takie smaki ze masakra,chce mi sie slodkiego,kwasnego i ostrego na raz.Chodze znerwicowana i juz czuje ze woda zaczyna sie gromadzic i tyje.....na dodatek ten apetyt. :-0 @ zawsze pieprzy mi diete!wwrrrr jestem wsciekla ze musze co miesiac przez to przechodzic,niby jestem najedzona ale ciagle chce mi sie cos zjesc!Zreszta wiecie jesli macie PSM o \"nasilonych\" objawach...:-0 Mam tylko nadzieje ze nie przytyje za duzo a jak juz to szybko to strace...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi wstyd i głupio, że tak zaniedbuje topik...Ale facet został na noc ;) a właściwie do wczoraj do 17,a potem musiałam jechać do rodziców i dopiero wróciłam :) Obiecuję poprawę :) Cieszę się dziewczynki, że się trzymacie :) raz lepiej raz gorzej ale jednak :) tęskniłam za Wami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocur_ka! :-) kurcze wez nie przesadzaj!Twoja nieobecnosc jest jak najbardziej usprawiedliwiona!!! :P :-) Mam nadzieje ze ten twoj amant jest naprawde fajny :-) Zycze Ci jak najlepiej! I az zazdroszcze hehe !! :-) Ja mam dzis cycki takie spuchniete :-0 ze jestem w szoku bo wygladaja na rozmiar wieksze :-) W sumie co Was obchodza moje cycki hehe,tak tylko pisze bo zawszwe mnie to nurtuje :P te wszystkie zmiany ,wahania nastroju,smaki.....Co miesiac sie tak meczyc trzeba......:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :-) :-) Ja wlasnie jestem po sniadanku i mysle co tu ciekawego dzialac? Zaraz wypije czerwona herbatke i moze zmusze sie do pojscia na spacer tzn biegania z moja zwierzyna. Kurcze taka jestem jakas do dupy......Za malo widze efektow a jak juz to tylko na wdzae...po ciuchach nic a nic....Jak tak dalej pojdzie to ja do konca listopada nie bede wazyla ani 62 ani 63 :-0 Musiala bym jeszcze 4-5 kg schudnac a ostatnio sie cos zapuscilam..... Jejku nie wiem......musze dac rade ,tudziez nie marudze tylko zaostrze dietke azaliz w slusznej sprawie :P Bywajcie :-) Tym czasem :D (moj dziadek tak gada ) :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakiej wy sluchacie muzyki,ale jak ja wlacze np RMF max gdzie raz na jakis czas leca kawalki takie jak na imprezach w ktorych bywalam to od razu mam motyle w brzyuchu i sobie przypominam jak przy tym szalalam a teraz siedze bo sie wstydze pokazac.....bo nie mam w czym,wszystko za ciasne....... Ale nie o tym,chcialam napisac ,ze moze glupia ale na mnie dziala to jak motywacja,te kawalki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Oj miałam dziś ganiatykę od samego rana bo musiałam pojechac do rodziców ;) wczoraj będać u nich zapomniałam kilku rzeczy na wspólny weekend z przyjaciółką :) 3 dni babskiego leniuchowania :) i zabawy z klockami lego :) Mam nadzieję, że jak u mnie będzie to utrzymam dietkę..Bo wiadomo:popcorn,\"okienka\",alkohol...ale w sumie będzie to tylko kilak przekąsek, a nie główne dania ;> Samotna_ja chętnie posłucham o Twoich cyckach ;) W końcu jest tu typowa rozmowa \"między nami kobietami\" i nie widzę przeciwwskazań do pisania o wszystkich aspektach bycia kobietą :) Oj, a dziś ide z moim na koncert :) ale mój były ma być..Dopiero zobaczy, że jestem z moim obecnym i trochę się boję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane.. ja nie wiem co sie dzieje.. jem normalnie, a dzisiaj jak zjadlam zupe to taka napuchnieta bylam.. co prawda na dniach @ wiec moze dlatego.. dzisiaj wieczorkiem ide pobiegac, bo w czwartek mam test Coopera i musialabym pocwiczyc.. czuje sie potwornie gruba...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×