Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

staram sie kurowac ale w domu mam ciagle zimno bo mam nowy domek jeszcze nie ocieplony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam cieplo 🌼 u mnie snieg topnieje bo jest slonce:(w sumie szkoda moglby ten snieg jeszcze troche polezec, bo nawet 24h nie wytzrymal,ale topnieje tylko na sloncu bo w cieniu sie trzyma:) agni smaruj sacholem te dziasla, ja tez raz na jakis czas mam problem z osemkami podobno juz 5 lat mi wychodza i nie moga wyjsc:(i na dodatek sa juz popsute:(wole nie myslec co to bedzie jak przyjdzie do wyrwania, chyba dam sie polozyc do szpitala żeby mi pod narkoza pousuwali, fujjjjjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszmar , bedziesz miala dłutowanie :( moje maja duzo miejsca juz ponad 5 lat mi wychodza , ale są ładne duze , ale prawa sie nadal rozpycha , boze co ja mialam przez swieta -uczesac sie nie moglam , prawa strona glowy i policzek to normalnie sztywne , nie sadzilam ze tak to moze bolec , dopiero dziś moge powiedziec ze ból glowy i policzek wróciły do normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agni na razie zaden dentysta mi nie mowil o usuwaniu ale na pewno to kiedys nastapi:( a sa prawie w gardle no ohyda jak sobie pomysle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpowszechniejsze objawy obecności pasożytów w ludzkim organizmie: Do charakterystycznych objawów u kobiet należą: -------------------------------------------------------------------------------- - zapalenie jajników - bolesne miesiączki z obfitymi upławami - spadek sił, zakłócenie cyklu miesiączkowania - torbiele i kaszaki macicy, mastopatia - zapalenie nadnerczy, pęcherza moczowego i nerek. Objawy zarażenia pasożytami u mężczyzn to: -------------------------------------------------------------------------------- - zapalenie prostaty - impotencja - przerost gruczołu krokowego - torbiele - piasek i kamienie w nerkach i pęcherzu moczowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!!:) u mnie sylwester aczej dobry, troche dzownych mysli i poddnrwowania bylo ale w sumie okej, bylismy z chlopakaiem w miescie zobaczyc pokaz sztucznych ogni, troche nawet wypilam winka (mojego ulubionego czerwonego:) i likieru jajecznego:) Neonew jak impreza lokalna? udala sie? aga-8 to teraz agnis!!! podoba mi sie:) Xanaxik dzieki za zyczonkanoworoczne i fajnie ze do nas zagladnelas:) Pinka witamy:) szkoda ze to cholerstwo nie mija bezpowrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu wklejcie sie nerwusy
Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanczo
mam ze sobą ogromne problemy: ręce mi się trzęsą nawet kiedy stres jest minimalny np gdy komuś znajomemu chce coś w telefonie pokazać, boje się odezwać do nowo spotkanych ludzi (a nawet przywitać się z sąsiadami), ciężko mi idą rozmowy z kimkolwiek oprócz najbliższego otoczenia, cały czas chodzę spięty, przestraszony obawiam się o przyszłość bo tak na dobra sprawę nie mam zainteresowań nie wiem co będę robił po technikum/jakichś studiach, nic mi się nie chce ostatnio nawet wszyscy zaczynają mnie drażnić swoim głosem, wielokrotnie myślałem nawet o samobójstwie ale to puste myśli nie miałbym odwagi żeby to zrobić. chodzę już do lekarza 2 lata po ostatniej ankiecie, którą muszę wypełnić przy każdej wizycie lekarz powiedział ze jest bardzo źle. leki nie pomagają miałem ich już mnóstwo, lekarz namawiał mnie na terapie u psychologa, jednak kiedyś po jednej wizycie stwierdziłem ze to nie dla mnie straciłem tam tylko czas i nerwy.mam juz prawie 18lat pomocy! co mam ze sobą zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trixy
Witajcie w 2009 ROKU !!! Szczęścia, szczęścia, szczęścia :D Odpowiadam na pytania : Brałam Asentre nie Asertin przez 3 tygodnie i była masakra w trzecim tygodniu bo objawy tak sie nasiliły, że mnie zwaliły z nóg, nadciśnienie, tachykardia itp... naprawde nie nogłam ustac na nogach, tragedia ale ja to ja i każdemu działa inaczej ! ja jestem baran :) zodiakalny III dekada. co tam jeszcze było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trixy
acha wiem już coi chciałam napisać do pinki - marty : ja tez miałam objawy od strony serca i wrażenie że umre - przeszło ale zrobiłam wszystkie badania aby sprawdzic serce i dopiero po nich uwierzyłam że to nerwica i wtedy mi przeszło ..... na kręgosłup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trixy
Sancho a moze sprobuj u innego psychologa? Nasi lekarze polscy dobierają leki na zasadzie chybił trafił moze jeszcze nie trafiłeś na swój. Strasznie młody jesteś całe życie przed Tobą - teraz jest najlepszy czas na zmiany jak ma to zaprocentowac w przyszłości spokojem ducha. Walcz dalej ! Poszukaj innego psychologa bo O SIEBIE ZAWSZE WARTO WALCZYC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trixy
wiecie co? Jakies głupoty mi sie ciągle śnia i jak sie zaczełam bawic w interpretacje snów to mi stale wychodzi że czeka mnie wielka przykrośc - zdrada od przyjaciela itp... zajebista perspektywa, zwłaszcza, że 2008 to była sama przykrość i nie chce aby 2009 taki był też. postaram sie nie sugerowac tym ale dzieki temu jestem ostrożniejsza w kontaktach z ludzmi - ja za bardzo czasami chce aby mnie ktos lubił i sama sie wkopię w jakąś toksyczną przyjażń gdzie ktos czerpie a ja jestem wy-czerpana :). teraz myśle przede wszystkim o sobie bo jak mówi moja pani psycholog - zdrowa doza egoizmu jeszcze nikomu nie zaszkodziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trixy
i tej zdrowej dozy egoizmu i Wam i sobie życzę w tym nowym roku !!! Myślmy o sobie !!! Jesteśmy tego warci !!! Kawał na dobry początek roku : Czego najbardziej boi się nietoperz w czasie snu ? :D :DD :DDD - biegunki :D :D :D :D :D !!! Miłego wieczorku, papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie mam ochoty pisac bo ciągle to samo ciągle zygam ciągle mnie mdli i jest niedobrze mam juz zakodowane ze to rak gdzies w brzuchu bo cózby innego gdyby nerwica to by na chwile odpósciła a jak coś tam jest w brzuchu to organizm tak reaguje nie chce tego walczty z tym wiec ciagle jest niedobrze mdło .......mam dosyć myslałam ze jak zmienie mysli to to minie ale ja chociac nie mysle to mnie mdli jestem dzisiaj taka wsciekła ze nienawidze siebie i tych ciagle nekajacych mnie dolegliwosci .......może wy macie wiecej optymizmy ale mnie to juz przerasta ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka masz mega nerwice , wkrecilas sobie raka ! przestan !!!! nic juz sobie nie wkrecaj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka_120, chodzi o to że Ty wcale nie zmieniłaś swoich myśli, przeczytaj jeszcze raz co sama napisałaś: ja już nie mam ochoty pisać mam dosyć jestem dzisiaj taka wściekła nienawidze siebie TO SĄ TWOJE MYŚLI!!! bianca, przecież to Ty decydujesz, co myślisz, kapito? ja wiem, na początku może być trudno wszystko przełamać, więc zacznij od tego, że kupisz sobie jakąś książkę typu \"Potęga podświadomości\" lub inną, jest tego naprawdę sporo do wyboru, zaczniesz spokojnie czytać i stosować się do wskazówek, mówię Ci że to co w tej chwili wydaje Ci się niemożliwe, jest możliwe, sprawdź że mam rację, pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agni-s nigdzie nie byłam na sylwestra nawet rodziny nie odwiedziłam bo nie byłam w stanie nie wiem juz czy to nerwica bo jak miałam w sercu albo w głowie to po jakimsczasie przechodziło a teraz juz 4 miesiac to samo ja juz nawet nie mam czym wymiotowac po za tym mam problemy z jelitami raz mam biegunke a raz nie moge isc do ubikacji cos złego dzieje sie w moim brzuchu jestem tym zdenerwowana to mnie wkurza doprowadza do szału .....nie mam juz ochoty brac leków przeciwwymiotnych i przwciwbólowych bo to wszystko o dupe rozczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lambo ale jak mam myslec ze jest ok jak mnie skreca i cały czas mi niedobrze ......ciagle cos robie mysle o domu rodzinie dzis nawet szyłam dla syna kostium na bal przebieranców i w tym czsie 2 razy byłam zygać jak nie myslec jak nie mozna z tym zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka, to idź do lekarza, niech ustali co z tym brzuchem, a nie od razu sama z góry zakładasz, co to może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chyba ze 20 ksiazek o nerwicy wszystkie przeczytałm dalej czytam i nie moge zrozumiec tego co sie ze mna dzieje ....rozumie leki kołatania serca zawroty mrowienia to typowe objawy nerwicy ale to co sie dzieje w moim brzuchu to chyba nie nerwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam juz szesc razy kazda wizyta 50 zł miałam usg ,gastroskopie i nic nie wyszło teraz czekam na 8 stycznia mam wszystkie szczegółowe badania ale ja sie juz mecze codziennie to samo nawet w nocy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie połozyc moze jutro będzie lepiej ,,,,,zycze wszystkim dobrej nocy i samych pozytywnych mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka, skoro do tej pory badania niczego złego nie stwierdziły, to znaczy że niepotrzebnie się zadręczasz, jeśli czytałaś tyle książek, to wiesz, że przy nerwicy może boleć brzuch spokojnej nocy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianko piszesz ze mialas juz sporo razy robione usg, wyszlo ok??? To znaczy ze jest ok:) badanie krwi mialas ostatnio??? wszytsko w normie??? to znaczy ze nie masz raka!!!!!!!ktos kiedys pisal ze mozna sobie zrobic cos jeszcze jakies tam symbole ktos wypisal wiec moze zrob to dla pewnosci???Tamto chyba ktos pisal dla nikitki,ale nie pamietam za cholere jak to sie nazywalo:( no i konieczni8e do psychiatry i psychologa!Ja wierze ze w koncu ci pomoga!!!!!❤️ sancho zagladaj do nas czesciej i zaczernij nicka:) Jestes mlody zycie przed Tobą, chyba tez twoim problemem jest niesmialosc??? Ja tez jestem niesmiala i zawsze boje sie zagadac do obcych, albo jak jestem w wiekszym towarzystwie to zawsze buraka łapie:( ale to powolutku trzeba robic kroczkii, pomysl sobie \"oleje to co sobie o mnie pomysla\" zobacz ile jest na swiecie ludzi jednoczesnie lubianych i nielubianych zawsze bedzie ktos kto bedzie cie nie lubil komu nie podpasujesz i trzeba miec wyjebane na to co ktos sobie o Tobie pomysli:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W dupie z tymi ludzmi:) A bylles u psychiatry czy zwyklego lekarza???? Poszukaj jakiegos dobrego psychiatry i pamietaj lekarz lekarzowi nie rowny jeden ci nie pasuje to zmien na innego:)To samo z psychologiem, jednemu pasuje ten drugiemu tamten:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×