Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

czesc dziewczynki, ja caly dzien dzis sprzatalam i jeszcze korzystam z ciepelka i chodzimy z mala na spacerki....a @ma przyjsc we wtorek chociaz wcale sie nie obraze jak nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Powiedzcie mi dziewczyny, czy w polowie cyklu czyli na owulke boli was brzuch? wiecie, oprocz obserwacji sluzu ze ja dostaniecie? ja mam teraz polowe cyklu, od dzis boli mnie dół brzucha, jest znowu twardy i wydety jak w poprzednim miesiacu. Czy mam to kojarzyc z poczatkiem owulacji, srodkiem czy koncem? macie jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liebe, ja mam bol jajnika w srodku cyklu, ale to tylko klucie jajnika, nie calego brzucha, mam tak od lat. wtedy mam owulacje, potwierdil to lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:):) wczoraj mnie nie bylo, nie zdazylam odpisac bo usnelam. wieczorem wlaczylam laptopa, czytalam posty i...... obudzilam sie rano, nie pamietam kiedy usnelam... u mnie bez zmian... nadal czekam czekam czekam iiiiii czekam na przjazd mojego M... piszecie tutaj o obserwacjach swoich cykli, mierzeniu temperatury, wspomagaczach w zajsciu w ciaze:) ja postanowilam jeszcze nie korzystac z tego, przynajmniej przez 2-3 cykle, jak w tym czasie nie uda mi sie zajsc w ciaze, to pojde po pomoc do ginekologa... teraz chce po prostu zaczac z luzem psychicznym, wiem co mowie bo bylam juz dwa razy w ciazy:) z medycznego punktu widzenia u mnie jest wszystko ok, tylko sie brac do dziela:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... kurcze szukam kogos od npr bo moj cykl mi sie jakis dziwny wydaje.. moze ktos pomoze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide spac, pisze tutaj od rana, zrobie sobie ptrzerwe, Samira milo Cie widziec:) ja stosuje nrazie metode taka, ze pisze sobie tutaj, ale odpuszcze chyba, jesli do 3-4 m-cy nic nei wyjdzie:) do jutra👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jest tam kto... u mnie już po i z ukochanym zaczęliśmy intensywne starania... mama nadzieje ze jak do Polski na swieta pojedziemy to bedziemy mogli oglosic szczesliwa nowine i ze nie skonczy sie tragicznie jak ostatnio... obysmy wszystkie mialy na swieta taki sam prezent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dziś znów temp 37.2. Wieczorem z ciekawości zmierzyłam i miałam 37.8. Kurcze oby nie spadła :P Lolcia26 masz rację obyśmy wszystkie zaciążyły do świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwina ja mam jutro dostać @ więc może mi jeszcze temp spaść. Test zrobię w sobotę jak nie dostanę @. A co u Ciebie? Dostałaś @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! U mnie temp. dzis skoczyla o 1 kreske, mam 37,1, ale jeszcze tydzien niepewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wieczorem nie ma co sie sugerowac temp, bo w ciagu dnia zazwyczaj jest kilka kresek wyzsza niz rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z czystej ciekawości zmierzyłam bo cała wczoraj byłam taka rozpalona a cycki to miałam takie gorące, że mogłam na nich coś usmażyć. Sylwinka a może to ciąża, oby :) Aniutka cierpliwości w oczekiwaniu na 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×