Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Hej Lolcia i Ivett. Ja w czerwcu przez miesiac, na zlecenie pani doktor bralam wlasnie Castagnus na zbicie prolaktyny, bo mialam jej zdaniem ciut za wysoka i to wlasnie w tym cyklu zaszlam w ciaze. Kupilam go w Bootsie, gdzie mozecie go znalezc na polce z witaminami pod nazwa: Agnus Casti czy jakos tak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno co z kosciolka wrocilismy, obiadek zjedzony i niedlugo rzytulanki z mezusiem, caly tydzien bedzie pracowity hihi.... dni plode wiec tylko milosci trzeba :) a moze zaowocuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castagnus mozna kupic w UK pod nazwa Kira Agnus Castus - 30 Tab, jakies 8 funtow kosztuje. Kiedy moj ginekolog kazal mi brac, na obnizenie prolaktyny , oraz z powodu plamien w srodku cyklu. Teraz tez myslalam zeby brac, ale gin powiedzial ze skoro cykl jest prawidlowy, nie zaleca brania bo moze mi pozmieniac w cyklu wszytko...wiec odpuscilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może i ja odpuszczę na razie... zobaczymy co będzie po tym cyklu... czy coś w ogóle będzie... ;) jak radzicie? ivett smacznego i miłego świętowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat w tej sprawie ci nie pomoge bo ja nigdy nie brałam costagnusa.... a ty po poronieniu bylas czyszczona czy sam organizm sie oczyscil????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam się oczyścił.... poroniłam 2.10, 14 byłam już w Polsce u mojego gin i powiedział, że wszystko jest dobrze, że nawet widzi jajeczko w jajniku i mówił, że owulka będzie zaraz... jak zapytałam co mogę teraz zrobić odpowiedział że zajść w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam badania krwi i wszystko jest ok. gin mówił, że ponad 50% ciąż kończy się poronieniem, że to nie znaczy że ze mną jest coś nie tak, iże bez obaw mogę sie starac o dzidzię od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat po poronieniu samoistnym tak jest ze nie trzeba czekac.... po lyzeczkowaniu min 3 miesiace... to tobie najbardziej potrzebny jest kwas foliowy i luteina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folik i wiesiołek już jem... i zobaczymy co będzie... a luteina to co to dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... ............O@...... .TEST... .CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ivett26..............04.11...03.11(-)........2......Lond yn. .........26 Sylwinka.............09.10.......?........1......Jarocin .........25.....1 A.N.N.A..............10.11.......?........6......Barline k........30 ninam................15.11................2......Ostrołę ka.......31.....1 milka czekolada....14.10................4.......sieradz.........26 grudniowa.............?..........?.........1......Irland ia..........26.....1 GaGa .................01.11................2....Birmingham....... 29.....1 AguniaAgusia........06.10.......?........2.........Opole .........26 magdafikus..........10.10.......?........1....Zduńska Wola.....32.....1 Novida................25.10......(-).......1........Dubl in..........30.....0 _neti_................02.11.......?.........3........Lub lin..........25.....0 Lady Love............15.11......?.........2....Ruda Śląska.......19.....0 aska.osa..............28.10......?.........2....Derby(Uk )........26.....0 Liebe..................24.10......?.........2.....Szczec in .........26.....1 Samira. ...............24.10 .....?.........6.....Rzeszów..........28.....1 dowa..................17.10......?.........6......Łódź.. ............29.....1 syla30.................23.11......?.........2.......W-wa ............29.....1 Malwina...............05.11......?.........3....Sosnowie c.........28.....0 Aniutka*..............13.11......?.........1...woj. lubelskie.......25..... katie.g...................?.........?.........?......... .Epsom..........?...... sztuka teria.........14.11.......?.........?........W-wa..........3 5.....2 karola1988...........14.10......?.........2.......Gdańsk ..........20....0 Kiciuchna..............07.11.....?........1........Gdańs k..........25....0 Kasia.T21..............?..........?.........2........... .?.............25.....0 lolcia26..........26.11..........?.........1......Edinbu rgh............26.....0 Symptyczna79.....11.11........?.........?..........wrocl aw.....29.....0 ssscarlet............01.11........?.........?......woj.l ubelskie....29.....0 Grażka23...........06.12........?.........2.......woj.śl ąskie......23.....0 Koteczek..............4.12.......?........8........święt oszów.....25.....1 kasza83...............08.11.......?.........2........... łódź.....................25....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? mam nadzieję, że wszytskie kiedyś bedziemy mogły przepisać się do tabelki niżej czyli ZACIĄŻONE. U mnie 2 dzień cyklu, @ mam dostać w mikołaja. Mam nadzieję, że Mikołaj jej nie przyniesie w prezencie :P Sylwinka czekam na dobre wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie po co sie bierze luteine? Mi lekarz kazał jesc tylko kwas foliowy 3 miesiace przed planowana ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz.... niestety po poro nieniach juz tak jest ze lekarze gdybaja jakby nie daj bog cos i dlatego daja od poczatku leki na potrzymanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej w Szkocji nie mam szansy żeby mi przepisali... na Święta będę w Polsce to się dowiem u mojego gin, może mi przepisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z Madzią jak byłam w ciąży też brałam luteinę dopochwowo na podtrzymanie ciąży ale przez to mi przepisał przez te moje zaburzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyuczał sie do roli brata:))) kurde przyjechalam do domu i cały czas myśle o pawełku , strasznie pragne takiej niuni.... wiem ze dam sobie rade z dwojka bo dałam a 3 godziny bylam z nimi sama to nic strasznego:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki... synuś suuuuper i mały Pawełek też... juz niedługo będziesz miała swojego drugiego maluszka :) zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawełek to moj przyszły chrzesniak 26 grudnia chrzciny, dasłam zdjecie to niektórzy myślą ze moje:))) moze ta mała niunka mnie zarazi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×