Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

a kicham i kicham od rana :) Chyba popijemy :D szkoda, że ja nie mogę wypić :o wole dmuchac na zimno. Ok ja jade :) odezwe się jak wróce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ze nie zaszlam:) czekam na 3.12 bo wtedy wlasnei przyjdzie kolo wieczora:):) i pozniej do 17.12:) zeby zadzialac:) mam nadzieje, ze libido wzrosnie i maz sie wykuruje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nei padaa, raczej nei spadnie..ale nei jest najcieplej:( dobrze, ze w swieta bede w Polsce:) ale i tak u nas w mieszkaniu ubieramy choinke;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem go mocno zaboli, ma uczucie przewiania, zawiania....ehhhh no nie wiem, ja mu wspolczuje, on ma zimno w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
Wow dzięki dziewczyny, jakie to miłe, nawet nie wiecie :) Jesteście jednymi z pierwszych, które mi dziś życzenia składaja. Az się cieplej na sercu robi. Wypiję za Was kapuczino ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznej kawki wszystkim i milego dnia....mam nadzieje, ze mi szyb ko zleci:) ii milo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAMAJRA-❤️👄❤️ WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ SPEŁNIENIA MARZEŃ I DWUCH KRECH NA TESCIE !!!!!!!!!!!❤️👄❤️ ❤️I JESZCZE WSZYSTKIM KATARZYNĄ WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ W DNIU IMIENIN :D:D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
Dzięki Syla ;) A imieninowe to też i dla mnie, dzięki :) Takie skompaktowane święto I jeden prezent :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
dzięki Syla :) Ale pamiętaj, z tej miłości dzieci nie będzie, hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
nie no dziewczyny, nie rozpieszczajcie mnie tak, bo sie rozbestwię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek paniom :) Widzę, że temat bananów dalej na topie :) Lamajra wszystkiego dobrego :) Grażka gratuluję zostania ciocią. Napewno super jest taka mała kruszynka :) A dla reszty dziewczyn ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia bo dla nas banany to numer 1 bez nich nie można żyć :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubicie mietowa czekolade aero?????:D mniaaaaam mmmmmm, ja czekam do 13 czasu uK zeby zjesc moja pyszna salatke warzywna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ten kształt i ten smak jest najlepszy i zawsze można wykorzystać go nie tylko do jedzenia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jeszcze nie jadłam tej czekolady ale byś mogła się podzielić z koleżankami a nie tak sama jeść :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za Sylwinką. Aga daj tej czekolady. Co prawda w ogóle nie mam ochoty na słodkości, ale dla towarzystwa zjem, a co :) Apropo bananów to był kiedyś taki kawał, że przychodzi zakonnica do gina i mówi, że tam, na dole znaczki pocztowe jej wychodzą. Lekarz zbadał i mówi "to nie znaczki, to naklejki od bananów" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dobry kawał :D:D:D:D:D:D::D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie. Mogłaś chociaż malutki kawałeczek teleportować do mnie. A tu nic, czekam i czekam i nic. ehh... Ps. A podobno kobiecie w ciąży się nie odmawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedulki musicie obejsc sie smakiem:D albo objesc smakeim:P ja mam lunch za 12 minut:) jupiiiii a po pracy bede dzisiaj lezec, ale wczesneij musze posprztac lazienke i wc, blleeee musze rozlozyc saprzatanie, bo nie bede miala czasu w weekend.....takze ciezko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już :) Ale malutka jest słodziutka :D Nosek ma po mamusi i cioci bo ja z siostrą mamy identyczne nosy :) a tak duże podobieństwo do mojego szwagra :D fajna dziewczyna! Siostra chciała żebym została z nimi cały dzień ale w odwiedzinach jest przerwa od 12 do 14 , no i obiadu nie mam na dzisiaj zrobionego :o no i za Wami bym tęskniła :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey,hey.. Lamajra wszytskiego co najlepsze z okazji urodzinek :) :) I dla wszytich Katarzynek gorace zyczenia :) Grazynka jak superowo ze Twoja siostra ma malenstwo, gratuluje i zycze tego samego :) Ja 29 dc, wszytko ladnie i ksiazkowo, dzis temp spadla do 36,8 jutro bedzie jeszcze mniejsza i w godzinach rannych Miss @ przyjdzie..ale jakos ma dobry humorek :) Grudzie jest ostatnim miesiacem gdzie przytulanki beda planowane i kontrolowane :) Ta z mezem ustalilismy, a od stycznia zywiol, jesli nic do maja to zaczniemy odwiedzac lekarzy...choc mam nadzieje wielka ze ta opcja sie nie sprawdzi... Aga pyszna jest ta czekolada, zaraz na spozywcze zakupy wybrac sie bede musiala, to kupie sobie bo mi smaku narobilas :) Jeszcze kilka spraw i odwiedzin musze dzis wykonac a potem relaks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Grażka jak Twój nosek ma to musi być śliczna :) Aga jak tak możesz robić najpierw mówisz o czekoladzie miętowej a potem że zjadłaś już kawy nie dostaniesz od nas bo my ją też wypijemy ooooooo:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia w Tobie cała nadzieja poczęstujesz koleżanki czekoladą co :D:D a mi i Grażynce kup banany :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Sylwinek jest śliczna ale nie przez mój nos :P Ja własnie zjadłam banana ale następny zapas nie zaszkodzi :D:D:D chyba za niedługo skonczy sie tak że zamiast kawy bedziemy rano jesc banany :P Musze dzisiaj umyc podłogi i ogarnąć troche mieszkanie :o Sylwinek a Ty dzisiaj zalewasz foremkę? mąż wrócił? Asia a Ty nie mysl tyle o tej @ bo może akurat nie przyjdzie i beda II kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×