Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Kruszyna GRATULACJE :) Spokojnych 9 miesięcy ❤️ Dziewczyny ja już nie wiem co się u mnie dzieje, mam 4 dzień delikatnych plamień i nic więcej.Wrzucam moje tepmki z ostatnich kilku dni, może ktoś mi coś doradzi. 26dc 37,0 27dc 37,0 28dc 36,85 plamienie 29dc 37,0 plamienie, test(-) 30dc 37,0 plamienie, skurcze 31dc 36,8 plamienie Teraz zmierzyłam sobie tempkę i mam 37,7. Ja już nic z tego nie rozumiem :( Niech ta wredna @ przyłazi i się ze mną nie bawi w kotka i myszkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze znajdzie sie kasa na dziecko....tyo co moj dostaje to ja bym dwojke dzieci utrzymała, bo moje dziecko totalny naciagacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z męzem mieszkamy u moich rodzicow,mamy dwa pokoje , nie chcemy brac za duzego kredytu na mieszkanie poki mamy gdzie mieszkac ,ale juz nie bede wchodzic w szczegoły. Najpierw chcielismy miec dom a potem starac sie o dzieci ,ale strierdziliśmy ze ne ma na co czekac a tak to i rodzice pomoga czasem :) jak juz sa pod reka:) poza tym nigdy nie bedzie dobrego czasu na dzidzia, zasze bedzie jakies ale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti, ja mam bardzo do Ciebie podobne temp, z jedna roznica, ze nie mam @. robilam test w pt i byl negatywny, sama nie wiem co o tym wszystkim myslec i tez sie czuje mocno zagubiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja mam wlasne mieszkanie z chlopakiem i po uszy jestesmy w kredycie! ale tak samo stwierdzilismy, ze nigdy nas tak na prawde nie bedzie stac na dziecko, a jak nadejdzie dzien ze bedzie, to moze byc juz za pozno! nie ma co odkladac, jak instynkty sie odzywaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti, ja mialam podobnie w pierwszym cyklu staran i przyjelam te plamienia jako dziwaczna @, teraz moja @ byla juz lepsza choc tez skapa jak na moja, dlatego sie marwtie ze od stych staranek mi sie hormony poprzestawialy, bo zawsze bylo super i jak w zegarku.....hmmmm kiciuchna, dziewczyny maja racje zawsze bedzie cos...zawsze bedzie brakowac kasy, zawsze bedzie cos wazniejszego... My sie tez boimy, bo budujemy przyszlosc w PL, mieszkamy jeszcze w Uk, wszyysko bedzie bardzo skomplikowane, ale nie ma nic wazniejszego niz dziecko i tyle, i tak musicie myslec :) Jestem ciekawa jak Twoj maz kruszyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :D:D Samira ja to nawet bym myła okna jakby było -15 stopni :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a co :D:D:D Asia no jak by mnie wywiało to może akurat bym u Ciebie się znalazła :D:D a na razie choroba mnie nie bierze więc jest git :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak macie świętą rację, że nigdy nie będzie dobrego momentu finansowego na dziecko.... Ja będę się starać, choć nie usilnie. Ale z drugiej strony jak tu nie mysleć o tym, gdy czasami trzeba zupełnie tryb życia. Ja to w tym miesiącu bałam sie wypić drinka, żeby w razie czego nie zaszkodzić zarodkowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie z innej beczki... :) jak mierzycie temperaturę? termometrem elektroncznym czy zwykłym? W ustach czy innych miejscach? :) Pytam bo jak mierzyłam kilka razy pod rząd elektronicznym w ustach to wyniki były za każdym razem inne... Sama już nie wiem jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka cheynie bym Ciebie tutaj zobaczyla :) Firanki swieze powiesilam, wiec jak bedziesz oknem wchodzic to prosze zwroc uwage :) kiciuchna, ja sprawdzam dopochwowo temp, termometrem elektrycznym, i ladnie sie zgadza, ale termometr termometrowi nierowny niestety jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytajcie sobie dokładnie o NPR( naturalne planowanie rodziny) temperature mierzy się rano o tej samej porze przed wstaniem z łóżka, temp mierzona w coagu dnia nie liczy sie, najlepiej termometrem elelktronicznym bo pokazuje dokładniejszy wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochy ......................................................pobudka kawka herbatka na stole :):) i ciasteczko na osłodę :):) Asia też tak myślałam że powiesiłaś świeże firanki bo aż tutaj czuje ładny zapach :):) szefowa gdzie jesteś :D:D Grażka nie śpi tak długo szkoda dnia :D:D a jak się czujesz:):) Miłego dnia 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wczoraj dzwoniłam do laboratorium, beta negatywna!!!! Ale miła pani powiedziała, że po prostu za wcześnie przyszłam, że najlepiej przyjść za 2 tygodnie. Nic już z tego nie rozumiem :( Robiłam Pre-Test, podobno bardzo czuły i może dlatego już wyszedł, a beta jeszcze nie zdążyła wzrosnąć? Niech mi ktoś powie, że ten test się nie pomylił... Bo wyć będę zaraz.... Jajniki dalej czuję, wokół sutków robią mi się takie otoczki ciemniejsze - to mi się napewno nie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mężowi powiedziałam wczoraj, pokazałam test. A on na to, że i tak wiedział że się udało :) Cieszył się bardzo. Ale oboje poczekamy jeszcze do wizyty u lekarza, żeby mógł potwierdzić ciążę, wtedy dopiero powiemy rodzicom i sami też będziemy pewni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszenie
Dziewczyny ja do Was z pocieszeniem.... w zeszlym roku, poronilam - oooo wlasnie sobie uswiadomilam, ze dzis mija rok od zabiegu (to dlatego obudzilam sie z takim niepokojem!) Natomiast dzis jestem w 7 tygodniu ciazy. Staralismy sie od sierpnia. Pierwsza @ i wielki szok - jak to, przeciez bylam pewna...Zaczelam mierzyc temperature - od 17 wrzesnia...- nie mialam owulacji - temperatura przez ponad 40 dni na stalym poziomie!!!! @ malpa w pazdzierniku nie przyszla....W ciazy nie bylam Ze zlosci, rozpaczy przestala mierzyc temperature i wiecie co w 54 dniu cyklu zaszlam w ciaze - przebiegajaca ksiazkowo (mam nadzieje,ze tak zostanie).... Owulacji dostalam jak przestalam mierzyc temperature, dodam tylko,ze odkad pamietam mam nieregularne okresy: 30-45 ale nie ponad 50 dni! Wiecie co,ktos mi kiedys powiedzial,ze jak kobieta bardzo chce miec dizecko to najczesciej nie wychodzi, zachodzi w ciaze dopiero wtedy kiedy rezygnuje ze staran. Nie wierzylam w to, ale prosze nasza psychika jednak dziala w dziwny spospob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszenie
Kruszynka: ja tez robiilam pre test - 2 razy byalm wciazy i ani razu sie ie pomylil. Ostanim razem robilam ok 11 dni po zaplodnieniu popoludniu i wyszla bladziutka kreseczka, ale ciaz byla i jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszenie
a jak nie bylam to pre test zawzse wychodzil negatywnie - czyli jakies 1000 razy, przesadzam, ale ze 30 na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Nie myślcie, że chce Was tutaj zasmucać ale wiem że @ przyjdzie! Na 100%, nawet testu nie robie! Boli mnie juz dokładnie tak samo jak przed @ i poboli jeszcze jutro, w piątek nic mnie nie bedzie bolec a w sobote lub niedziele dostane@. a temp mi codziennie o 1 kreske spada i dzis juz równe 37. Ale już sie przyzwyczajam do tej myśli. W przyszłym tyg ide kupic do apteki wiesiolek i tylko mi odp od kiedy go brac od 1 dc? no i w święta znow się staramy :( :o tym razem daje na luz z mierzeniem temp, tylko chce poprawic sluz bo zawsze miałam ładny a w tym miesiacu po raz pierwszy taki śmieszny - może to ja cos zablokowałam :O Sylwinek a czuje się już lepiej, glowa mnie nie boli ale gardło troche zaczelo. miałam jechac dzisiaj do siostry ale nie wiem bo nie chce małej zarazic :O takie male dziecko to wzystko może podłapac. Kruszyna poczekaj te 2 tygodnie, my poczekamy z Tobą :D bedzie dobrze :) Pocieszenie masz rację, że nie wychodzi jak się bardzo chce ale jak tutaj przestac chciec? :D kiciuchna nie przestawaj się starac :) jak teraz chcecie bardzo to do roboty! Neti, Może jestes w ciąży? ja bym test zrobiła jeszcze raz za kilka dni bo temp masz wysoką i te plamienia, dają duzo do myslenia. Koteczek dobrze, że z nami jestes i humorek masz miec dobry!:D Reszcie przesyłam 👄👄👄 Szefowa bedzie za 5 minut Sylwinek kawke dla niej zrobiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że mi powiedziałaś bo muszę się ładnie ubrać i fryzurę poprawić :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D kawka i ciasteczko wszystko dla szefowej :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:)tylko czytam sobie , nadrabiam zaleglosci i mysle co to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za kawke:) witam wszystkich!! u nas dzisiaj naprawde mrozno , szron na trawie to juz cos, dla anglikow sroga zima:D Grazka:) nie przesadzaj, ja mam dzisiaj miec@ i wiem, ze bedzie musze kupic zabezpieczenie;) bo wszystko sie w domu skonczylo....szok. zawsze mam zapas do wyboru i koloru:D czy to jakis znak:D ????????ale sie usmialam. wczoraj gadalamm z przyjaciolka w 8 m-cu:) smieje sie, ze jak ja odwiedze po swietach to moz ebyc tak, ze zacznie rodzic i pojedziemy wszyscy na porodowke;) zazdroszcze jej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Agi ja nie przesadzam - ogrodnikiem nie jestem :P No to ja do Ciebie dołacze za kilka dni z @ :D Mogę się założyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Grazka ja nie mam literki a znaczy nei napisalam tam przesadzaj tylko przesondzaj:D ale to jest z bledem bo nei mam a z ogonkiem;D i wyszlo nei przesadzaj, a Ty nie przesadzasz....:D nie wiem czy mnie zrozumialas:D po prostu nei mam polskich znakow w pracy a mam w domu:) trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szefowa tak szybko przyszła że ja z tych nerwów rajstopy na głowę sobie założyłam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×