Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

mam nadzieje, ze bedzie tak jak mowicie. my tez chcemy tych zmian i mam nadzieje ze dam rade. A od wczoraj znow zaczelismy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D zawsze co małe to mnie cieszy :P a jak zacznę zdobywać szczyty to będzie jeszcze większa radość:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem pomarańcza kto chce niech łapie tylko uwaga na oczy bo leci:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlet, ja tez sie boje, bo duzo pracowalam aby dojs do mojej pozycji w firmie. boje sie ze strace prace, ze nie bedziemy miec juz kasy na wszystko co chcemy, ze moze sie nie sprawdze w macierzynstwie, ale chce zaryzykowac i wierze ze bedzie cudnie! skoro chcemy dzidzi tzn ze bedzie przecudownie, i wszystkie strachy i obawy oddalam jak sie da najdalej :) teraz tylko trzeba zaciazyc i mam nadzieje ze dam rade! wlasnie odebralam badania i mam dosc niska prolaktyne... mam nadzieje ze to nie jest tragedia, i da sie to wszystko naprawic:) dziwuszki trzymajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, Sylwinka buziak dla Cie bie za przywitanie nas kawka i herbatka 😘 kochana jestes... Dorka, to super wyniki, tylko sie cieszyc :) Niska prolaktyna to nie ma wiekszego znaczenia, gorzej jest jak sie ma wysoka... Napewno Cie lekarz teraz podreperuje i przylecisz z piekna owulka :) Grazka super pomysl z prezentem z tym wychaftowaniem imion i daty :) i sobie kup cos ladnego, chociaz piekna z Ciebie kobieta to we wszytkim bedzie dobrze... Agus czyli OWULKA sie zbliza, a jak ochota, czas, i mezy pleca? Mam nadzieje ze wszytko ladnie wspolgra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, ajki tu ruch dzisiaj! A jaki Sylwinka ma humor dobry, same buźki i uśmiechy! No no, coś mi się wydaje że starania maratonowe się zapowiadają :) A my zaczęliśmy wczoraj, bo @ poszła sobie i od razu ruszyliśmy do roboty :P Lampka wina wieczorem, dobry film którego nawet do połowy nie obejrzeliśmy, bo taka ochota była :P No i mam nadzieję, że będę mogła w owulkę trafić, temperaturkę mierzę, ale dopiero 2 cykl. No zobaczymy, jakoś się nie stresuję tak jak w zeszłym miesiącu. Na żywioł dziewczynki, na żywioł iść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wstętna @ poszła w poniedziałek :) więc trzeba też się postarać - bardziej niz w zeszłym mc. Dorka, to co piszesz....... to tak jakbym o sobie czytała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - ja mam podobne obawy, ale ten mój instynkt jest silniejszy. I wiara, że będzie dobrze. Jeśli jestem dobrym i przydatnym pracownikiem, to dlaczego miałabym stracić pracę? Ja jestem w tej komfortowej sytuacji, że teściowa chętnie zajmie się maluchem i będę mogła wrócić do pracy. A firma ma taką politykę, że po urlopie macierzyńskim wszystkie dziewczyny wracają. Teraz jest aż 5 ciężaróweczek :) I wszystkie rodzą w przyszłym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asia_ lepiej z plecami:) juz tak nie dokuczaja, oby sie to utrzymalo do konca weekendu,....ale stresy w pracy...w ogole...ale jakos damy rade;) Dorka, teraz wiesz na czym juz stoisz, to bardzo dobrze:) Kruszyna j atez sie na brzuch nie moge doczekac, fajne to czasy beda:) Pozdrawiam wszystkich ja w pracy:) wiec dlatego tak rzadko pisze wieczorem mamy znajomych:) moj aprzyjaciolka, mistrzyni kuchi przynosi dzisiaj Shepherds Pie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny.... Byłam dziś u gina zapłaciłam 70 zł za badanie i usg do pochwowe Na monitorze pokazał się pęcherzyk na razie pusty,ale za 2 tygodnie mam przyjść znowu.Jutro mam się zgłosic na pobranie krwi z czego zrobią badania na różne tam rzeczy..Lekarz dał mi L4 na 2 tyg. czym mnie zaskoczył bo miałam do pracy na 13.Nieukrywam bałam się troszkę zaniesc L4 bo teraz przed świetami kazdy jest potrzebny......ale mój mąż przypomniał mi że mam wypoczywać a nie stesować się pracą :) Jutro badania i oddam siusiu do badania,Gin powiedział że objawy mam takie jakie trzeba test wykazał,ale jeszcze za wcześnie zeby było widac zarodek... Jejku widziałam pęcherzyk w którym pojawi sie lada chwila \'maleńka kropeczka\" :) Często boli mnie brzuch a piersi to są obrzmiałe i obolałe.Mężuś już sie uśmiecha ze mam wieksze ... :) bo zawsze takie tyci były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym humorkiem to ja zawsze mam dobry chyba że jestem przed @ to wtedy mam kiepski humor mój Paweł to nawet wie że mi się zbliża bo nie raz mu się oberwie a muszę Wam powiedzieć że mi @ się skończyła tylko męża brak ale jutro wróci :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kruszyna na stole masz pomarańczę o tam widzisz rzuciłam Ci ją :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek ja też chce pomarańczkę :) Zaraz zrobie jakąś lekką sałatkę bo ostatnio to sie objadam okropnie :O Asiu u nas jest taka tradycja z tym haftowaniem imion i daty i zawsze robi to matka chrzestna :) Nawet ja mam taką koszulkę z mojego chrztu :) fajna pamiątka :) jak tam samopoczucie? jakieś przeczucie? Kruszyna oj idziemy na żywioł :) hehe mój mąż się śmieje, że pod koniec cyklu moje nogi powiedzą : Wreszcie razem! ale tak serio to ja też inaczej podchodze do tego niż w tamtym miesiącu, jestem bardziej wyluzowana, moze to też przez brak czasu na nakręcanie się :P Aga dobrze, że mąż lepiej się czuje, oby staranka były udane i bardzo owocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz jest mistrzem w robieniu Shepherds Pie, naprawde super jemu wychodzi...mmmmm To teraz tylko energii duzo i do dziela :) Ja w tym miesiacu w ogole nie dopatruje sie objawow ciazowych, wbilam sobie do glowy ze one przychodza dopiero po spodziewanej @, dlatego jakos lzej znosze czekanie :) Poza tym nie wierze ze moge byc w ciazy bo jestem przeonana ze hormony mi sie zupelnie rozregulowaly i dlatego bardziej niz dniem spodziewanej @ to zyje dniem wizyty u mojego lekarza 29 grudnia, mysle ze mnie naprawi i od nowego roku beda piekne staranka no i moze zakonczone brakiem @ Sylwinka ja juz na pomarancze i mandarynki patrzec nie moge bo codzien sie obzeram, az mam dziasla poranione, bo ja lubie kwasne :) Mozesz rzucic jakims obiadem bo nie mam pomyslu na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomimo pustego teraz pęcherzyka gin uznał ze jestem w ciąży i nawolnieniu tez tak napisał :))))))) po badaniu szyjki macicy powiedział że jest wszystko prawidłowo i szyjka jest czysta... Dziwnie sie trochę czuję bo nie wiem co mysleć jestem czy nie jestem????? oto jest pytanie......ale czuje ze jestem......a to sikanie to dosłownie co godz. mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, tego mi było trzeba, dzięki :) Przynajmniej w oko nie dostałam :P Kończę pracę za chwilę, umieram z głodu!!! A w ciągu ostatniego miesiąca schudłam 3 kilo, dla mnie niestety, bo ciężko mi przytyć choć odrobinę i przez to gorzej z moim samopoczuciem, ciałka mi brakuje... Niech mi któraś puści przelewem z 5 kilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna - jesteś w ciąży!!!! Skoro gin tak powiedział to uwierz w to kochana i ciesz się :) Serdecznie Ci gratuluję i trzymam kciuki żeby wszyściutko było w porządku, Twoje samopoczucie też :) A za 2 tygodnie zobaczysz fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe kruszyna masz 5 kg, leciii :P Mogę Ci nawet 10 oddac :) ja bym chętnie zrzuciła troszkę :P dzis jedziemy na basen wiec zawsze cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna dziękuje :))))) w końcu Ktos to powiedział poza ginem .....Jak to napisałaś Sympatyczna jesteś w ciąży !!!!!!!!! to az mnie ciary przeszły :)))))) Grażka Tobie tez dzięki :)) W ogóle WAm wszystkim dziękuję że mogę się tu wygadać. ..:*** Z informacja o tym że bedziemy miec dziecko w wigilię sie nie podzielimy bo musze wiedziec na bank...a badanie nastepne usg mam 29.12 czyli po swiętach....bedzie fajny prezent noworoczny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna juz niedlugo swoja mala fasolke zobaczysz, pozniej bedziesz czekac na bicie serca, pozniej na pierwze ruchy itd same mile i niezapomniane chwile czekaja na Ciebie :) Gratuluje roniez dobrej decyzji i postawienia dziecka na pierwszym plania a nie pracy... Sylwinka dostalam piekna karteczke od Ciebiei wyslalam email do Ciebie, czyzbys nie dostala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa kochana jestes ....tak fajnie mi napisałaś aż mam lzy w oczach i usmiech na ustach.. .bardzo pragnę usłyszeć bicie serduszka ,poczuć ruchy ...to takie cudne... idę troszke poleniuchować przy mezu tak słodko spi przed tv :) Byl dzielny dzis ,był ze mną u gina i wspierał mnie jak zanosiliśmy L4 :) Później się odezwe papatki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po zakupkach ;) A jutro jadę po choinkę :) No i prezent dla mojej mamy - może jakiś sweterek jej kupię i schowam w nim jakieś skarpeteczki, buciki albo smoczek? Jak wypadnie to dopiero będzie niespodzianka :p U mnie dzisiaj kolejny dzień z cyklu bez apetytu :/ Fasolka nie ma na nic ochoty :/ Sylwinka za późno przeczytałam ostrzeżenie i dostałam pomarańczką :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA znow z doskoku! Sympatyczna, wypoczywaj i ciesz sie bo na pewno jestes w ciazy! Cwana bylas i szybko to odkrylas :)super! Bardzo sie ciesze i zazdroszcze! Ja zaraz do gina sprawdzic ta prolaktyne... ja myslalam ze ma byc wysoka (taka zacofana jestem) i jak zobaczylam ze niska to sie podlamalam... dzieki Asia ze mnie oswiecilas! Od razu mi lepiej! Dziewczyny nie obijac sie tylko atakowac mezow dzis w nocy, chetnie bym sie dolaczyla, ale na odleglosc sie nie da :( oj jak mi mojego ukochanego brakuje! Jak go zobacze, to chyba z lozka nie wypuszcze przez caly weekend :) A powracajac do tematu pracy, to sie boje ale uwazam ze jak nie bede miala juz pozycji po macierzynskim to ich strata! Na pewno znajde nowa! Ale wiem ze bedzie na mnie wszystko czekac, jezeli bede miala ochote wrocic (przynajmniej tak sie ludze :). Takimi sprawami bede sie denerwowac jak bede miala juz fasolke :) mam nadzieje ze sie juz niedlugo uda! No i znow sie rozpisalam! buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×