Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

No moje nie sa z wpadki :) tak sie wszystkim teraz zebralo na sluby w tym roku :) przez kilka lat nic a w tym az 5! dwa w Londynie, 3 w PL:) Wsrod moich znajomych to rok slubow i dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam ze sklepu. Dziewczyny ja wiem, że powinnam isc do lekarza jak najszybciej ale moze te testy to jakies daremne są :O przytulamy sie regularnie wiec jeszcze nadzieje mam malutką. tak sobie mysle że może miałam wczesniej owulacje niz zaczełam testy robic. Nie chce panikowac dlatego poczekam spokojnie na @ i jak nie dostane to pojde sie zbadac :) Asiu, Dorka mimo wszystko dzięki za radę, jesteście kochane 👄 Polusia szkoda że ta choroba jeszcze Cię męczy. duzo zdrówka dla Ciebie 🌻 cześć Kasiu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka ja tez bardziej mysle ze te testy to nie sa 100%, dlatego naprawde warto kupowac sprawdzonych firm o wysokiej jakosci, czekaj wiec spokojnie do @ i oby nie przyszla, przytulanek bylo w koncu mnostwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nudzi mi się... Mąż pojechał do domku coś tam docierać na ścianach i zaczyna kłaść dziś połogę :) Jupi. Popsuło nam się xero w pracy :( Właśnie dzwonił serwisant, że jutro przyjedzie, a koszt naprawy to ok 800zł :( No i nadal męczy mnie katar. Ja juz nie wiem jak sobie pomóc. 5 lutego idę do gina. Wiecie może jak wygląda taka wizyta? Chodzi mi o to, że byłam w 12tc - robił USG itd, kazał przyjść za miesiąc (bo częściej nie ma potrzeby, chyba że coś się dzieje złego). Wiem, że nie będzie USG teraz bo takiej potrzeby nie ma więc co ma być na tej wizycie? hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te testy od poczatku mi sie nie podobały no ale nie chce zwalac na nie :) załuje że nie kupiłam normalnie w aptece bo pewnie oszczedziłoby mi to wiele stresu. no wiec teraz czekam... poczekacie ze mną na tą @? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka ja poczekam ale na brak @ :) Kasia normalnie lekarz bada brzuch palpacyjnie, wielkosc, no i nie iwem coz tam wiecej...... W uk do lekarza w ogole sie nie chodzi to wszytko robi Twoja polozna ktora jest z Toba przez cala ciaze a potem odbiera porod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zastanawiam się, po co on chce mnie widzieć za miesiąc. Tzn fajnie, bo może dowiem się czegoś nowego o dziecku itd :) Pewnie da mi skierowanie na badania krwi znowu, żeby to nieszczęsne żelazo sprawdzić, bo już drugi miesiąc będzie leciał bez kontrolnych badań. Ale co poza tym? hmm... nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka pomozemy w czekaniu ale tylko na brak @! Juz nie chce nic slyszec ze jakies @ znow przylazly :D Kasia, moja bratowa chodzi co miesiac w UK, tak jak Asia mowi patrza czy wszystko dobrze sie rozwija itd. Wiem ze z bratowa omawiaja porod, rozne opcje, znieczulenia, porod na pilce, w basenie itp. Ona bardzo lubi te wizyty bo sie bardzo bezpiecznie czuje i bardzo sobie to chwali. Grazka, szkoda ze tyle nerwow Cie te testy kosztowaly, ale ja wychodze z zalozenia jak Asia, ze nie ma co kabinowac, ale kupowac takie elektroniczne w aptece to sie ma pewnosc ze na pewno sprawnie dzialaja, i wtedy nie ma takich nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka wątpię żeby lekarz rozmawiał ze mną o porodzie itd. Ale z Waszych info wynika, że będzie mnie badał palpacyjnie, pewnie da skierowanie na kolejne badania krwi i tyle. Wspomnę o katarze, to może jakoś zaradzi. Dobrze, że już prawie 16. Coraz bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam dziewczynki. Dzień dzisiaj w pracy był ciężki, ale dałam radę :) Do zobaczenia jutro rano :) Buziak dla Sylwinki leci ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia z własnego doświadczenia wiem, że jak się jest w ciąży to zawsze wizyta jest co miesiąc, a około miesiąca przed porodem co 2 tygodnie Nie wiem jak jest w innych krajach ale w Polsce napewno u każdego lekarza tak jest dletego żeby zbadać i zobaczyć czy wszystko jest ok Ja usg miałam robione co wizyte czyli co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mery. Ciekawa jestem jak będzie wyglądać badanie. Bo USG to na 100% nie będzie robił. U nas lekarze nie widzą potrzeby ciągłego naświetlania dziecka. Kilka USG podczas całej prawidłowo przebiegającej ciąży. Nawet gdy będę na USG 4D u innego lekarza to mój lekarz chce tylko wyniki zobaczyć, nie będzie już powtarzał USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to widzę, że idziemy do lekarza w tym samym dniu :) Tyle, że ja będę tez miała USG. Miałam mieć jutro, no ale to paskudne choróbsko mi żyć nie daje :( Trochę się martwię tym antybiotykiem. Ale zarówno lekarka, jak i ulotka ( przeczytałam całą) mówią, że można zażywać w ciąży w takim przypadku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia nic sie nie martw, lekarz dobrze wie. Lepiej jak sie wyleczysz niz jak sie tak meczysz z temp. i choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko 20 min i zmykam do domku! Moj ukochany ma chyba grype zoladkowa, wiec bede sie zabawiala w pielegniarke dzis wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia idę 5-go lutego wieczorkiem :) A Ty nic się nie martw. Będzie dobrze. Ja zmykam się zbierać do domku. Czas odpocząć. Do jutra wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tydzien nie zaczął sie tak źle, może to jakis znak ;) odebrałam badania:) prolaktyna i progesteron w normie :) jupi czyli z ttym wszystko oki :) owu była , potem dobry pozim hormonow ,przytulaki były teraz zobaczymy jeszcze pare dni i bedziemy wiedziec na cym stoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego męża nie ma :( pojechał do teściow bo dzis wolne miał, wroci wieczorem:( odebrał mi dzis wyniki wow :) normalnie misja dla niego hahaha :) w srode mam w pracy wizytacje wiec bede miała o czym myśleć , wszystko teraz postawione do gory nogami. szalone dni. co do wypowiedzi na temat prywatnych gin. to ja tez jestem za tym ze trudno ze tyle kasy ale w szczytnym celu, ja tez kiedys byłam przeciwna ale sama poszłam i zobaczyłam rożnice ,a jest wielka. pozdrawiam cieplutko wszytkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery czekamy na to nasze nieprzyjscie mam nadz ze tym razem nam sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna no to super wiesci, ze masz dobre wyniki! TO kamien z serca pewnie Ci spadl :D Mam nadzieje ze dni szybko Ci zleca z nami i dolaczysz do grona zafasolkowanych razem z mery no i Grazka! Ja mam wizyte u gina za tydz aby zobaczyc jak wplywaja na mnie leki i ponownie zbadac hormony. Mam nadzieje ze mi wszystko dobrze wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj czekamy ale spokojnie co ma być to bedzie wiadomo troche nerwy są, ale nie nakrecam się teraz jakoś spokojnie podchodze Mały dzisiaj zaczął robić przemeblowanie w swoim pokoju pytam się co robi \"szykuje pokoik dla siostrzyczki żeby było jej w moim pokoju dobrze\" nie wiem co mu przyszło do głowy może już atmosfera dała się we znaki synkowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Grazka, ja moge Ci tylko popowiedziec, ze w grudniu mialam dokladnie taka sama sytuacje z testami jak Ty. Wpierw przypisywalam to wadliwym made in china testom kupionym w internecie (cieniutkie paski pakowane pojedynczo w saszetki). Wiec, przez 2 pierwsze dni testowania ( a zaczelam testowac 8 dc przy 25 dniowych cyklach) pojawila sie leciutka 2 kreseczka, a od 10 dnia az do 14 dc nie bylo jej w ogole. Umowilam sie wiec na wizyte i wlasnie wtedy okazalo sie, ze moj dojrzewajacy pecherzyk Graffa w ogole nie peknal i zrobila sie z niego 4 cm torbiel. Doktorka przepisala mi progesteron, ktory bire juz ponad 2 miesiace. W tym miesiacu tez uzywalam testy i teraz pojawily sie juz 2 piekne kreseczki 9 dc. Nie chce Cie tutaj nastaraszyc, ani nic z tego, bo Twoje problemy z testami moga miec zupelnie inne podloze, ale moze to byc dla Ciebie podpowiedz, zeby jak najszybciej umowic sie na konsultacje z lekarzem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) anna999 nie chce podważać tego, co Ci powiedział lekarz, ale na jakiej podstawie stwierdził, że masz owulacje?? Tylko monitoring może to tak naprawdę potwierdzić, a najpewniejszym dowodem owulacji jest oczywiście ciąża :). Skok temperatury świadczy tylko o skoku LH. A pęcherzyk wcale nie musi pęknąć, bo można mieć zespół LUF. Ja miałam wzorcowy wykres w sierpniu, a miałam np torbiel. Może oznacz sobie jeszcze do kompletu hormony w I fazie 3dc: FSH, LH i koniecznie TSH. Oczywiście trzymam kciuki, żebyś zobaczyła pod koniec tygodnia dwie tłuste krechy i nie musiała robić żadnych dodatkowych badań. A co do wypowiedzi na temat prywatnych ginów, to ja w ciągu dwóch miesięcy na badania i monitoring wydałam już kupę kasy. Teraz dostałam kolejną listę badań do zrobienia :) Ale czego się nie robi, by mieć w końcu upragnione maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe i na koniec udało mi się złapać stronkę :D Novida Witaj :) Co tam u Ciebie?? a ja rozchorowałam się na całego :(. Normalnie leje mi się z nosa jak z kranu. Bałam się brać leki, jakby się okazało, że się jakimś cudem jestem w ciąży, więc oznaczyłam bhcg we krwi. I już wiem w ciąży niestety nie jestem. Nie płacze, nie wariuje, chyba już się przyzwyczaiłam do tych porażek. Dziś mam 23dc a mi się chyba @ zaczyna rozkręcać, takie mi organizm robi niespodzianki. A poziom hormonów mam niby oki. W takim razie przede mną 6 cykl starań i chyba razem z nim kończę pisanie na tym forum. Nie wiem, czy ktoś to oprócz mnie zauważył, ale starające na tym wątku udzielają się co raz mniej (proponuje uaktualnić tabelkę). Co raz więcej jest tematów ciążowych, a mi do nich raczej daleko. Ja nie jestem w ciąży, więc nie potrafię się wczuć w Wasze tematy ciążowe, a czytanie o nich może kilka miesięcy temu sprawiało mi radość, a teraz tylko jest mi smutno. I nie oszukujmy się, że te które się długo nie starały, też nie umieją się wczuć w sytuacje takich osób jak ja. Coraz mniej piszę co u mnie, bo nie będę zanudzać badaniami jakie robiłam , a jakie mam zrobić i co mi z nich wyszło. Wątek zrobił się typowo ciążowy, a mi jednak bliżej do wątku typowo dla starających się. A że nie chciałam tak nagle zniknąć to postanowiłam skrobnąć kilka zdań. Dziewczynom, które tu zostają życzę szybkiego zaciążenia :D, a tym które już są w ciąży spokojnych 9 miesięcy i lekkich porodów :D STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25..0 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32........1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30........0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.........25........1 Kruszyna2008.........16.01..............2........Bie sko.........23......0 olenka81............16.01..................4........Lond yn.......27.......0 Dorka..............18.02...................2.... .Londyn..........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25.....0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09..............4.......W-WA.. ........29.......1 MERY27...............31.01...................3.......Wrz e snia.....27.....1 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26.........0 Grażka23...........05.02...................3.....woj.śl ąskie...23.........0 milka czekolada....07.02.09.................5.....Sieradz......... 2 6...... magda//.............14.02.09.................9......Krak ó w........23......0 ZACIĄŻONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC Kasia.T21.............15............27.07.2009......... .....26............. lolcia26................13............06.08.2009........ .....26..........??? Polusia86..............12.............08.08.2009........ ...22...........??? GaGa_...................11...........06/08.08.2009...... ....29............ koteczek19833.........11.........13.08.2009...........2 5............... Asiaaaa...................9.........16,08,2009.......... ..22.............??? Sympatyczna79......... 10.........19.08.2009 ..........29..............??? aska.osa..................8...........09/09/09....... ... .26.............??? Klaudia.P..................6...........(),(),09......... .......21............??? Aniutka*...................5...........23.07.2009....... ...25.............??? lamajra....................5...........15.08.2009....... ......26...........??? K. Liszt....................3...........14.09.2009 (?)..........26..........??? kasza83...................??...........21.07.2009....... .... 25............??? żabka24...................15...........10.07.2009....... .....24..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ....................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS .... .......................................... Aska.osa.........ZUZIA/Tomek............................ .................... lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania? Emilka?.................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%............... Asiaaaa........... Zuza/ Paweł żabka24..........Paulinka/Dominik,Wiktor lub Igorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Neti, U mnie ? Nic nie chcialam mowic wczesniej, choc codziennie sledze to forum, ale tez nosilam sie juz z zamiarem zaprzestania sie udzielania tutaj, bo jak juz wspomnialas ten watek zaczyna sie robic coraz bardziej ciazowy, a nie staraczkowy, nawet juz zaciazone do niego dolaczaja... A u mnie minal juz rok, z jednym fail startem, jak staramy sie z mezem i coraz gorzej znosze te niepowodzenia. Przy tym jak widze powiekszajaca sie tabelke zaciazonych, to wiekszego dola lapie slyszac, ze ktorejs tam udalo sie za 3 razem itd. itp. Bez urazy dla tych dziewczyn, ktore sie teraz ciesza, bo wiem, ze one tez wyczekiwaly z utesknieniem kiedy w koncu im sie uda i zycze im teraz wszystkiego co najlepsze dla ich fasolek. Pisze tu o sobie i swoich odczuciach. Juz przstalam nawet uaktualniac ta tabelke, bo jakbym musiala tam wpisac \"12 cykl\" to pewnie jeszcze slabiej by mi sie zrobilo. A ponadto przestalam sie tu udzielac, bo nie chce sie Was zanudzac moim brakiem sluzu, dniami plodnymi czy tez nie, itd.itp. i nnymi problemami np. w pracy czy poza nia. Podobnie jak ujela to Agi, ktora dobrze rozumiem, mowiac, ze, "nie chce upubliczniac swoich staran". Ale chetnie codziennie tu zagladam w nadzieji, ze ktoras sprzeda jakas kolejna wskazowke, ktora ulatwi zaciazpojscie :) Poza tym przestalam w tym miesiacu mierzyc juz temperature i wyliczac dni cyklu. Jedyne co to robie te testy owulacyjne, bo niestety 3 dni po pozytywnym musze zaczac brac progesteron.. Czekam na ostatni wyrok, ktory bedzie za tydzien. Jezeli okaze sie kolejnym niepowodzeniem to tez sie juz z Wami pozegnam, a jezeli tym razem mi sie uda to przeniose sie na forum dla zaciazonych, zeby nie dolowac tych, ktore sie staraja i nic im z tego nie wychodzi... Pozdrawiam wszystkie zaciazone i te, ktorym kiedys w koncu sie uda. Asi.osie, naszemu ekspertowi, szczegolnie dziekuje za bezinteresowne wsparcie jakiego udziela z medycznego punktu widzenia wszystkim starajacym sie tu dziewczynom 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×