Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorka - ja chciałabym teraz szczeniaczka, zabierałabym go do mojego małego rodzeństwa, żeby od razu się przyzwyczajał do dzieci, a maluchy miałyby radochę :D No i później z naszą dzidzią nie byłoby problemu. Już znalazłam hodowlę niedaleko Bielska :) Tylko to duży wydatek, ale myślę że dalibyśmy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, jak traz przyjdzie wczesniej, to bedziesz mogla wczesniej zaczac regulacje i za dwa tyg bedziesz miala piekna owu! Nic sie nie smuc! Ja wiem ze bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia nie trzeba było spać tylko atakować stronkę :D:D:D:D:D Kruszyna może to owulacja więc jak zajdziesz do domu to do ataku na banana :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę atakować banana :( Od wczoraj M bardzo źle się czuje, wymioty itp, jakiś wirus chyba złapał :( Chyba że dziś wieczór poczuje się lepiej, to skorzystam z okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kruszyna, to nie za dobrze, musisz sie przeistoczyc w pielegniarke i wyleczyc meza! Podobno oklad z mlodych piersi jest suktecznym lekarstwem :) Ja ma znow dzis urwanie glowy w pracy! Zaraz lece na spokanie, ale bede podczas przerwy, ale pewnie nikogo nie bedzie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, masz całkowitą rację, mój mąż też zawsze prosi o to lekarstwo i ono nigdy nie zawodzi::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj miała spanie :P Jak usnęłam wczoraj koło 21.30 to obudziłam się o 10.30 dopiero :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Polusia, ja jestem, siedzę dzisiaj w domku, w pracy byłam coś tylko godzinę bo jest remont i strasznie śmierdzi czymś w rodzaju kleju. Niedobrze mi się od tego robiło. Mam więc dziś możliwość zagladać tu częściej. Ja też teraz jak jestem w ciąży śpię znacznie dłużej, tzn. wcześniej się kładę, nie daję rady siedzieć nad czymś do 12 h jak wcześniej. To podobno norma w ciąży i zalecany jest sen dłuższy o godzinę-dwie od standardowego. Tymbardziej, że zaraz po porodzie będziesz miała prawdopodobnie wiele bezsennych nocek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia coś w tym jest :) Ale to oznacza, że ja bym musiała spać i spać i spać :P Bo ja zawsze śpiochem byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domku - jestem na L4. Pracuje w KFC, a to się wiąże z noszeniem różnych rzeczy i staniem długo... No i moja gin zdecydowała, że nie ma mowy. W sumie w wakacje zaczęłam szukać pracy, bo teraz studiuję zaocznie, ale niestety ciężko z tym, bo nie bardzo chcą studentów zaocznych - wiadomo w piątki zajęcia od 16 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrą masz lekarkę, jeśli tak od razu zadecydowała. Ja już się nie mogę doczekać kiedy odejdę la L4. Mam nadzieję zrobić to już w 6-tym miesiącu. Na razie walczę jeszcze o nowego klienta, jak to się uda, to spokojnie odejdę na L4. Nie mam zamiaru wracać do tej firmy po macierzyńskim. Wiesz, studia zaoczne czy wieczorowe wg wielu pracdawców świadczą bardzo dobrze o potencjalnym pracowniku. Osobiście spotykałam się z takimi opiniami. Wiadomo, że taka osoba musi być na tyle zorganizowana, żeby dobrze dysponować czasem. A to jest duża zaleta. A piątki w wielu firmach to bardzo czesto luźne dni. W mojej firmie są dwie dziewczyny, które w ten sposób sie uczą i też nieraz wcześniej wychodzą w pracy, ale np. zdarza im się w inne dni dłużej zostawać. W szukaniu pracy polecam serwis money.pl/praca A na którym roku jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 rok magisterskich. No, ale na razie nie mam co szukać... Spokojnie sobie poodpoczywam i po macierzyńskim będę szukała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia zgadzam sie z K, to zaleta :) Ale na Twoim miejscu chyba bym teraz nie szukala nowej pracy... jak dzidzia w drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia to Ty chyba młodsza jesteś ode mnie o kilka ładnych lat. Jak będziesz w moim wieku to Twoje dziecko będzie pewnie kończyć przedszkole::)) Moja siostra urodziła córeczkę zaraz po maturze, potem studiowała 3 lata. Teraz jej naprawdę można pozazdrościć, zawodowo się rozwija, córeczka ma 6 lat, a ona sama zaczyna myśleć o drugim dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w lipcu skończe 23. A pracy póki co nie zmieniam, bo tutaj mam pewne ubezpiecznie i w ogóle. A przy zmianie to zawsze jakiś okres próbny jest i nie ma pewności nigdy... Mam nadzieję, że uda mi się tak jak Twojej siostrze :) W końcu mamy są lepiej zorganizowane i robią wszystko efektywniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpisalam sie i zjadlo mio notke:D fajnie:] u mnie wszytsko ok, ale bylam chora, juz sie prawie wyleczylam:D pozdrawiam wszystkie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczn, ja sie czuje troche lepiej, ale jakos nie mam sil b patrzec na monitor :( Bylam dzis u poloznej, pierwsza wizta, i przyznam ze nie jestem zadowolona, ogolnie zrobila papierkowa robote, pobrala krew i to bez zdeznfekowania skory na biorku z dokumentami....czegos takiego nie widzialam w najgorszym polskim szpitalu. Nie zapytala o nic...naprawde dziwnie.... No coz w tym kraju mozna liczyc tylko na samego siebie.... Wpisala mi date porodu o tydzien wczesniej niz lekarza i moje wliczenia, bo wiem kiedy mialam owulke, ale ona nie bardzo rozumie jak ktos moze wiedziec..... Buziaki dla Was dziewczny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia powiem Ci, że czytałam kiedyś artykuł (chyba w Newsweeku) na ten temat właśnie. Dziewczyny, które wyjechały do Anglii opowiadały o opiece nad kobietami w ciąży i porodach. Ogólnie nie najlepiej się wypowiadały o angielskiej służbie zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni sa nastawieni na papierkowa robote, wszystko musi sie zgadzac, a czlowiek tak naprawde sie nie liczy...... Szpitale maja super urzadzone, swietne sprzety, ale to wszystko niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witma Aga, mam nadzieje ze choroba juz Cie opuscila :) Asia, moze zmien polozna, bo przeciez mozesz. W Londynie wybierasz dwie polozne i szpital w ktrym chcesz rodzic, no i jak na razie moja bratowa jest zachwycona opieka, a ona jest bardzo wymagajaca - mama lekarz :) Ja wlasnie jadalam pyszny lunch, ale juz nie moge dokonczyc :( Mam lososia z warzywkami, chetnie sie podziele :) Polusia, jak ja bym chciala miec 23 lata :) Ale staro zabrzmialam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kobiet sie o wiek nie pyta :) mam jeszcze 28 w lipcu bedzie 29 :( Stara rura juz jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka w moim miasteczku sa dwie polozna i jedna juz ma za duzo ludzi wiec juz do niej nie przepisuja, wiec zostala tylko ta :( Szpital wbralam, super jest fajn i pol godzin ode mnie, jest najlepsz w europie polozniczo-ginekologiczn oddzial, no ale na wybor personelu nie mam wplywu niestety, jak mnie bedzie wkurzac to jej powiem co o niej mysle i tyle, nic nie zmienie no ale moze kobieta zda sobie sprawe ze swoja prace nie robi jak powinna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dziewczyny ja uciekam, prosze sie duzo usmiechac... Trzmam kciuki za nie przjscie @... A dla ciezarnch duzo energii....... Ja mam 26 latek, a w listopadzie 27 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze i jeszcze przed ucieczka stronke zagarnela :) Asia, powiedz jej co o niej myslisz, przeciez nie moze swojej pracy tak na odpal wykonywac! Ty sie na tym znasz i mozesz jej to powiedziec :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale popatrz na to tak - masz już mieszkanie, pracę. My wynajmujemy 1 pokój, dobrą pracę ma tylko mój N. Tyle dobrze, że moi rodzice nam pomogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) dorka-wez przestan,ja starsza jestem o 2 lata od Ciebie :) ale co tam mloda duchem jestem za to,wygladem chyba zreszta tez :p ale wczoraj atak spania mialam,ale przelezalam,kawe z polowa kubka mleka wypilam (lurka) i przeszlo,tylko te piersi cos rosna na potege a mialam takie fajne niezaduze ojoooj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×