Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Kruszyna to tak jak ja, chudzina straszna :( a teraz przy tych lekach jeszcze bardziej schudlam... Chlopal sie smieje ze niedlugo zupelnie znikne :) A ja nie mam paczkow, i nie bede miec :( Moze najem sie angileskich donatow, to w sumie takie troche paczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka & kruszyna - przynajmniej jak w ciaze zajdziecie nie bedzie za wiele widac ze przytylyscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny przestańcie już o tych pączkach bo mi takiej ochoty narobiłyście, że zaraz męża obudze żeby jechał mi kupić:) Prosze o dobrą rade na poranne mdłości bo moje sposoby nie pomagają może wasze będą lepsze;) Co do pieska my mamy prawie 2 letnią suczke beagle jest kochaniutka paskudnica która wszystko gryzie i zjada ostatnio zabrała się za skórzany kapelusz mojego męża brata zżarła ok. 20 cm paska za skóry od tego kapelusza całe szczęście, że nie zabrała się za sam kapelusz bo był by problem, ale wiecie, że mimo tych wszyskich szkód jakie zrobiła my nie umiemy się na nią gniewać ona wtedy zrobi takie oczy i rozklei chyba każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery one sa przecudne! Zawsze mi sie ta rasa bardzo podobala i nawet mielismy kupic zamiast labradora, ale wlasnie wiem ze sa psotne no i sa to psy misliwskie... wiec trudne troche do okielznania... wiec wybralismy latwego do ulozenia, pieska rodzinnego :D:D:D Oj zazdroszcze wam tych paczkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka to najpiękniejsze najinteligętniejsze i obrachowane psiaki na świecie miałam dużo psów bo mój ojciec uwielbia psy ale takiego jak Nelli to jeszcze nie miałam. My mieszkamy na wsi więc ma gdzie się wybiegać ok 2 godzin jej nie ma jak idzie na lofry wtedy nic do nie nie dociera, jest super jedyna jej wada to, że nie przychodzi jak ją wołamy dopiero jak się wybiega to wtedy przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe ogrodzenie jest w szczępach tz.siatka jak nie mogła się wydostać to potrafiła porozrywać głową i i tak wyszła nie ma na nią mocnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie ten filmik takie właśnie sa beagle ja mam podobne wywijasy na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery to i tak jest nic - bokserka moich rodziców już 2 razy pogryzła kanapę. Trzeba było zawozić ja do faceta, żeby naprawił :P Ostatnim razem to do sprężyn się aż dostała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery filmik zobacze dopiero w domu, bo mam zablokowan you tube w pracy. No wiem ze to takie szalone psiaki :) Moi rodzice mieszkaja kolo lasu i moj nes tez biega ok 2h dziennie. Ten nasz poprzedni piesek byl mysliwski i tez przychodzil dopiero jak sie wybiegal wiec wiekszosc czasu niestety musial byc na smyczy :( Nes jest strasznie posluszny i tylko sie na niego spojrzy juz jest przy nodze. Labradorki sa bardzo karne i madre no i przecudowne w rodzinie :) Ja jak kiedys postanowie kupic psa to juz mam ustalone ze bedzie to wyzel waimarski, z niebieskimi albo zielonymi oczkami. One maja tyle wdzieku :) ale nie bedzie to w najblizszych latach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polusia - haha a niech sie bawi pies jakby powiedziala superniania :) a trzeba to dzis zjesc tego paczka?bo ja jakos nie mam ochoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kupić właśnie labradorke tylko suczka od której miał być szczeniaczek była osłabiona po ostatnim porodzie i właściciel jej nie dopuścił, a koniecznie chciałam pieska na urodziny dla synka i nawinęła się NUSIA i jest z nami :) Nasza pogryzła wszystkie plastikowe zabawki synka najważniejsze, że nie niszczy mebli jak jest sama w domu to cały czas śpi ona robi wariacje dopiero jak my jesteśmy w domu. Wszyscy się dziwią, że jak jest sama to nic nie wywija znając oczywiście charakterek beagle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To najważniejsze, że jak sama zostaje to jest spokojna. Moi rodzice to nie zostawiają Tigry samej na dłużej, bo to się równa totalnemu kataklizmowi :P A w poniedziałek skończyla rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia bokserki sa tak pocieszne ze moglabym godzinami na nie patrzec! Zawsze cos kabinuja, co tu zbroic! Och jak ja uwielbiam pieski... teraz sie rozmarzylam ze chce dzidzie i pieska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi znajomi którzy mają też beagle mówili, że one robią się inne jak kończą 2 lata i prawda Nasza od paru miesięcy zrobiła się spokojniejsza tylko na widok naszego synka dostaje wścieklizny jak zaczną wariować to najlepiej z domu uciekać małe dabołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka:)jak sie czujesz?? tutaj dzis 98% rozmow o psiakach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto to Sylwinka???? Pewnie ze pamietamy! Juz sie stesknilysmy!!!! Jak tam dzidzia? Asia mowila ze super i juz szaleje w brzuchu :D:D:D:D Mnie dzis wszystko sie przekreca w brzuchu, janiki jakis koncert sobie urzadzaja :):) Niech sie przygotowuja, bo juz niedlugo bedzie atak :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja też mam psiaka suczkę Tinkę :P:P najlepiej jak teściowa powiesiła pranie to jej pościągała i pogryzła kochane a więc tak jak zajechałam we wtorek do kliniki to miałam robione usg przez fajnego lekarza i powiedział że jest ok serduszko bije miarowo dziecko porusza rączkami i nóżkami później mnie profesorka badała na fotelu ale też nie delikatna była tak się czułam jakby mi tam w środku chciała powyrywać wszystko :O przez godzinę jeszcze czułam ból brzucha wczoraj miałam badanie cukru wszystko ok wyszło i miałam też badanie moczu mam przepisany urosept bo bakterie jakieś mam w moczu a reszta jest ok :):) no to się rozpisałam :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął: - Puchatku! - Co, Prosiaczku? - Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Sylwinka, pyszny byl! Kruszyna to mnie rozbawilas! Uwielbiam cytaty z puchatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niełatwo jest być odważnym odparł Prosiaczek, lekko pociągając noskiem kiedy jest się tylko Bardzo Małym Zwierzątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tutaj coś do aury panującej na śląsku :):):):) Kłapouchy: "Jeśli twoja chatka zupełnie zniknęła z powierzchni, nie narzekaj. Masz jeszcze spory zapas śniegu, z którym możesz zrobić, co chcesz. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mnie oswoisz, ty będziesz dla mnie jedyny na świecie i ja będę dla ciebie jedyny na świecie. - Mały Książę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×