Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Oczywiscie dam znac! U nas dzis piekna wiosna, slonko tak swieci, ze zupelnie nie chce sie w pracy siedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Dorka jak ja bym się cieszyła jakby Ci się udało :):):) Bys poszła w moje slady - testy owulacyjne negatywne a ciąża jest :D Trzymam kciuki za dwie kreseczki u Ciebie i Anny :):) a później u Kruszyny, Agi i reszty staraczek mało udzielających się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wiesci z rana; Dorka brak @ i mam nadzieje ze na 9 miesiecy; trzymam kciuki za tescik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia a jak się czujesz :D:D:D:D:D:D:D:D:D jutro to ja się naprawdę popłaczę ze szczęścia bo wiem że jutro powiesz nam że jesteś w ciąży :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie dobrze, od czasu do czasu kluje mnie brzuch, ale to tak jakby na jajeczkowanie po bokach a nie samo podbrzusze na dole... dzis rano mnie zemdlilo przy myciu zebow, ale ja tak czasami mam, wiec zupelnie mnie to nie zdziwilo... Strasznie bym chciala zeby sie udalo.... az boje sie myslec! zupelnie nieprawdopodobne mi sie to wydaje w tym cyklu! a no i strasznie bola mnie piersi, ale tak tez mialam w zeszlym cyklu... sa delikatnie zaaokroaglone, ale nie tak jak w zeszlym cyklu, gdzie urosly jak szalone :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja chyba tez nie bede mogla w nocy spac... Asia, ty jako nasza specjalistke, mozesz mi napisac czy jest jakis test ktory moge zrobic dzis wieczorem, czy raczej czekac do rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja nie bede mogla spac przez Ciebie; tak bardzo bardzo bym chciala zebys jutro zobaczyla pozytywny test!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet sobie nie wyobrazacie jak ja bym chciala :D:D:D Co prawde koktaile na plazy by przepadly i narty wodne, ale i tak bylabym najszczesliwsza na swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka polecam Ci clear blue jest najczulsz z tch dotepnch w angielskich sklepach; mozesz spokojnie wieczorem zrobic ale staraj sie duzo nie pic i nie sikac z 3 godzinki zeby sie mocz ladnie zagescil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Asia, jak zbiore sie na odwage to zrobie wieczorem. postaram sie nie pic duzo i wstrzymam, jak mi sie uda :D:D:D:D Zaczynam sie denerwowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale rewelacje:D Dorka dawaj czadu:D testuj:) kup clear blueoczywiscie:D ja lada chwila dostane @ :) niech juz przyjdzie i pojdzie:D wydaje mi sie, ze teraz trzeba bedzie 10 do 17 dc dzialac, cos w tym stylu:) moze ta metoda sie uda, ale Ty Dorka z tego co pamietam tylko raz dzialalas w tym cyklu>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nerwy beda... z mezem czesto wspominamy nasz pozytywny test; obudzilam sie wczesnie rano jakas 4am byla; nie powiedzialam mezowi ze bede robic; poszlam do lazienki zrobilam test; wszedl pozytywny i sie poplakalam ze szczescia; wrocilam do meza i plakalam; a on mnie mocno przytulil i powiedzial ze tak strasznie mu przykro ze przyszla @; odczekalam z 2 min i wjelam test z kieszeni z napisem PREGNANT; u mojego meza euforia a ja nie moglam przestac plakac.... Piekna chwila.... I tego z calego serca Tobie i reszcie dziewczyn zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dzialalismy kilka dni - chyba 4 pod rzad, ale testy owu mi wychodzily neg, wiec zupelnie bylo dla zabawy :D:D:D pozniej mialam bol podbrzusza jakies 4 dni po i mysle ze to byla spozniona owu, i ukochany w ten dzien wyjechal... sama nie wiem co myslec... zatestuje to zobaczymy.... Agi a u Ciebie na pewno ma przyjsc??? Moze jednak jest jakas szansa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorkaaaaa :) pewnie ze rob test dzis ,jakis taki bardziej czuly,ja tez po poludniu robilam w dzien @ powinno wyjsc,mocno trzymam kciuki :) ja dzis strasznie slaba jestem,pogoda sie miesza,raz snieg raz slonce, w marcu jak w garncu sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka jak jakis sprytniejszy plemnik to poczekal na wlasciwy moment,ukryl sie i zaatakowal w odpowiednim momencie :D bardzo bym chciala zeby Ci sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny(te które się starają )może dorzucę swoje 5 groszy... Znam ten ból, kiedy się chce-wtedy nie wychodzi. Człowiek co miesiąc sie nakręca, traktuje sex z mężem jako obowiazek i go "poniewiera" na siłę...pamiętam to jak dziś, gdy robiłam po 3 testy dziennie i wypatrywałam z tęsknotą 2 czerwonych kresek. Poszłam do lekarza...Powiedział mi, abym:Witamina E dla siebie i męża sex w dni płodne co drugi dzień, luz (wiem łatwo się mówi...) i meliska na uspokojenie. Piłam też ( z własnej woli) napar z ziół o.Sroki(takiw coś : http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item =259230 ).I się udało po dwóch cyklach. "zaskoczyłam " w maju 2008 roku , po rocznym staraniu... Teraz mam śliczną miesięczną córeczkę, czego i wam dziewczynki życzę.Kreski na teście były bladzieńkie a raczej (na wszystkich trzech :) , więc jeżeli którejś z was wyjdzie ta druga kreseczka baaardzo blada, to znak,że jest fasolka :) A tu link na mój skarb: http://www.rosniemyrazem.pl/competition_deta ils.php?id=1000&cat=nb Proszę o głosiki, można nawet raz dziennie za co wielkie dzięki. Pozdrawiam i życzę szybkiego "zatrybienia" , a brzuchatkom-szczęśliwego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gewel uwazam, ze masz racje 300% tez nei chce poniewierac meza, bo jakby nie bylo, oni sie tak moga czuc:) ale oni sa nak potrzebni bardzo do splodzenia potomka i niestety musza sie posiwecic;D kazda z nas probuje wszystkiiego, witamin, ziolek, wiesiolkow:] i kazda wrzuca na luz, najbardziej szalona i niewyzyta jest chyba Kruszyna, skad ona te energie czerpie, chyba z ksiezyca???:D ja jakos nie mam tak silnego libido ostatnio;p wiec nie zawsze seks jest ot tak dla ochoty samej, a z mysla rokreeacji!! i nei poradze na to nic.. a co do mojej @ to wiem, ze przyjdzie:) mimo, ze dzialo sie 2 razy przed i po owulacji to nie mam zadnych wstepnych objawow jedynie moje piersi bola, ale to jak zwuykle tak samo:) no i nie kluje mnei nic, nie czulam zagniezdania sie i takich tam innych boli, wiec przyjdzie na pewno:) acha i raz robilam test, ale taki z tesco, chyba przedwczoraj i nie wpokazal nic nawet cienia, wiec ja nie mam cienia watpliwosci, ze trzeba dalej sie starca, a te ziola? ciekawezy przyslali by mi do UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to raczej mysle ze jak sie udalo, to jakos testy mi nawalily... no i mam taka nadzieje! Ja chyba powiem ze robie test i razem zrobimy, bo nie mam sily juz sama, nie chce.... Moze tym razem jego obecnosc szczescie przyniesie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gewel dzieki bardzo za podzielenie sie swoja historia; super ze sie udalo; ale mysle ze na tym forum zadna z dziewczyn nie traktuje przytulania z mezem jako obowiazek; bo to by byla dopiero tragedia.....wiadomo ze wsztskiego sie probuje b zajsc w ciaze ale meza to sie traktowac powinno jak partnera w tym wszytskim a nie jako dawce spermy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja mysle, ze sa kobiety, ktore nie moga w danym momencie cieszyc sie tak do konca z seksu po ktorysm nieudanym razie, po 10 ,11 zaczynaja robic to mechanicznie, aby uzuskac nasienie;D no tak tez bywa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bym chciala zeby Twoj ukochany przyniosl Ci szczescie.... Aga ja tez nie mam duzego libido i jak sie z mezusiem staralismy to maz mi pomogl sporo; rozkrecal mnie tak dlugo az nabieralam ochoty; by przytulanki byly zawsze z przjemnoscia dla nas; robil wszystko bym nie myslala o owulce; mimo ze wiedzialam ze dzis np jest owulka i wlasnie dlatego chcialabym przytulanko;dzieki mezowi szybko zapominalam o tym powodzie a kocentrowalam sie tylko na nas... Wiem ze latwo sie w pedzic w mechaniczne robienie dziecka; bo sama jak sie starala to najchetniej bm sie polozyla niech a maz niech zrobi to co musi; da co potrzebuje i tyle; ale wspolnie robilismy wszystko by do takich sytuacji nie dopuszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzissz Asiu sama ile zalezy od podejscia facetow, ni nei moga tak sobie narzekac, ze znowu trzeba... itd, jelsi facet ma ja.....:) to wie, ze tez jest czescia tego waznego procesu, a przy tym ma swietne podejscie, od tego duzo zalezy. Ty masz to szcescie, z reszta ja tez:D i inne tez, ze mozesz sie poczuc komfortowo, bo masz madrego i swiadomego meza:) io przynioslo efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga znowu stronke ukradlas :) :) :) :) Masz racje od mezczyzny wiele zalezy; gdybby nie super podejscie mojego meza do sprawy i kompletne zrozumienie z jego strony; to na bank wpedzilabym sie w "mechaniczne robotki" ktore na bank nie pomagaja w zajsciu w ciaze bo tworza psychiczna blokade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna mi sie okres;p widze pierwsze plamienie, mam temp 36,90 i bola mnie piersi;/ niech juz bedzie po:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×